Setari Cookie-uri

Cat de des faceti sex?

Credeti ca frecventa contactelor sexuale va poate influenta comportamentul?

Postat pe 28 Iunie 2008 20:06
100%.

d fapt, 110%!!


Postat pe 1 Iulie 2008 14:55
da!! este o descarcare a energiilor negative(daca esti satisfacut/a la final).se face de cate ori este nevoie scopul: zambet.

Postat pe 1 Iulie 2008 17:45
pai normal ca sexul are un rol important! citeste si tu pe forum si vezi ca cine e in lipsa se cunoaste deoarece sint "umflate in fundulet" mai sint unele care nu servesc aspirina deoarece e vulgar lucrul asta...............se numesc culte!oricum cea mai in masura sa raspunda este cadina noastra etta!ea face educatie sexuala pe forum cu acordul sultanului!

Postat pe 1 Iulie 2008 18:51
France,sunt prezenta la apel!!!!.....ce nu fac io pentru binele fetelor mele!!!!....deeeci.....sexul este foarte important!!!!....pentru a te convinge de asta ,citeste la topicul Moda,la subiectul de educatie sexuala!!!!....cat priveste frecventa,fiecare e "pe frecventa " lui!!!!....adica mie poate mi-e suficient de 2 ori/saptamana(nu ca ar fi adevarat!!!) si tie de 5 ori/saptamana!!!.....chestia este ca daca iesi din "frecventa" care te multumeste(in minus...si chiar in plus!!!),normal ca devii mai nervoasa, nu mai vezi totul roz,ci in gri(uuu...urasc culoarea asta!!!),iti scade si dorinta ,la un moment dat!!!......caci stii cum se zice:pofta vine mancand!!!!.......asa ca tre' sa "mancam",tata, sex pe paine cat cuprinde!!!!....si cat poti sa duci.....sau sa duceti......atata cat sa nu dai in panta-ailalta,de nimfomana.....ca atunci nu te mai relaxezi,ci dimpotriva,devine un stress!!!!......deeeci......GO,BABY,GO..... .... .... ..... .... .... .....

Postat pe 4 Iulie 2008 15:17
La intrebarea asta,raspunsul meu esteeee:cat se poate de des
adica in fiecare zi..... eu nu am avut niciodata DURERI DE CAP......
alone
Postat pe 4 Iulie 2008 15:40
cat mai mult sex fetelor!!! este foarte indicat, te ajuta sa arzi calorii, se face sa gandesti mai limpede, te relaxeaza, te binedispune, te face sa iubesti, si daca iti place ff mult, te face sa doresti acea persoana din ce in ce mai mult. mi se pare nedrept ca faza cu 'durerea de cap' sa devina din ce in ce mai comuna si un cliseu al femeilor fara chef.
mie nu mi s-a intamplat sa nu am chef, si chiar daca ai o dispozitie proasta sau esti obosita, daca faci dragoste uiti de tot. pana la urma pofta vine mancand uneori!!
Ca femei ale sec. 21, cred k avem dreptul sa ne simtim bine de cate ori vrem, oricand si oriunde, si cu cine dorim asta,( bineinteles cu cap), pentru ca intr-un oarecare procent asta e cheia succesului in lumea asta destul de haotica.

just do it!!
micky_ai
Postat pe 11 Iulie 2008 12:58
in ultimu' timp , mai rar. o data la o saptamana. in rest ma descurc cum pot.

Postat pe 11 Iulie 2008 13:13
ce ai patit baiatule? ai restrictie? sa nu devii bosumflat si frustrat ca e nasol!

Postat pe 11 Iulie 2008 13:29
nu rade de un barbat la ananghie, ca nu stii cand ramaii cu buzele umflate vreo luna!!
e prea complicat si putin de spus, asa ca prefer s-o fac in alta parte.

Postat pe 11 Iulie 2008 13:34
ups! cred ca atinsai un punct sensibil! scuze..

Postat pe 11 Iulie 2008 13:45
of,onynta,faci prostioare...descosi baiatul.....
alone
Postat pe 11 Iulie 2008 13:48
cine? eeuuuuuuuu??????

Postat pe 11 Iulie 2008 13:49
yes you...
alone
Postat pe 11 Iulie 2008 13:55
Daca am 4 copii la varsta de 38 ani,cu varste intre 13si 23ani(chiar daca sant din combinatie, tot ai mei sant fiindca-i cresc si-ii iubesc) daca am un job prost platit fiindca orasul in care locuiesc nu-mi ofera alta posibilitate, daca ma mai chinui sa invat si pt. facultate ca sa pot avea un viitor mai bun, credeti ca mai pot avea chef si de sex mai mult de o data pe saptamana? Cum pot rezolva problema?
Mihaela_Carlig
Postat pe 11 Iulie 2008 15:36
call me!

Postat pe 11 Iulie 2008 15:49
corect geo...!!!!!!!
HABIBA_CHANDRAMUCKI
Postat pe 16 Iulie 2008 18:47
lasand timiditatea la o parte, eu cred ca da!
cantzika
Postat pe 22 Iulie 2008 16:41
de cate ori simt nevoia
tigrutz
Postat pe 23 Iulie 2008 09:22

Postat pe 23 Iulie 2008 16:01
Vreau si eu s merg la doctor cu prietenul meu pt rezolvarea unor probleme, dar de fiecare data amanam ca trebuie s cautam ceva de incredere. va rog mult nu ma ocoliti spuneti-mi si mie o clinica serioasa particulara de urologie in Bucuresti unde as putea s merg. Multumesc mult

Postat pe 23 Iulie 2008 16:11
Da!!!!! cu siguranta frecventa cu care faci amor isi pune amprenta si asupra comportamentului,firii tale....asa se explica faptul ca,unii oameni sunt plini de viata,de bucurie,dragoste,sentimente blande si altii,care de cele mai multe ori sunt altele(in general functionare plictisite si cu o viata anosta probabil) dau in frustrare si si-o mai si,,descarca,, asupra nefericitilor care le ies in cale !!!altfel nu-mi explic cum pot fi atat de acre cand le adresezi o intrebare si culmea....si in zile diferite!!!se trezesc cu fata la asternut in fiecare zi... sau cum?? ....in fine,personal nu tin un calendar sau vreo agenda clara cum si cand trebuie sa se intample....imi place cand vine de la sine,neprevazut si patimas,indiferent de timp,loc si spatiu.......daca s-ar intampla mereu ,,ca la carte,, ne-am blaza si ar disparea tot farmecul Iubiti-va mult!!!
mell_30
Postat pe 23 Iulie 2008 16:30
"Cat mai bine si mai mult" asa mi'a recomandat mie doctorul ... dilema mea este acuma caci mi'a spus "schimba decorul din cand in cand" .. si atunci ... m'am apucat si eu sa mai mut un dulap, o noptiera .. un fotoliu ... la asta s'o fi referit oare
La modul serios acuma .. daca se intampla mai des si macar de 2-3 ori ( in ziua/noaptea respectiva ) e si mai bine ... si ideal ar fi sa se intample numai cu persoana iubita (si nici sa dureze cum am citit pe un al thread 10-15min cu dus cu tot si cu tigara de dupa )
Neatza si have a nice day !!! ( even if it's raining )
Octav
Postat pe 24 Iulie 2008 08:00
auu lupii ....in loc de mancare ..sex
cazam
Postat pe 28 Iulie 2008 11:21
si nu numai un zambet :P

Postat pe 30 Iulie 2008 09:13
Normal ca a face sex e cel mai minunat lucru care se poate intampla in timpul unei zile, dar conteaza si cat de des...sunt momente cand parca nu ai chef ( cel putin cazul meu) si sunt o persoana care iubesc sexul si nu m-as satura niciodata. Daca nu intalnesti un partener care sa fie la fel de pervers ca tine in pat parca nu are farmec. Si ii multumesc lui Dumnezeu ca m-a facut cel mai pervers om in pat :D din lume.

Postat pe 30 Iulie 2008 09:16
POT SA FAC ZILNIC SAU SA FAC PAUZE DE CATE 2 SAPT...DEPINDE DE DISPOZITIE.

Postat pe 30 Iulie 2008 15:36
Va puteti considera cu totii nishte oameni norocoshi! eu nu am mai facut sex de mai bine de 2 luni cred...
ankutzikaa
Postat pe 30 Iulie 2008 16:17
O daaa cel mai bine e cat mai des. Sa vezi ce zambet mare vei avea si ti se schimba si dispozitia, in bine, desigur. Si nimeni nu ti-o poate schimba!!
Am si eu o intrebare... Ati avut parte de un maraton de facut sex zilnic? Cate zile a tinut?
alexandra_blonda
Postat pe 4 August 2008 16:36
uneori da... sunt studenta si iubitul meu este cam departe... in sesiune am avut o problema..nu ne vazusem de 2 saptamani, iar eu nu eram capabila sa invat, ma gandeam numai la ziua cand va veni la mine...imediat ce s-a prezentat, am scapat de stres, am putut sa repet, la examen am fost relaxata...
pt ca stam departe nu facem asa des, dar cand ne intalnim e cu adevart foc de artificii...
anya79_angel
Postat pe 4 August 2008 20:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help me girls !! 1 De la: lilboogirl 2 Iulie 2010 03:32
al meu.x 9 De la: marco918 7 Noiembrie 2011 00:22
Sex cu minori 33 De la: anderson 13 Ianuarie 2010 14:51
Ce părere aveți despre sexul oral in cuplu 3 De la: kudika_1039813 1 Martie 2021 19:22
o mare intrebare :))) 13 De la: Andreea1008 7 Ianuarie 2009 02:08