Setari Cookie-uri

cea mai frumoasa vedeta din romania

Zvoranca mi se pare cea mai horor femeie pe deasupra dupa ce ca e urata mai e si mahalagioaica.
Anda adam arata bine si lili sandu

Postat pe 21 Septembrie 2008 10:36
O fi Zavoranca cum o fi dar macar nu e falsa... incearca sa spuna ce simnte si multi o judeca. Parerea mea ca este o persoana ce a suferit mult si se ascunde dupa masca de femeie puternica ( ea le rezolva pe toate ). E frunusica doar se imbraca aiurea..
dafffne
Postat pe 21 Septembrie 2008 16:43
si mie mi se pare frumoasa zavoranca,dar atat! se imbraca oribil,tatuaje pe brate etc...
dar la fata chiar e frumoasa

Postat pe 21 Septembrie 2008 16:52
da da...are niste gene dese si ochi frumosi Zavoranca...cu toate ca e mahalagioaica pe mine nu ma enerveaza! Si macar e o femeie puternica, bataioasa, nu e o mimoza!...ma enerveaza mai mult cealalta certareata: Raduleasca....aia e in plus egocentrica....ii port pica ca am auzit-o o data spunand ca barbatii cand se uita la emisiunea ei le spun nevesteor lor sa se dea la o parte din fata ecranului ca sa o vada pe ea; marea frumusete autohtona si de pe plaiuri mioritice, Mihaela Radulescu.....auzi tu?...in mintea ei ea arata mai bine ca nevestele barbatilor din Romania!

Postat pe 22 Septembrie 2008 10:02
Monica Barladeanu.
alexutzab
Postat pe 22 Septembrie 2008 10:49
Madalina Ghenea
fluturas_
Postat pe 25 Septembrie 2008 01:27
Monica Barladeanu
remus22
Postat pe 25 Septembrie 2008 03:52


eu sincer nu pot spune ca in Romania exista vedete...sunt doar persoane publice...iar in ceea ce priveste frumousetea este ceva subiectiv, nu toata lumea poate avea aceeasi parere. din RO imi place Monica Barladeanu si Andreia Marin, iar din strainatate Angelina Jolie, Jenifer Lopez, Jessica Alba (foarte draguta!),Carla Bruni, din trecut Brgitte Bardot

Postat pe 25 Septembrie 2008 10:55
frumusetea e ceva subiectiv. in romania sunt foarte multe femei frumoase, dar putine stiu sa se puna cu adevarat in valoare. multe dintre ele chiar strica ce le-a dat mama natura. am vazut ca unele persoane care au scris anterior se exprimau foarte urat despre unele vedete, cum a facut-o cineva despre angelina jolie (nu am retinut cine, dar banuiesc ca se stie ea). acest lucru mi se pare de-a dreptul dezgustator. nu cred ca d-soara in cauza este perfecta de isi permite sa se lege asa de trasaturile cuiva. daca ar fi reprosezi cuiva despre felul in care arata, reproseaza lucruri care tin de libera alegere a respectivei (stil vestimentar, machiaj, coafura, atitudine) si nu de trasaturi pentru ca acelea nu sunt asa usor de modificat.
x_andra_x
Postat pe 25 Septembrie 2008 13:09
Fiecare vedeta e frumoasa in stilul ei ... oricum imi place si de patruleasa si cel mai mult de monica barladeanu

Postat pe 25 Septembrie 2008 17:49
monica barladeanu dar e cam infumurata, raduleasca probabil ca e atragatoare in nici un caz frumoasa,oana zavoranu e frumusica doar cand tace, andreea marin e destul de frumoasa..sau era acum cativa ani..., mie mi se par mai frumoase nicoleta luciu si monica dascalu care e o papusa.
printre vedetele straine cele mai frumoase mi se par charlize theron si angelina jolie.
c_r_i
Postat pe 26 Septembrie 2008 00:00
parerea mea e: sunt foarte multe vedete frumoase in romania acum depinde de gustul fiecaruia. eu una il admir pe gigi becali si nu e nici destept si nici frumos. eu una asi vrea sa fiu asa de proasta ca el(cum il crede lumea) si sa am tot ce are el si sa ajut atatia oameni cati a ajutat el. este un om de respectat si de admirat care a facut multe pt multi romani care din nefericeire nu vor face intr-o 100 de ani vedetele,parlamentarii...etc....
di_cristina
Postat pe 26 Septembrie 2008 03:35
Dar Adelina Elisei-Chivu nu-i frumoasa, fetelor? Eu zic ca da!

Postat pe 26 Septembrie 2008 15:25
hmmmm.........
imi plac: giulia , gabriela (aia de la nora pt mama )...cam atat.


morticia_adams
Postat pe 26 Septembrie 2008 16:18
FETELOR... DE CATRINEL MENGHIA ATI AUZIT???
http://www.fhm.ro/fhmultimedia/fhm-video/catrinel-menghia-sedinta-foto/

blondy_80
Postat pe 26 Septembrie 2008 17:04
De la: blondy_80, la data 2008-09-26 17:04:14FETELOR... DE CATRINEL MENGHIA ATI AUZIT???
http://www.fhm.ro/fhmultimedia/fhm-video/catrinel-menghia-sedinta-foto/



eu zic sa-i stergi oleaca machiajul si s-ar putea s-o iei la fuga!

Postat pe 26 Septembrie 2008 17:27
eu am luat-o la fuga cand am vazut-o pe Cosmina Pasarin pe plaja (in revista Ciao)...m-a dezamagit si Andreea Spataru (pe care o credeam mai frumoasa dar se pare ca numai machiata e asa) si Valentina Pelinel care ranjeste cand e pe plaja...corpul cel mai aratos mi s-a parut cel al Andreei Raicu......mie imi mai place Luciu si in ciuda celorlati mi se pare draguta si asa plinutza cum e acum; i-a ramas boticul de copilas:)

Postat pe 26 Septembrie 2008 19:19
mie imi place Angelina Jolie...dar am vazut poze unde-i nemachiata...horror!!!

Postat pe 26 Septembrie 2008 19:42
ufff.. deja angelina asta ma plictiseste.. e un cliseu sa mai spui ,,imi place angelina,,..
e frumoasa, tot ce vrei.. dar niciodata nu a fost pe gustul meu.. ceva nu-mi place, atitudinea aia a ei de fata rea si erotica ma enerveaza.. la fel ma enerveaza si filmele pe care le face de ani incoace.. ea e superwoman peste tot.. Intotdeauna am preferat-o pe jennifer aniston ( dintre ele doua).. daca tot veni vorba. E mult mai finuta si dulce.

Postat pe 26 Septembrie 2008 19:47
De la: oanna_81, la data 2008-09-26 19:47:44ufff.. deja angelina asta ma plictiseste.. e un cliseu sa mai spui ,,imi place angelina,,..
e frumoasa, tot ce vrei.. dar niciodata nu a fost pe gustul meu.. ceva nu-mi place, atitudinea aia a ei de fata rea si erotica ma enerveaza.. la fel ma enerveaza si filmele pe care le face de ani incoace.. ea e superwoman peste tot.. Intotdeauna am preferat-o pe jennifer aniston ( dintre ele doua).. daca tot veni vorba. E mult mai finuta si dulce.
sunt si eu de aceeasi parere...o femeie trebuie sa mai fie si dulcica si feminina nu tot timpul fatala si eroina ca plictiseste (sau pe mine cel putin!) ...mie imi place de pilda Nicole Kidman ...si Aniston imi place!

Postat pe 26 Septembrie 2008 19:51
extrem de feminina si frumoasa mi se pare Diane Lane.. o ador pe femeia asta. Mai imi place f mult si Ashley Judd.. Iar dintre astea tinerele, Charlize Theron si Katherine Heigl sunt preferatele mele.

Postat pe 26 Septembrie 2008 19:55
De la: luli_c, la data 2008-09-26 17:27:14
De la: blondy_80, la data 2008-09-26 17:04:14FETELOR... DE CATRINEL MENGHIA ATI AUZIT???
http://www.fhm.ro/fhmultimedia/fhm-video/catrinel-menghia-sedinta-foto/



eu zic sa-i stergi oleaca machiajul si s-ar putea s-o iei la fuga!



nu o iei la fuga, am vazut-o nemachiata in aeroport

Postat pe 26 Septembrie 2008 22:01
titlul este"cea mai frumoasa vedeta din romania"..si totusi ati pus si din alte parti ale lumii.......oricum sa-mi spun si eu parerea ca nu ma omaoara nime.....pai din romania mie imi place andreea patrascu si adela popescu.......nu zic ca si andreea marin e o scumpa..dar........si mai sunt..defapt toate sunt frumoase in felul lor..andra,andreea banica,..si mai o mai pun si pe inegalabila andreea esca(:X:x:)..mihaela radulescu.....andreea raicu...si multe multe altele..sunt frumoase..cu machiaj sau fara sunt frumoase..
butterly
Postat pe 27 Septembrie 2008 13:30
a...si am uitat de cele care nu fac parte din categoria"vedete autohtone"...adica maite perroni(:X:X:X:X:X).....thalia....oprah..eva mendes.....si mai sunt cateva.......si de la noi am uitat-o pe elena udrea...
butterly
Postat pe 27 Septembrie 2008 13:33
De la: butterly, la data 2008-09-27 13:30:22titlul este"cea mai frumoasa vedeta din romania"..si totusi ati pus si din alte parti ale lumii.......oricum sa-mi spun si eu parerea ca nu ma omaoara nime.....pai din romania mie imi place andreea patrascu si adela popescu.......nu zic ca si andreea marin e o scumpa..dar........si mai sunt..defapt toate sunt frumoase in felul lor..andra,andreea banica,..si mai o mai pun si pe inegalabila andreea esca(:X:x:)..mihaela radulescu.....andreea raicu...si multe multe altele..sunt frumoase..cu machiaj sau fara sunt frumoase..


le-ai vazut tu fara machiaj ? eu personal le-am vazut pe andreea banica, andreea raicu si adela popescu nemachiate si....nu cred ca sutn frumoase si fara machiaj..andreea patrascu da, este o scumpa, se vede ca are trasaturi foarte frumoase, este ca o papusa

Postat pe 27 Septembrie 2008 13:34
De la: butterly, la data 2008-09-27 13:33:46a...si am uitat de cele care nu fac parte din categoria"vedete autohtone"...adica maite perroni(:X:X:X:X:X).....thalia....oprah..eva mendes.....si mai sunt cateva.......si de la noi am uitat-o pe elena udrea...


eva mendes, daaaa e buna gagica :))) maite nu e tipa din RBD ? daca da, tu de ce ai avatar cu cealalta din RBD :D

Postat pe 27 Septembrie 2008 13:36
cine e andreea patrascu?

Postat pe 27 Septembrie 2008 13:41
De la: Georgia99, la data 2008-09-27 13:36:21
De la: butterly, la data 2008-09-27 13:33:46a...si am uitat de cele care nu fac parte din categoria"vedete autohtone"...adica maite perroni(:X:X:X:X:X).....thalia....oprah..eva mendes.....si mai sunt cateva.......si de la noi am uitat-o pe elena udrea...


eva mendes, daaaa e buna gagica :))) maite nu e tipa din RBD ? daca da, tu de ce ai avatar cu cealalta din RBD :D
..da maite face parte din trupa rbd....ssi da....am avatar cu dulce....fiinca imi place privirea ei de pisicuta.......si nu le-am vazut pe nici una fara machiaj........ca nu am avut unde.......dar nu am stiut ca trebuia sa zic cea mai frumoasa vedeta din ROMANIA fara machiaj...nu s-a specificat...ca in gen toate sunt machiate...asa ca nu am de unde sa stiu daca naturale sunt la fel
butterly
Postat pe 27 Septembrie 2008 16:50
Dar frumusetea asta nu se si fabrica? Ce tot comentam machiata , nemachiata.... Daca te urateste f rau dar de te face mai frumoasa.... nu vad unde este partea negativa!!!!!!!!
dafffne
Postat pe 27 Septembrie 2008 17:27
un punc pt Monica Barladeanu
bestiuitza
Postat pe 27 Septembrie 2008 17:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
caut o femeie care stie sa pretuiasca dragoste 24 De la: yumalai 16 Decembrie 2009 16:39
Il iubesc 101 De la: dia_dis2010 28 August 2011 15:05
aveti tupeu???? 11 De la: roz5blue6lila7 20 August 2010 11:33
la umbra unui suflet bun sta o inima buna,iti trebuie ani sa o gasesti si o secunda sa o pierzi,iubeste putin dar mereu 8 De la: kudika023770 11 Noiembrie 2009 18:50
Sexy braileanca 90 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:06