Setari Cookie-uri

"HAREMUL" SI MINUNILE LUI..!!

ce scoala pe sultenel...
acum face pe victima in fata mamicilor
bravo sultanelule.
mare caracter,mare valoare...

Postat pe 20 Iunie 2008 18:15
mia sa ma iei usor cu biciu ca nu am mai servit niciodata.sunt virginel la acest capitol:):):)

Postat pe 20 Iunie 2008 18:32
ce frate ca si aici bate vantu.
in cortu meu macar am companie deosebita

Postat pe 20 Iunie 2008 21:05
nu intotdeauna bate vantul; intra fiecare dupa cum are timp sau inspiratie. Iar acelei companii deosebite tocmai i-a stat inima cand a vazut ce chef de vorba ai... si se facut mica sa n-o vada nimeni
amme22
Postat pe 20 Iunie 2008 21:16
ce chef de vorba?crezi ca as dezvalui detalii scandaloase?niciodata

Postat pe 20 Iunie 2008 21:35
:))))) o, mama... irecuperabil
amme22
Postat pe 20 Iunie 2008 21:38
irecuperabiiil,hmmm mic negru si urat,mi s-a dus vestea ca sunt loiala sultanului....asa ca numai la o singura chemare stiu sa raspund.....doamne ce imi mai place mie loialitatea asta,tare-i greu sa te obisnuiesti cu noutatile,azi vor una maine alta pe urma te trezesti ca iei teapa ca fu cine stie care dubla personalitate a nu stiu cui ...care avea chef de o joaca-n papusoi.declar solemn ca raman fidela sultanului stef!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 20 Iunie 2008 23:07
seara buna....m-ai invitat am ajuns....una din mai micile cadane....sa iau un loc aici...[pe langa restul suratelor.....si sa ne simtim bine
claudia_s
Postat pe 21 Iunie 2008 00:16
hehe!!!mai ai un lok si pt mine, DRAGUTZULE? nu d alta, dar sa crape asta miku' de respira greu de CIUDA si de FRUSTRARE!!! numai unul e SULTANUL MEU si nu renuntz la el nici in ruptul kapului! claudiaaaaa, draga!!!noi ne stim deja d ceva timp, dar ma bucur k ai luat decizia de a te alatura haremului!!! sper doar k vei shtii sa apreciezi cine e ADEVARATUL SULTAN si nu vei trece d partea aialalta a baricadei!!!k ne certam!!! :)) am vb ieri la tel cu onnyta, care v-a veni prin august in tm si vom bea o cafelutza impreuna!i-am propus sa te "culeaga" si pe tine din drobeta!ce zici?urci in tren k sa bem cafelutza aia si cu tine? asta numai in cazul in care ramai d partea mea, si shtii tu care e partea mea:PARTEA DRAGUTZULUI MEU!!!

Postat pe 21 Iunie 2008 10:33
meliiii bun venti draga ,hai sa ne veselim si sa punem sultanu cu burta pe carte......ca tre sa ia licenta cu nota maaaaareeee!!! sa avem ce sarbatorii in concediu,au ba?
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Iunie 2008 11:53
multumesc, dragilor!ema draga, mie personal mi-a promis k se v-a apuka d invatzat si eu il cred p cuvant!asa k nu il stresez akum, in weekend, cu cartzile!ce zici, il mai lasam nitzel sa se distreze?si il tragem la raspundere d-abia de sapt viit! :P trebuie sa ia licenta k doar vrem sultan "educat", nu?nu d alta, dar unii considerau la un moment dat k el trebuie sa ne dea "educatzie" noua!!!

Postat pe 21 Iunie 2008 12:18
asa este,eu educatia de la el mi-am primit-o pt ca m-a facut sa ma simt in familie cand am fost in vizita si pt mine asta a contat enorm de mult sa ma simt acasa ..... cu siguranta o sa ia licenta pt ca face ce ii place .
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Iunie 2008 13:45
Fetelor ...Sultanu-i sultan ...eu stiu sigur ca o sa fac treaba buna...:) si asta mic si negru ...sigur o sa respire greu dupa "tratamentul" meu ..:))) Virginel virginel ..cu atat mai bine... sa stii din prima ce-i aia "durere"....:)))Si uite ..ca tot zici ca esti virginel ...las "veninu" din ciucurel deoparte..tratament special pentru incepatari ...:))) Si Lionu chiar exista..:)) foarte manierat si un tip de nota 20 ..dar cu asha gainusa..nici nu avea cum sa fie altfel ..:)) si mai e si lionul junior..care-i un scump...
mia_mia
Postat pe 22 Iunie 2008 11:19
sal'tare dragiiillooooorrr!!!!.....uite,mai aparui si io o tar' p'aci....el fugitivo......intre doua bronzuri......ooofff,caldura mare pa'ci!!!.....negrutule,nu vii mai sa-mi faci si mie aer cu evantaiu????....ca vaz ca morcovelul meu se perfectioneaza!!!...si-am inteles ca-i tii locul....si cum io-s o cadana cu pretentii,trebuie sa -mi satisfaci toate poftele!!!.....ca de nu iti "calc" si tie patul rapid,si nu stiu cum o sa te descurci cu doamna profesoara de perversiuni avansate!!!!!......zi tu ,melinduta,ca nu-i asa!!!....si inca ceva....vezi ,mai negrutule,ca eu is GAINUSA ,nu gaina,de-aia de 4 kile.....adica oleaca mai frageda....ce draq,alinta-ma si tu putin!!1....eeeee.....mia,draga,te salut si te pup!!!....si pe toti si pe toate!!!....

Postat pe 22 Iunie 2008 15:25
te pup eta!!cea mai tare!!!!

Postat pe 22 Iunie 2008 17:05
ahaaaa! buna etta!! fata, vezi sa nu stai prea mult la soare ca ne trezim dupa cu o gaina prajita.... :)))
iaaa!! ce faci mai negrutule?? bag sama ca te pui bine cu sefa! hmmmmm...

Postat pe 22 Iunie 2008 19:44
eeee eta si lion sunt la mare,nasa vesela nevoie mare,sultanul care incearca sa tina piept micutului si micutul asta care n-are si el un loc ma acatarii la spectacolul ...vietii,da....cu halatul cum ramane????parca era mai ieftin dincolo..mai am numa' 3 saptamani pana la concediu si deja fac AMR-ul pe calendar..si planuri unde sa merg....sugestii ceva????
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Iunie 2008 21:10
BUNA DRAGA ONNYTA.CU SEFA AM AVUT O REACTIE CHIMICA DE LA INCEPUT.CEVA DEOSEBIT DIN PRIMA CLIPA.POATE FUG LA MARE O TURA:):):):):):):):):):)
FACEM O SUPA CA LA MAMA EI ASA

Postat pe 22 Iunie 2008 22:43
SA MOARA DUSMANII

Postat pe 22 Iunie 2008 22:43
AM IO RETETA MEA .SI NU O DAU LA NIMENI ):):):)
SAC SAC SAC!

Postat pe 22 Iunie 2008 23:18
sultane sultanele triste sint zilele mele cind nu sint cu voi!

Postat pe 23 Iunie 2008 10:03
:))))))) sultanule, faina dedicatie; ti se potriveste
amme22
Postat pe 23 Iunie 2008 14:54
maaaiiiii fine, la ce ora faci gratarelul ala gustos maine?
ca sa fiu pregatita! :))
sa-l aduci si pe raducu sa ne faca un dans exotic. :)) cred ca am facut o pasiune pt. muschiuletii lui...
aioleu, cred ca gresii topicul..hmmmm :)))

Postat pe 23 Iunie 2008 16:00
mai bine il pui pe raducu pe net sa ne clatim cu totii ochii
amme22
Postat pe 23 Iunie 2008 16:09
aaa sultane cu siguranta ca o sa-mi instalez garsoniera mobila in mijlocul curtii tale o sa-mi etalez zestrea tot in curtea ta si te trezesc cu nopatea-n cap sa bem cafeaua impreuna cu cadana sefa.....cat despre coraziere pe mare si barci exotice...de ce ma blestemi cu raul de mare????mai bine pe lac la snagov....cu barcuta...apropo ce-ai facut cu vasla aia care am rupt-o????
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Iunie 2008 16:34
maaaaaa!! ce ai facut ema?? ai rupt vasla sultanului? :))

Postat pe 23 Iunie 2008 17:54
aaaaaa pai asa onoare se merita ..."onorata" da mai onnyta am rupt vasla ....si i-am si speriat pe toti din barca.....nah!!!care raducu mami???al "vero" sau alias-ul???
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Iunie 2008 18:07
mai, nu cumva raducu are in loc de pectorali balcoane? ca prea ii lauzi; o fi raduca?
amme22
Postat pe 23 Iunie 2008 18:15
:)))) eh... n-am mancat lapte azi
amme22
Postat pe 23 Iunie 2008 18:37
stef, ai de gand sa ma chinui? :P Cred ca am dormit cam mult saptamana asta. Chiar nu-mi pot da seama. Banuiesc ca inca mai dorm...
amme22
Postat pe 23 Iunie 2008 18:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce parere aveti de noul look kudika? 28 De la: geo_sh 8 Aprilie 2009 23:46
tehnologie avansata sau... 4 De la: fericire___ 16 Mai 2009 23:05
copiii strazii---fenomen? 18 De la: lavidenisa 18 Septembrie 2009 08:26
pilates scris. 5 De la: Florenta_Hagi_mihale_1 28 Noiembrie 2014 13:00
noi 2... 1 De la: SIM74 10 Februarie 2008 22:55