Setari Cookie-uri

fantezii sexuale..cat de departe ati merge?

nu stiu daxa toti sunt egisti,imi place cum scrii
numai
Postat pe 19 Iulie 2008 03:50
eu cred ca aici nu s-a raspuns la intrebarea principala, cu exceptia unui singur comentariu, " ce inseamna o fantezie sexuala ? ". din punctul meu de vedere, o fantezie sexuala este acea fantezie pe care nu o poti face oricand, oriunde, cu oricine ( ca doar deasta este fantezie ), si pe care ti-o implinesti o data sau de doua ori in viata. restul, ce se intampla in dormitor, pot fii numite fantezii, dar sunt mai mici, fac parte din subconstientul nostru, le facem in fiecare seara/zi/loc, le facem cand ne amintim de ele. pe partea cealalta , sustin si eu ca atunci cand intrii in dormitor, trebuie sa lasi inhibitiile la o parte ( daca poti normal ), actul sexual trebuie sa fie o placere, nu o obligatie, sau mai stiu eu ce chestie " contractuala ". si daca fac anumite chestii care mie nu-mi plac , dar stiu ca ei ii aduce placere, atunci o voi face cu placere, pt ca si ea la randul ei face tot ce poate pt ca eu sa ma simt bine. asa ca....iubitiva, si iubitiva mult...rau!!!
_fantoma_
Postat pe 24 Iulie 2008 11:05
domnelor de ce nu intelegeti ca nu exista fidelitate.nu exista perfectiunea in pat,oricat ai incerca sa tii pasul dupa un anumit timp intervine monotonia iar in subconstient apare fantezia si dorinta de a explora ceva nou.intotdeauna exista experiente si placeri diferite de la un partener la altul.daca totusi ati deschis un subiect interesant de ce nu spuneti si adevarul,ca atat femeia cat si barbatul indiferent cat ar fi de inchegat cuplul,mai trage cu ochiul si dupa vecinul sau vecina.una din doamne nu mai retin care avea mare dreptate ca majorittea barbatilor se gandesc numai la propriile placeri...siau rezolvat problema apoi se intoarce cu spatele si se culca...e foarte adevarat...dar din pacate femeile care accepta acest tip de mascul merg pe principiul lui bunica,,pe asta mi la dat dumnezeu pe asta il tin''gresesc si isi dau seama mai tarziu ca de fapt viata a fost doar o iluzie...
denis2000
Postat pe 24 Septembrie 2008 00:39
eu as incerca sa fac tot posibilul sa-mi satisfac prietena...fantezii, jucarii etc.... cu o singura conditie sa-mi doresc si eu acele chestii si sa ma simt bine.
anderson
Postat pe 24 Septembrie 2008 11:24
De la: alone, la data 2008-07-04 16:31:19In plus,eu nu consider sexul oral,fantezie.....CONSIDER, a face sex oral,in timp ce barbatul meu,este la volan,FANTEZIE.....

Si eu am fantezia asta, dar ne e frica sa nu cauzam vreun accident. Asa ca momentan a ramas doar la statutul de fantezie.
Cristina_Aron
Postat pe 24 Octombrie 2008 18:22
fantezia mea......e sa o fac pe luna......si stelele sa ne priveasca .....si dimineatza sa o iau de la capat pe razele soarelui.............cred ca trebuie sa o pun in aplicare......

Postat pe 12 Noiembrie 2008 09:41
E prima data cand intru aici. De foarte mult timp imi doresc sa fac sex in grup, dar nu am curaj. Poate cineva sa-mi spuna cum este? Cand ma uit la filme pt.adulti cu asa ceva mi se pare super.
luchianramona
Postat pe 12 Noiembrie 2008 09:46
Fantezii sexuale puse in practica sunt?
Cea mai bestiala fantezie a mea a fost pusa in practica la un chef de 8 martie.Eram la un hotel la petrecere,aveam chef de nebunii dar nu aveam unde.... si atunci am urcat la etajul unu al hotelului,loc retras dupa o nisa si ne-am facut de cap.A fost demential....Ne amintim si astazi cu placere.Fara inhibitii daca va doriti ca o relatie sa mearga.Sa fim realiste toate merg bine daca sexul e la culmi maxime.Nu credeti?
bruneta06
Postat pe 12 Noiembrie 2008 11:33
da, eu as face tot de tine de fantezi. vorbesc despre ele fara teama sau prejudecati si le si pun in practica! nu cred ca este ceva interzis in pat, atata timp cat partenerii se inteleg perfect! plus ca trebuie mereu sa fim inventivi.altfel se duce tot farmecul!
D33de
Postat pe 3 Ianuarie 2009 13:23
citind cele scris... va intreb pe voi.... daca faceti deosebire intre fanteziile sexuale sau erotism?
lavinialia
Postat pe 8 Ianuarie 2009 08:46
Eu am o fantezie sexuala...super erotica...il vreau si eu pe Richard Gere...nu va spun unde, cand si cum...ca de perversiuni nu ati pomenit

Postat pe 8 Ianuarie 2009 09:04
Fantezie..............

cand eram mai tinerica cu fostul meu prieten.............

dimi f devreme dupa o nunta unde mai ca ne dezbracam din priviri.......ca un gentelman ce era m-a condus acasa si ...... se intampla sa fie bezna in scara blocului.........

un sarut a dus la tot .................



sun_shine
Postat pe 8 Ianuarie 2009 10:33
Ooo Monica, ma faci sa-mi amintesc era intr-o noapte calda de octombrie, liniste, se auzea doar sunetul molcom al frunzelor uscate calcate de picioarele noastre...am stat pana dimineata pe o bancuta...si doar am vorbit...atat...la despartire am primit cel mai tulburator sarut ever, abia ma tineam pe picioare si nu a urmat nimic, asta mi-a placut cel mai mult...Monica, mi-ai facut ziua mai frumoasa!

Postat pe 8 Ianuarie 2009 10:44
De la: oktober, la data 2009-01-08 10:44:58Ooo Monica, ma faci sa-mi amintesc era intr-o noapte calda de octombrie, liniste, se auzea doar sunetul molcom al frunzelor uscate calcate de picioarele noastre...am stat pana dimineata pe o bancuta...si doar am vorbit...atat...la despartire am primit cel mai tulburator sarut ever, abia ma tineam pe picioare si nu a urmat nimic, asta mi-a placut cel mai mult...Monica, mi-ai facut ziua mai frumoasa!



eiiiiiiiiiii
pt asta sunt prietenii si apoi.......asta imi este firea, voi fetelor m-ati inveselit mereu cand eram trista si mi-ati facut zilele mai frumoasa......

primesti un pic dai si tu un pic si ziua e mai frumoasa........

abia astept sa imi vina iubirea, asta vb de fantezii...sa vezi cutremur atunci................
sun_shine
Postat pe 8 Ianuarie 2009 10:49
va trebui sa-mi povestesti !!!

Postat pe 8 Ianuarie 2009 10:51
nici ca se putea spune mai bine...si in legatura cu egoismul...cine e egoist in pat...ori nu iubeste persoana de langa el...ori nu e destul de matur si se gandeste doar la el.have fun...important e sa te simti bine cu partenerul...cat despre ce si cum...orice aproape e posibil atata timp cat se simt aman2 bine
pui_mic
Postat pe 8 Ianuarie 2009 11:55
andreea new...la ea ma refeream...k s-a exprimat foarte clar si la obiect...important e sa tte aiba pe tine...tu singura in minte...sa fi mereu "prima" pe lista lui,chiar dak se mai intampla sa calce stramb.
pui_mic
Postat pe 8 Ianuarie 2009 11:59
De la: oktober, la data 2009-01-08 10:51:57va trebui sa-mi povestesti !!!


cu tot cu picanterii draguta..........


dar asta asa pe sub mana sa nu stii tot satullllllll
sun_shine
Postat pe 8 Ianuarie 2009 12:12
noh, astept Monica, ssssttt, nu ne aude nimeni merg in pat si tre' sa ma antrenez si eu,nu?

Fantezii? Mai am! Pune-l sa te sarute pe ceafa, pe umeri, sa-i simti respiratia fierbinte pe sira spinarii, in jos...si pieptul lui pe poponetul tau in timp ce iti saruta fiecare particica a zonei dintre omoplati ...Richard Gere pe unde umblii tata?
Maine seara la prima tv

Postat pe 8 Ianuarie 2009 23:03
De la: oktober, la data 2009-01-08 23:03:14noh, astept Monica, ssssttt, nu ne aude nimeni merg in pat si tre' sa ma antrenez si eu,nu?

Fantezii? Mai am! Pune-l sa te sarute pe ceafa, pe umeri, sa-i simti respiratia fierbinte pe sira spinarii, in jos...si pieptul lui pe poponetul tau in timp ce iti saruta fiecare particica a zonei dintre omoplati ...Richard Gere pe unde umblii tata?
Maine seara la prima tv



hmmmmmmmmmmmmmm............ e o idee super........ dar daca el va fi subiectul analizei mele complete, ce s-ar intampla???...daca i-as saruta umerii......... ceafa , fiecare locusor.................

si vb de analize................


si asa in ultima vreme a fost cam obraznic si o pedeapsa se impune..........
sun_shine
Postat pe 9 Ianuarie 2009 10:26
pedeapsa! bad boy !!!

Postat pe 9 Ianuarie 2009 11:58
De la: oktober, la data 2009-01-09 11:58:13pedeapsa! bad boy !!!


sun_shine
Postat pe 9 Ianuarie 2009 16:20
Bravo se vede ka esti o femeie adevarata care stie ce vrea de la relatia ku partenerul sau .Sunt de aceeasi parere ,sunt unele femei kare nu stiu kare e adevarata placere a sexului si nu vad dekit pozitiile klasice kare mai devreme sau mai tarziu provoaka lipsa orgasmului asa ka fetelor i si cel mai groaznik ,pliktiseala asa ka fetelo rincerkati makar o singura data sa nu refuzati nimik partenerilor vostri sa vedeti kum al legati si de maini si de picioare . SUCCES
mariasimion
Postat pe 13 Februarie 2009 23:37
De la: kristinaCT, la data 2008-07-01 22:32:08Asta si daca poti si esti felul ala, liber... Daca nu poti sa fii asa cum vrea el, pentru ca nu corespunde cu dorintele tale..? Ce faci? Sau poate e nepotrivire... Cine stie?

in dormitor nu trebuie sa ai inhbitii cu omul iubit ,daca iubirea este reciptoca !
trebuie, de multe ori sa ainitiativa , de multerori sa-l faci sa inteleaga ce doresti sa faca ,dar asta-i o conditie recproc valabila !
Inca ceva, voi femeile va considerati mai sensibile in relatiile intime cu un barbat ! De acord, daca il iubesti, dae
r daca o faci din curiozitate , din ambitia de a mai trece unul pe lista, pentru a te razbuna pe un sot, atunci nu mai aveti nici osensibilitate !
Stii ca un barbat adevarat , sensibil si care iubeste cu adevarar si mai ales nu foloseste intaritoare , deci un adevarar absolut natural si indragostiti ,ese capabil sa o simta pe o femeie care vrea sa faca sex(nu dragoste) cu el decat din motive diferite de sentimentul numIt DRACOSTE,IUBIRE ???
STII CE FACE IN ACEST CAZ ? SE INHIBA NU POATE SA FACA NIMIC ! aASTA E DIFERENTA INTRE UN BARBAT ADEVARAT SI UN PLAY bOY ! iNTELEGETI ?
SPER ! SA FITI FERICITE CU CINE DORITI , DAR NU BATJOCORITI SENTIMENTELE
CURATE ALAE NICIUNUI BARBAT !
IMI CER SCUZELE DE RIGOARE PENTRU GRESELELE DE DACTILOGRAFIERE !
SA AUZIM NUMAI DE FEMEI SI BARBATI FERICITI !
UN_OM_OBISNUIT
Postat pe 14 Februarie 2009 02:29
De la: UN_OM_OBISNUIT, la data 2009-02-14 02:29:31
De la: kristinaCT, la data 2008-07-01 22:32:08Asta si daca poti si esti felul ala, liber... Daca nu poti sa fii asa cum vrea el, pentru ca nu corespunde cu dorintele tale..? Ce faci? Sau poate e nepotrivire... Cine stie?

in dormitor nu trebuie sa ai inhbitii cu omul iubit ,daca iubirea este reciptoca !
trebuie, de multe ori sa ainitiativa , de multerori sa-l faci sa inteleaga ce doresti sa faca ,dar asta-i o conditie recproc valabila !
Inca ceva, voi femeile va considerati mai sensibile in relatiile intime cu un barbat ! De acord, daca il iubesti, dae
r daca o faci din curiozitate , din ambitia de a mai trece unul pe lista, pentru a te razbuna pe un sot, atunci nu mai aveti nici osensibilitate !
Stii ca un barbat adevarat , sensibil si care iubeste cu adevarar si mai ales nu foloseste intaritoare , deci un adevarar absolut natural si indragostiti ,ese capabil sa o simta pe o femeie care vrea sa faca sex(nu dragoste) cu el decat din motive diferite de sentimentul numIt DRACOSTE,IUBIRE ???
STII CE FACE IN ACEST CAZ ? SE INHIBA NU POATE SA FACA NIMIC ! aASTA E DIFERENTA INTRE UN BARBAT ADEVARAT SI UN PLAY bOY ! iNTELEGETI ?
SPER ! SA FITI FERICITE CU CINE DORITI , DAR NU BATJOCORITI SENTIMENTELE
CURATE ALAE NICIUNUI BARBAT !
IMI CER SCUZELE DE RIGOARE PENTRU GRESELELE DE DACTILOGRAFIERE !
SA AUZIM NUMAI DE FEMEI SI BARBATI FERICITI !

si o intrebare si daca ei se iubesc dar sunt cam tontolino si se cearta din orice tampenie atunci ce fac???? cum ar trebui sa fie in pat????
yumy
Postat pe 14 Februarie 2009 07:13
De la: rosemery, la data 2009-02-14 07:13:38
De la: UN_OM_OBISNUIT, la data 2009-02-14 02:29:31
De la: kristinaCT, la data 2008-07-01 22:32:08Asta si daca poti si esti felul ala, liber... Daca nu poti sa fii asa cum vrea el, pentru ca nu corespunde cu dorintele tale..? Ce faci? Sau poate e nepotrivire... Cine stie?

in dormitor nu trebuie sa ai inhbitii cu omul iubit ,daca iubirea este reciptoca !
trebuie, de multe ori sa ainitiativa , de multerori sa-l faci sa inteleaga ce doresti sa faca ,dar asta-i o conditie recproc valabila !
Inca ceva, voi femeile va considerati mai sensibile in relatiile intime cu un barbat ! De acord, daca il iubesti, dae
r daca o faci din curiozitate , din ambitia de a mai trece unul pe lista, pentru a te razbuna pe un sot, atunci nu mai aveti nici osensibilitate !
Stii ca un barbat adevarat , sensibil si care iubeste cu adevarar si mai ales nu foloseste intaritoare , deci un adevarar absolut natural si indragostiti ,ese capabil sa o simta pe o femeie care vrea sa faca sex(nu dragoste) cu el decat din motive diferite de sentimentul numIt DRACOSTE,IUBIRE ???
STII CE FACE IN ACEST CAZ ? SE INHIBA NU POATE SA FACA NIMIC ! aASTA E DIFERENTA INTRE UN BARBAT ADEVARAT SI UN PLAY bOY ! iNTELEGETI ?
SPER ! SA FITI FERICITE CU CINE DORITI , DAR NU BATJOCORITI SENTIMENTELE
CURATE ALAE NICIUNUI BARBAT !
IMI CER SCUZELE DE RIGOARE PENTRU GRESELELE DE DACTILOGRAFIERE !
SA AUZIM NUMAI DE FEMEI SI BARBATI FERICITI !

si o intrebare si daca ei se iubesc dar sunt cam tontolino si se cearta din orice tampenie atunci ce fac???? cum ar trebui sa fie in pat????



Daca se cearta asa cum spui tu rezulta ca nu se iubesc cu adevarat ! Pot sa apara diferente de opinie , dar asta nu trebuie sa impieteze in privinta relatiei intime !
Cand ajungi "in pat" trebuie sa uiti orice altceva, in afara de dorinta de a face tot ce-i posibil pentru ca tu si partenerul sa atingeti ..nirvana..apogeul placerii !
Sa auzim de bine !
UN_OM_OBISNUIT
Postat pe 14 Februarie 2009 19:24
De la: UN_OM_OBISNUIT, la data 2009-02-14 19:24:27
De la: rosemery, la data 2009-02-14 07:13:38
De la: UN_OM_OBISNUIT, la data 2009-02-14 02:29:31
De la: kristinaCT, la data 2008-07-01 22:32:08Asta si daca poti si esti felul ala, liber... Daca nu poti sa fii asa cum vrea el, pentru ca nu corespunde cu dorintele tale..? Ce faci? Sau poate e nepotrivire... Cine stie?

in dormitor nu trebuie sa ai inhbitii cu omul iubit ,daca iubirea este reciptoca !
trebuie, de multe ori sa ainitiativa , de multerori sa-l faci sa inteleaga ce doresti sa faca ,dar asta-i o conditie recproc valabila !
Inca ceva, voi femeile va considerati mai sensibile in relatiile intime cu un barbat ! De acord, daca il iubesti, dae
r daca o faci din curiozitate , din ambitia de a mai trece unul pe lista, pentru a te razbuna pe un sot, atunci nu mai aveti nici osensibilitate !
Stii ca un barbat adevarat , sensibil si care iubeste cu adevarar si mai ales nu foloseste intaritoare , deci un adevarar absolut natural si indragostiti ,ese capabil sa o simta pe o femeie care vrea sa faca sex(nu dragoste) cu el decat din motive diferite de sentimentul numIt DRACOSTE,IUBIRE ???
STII CE FACE IN ACEST CAZ ? SE INHIBA NU POATE SA FACA NIMIC ! aASTA E DIFERENTA INTRE UN BARBAT ADEVARAT SI UN PLAY bOY ! iNTELEGETI ?
SPER ! SA FITI FERICITE CU CINE DORITI , DAR NU BATJOCORITI SENTIMENTELE
CURATE ALAE NICIUNUI BARBAT !
IMI CER SCUZELE DE RIGOARE PENTRU GRESELELE DE DACTILOGRAFIERE !
SA AUZIM NUMAI DE FEMEI SI BARBATI FERICITI !

si o intrebare si daca ei se iubesc dar sunt cam tontolino si se cearta din orice tampenie atunci ce fac???? cum ar trebui sa fie in pat????



Daca se cearta asa cum spui tu rezulta ca nu se iubesc cu adevarat ! Pot sa apara diferente de opinie , dar asta nu trebuie sa impieteze in privinta relatiei intime !
Cand ajungi "in pat" trebuie sa uiti orice altceva, in afara de dorinta de a face tot ce-i posibil pentru ca tu si partenerul sa atingeti ..nirvana..apogeul placerii !
Sa auzim de bine !

ma gandeam ca ar trebui sa fie mai agresivi un pic:)) in pat dar asa e knd se iubesc in pat e placere maxima numai ca in viatza normala sunt cam tontolino si se cearta din orice
yumy
Postat pe 15 Februarie 2009 11:20
pai daca mai astepti mult, vei face peri albi si iti vei plimba nepoteii prin parc! Il vei pierde.... caci ispita este foarte mare!
sorinel40
Postat pe 15 Februarie 2009 17:17
Super. Asa e... Sunt de acord cu eta70....

Postat pe 9 Martie 2009 17:24
Fantezia...nu are limite...deci tinde la infinit....si cred ca sunt extrem de putini cei care reusesc sa-si recunoasca fanteziile si, si mai putini cei care reusesc sa si le puna in practica....
Acum... exluzand faptul ca cineva ar avea vreo fantezie cu...misionarul...adica nu vorbim de fantezii de virgine/i....
ocs
Postat pe 9 Martie 2009 17:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fantezii sexuale..cat de departe ati merge? 89 De la: KinkyShadow 8 Mai 2009 23:54
salutetr 38 De la: G_Bogdan 3 Februarie 2009 12:50
AJUTOR URGENT !!! E posibil sa fiu insarcinata? :(( 29 De la: felixcat 9 Iulie 2009 13:48
Pastila de a doua zi ...eficienta si dupa sau nu 25 De la: coffeeta 23 Martie 2009 14:11
urgent! 1 De la: allessa1721 2 Aprilie 2009 22:48