Setari Cookie-uri

cea mai frumoasa vedeta din romania

alexandra dinu spun si eu.. nu neaparat la corp, poate sunt altele care arata mai bine.. dar la fata e o papusha

Postat pe 6 Septembrie 2008 02:43
cea mai frumoasa si mai cu bun simt vedeta din Romania,,,BIANCA BRAD nu am vazut niciodata o fiinta mai naturala decat ea....
langa asa ceva nu iti e frica sa te trezesti dimineata
aricica_pogonica
Postat pe 7 Septembrie 2008 22:20
maria marinescu..clar!
megeo
Postat pe 9 Septembrie 2008 23:19
De la: megeo, la data 2008-09-09 23:19:54maria marinescu..clar!

Postat pe 9 Septembrie 2008 23:24
reveritor la comentariul de mai sus; ba e draguta Maria Marinescu!!!...e o tipa chic, se imbraca dragutz

as mai aminiti de noua solista Elena de la Mandinga

Postat pe 10 Septembrie 2008 11:07
LASATI CLONELE LA O PARTE CELE DE GENUL MONICA BARLAD, MARI MARINESU (MARIANA) SI IRINA LOGHIN , PT CA IN CELE DIN URMA VOR AJUNGE SA-I SEMENE ACESTEIA DIN URMA LA RAMOLISM DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE.

Postat pe 10 Septembrie 2008 16:20
iar saraca alexandra e vai ..... ca si andreea marin si mari , adik de abia se tin pe picioare din cate se vede in ultimele poze, dar toalele ...... asta e toate treaba ca stau ca pe gard si cred ca le spala in fiecare zi , iar lumea care are sifonierul plin nu poate de ele........

Postat pe 10 Septembrie 2008 16:28
monica barladeanu

Postat pe 12 Septembrie 2008 10:18
fetelor, ce parere aveti de Daniela Nane?
ralukiss
Postat pe 12 Septembrie 2008 10:20
si ea arata destul de bine si chiar imi place de ea cred ca si mihaela radulescu

Postat pe 12 Septembrie 2008 16:33
daniela nane...dragutza...dar nu frumoasa!acceptabila!
megeo
Postat pe 12 Septembrie 2008 19:27
mie imi place de simona patruleasa,alexandra dinu,monica barladeanu,andreea manta si ar mai fi cateva...
mie daniela nane mi se pare oribila... si andreea marin la fel,in topul oribilelor conduce detasat simona senzual ,delia oribila,anda adam oribila,si andreea spataru penala,mai multe sunt cele pe care nu le suport

Postat pe 12 Septembrie 2008 19:33
Mie imi place mult de tot Daniela Nane.....e romanca tipica in opinia mea; satena cu ten alb-mat si trasaturi diafane....imi place f mult acest gen!...mai e la fel Maria Dinulescu......eu nu pot suporta brunetele gen Lili Sandu, Claudia de la Cream, Mihaela Radulescu, Giula fosta Candy....e o chestiune de gusturi!...imi place insa bruneta Andreia Mantea pt ca trasaturile ei sunt dulci, pitoresti dar de cand se bronzeaza la solar m-a suparat; ii statea mai bine alba!....mie imi plac trasaturile europene, stilul slav...cam asa...nu-mi plac exoticele si nu inteleg cum pot fi in Romania tipe cu nasurile ca ale lui Cream sau Radulescu!.......Barladeanu e ok, are trasaturi in regula, Patruleasa la fel - bine ca nu sunt brunete natural! Doar se vopsesc!....dar Delia desi e blonda are ceva exotic care ma enerveaza!...e fantastica solista de la activ-ardeleanca, Oana.......mai sunt dar nu-mi vin in minte...

Postat pe 13 Septembrie 2008 09:58
si mie imi plac tot femeile cu trasaturi slave, curate (ca sa zic asa) si cu par, piele si ochi in nuante deschise, naturale si diafane..
nu am nimic cu brunetele, doamne fereste, insa recunosc ca niciodata o fata cu parul negru nu a reusit sa-mi atraga atentia
De exemplu (si oricat de greu v-ar veni sa credeti asta ) recunosc ca angelina jolie e f frumoasa si are trasaturi aproape perfecte.. insa eu per ansamblu o prefer fara indoiala pe jeniffer aniston.. si mi se pare ca formeaza o pereche mult mai potrivita cu brad pitt.
La fel, nu imi place deloc parul blond platinat .
Chestiune de gusturi.. ce mai

Postat pe 13 Septembrie 2008 10:39
gusturile nu se discuta
ralukiss
Postat pe 13 Septembrie 2008 10:50
De la: zuzu_mic, la data 2008-09-13 10:39:13
De exemplu (si oricat de greu v-ar veni sa credeti asta ) recunosc ca angelina jolie e f frumoasa si are trasaturi aproape perfecte..


mie imi place Jolie pana cand deschide gura aia mare cu dinti mari....imi mai placea Adriana Lima dar parca prea are buzele groase de zici ca te inghite iar dintii, bleah!, f maaaari...sa tina gurile inchise si poate-mi mai plac!........dar Kournikova da, are gurita mult mai dulce!.....imi plac cele cu trasaturi delicate, chiar daca au parul si ochii inchisi la culoare....uite, de ex Mantea imi place!.....am fost in Siria si cei de acolo ziceau ca noi, romancele, avem trasaturi f fine cum nu au niciodata femeile din sud...ca si sudicele pot fi f frumoase dar nu vor avea niciodata ceva delicat in trasaturi

Postat pe 13 Septembrie 2008 11:59
mie personal,chiar daca sunt blonda de cand ma stiu :)) mi se par mai frumoase tipele brunete care sunt si creole mi se par f sexy,sunt si blonde superbe dar parca brunetele...sau sa fie din cauza ca idealul meu masculin e tot brunet si creol?

Postat pe 13 Septembrie 2008 15:38
De la: muherlatino, la data 2008-09-10 16:20:48LASATI CLONELE LA O PARTE CELE DE GENUL MONICA BARLAD, MARI MARINESU (MARIANA) SI IRINA LOGHIN , PT CA IN CELE DIN URMA VOR AJUNGE SA-I SEMENE ACESTEIA DIN URMA LA RAMOLISM DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE.


asa e draga, pt ca tu, care nu esti o clona :)))), p tk esti minunata, superba, fara grad de comparatie, nu o sa te ramolesti deloc ; la 60 ani o sa ai piele catifelata ca de bebelus


Postat pe 13 Septembrie 2008 15:46
Pareri si pareri!!Fiecare persoana are propriiile ei gusturi!!

Postat pe 14 Septembrie 2008 11:34
da de mine ???
La asta nu v`atzi gandit ntz ntz...ma lasatzi sa va scap printre degete offffffffff !
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 11:36
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-14 11:36:12da de mine ???
La asta nu v`atzi gandit ntz ntz...ma lasatzi sa va scap printre degete offffffffff !


chiar asa, Sabrina
ralukiss
Postat pe 14 Septembrie 2008 11:53
hmmm....mie imi plac mult catrinel menghia,care din pacate si-a luat zborul in italia,diana dondoe(manechin..international si de o naturalete iesita din comun,tot romanca si ea),mi-a placut mult laura cosoi in videoclipul lui keo...,corina(pt stilul original pe care-l afiseaza fara sa para ridicola)...etc,etc...ar mai fi

Postat pe 15 Septembrie 2008 23:13
De corina absolut deloc dar e parerea mea!!

Postat pe 16 Septembrie 2008 16:45
sincer mie corina aia mi se pare chiar uratica.. interesanta da, dar uratica.. laura cosoi nu-mi place nici ea..

Postat pe 16 Septembrie 2008 16:54
Mie imi place si mi-a placut intotdeauna de Monica Dascalu.
sheeva
Postat pe 16 Septembrie 2008 18:08
nici mie nu imi place corina,am vazut-o in realitate si chiar nu arata nici cum...si sincer nici stilul ei nu imi place,de laura cosoi sa nu mai vorbim!!! nu o suport!! si catrinel menghia e frumoasa,pe ea am uitat sa o nominalizez :))

Postat pe 16 Septembrie 2008 19:26
mie de Laura Cosoi imi place..e dragutzica nu arata rau si se imbraca bine ..

Pacat ca astea sunt singurele calitati care le are ! e la fel de proasta cum era si in serialul ala :)))
Sabrina_Nede
Postat pe 16 Septembrie 2008 19:33
ai zis-o sabrina! doamne cat imi place de tine
mie sincer nu mi se pare nici frumoasa dar nici urata dar mie mi-e antipatica din cale afara,nu pot sa o vad!!! si din cauza ei nu il mai suport nici pe smiley

Postat pe 16 Septembrie 2008 19:35
Eu cred ca frumusetea unei femei nu are legatura cu culoarea parului...Exista femei de`a dreptul divine si brunete si blonde , satene etc...Mie imi plac brunetele , au pe acel 'vino`ncoace' ,si imi insipira mister...cu siguranta o sa ma intorc la culoarea aceasta candva , desi pe moment sunt multumita de blond :D

Eu as vrea sa mentionez cateva vedete din strainatate , care chiar sunt pe gustul meu.

Imi place mult Jennyfer Lopez care a demonstrat ca o femeie poate sa fie extrem de sexy si fara dimensiunile 90-60-90 , ci cu anumite forme foarte pline.Mereu i`am urmarit vestimentatia si mi se pare foarte stilata. Apoi imi place la nebunie Gwen Stefani , care e ca o papusa, absolut speciala , originala si cu un stil vestimentar nonconformist.

In ceea ce priveste actritele , imi plac mult Catherine Zeta-Jones , care exprima feminitata , sarm si eleganta din cap pana in picioare si Sharon Stone , o femeie cu mult sex-appeal.
Kittynelle
Postat pe 16 Septembrie 2008 22:56
Raduleasca, Anda Adam, Zavoranca, Lili Sandu, Loredana, Ileana Lazariuc

iar din strainatate:

Madonna - ce corp!!!!!!!! f bine lucrat, J Lo - ce posterior, Gwen Stefani - ce atitudine

iar din trecut Merlin Monroe -este intruchiparea feminitatii

dafffne
Postat pe 20 Septembrie 2008 03:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
aveti tupeu???? 11 De la: roz5blue6lila7 20 August 2010 11:33
caut relatye discreta 22 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:09
E plin de estrogen aici 16 De la: Flooo 18 Mai 2009 10:04
Anda Adam 12 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:07
Oana Zavoranu si Pepe 17 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:09