Setari Cookie-uri

"HAREMUL" SI MINUNILE LUI..!!

sultane........ia fata incet......nu o grabii ca-si revine ea!

Postat pe 1 Septembrie 2008 18:09
am citit topicul...
asa deci? off! astepare lunga...sper sa fie si primirea pe masura asteptarii...ca imbatraneste cadana saraca!

Postat pe 1 Septembrie 2008 18:13
buna seara si aici...acu pun cafeaua pe masa...si ceva afinata pentru inecat amarul...poftiti la cafenea...
un singur lucru mai am de spus..sa de Dumnezeu ca pe lume sa apara doar oameni ca voi...si atunci sa vedeti cum se muta raiul pe pamant..

Postat pe 1 Septembrie 2008 18:13
De la: stef80, la data 2008-09-01 18:00:13laura ,sa nu uiti ca un munte fara temelie ,nu ar mai fi munte..


doamneee sultane cum stii tu sa spui exact ce trebuie atunci cand trebuie......multzumesc tare mult,esti o gura de oxigen in momente de sufocare.....de aia imi esti asa drag....
matracucu
Postat pe 1 Septembrie 2008 18:15
doamne! oare am mai fost chinuita asa vreodata? in haremul tau, Sultane, se intra greu tare, dar fii pe pace! astept oricat ar fi de asteptat! spune-mi ca nu pot muta un munte din loc si de-a dracului ilo mut numai sa pot demonstra ca pot! pupici la tot haremul!

Postat pe 1 Septembrie 2008 18:32
si inca ceva...Sultane, nu sunt Iulia ci Luli

Postat pe 1 Septembrie 2008 19:04
acu ti-as spune vorba lu' frate-meu...musca-ma!

Postat pe 1 Septembrie 2008 20:26
Sultane ... dragutule... imi cer scuze pentru "lipsa" .. dar fusai atat de ocupata... Oricum vad ca te-au tinut cadanele ocupat... asha cum bine iti sade...Ma bucur sa vad ca suteti sanatosi ...frumosi ..si glumeti ...Va trimit multi pupici ..la toata lumea... si numai ganduri de bine ..
mia_mia
Postat pe 1 Septembrie 2008 20:28
Sultaneee! Etta era responsabila cu perversitatile...
macar abordeaza tacamul complet: MUSCA-MA, PISCA- MA...FII SALBATIC..

Postat pe 1 Septembrie 2008 21:09
inosca, mama io nu musc.....io zgarii , deci nu te lega de mine!

Postat pe 1 Septembrie 2008 22:10
pai nici nu m-am legat de tine... ci de sultan...el musca la ultima postare...
si apoi tu nu zgarii ci zgandaresti ....

Postat pe 1 Septembrie 2008 22:17
salbaticule! sa stii ca am facut odata asa o gluma si chiar am fost muscata pana la sange!!! astept muscatura

Postat pe 1 Septembrie 2008 22:59
pupici sultane ,iar te bagasi intre femei pupici la tot haremul
wdy
Postat pe 1 Septembrie 2008 23:13
doamne fereste ,,,,,aduce-ti otetul sultanul este in calduri
wdy
Postat pe 1 Septembrie 2008 23:20
buna dimineata! hai ca m-a enervat un dobitoc de vecin de dimineata! urla ca descreieratul exact in fata geamului meu....macar voi fiti mai linistiti si cu ciocul mai mic!
pupici

Postat pe 2 Septembrie 2008 09:10
De la: inocica, la data 2008-09-01 21:09:36Sultaneee! Etta era responsabila cu perversitatile...
macar abordeaza tacamul complet: MUSCA-MA, PISCA- MA...FII SALBATIC..


Inocicaaaa......eu sant responsabila doar cu instructajul pentru perversitati!!!....sa pregatesc noile cadane .....sa poata face fata la nelimitatele perversitati la care le va supune stapanul !!!!....si sa poata sa-si multumeasca sultanul cum trebuie !!!!....... .....pai ce-ar fi sa ma vezi perversitand p-acia cu cadanele !!!!..... ......iesira destule vorbe si fara,d-apoi cu !!!!......asa ca nu-mi depasesc atributiunile.....doar dacaaaaaaaaa.....sunt solicitata !!!......

Postat pe 2 Septembrie 2008 10:28
Buna dimineatza tuturor!:)
Barby_girl_023
Postat pe 2 Septembrie 2008 10:41
am treaba la servici, dar m-as delecta cu o cafeluta intr-un harem asa "primitor" ca al vostru...toate cadanele dorm?

Postat pe 2 Septembrie 2008 12:02
etta, invata-ma ceva perversiuni ca, saraca de mine, sunt cam "inocenta"

Postat pe 2 Septembrie 2008 12:24
ooooooo daaaa!!
Anissia27
Postat pe 2 Septembrie 2008 13:36
ce sultan rau esti!!! iti plang cadanele pe la usa cu lacrimi de crocodil, iar tu ai inima de piatra!:((

Postat pe 2 Septembrie 2008 13:36
ca e in crestere! buna ziua!

Postat pe 2 Septembrie 2008 15:49
hmmmm. hmmmm
matracucu
Postat pe 2 Septembrie 2008 16:13
De la: stef80, la data 2008-09-03 00:16:53 dragilor..,azi am sunat o veche si buna cadana ,deoarece am observat ca nu mai apare nici pe mes..
claudia_s..,buna prietena a noastra,si-a pierdut tatal la 50 de ani..
tocmai venea de la cimitir..
nu a uitat sa va salute si sa va transmita toate cele bune tuturor..
Claudia suntem sufleteste langa tine si iti dorim sa treci cat mai usor peste momentele grele pe care le traiesti..



Draga claudia_s, imi pare sincer rau pentru pierderea suferita, insa trebuie sa fi puternica. nu uita un lucru, tatal tau este acum alaturi de Doamne Doamne, El are grija de noi in fiecare clipa a existentei noastre, asa cum va avea grija si de tatal tau. Dumnezeu sa il odihneasca. imi pare sincer rau.
dragalaspui
Postat pe 3 Septembrie 2008 02:25
Tocmai am citit si eu vestea trista. Si imi pare rau... Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
Lucia1971
Postat pe 3 Septembrie 2008 08:50
un gand bun tuturor - sultanului si cadanelor lui!
marturisesc ca am citit acest topic cap-coada.....desi, nu fac parte - INCA - din harem, m-am intristat cand am vazut ca haremul era pe punctul de a se destrama iar acum, sunt fericita ca voi, cadanelor, (nasa, etta, france, ema si toate celelalte) nu l-ati lasat pe sultan sa renunte, bravo fetelor citind posturile voastre am invatat foarte multe lucruri ......VA MULTUMESC si sper sa trec de furcile caudine ale Sultanului alaturandu-ma astfel suitei.....pana atunci, s-auzim de bine!
ilonkko
Postat pe 3 Septembrie 2008 09:54
Claudia.....sincere condoleante pentru tatal tau....aceeasi virsta avea si al meu cind sa ridicat la cer unde Dumnezeu are nevoie de oameni buni!timpul o sa vindece durerea si vor ramine amintitile......amintirile nu ni le ia nimeni niciodata!mult curaj si daca ai nevoie de ceva eu sint aici!

Postat pe 3 Septembrie 2008 10:14
draga Claudia!!!.....imi pare tare rau pentru pierderea suferita......iti spune cineva care a trecut de 2 ori prin asa ceva :si a tatalui si a mamei !!!......si care este alaturi de tine cu gandul si sufletul ,in aceste momente......pentru ca acum ,mai mult decat orice ai nevoie sa stii ca ai pe cineva langa tine .....

cat il priveste pe tatal tau....poate ca a ajuns undeva mai bine ....gandul asta trebuie sa ne aline durerea.....la fel ca si gandul ca de acolo de unde e ,o sa te vegheze mereu.....si va fi mereu ,totusi ,langa tine :in mintea si sufletul tau....in amintirile tale !!!.....

SINCERE CONDOLEANTE !!!!....

Postat pe 3 Septembrie 2008 10:55
Draga Claudia,imi pare rau de pierderea suferita.Sincere condoleante!
Stiu ca in momentele acestea e greu sa fi consolata,dar timpul vindeca ranile si suntem cu toti alaturi de tine,chiar daca virtual.
Iti trimit un pupic
andreea1976
Postat pe 3 Septembrie 2008 12:42
De la: stef80, la data 2008-09-03 11:30:10de-i asa.. ,felicitari ilonkko !!
dar poate imi spui si mie cine esti..???
privatul e deschis..



imediat ce ma dumiresc ce si cum trebuie sa fac (trebuie sa descopar cum functioneaza ....marturisesc ca nu stiu...deocamdata....o mana de ajutor nu-mi strica) o sa-ti spun cine sunt.......
ilonkko
Postat pe 3 Septembrie 2008 12:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
satisfactia reprezinta moartea dorintei 111 De la: kudika_23843 8 Februarie 2013 00:35
Ajutor! Mi s-a rupt proteza, nu mai pot sa merg! 1 De la: dragalaspui 28 Septembrie 2008 18:34
iubirea mit sau realitate 7 De la: lumimari 13 Iulie 2009 07:11
Sunt disperata ca nu mai stiu ce metoda sa adopt in educatia copilului meu! 901 De la: kudika045103 29 Iunie 2010 17:10
portofino, un roscat adorabil cu nasuc roz 2 De la: clau19 17 Iunie 2010 20:13