Setari Cookie-uri

EURO 2008

CE FACEM?NE CALIFICAM SAU NU?
ramo77
Postat pe 16 Iunie 2008 09:31
Si maine iar este zi mare pentru Romania...
ramo77
Postat pe 16 Iunie 2008 09:32
Ce idee buna..!!! :))ramo77.Ce intrebare e asta...??????? ROMANIA ESTE CALIFICATA ...,DEJA.....!!!FRANTA -ITALIA se va termina EGAL !!!si suntem calificati. iar ,noi romanii ,le-o vom "pune" iar la olandezi,sa ne tina minte..,toata europa...:)) HAI ROMANIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...!!!!!!!!!!

Postat pe 16 Iunie 2008 09:56
doamne doamne steff80...mie mi-e cam frica sa nu li se urce Romnilor la cap...oricum suntem calificati asa ca nu cred ca nu vom cabstiga...oricum daca nu vom castiga am facut meciuri bune am arat ca suntem o echipa de temut si ca facem fate marilor echipe oricand cu brio....HAI ROMANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!1
pace
Postat pe 16 Iunie 2008 11:02
depindem de meciul Franta -Italia..!!daca se termina egal..,atunci noi putem sa o incasam de la olandezi,caci vom fi calificati.Daca va castiga una din cele doua..,va trebui obligatoriu sa invingem Olanda ,pt a ne califica si eu cred ca o putem face..!!

Postat pe 16 Iunie 2008 11:24
Si eu am incredere ca putem sa batem olandezii,ca doar nu-i prima oara:)dar,sa dea Dumnezeu dragutu sa faca egal Franta-Italia sa ne luam de-o grija:))HAI ROMANIA-HAI FATA CA POTI!!!!!!!!!!!!!
ramo77
Postat pe 16 Iunie 2008 12:39
uite un pronostic..FRANTA -ITALIA meci egal,iar ROMANIA,invinge OLANDA,desi nu ar mai fi nevoie....,frumos nu ?????:))

Postat pe 16 Iunie 2008 12:44
Ai vorbit cu cel de sus?ai pile la el?:))))))
ramo77
Postat pe 16 Iunie 2008 12:51
mie imi e frica de ce se va intampla.... stef, bravo ca esti asa optimist!!!! pacat pacat ca nu am castigat cu italia... o puteam face... acum dormeam linistiti... am tot citit presa internationala... cam toti cred ca ne-o vom lua de la olanda... adevarul este ca se afla intr-o forma de zile mari... dar niciodata nu se stie, ati vazut meciul de aseara turcia- rep. ceha???.... mingea e rotunda, s-a demonstrat aseara intr-un meci cu atata adrenalina!!!!

Postat pe 16 Iunie 2008 12:51
Ce frumos...A condus Cehia trei sferturi din meci si Turcia a facut spectacol la final:)
ramo77
Postat pe 16 Iunie 2008 12:56
daaa a fost super tare meciul... chiar nu se mai astepta nimeni la o rasturnare de situatie asa... poate avem si noi norocul asta sa facem ca turcii in meciul cu olanda:)

Postat pe 16 Iunie 2008 13:05
Sa te auda cel de sus:)
ramo77
Postat pe 16 Iunie 2008 13:07
salut alex si Bun venit !!noi nu avem decat de castigat ,in meciul cu OLANDA,deci vom juca,iar olandezii ,n-au ce pierde.De ce-ar juca ??? :))se vor pastra,pt meciurile urmatoare...

Postat pe 16 Iunie 2008 13:08
asa e... sigur pe cei care au un cartonas galben ii va tine pe margine + cei obositi... dar tot greu o sa fie... noi nu il avem pe goiam si radoi... plus ca olandezii... nu conteaza pe cine baga in teren, tot bine joaca... chiar au un lot extraordinar, super in forma!!! italia va profita de "forma" jalnica a francezilor si vor sari pe ei.... o sa fie cu surprize si emotii :) vom avea parte de adrenalina!!!

Postat pe 16 Iunie 2008 13:12
Ei lasa ca nici italienii nu au fost grozavi.
ramo77
Postat pe 16 Iunie 2008 13:15
iar francezii vor juca ultima carte..!!fac pariu ,ca vor face un meci extraordinar..

Postat pe 16 Iunie 2008 13:28
Hai ROMANIAAAAAAAA !!! wiiiiiiii :)) =))
Kittynelle
Postat pe 16 Iunie 2008 17:06
superb meciul cehia-turcia.....intr-un sfert de ora turcii au egalat...2 la 2...si au mai si inscris un gol frumos........cred ca romania o sa-si adune toate fortele si o sa faca si ei spectacol....hai romania!!!!!!!

Postat pe 16 Iunie 2008 18:05
gura Casandrei adevar graieste: ROMANIA VA FI IN SEMIFINALE!!!.....HAI ROMANIAAAA!!!!.....maine o sa vad meciul decisiv la mareee,la soareeee.....unde fetiteleee sunt goaleee!!!...sac,sac.....ceeeaaauuuu!!!.....HAI ROMANICCAAAAAA!!!!.....

Postat pe 16 Iunie 2008 18:12
cu plamanii care ii ai.., gainusa mea,cred ca am sa te aud de la Snagov,maine seara cum ai sa strigi, HAI ROMANICAAAAAAAAAAAAAAA...!!! =)) Calatorie placuta si o vacanta minunata sa aveti.. !!! vz ,ca de la caldurile astea,s-ar putea sa ai ceva probleme,dar stii tu cum se trateaza muuuultaaaaaaaaaaa aspirina si muuult fotbal ..:))poopa mult ,morrcovelul pe gainusa lui..!!

Postat pe 16 Iunie 2008 18:49
Din pacate pt noi toti.....nu pot sa nu-i dau dreptate lui alex80!!!!daca am fi facut un joc mai ofensiv si daca Mutu n-ar fi ratat ......situatia era alta acum,dormeam linistiti!!!ne-am multumit cu remize,care ne aduc doar cate 1 pct si urmeaza meciul cu Olanda!!!serios acum.....voi chiar credeti ca ne vor lasa sa invingem?????sincer...eu sunt sigura ca NU,doar n-au dat ,,bataie,, tuturor ca sa ne faca noua vreun favor!!!!felicitari Croatiei!!!!ma bucur sincer pt echipele ,,mici,,.....am mai vedea si noi o schimbare in lupta pt cupa!!!!si totusi.......HAI ROMANIA!!!!speranta moare ultima...))))
mell_30
Postat pe 16 Iunie 2008 23:37
Well, well... Croatia a jucat cu rezervele si tot a batut... Nu cred ca Olanda se va sfii sa ne bata... Insa sper sa nu le dam ocazia asta. Cred ca suntem in stare (dupa atatia ani) sa demonstram ca putem ajunge din nou in fazele superioare.

Postat pe 17 Iunie 2008 06:20
Mai avem putin...Hai Romania!!!!!!!!
ramo77
Postat pe 17 Iunie 2008 09:33
Trebuie sa speram ca vom iesi cu bine din grupa! E drept ca pana acum nu am facut decat sa practicam un joc, ca de obicei, acela de-a sa ne calificam in ultimul meci, ca doar e ''specialitatea casei''! Olanda s-ar putea sa ne poarte ranchiuna pentru bataia de la Constanta si s-ar putea sa incerce sa ne incalte. DAR! Se pare ca baietii nostri au o asa mare pofta de joc! In plus, prea au fost acuzati ca sunt generatia de ratati, incat se pare ca vor da totul! Olanda e o echipa mare! Si chiar daca nu vom reusi performanta sa iesim cu bine din grupa ''mortii'' eu cred ca baietii si-au facut deja datoria! Sa remizeze cu ''campioana si vic mondial'' nu e de colea! Iar daca Van Basten va trimite in teren titularii, e clra ca la acest campionat am spus multe, si am dovedit ca putem ingenunchia pe oricine! Parerea mea e ca va fi un meci greu, pe care trebuie sa-l castigam ca sa ne calificam! Chiar daca Franta si Italia ar face egal. Ce s-ar spune atunci despre noi? Ca am avut noroc! Bine, avem nevoie de noroc, dar noi suntem o echipa mare, si asta trebuie sa se vada! HAI ROMANIA!

Postat pe 17 Iunie 2008 14:02
sunt curioasa ce se va intampla... mai e putin.... sincer, imi e cam frica de olandezi... au o super echipa, titulari, rezerve... tot!
rrammy81
Postat pe 17 Iunie 2008 18:18
Nu trebuie rammy sa-ti fie frica.Trebuie sa ai incredere in romanii nostrii ca si ei sunt buni.Hai sa incepem sa tinem pumnii mai stransi ca de obicei:)Haaaaaiiiiiii Roooommaaanniiia!!!!!!!
ramo77
Postat pe 17 Iunie 2008 19:55
chiar nu-ntelegete nimeni ??? ,ca Dumnezeu ne ocroteste...Nu va fost de ajuns ,cu Franta..,cu Italia..?????????????,de data asta vom juca FINALAAAAAAA..dar ma repet, FRANTA -ITALIA , meci EGAL....!!!:)) HAI ROMANIAAAAAAAAAAAAAAA.....!!!!

Postat pe 17 Iunie 2008 20:10
Am o presimtire ca va fi bine si pt. noi,asa ca HAI ROMANIAAAAAAAA!!!!!!!!!!!
sonia111222
Postat pe 17 Iunie 2008 20:54
Suntem din ce in ce mai aproape......
ramo77
Postat pe 17 Iunie 2008 21:10
A inceput marele meci!Hai Romania!!!!!!!!!!!!
ramo77
Postat pe 17 Iunie 2008 22:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Defecte?Da ai! Le impartasesti?Hai s-o facem impreuna! 69 De la: IrisDenisse 21 Februarie 2014 12:23
eu sagetator.el pesti 39 De la: antonela_p07 27 Ianuarie 2016 19:39
Cat de mult apreciati dragostea? 12 De la: razz 17 Septembrie 2009 10:35
pastele 5 De la: Valy90 23 Aprilie 2011 12:39
CE PARERE AVETI DESPRE CAZUL BARBATULUI-MAMA????........POATE DEVENI,IN TIMP......O MODA????? 34 De la: ocgiogi 12 Februarie 2009 18:53