Setari Cookie-uri

Dirty talking

salutare, dragilor!
sunt noua pe forum, m-a atras libertatea din discutiile pe tema Sex de aici.
am si eu o intrebare. cat de important este, de fapt, limbajul provocator/sexi? pe mine ma amuza, mai mult decat sa ma excite. insasi ideea de a vorbi sexi in timpul preludiului sau al actului sexual mi se pare haioasa. ce ziceti despre chestia asta? poate si niste sugestii m-ar ajuta.
Laurelin
Postat pe 5 Iulie 2008 02:12
"dirty talking" depinde de persoana,nu toata lumea agreaza acest stil dar e foarte incitant,ai incercat ? sa vezi cum e?.....sincer prima data cand l-am auzit pe sotul meu ca vb asa ma amuzat teribil am inceput sa rad acum nu mi se mai pare amuzant acum imi place se maicondimenteaza relatia sexuala,sti ca intr-o relatie treb sa vi tot timpul cu ceva nou ca sa nu apara monotonia,e chiar interesant.

Postat pe 5 Iulie 2008 10:22
eu te cred ca e incitant, dar nici nush cu ce anume sa incep. oricum e o problema pentru mine ca-mi pastrez prea mult luciditatea si 'carcotismul':)) in timpul actului sexual.
Laurelin
Postat pe 5 Iulie 2008 12:45
Nu ai nevoie d eun tipar cu ce sa incepi;) important este sa faci ceea ce simti sa spui ceea ce vrei ,libera exprimare.
La inceput eram aiurita,carcotasa,acum am invatzat sa ma simt bine,sa fac tot ce imi trece prin cap si e mult mai bine atat pt tine cat si pt partener,pudismul nu are ce cauta in pat, ;)

Postat pe 5 Iulie 2008 12:55
ultima oara am facut sex cu un tip pe care il admir psihic si sexual(este extrem de rafinat), dar fata de care altfel de sentimente nu am. tipul a 'rupt' multe piedici si timiditati in sexualitatea mea, dar asta cu dirty talking... nu prea.
Laurelin
Postat pe 5 Iulie 2008 13:31
Pt fiecare lucru vine vremea,cati ani ai? ........sti viatza ,oamenii ne invatza multe fiecare om ne invatza cate ceva,avem timp pt toate,va veni o zi in care vei gasi pe cineva te va face sa te simti dezinhibata,libera,viatza e frumoasa,a face dragoste este super,treb doar sa o faci cu persoana potrivita,care te face sa te simti femeie,care te face sa fi cea mai frumoasa si cea mai sexii femeie.Fi tu isati toate vor veni din inima.O zi buna.

Postat pe 5 Iulie 2008 13:37
kascada subscriu la ultimul tau post..intr`adevar exista un moment pentru orice..eu mi-am inceput viata sexuala de 6 ani si abia acum, cu partenerul actual am invatat sa fiu total dezinhibata si sa fac tot ceea ce-mi place si ma face sa ma simt bine in pat
si asta pentru ca stie cum sa ma faca sa ma simt bine in pielea mea si ma face sa ma simt frumoasa si dorita..
si suntem abia la inceput
cat despre dirty talking..
de exemplu inca nici eu nu pot sa o fac..desi incet incet imi dau drumul
mie imi place la nebunie sa-l aud pe el..imi zice cat de mult ma vrea si cum ma vrea..si chestia asta ma face sa ma sui pe pereti..si daca suntem intr-un loc public cu prietenii la o masa si imi sopteste la ureche simt k o iau razna
nu cred ca exista o reteta a ceea ce trebuie sa spui sau ce iti place sa auzi..tine mai mult de felul in care ti se spune sau o spui
_Ada_
Postat pe 7 Iulie 2008 11:14
Exact ce spuneam,tote la randul lor;)

Postat pe 7 Iulie 2008 11:51
...si iubitului meu ii place dirty talking ...dar nush ...parca ma tine cineva de limba,as spune...as vorbi,dar nush...ceva anume ma retine :|
wild_angel
Postat pe 9 Iulie 2008 15:08
nu e nimic rau in asta!eu una simt ca o iau razna cand imi sopteste la ureche lucruri hot.ma excita!
de ce sa nu incercati si voi?
tya103
Postat pe 10 Iulie 2008 16:25
si pe mine ma amuza oarecum. am incercat si m-a bufnit rasul. insa imi place s-o aud de la el.
pretty_me
Postat pe 11 Iulie 2008 01:29
da, se pare ca barbatilor le place sa vorbeasca dirty!
De ex iubitul meu la inceputul relatiei parea ca e singura parsoana care nu vorbeste urat din lume, era foarte deranjat de faptul ca eu mai scapam cate o prostioara la nervi ...dar intr-o zi s-a schimbat, sau poate ca a devenit mai curajos, si mi-am dat seama ca ii place sa vorbeasca dirty in momentele intime...am ramas un pic socata , si recunosc si pe mine ma amuza enorm faptul ca ma ruga asa de mult sa vorbesc dirty, dar pot sa zic ca m-am obisnuit acum, e interesant, poti spune ce vrei sa faci si ce sa ti se faca fara ocolisuri, si e incitant. ...si inca ceva, cand esti foarte incins ai curajul sa spui si vorbulitze murdare.




Ce nu ne omoara ne face mai puternici!
micky_ai
Postat pe 14 Iulie 2008 12:39
daca nu poti vorbi dirty in timp ce faci dragoste, inseamna ca mai ai mult de evoluat.

comunicarea totala aduce satisfactiile totale. dtpdv ;)




Postat pe 20 Iulie 2008 17:43
De la: toraSexy, la data 2008-07-20 17:43:08daca nu poti vorbi dirty in timp ce faci dragoste, inseamna ca mai ai mult de evoluat.

comunicarea totala aduce satisfactiile totale. dtpdv ;)





oho, toraSexy, sunt o novice:D de aia am venit asa umila si cu rugaminti la voi. si mie imi place sa mi se sopteasca aste lucruri, dar, la randul meu, sa le spun... devine tare haios. ma incurc in intorsaturi de fraze si astfel de lucruri . imi trebe 2 facultati si un masterat, dar promit ca o sa pot.
Laurelin
Postat pe 26 Iulie 2008 00:43
De la: toraSexy, la data 2008-07-20 17:43:08daca nu poti vorbi dirty in timp ce faci dragoste, inseamna ca mai ai mult de evoluat.

comunicarea totala aduce satisfactiile totale. dtpdv ;)







daca tot ai luato pe panta destainuirilor, te rog ceva exemplificari , se poate!?
ce inseama de fapt vorbitu' murdar in timpu' actului sexual? ca mi-e neclara treaba!

Postat pe 26 Iulie 2008 08:37
De la: Laurelin, la data 2008-07-05 02:12:14salutare, dragilor!
sunt noua pe forum, m-a atras libertatea din discutiile pe tema Sex de aici.
am si eu o intrebare. cat de important este, de fapt, limbajul provocator/sexi? pe mine ma amuza, mai mult decat sa ma excite. insasi ideea de a vorbi sexi in timpul preludiului sau al actului sexual mi se pare haioasa. ce ziceti despre chestia asta? poate si niste sugestii m-ar ajuta.



Laurelin, daca respectivul spune o tampenie ... si pe mine ma amuza; si nu numai atat, se cam duce si "romanta":))))
Cruella_de_vil
Postat pe 26 Iulie 2008 09:27
De la: geo32, la data 2008-07-26 08:37:59
De la: toraSexy, la data 2008-07-20 17:43:08daca nu poti vorbi dirty in timp ce faci dragoste, inseamna ca mai ai mult de evoluat.

comunicarea totala aduce satisfactiile totale. dtpdv ;)







daca tot ai luato pe panta destainuirilor, te rog ceva exemplificari , se poate!?
ce inseama de fapt vorbitu' murdar in timpu' actului sexual? ca mi-e neclara treaba!

adica sa ii aduca aminte ca tre' sa ii spele chilotii..sa ii gateasca...sa ii aduca o bere cand se plictiseste de sex..

Postat pe 26 Iulie 2008 09:55
ceva de genu':
ah ah oh....trebuie sa schimbi buteliaaaaaa........ih ih oh oh.....la intretinere avem 100 de lei de plataaaaaa.......sa nu uiti s-o plateeeeeeesti.......aaaah ahhhhhhhh, daaaaaa...imi vineeeeeeee!

Postat pe 26 Iulie 2008 09:58
De la: geo32, la data 2008-07-26 09:58:10ceva de genu':
ah ah oh....trebuie sa schimbi buteliaaaaaa........ih ih oh oh.....la intretinere avem 100 de lei de plataaaaaa.......sa nu uiti s-o plateeeeeeesti.......aaaah ahhhhhhhh, daaaaaa...imi vineeeeeeee!

pai da cam asa ceva
doar nu o sa ii spui u my baby are hot,hot,hot..sau my little bitch...ca poate nu stie engleza...

Postat pe 26 Iulie 2008 10:12
De la: geo32, la data 2008-07-26 09:58:10ceva de genu':
ah ah oh....trebuie sa schimbi buteliaaaaaa........ih ih oh oh.....la intretinere avem 100 de lei de plataaaaaa.......sa nu uiti s-o plateeeeeeesti.......aaaah ahhhhhhhh, daaaaaa...imi vineeeeeeee!


eh, uite cine m-ajuta! sa mor daca m-as fi gandit la asta. bine, se intelege, problemele-mi sunt mult mai adolescentine si, sa le zicem, mai volatile. geo?:D
Laurelin
Postat pe 26 Iulie 2008 11:20
De la: conico, la data 2008-07-26 10:12:05
De la: geo32, la data 2008-07-26 09:58:10ceva de genu':
ah ah oh....trebuie sa schimbi buteliaaaaaa........ih ih oh oh.....la intretinere avem 100 de lei de plataaaaaa.......sa nu uiti s-o plateeeeeeesti.......aaaah ahhhhhhhh, daaaaaa...imi vineeeeeeee!

pai da cam asa ceva
doar nu o sa ii spui u my baby are hot,hot,hot..sau my little bitch...ca poate nu stie engleza...


in englezae penibil. chestiile gen f*******k yeah suna ciudat, iara in romana aduce tare mult cu injuraturile adresate mai devreme, sa zicem, soferului care circula neregulamentar 'sa te f*t in' si tot soiul de astfel de invitatii. tre' sa gasesc o varianta mai light
Laurelin
Postat pe 26 Iulie 2008 11:25
De la: conico, la data 2008-07-26 09:55:35
De la: geo32, la data 2008-07-26 08:37:59
De la: toraSexy, la data 2008-07-20 17:43:08daca nu poti vorbi dirty in timp ce faci dragoste, inseamna ca mai ai mult de evoluat.

comunicarea totala aduce satisfactiile totale. dtpdv ;)







daca tot ai luato pe panta destainuirilor, te rog ceva exemplificari , se poate!?
ce inseama de fapt vorbitu' murdar in timpu' actului sexual? ca mi-e neclara treaba!

adica sa ii aduca aminte ca tre' sa ii spele chilotii..sa ii gateasca...sa ii aduca o bere cand se plictiseste de sex..


presimt o brusca pleostire a membrului in cauza
Laurelin
Postat pe 26 Iulie 2008 11:26
De la: Laurelin, la data 2008-07-26 11:25:03
De la: conico, la data 2008-07-26 10:12:05
De la: geo32, la data 2008-07-26 09:58:10ceva de genu':
ah ah oh....trebuie sa schimbi buteliaaaaaa........ih ih oh oh.....la intretinere avem 100 de lei de plataaaaaa.......sa nu uiti s-o plateeeeeeesti.......aaaah ahhhhhhhh, daaaaaa...imi vineeeeeeee!

pai da cam asa ceva
doar nu o sa ii spui u my baby are hot,hot,hot..sau my little bitch...ca poate nu stie engleza...


in englezae penibil. chestiile gen f*******k yeah suna ciudat, iara in romana aduce tare mult cu injuraturile adresate mai devreme, sa zicem, soferului care circula neregulamentar 'sa te f*t in' si tot soiul de astfel de invitatii. tre' sa gasesc o varianta mai light

pai cam asa este...light..light sa nu ingrase:P

Postat pe 26 Iulie 2008 11:30
daca tot ati vrut dirty talk..

Postat pe 9 August 2008 00:50
De la: Jmenaru_cu_Banu_Gros, la data 2008-08-09 00:10:58sa ma cac pe voi zdrente:lor


Pt. Jmenaru cu Banu Gros: iti dedic 2 piese, fara numar, fara numar, fara numar, fara numar, fara numar de la Parazitii - "Slalom printre cretini" si de la Truda - "Idiot".
cnmoha86
Postat pe 9 August 2008 01:54
Faine piese.

Postat pe 9 August 2008 06:39
E deosebit de placut si incitant pentru partener sa vorbesti in timp ce faci dragoste. Si nu-s niste texte ce trebuiesc invatate pe dinafara,pur si simplu exteriorizezi prin limbaj ce senzatii iti provoaca in momentul respectiv
janice18
Postat pe 9 August 2008 22:39
[quote name=\'Laurelin\' date=\'2008-07-26 11:26:16\'][quote name=\'conico\' date=\'2008-07-26 09:55:35\'][quote name=\'geo32\' date=\'2008-07-26 08:37:59\'][quote name=\'toraSexy\' date=\'2008-07-20 17:43:08\']daca nu poti vorbi dirty in timp ce faci dragoste, inseamna ca mai ai mult de evoluat.

comunicarea totala aduce satisfactiile totale. dtpdv ;)



[/quote]



daca tot ai luato pe panta destainuirilor, te rog ceva exemplificari , se poate!?
ce inseama de fapt vorbitu\' murdar in timpu\' actului sexual? ca mi-e neclara treaba![/quote]
adica sa ii aduca aminte ca tre\' sa ii spele chilotii..sa ii gateasca...sa ii aduca o bere cand se plictiseste de sex.. [/quote]

presimt o brusca pleostire a membrului in cauza [/quote]

asta daca pleci de la premisa ca nu e deja pleostit, ca atunci ar fi cazul de \"fir-ar a dreaq de treaba, sunt excitata dar n-ai cu ceeee, mama ei de natura crudaaaa" :D
googoodoll
Postat pe 9 August 2008 23:10
De la: Jmenaru_cu_Banu_Gros, la data 2008-08-09 00:10:58sa ma cac pe voi zdrente:lor


ti se pare un text ok pentru a fi postat aici? mai bine taci decat sa comentezi aiurea. macar sa fi fost amuzant. :)
Laurelin
Postat pe 13 August 2008 06:08
cind in fine te simtzi dezinhibata total ..atunci ce mai conteaza ca vorbesti dirty...sau nu...in intimitate totul este permisibil,eu cred ca numai 2 parteneri dezinhibatzi pot sa comunice si asa ,fara observatzii de nici un fel,atractzia chimica este mai puternica atunci si orgasmele sint pe masura!!!
priscilla
Postat pe 17 August 2008 19:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mama, sotie versus angajata 7 De la: pamela_1 30 Iunie 2009 12:53
am ramas insarcinata ???? 99 De la: Kathara 19 Octombrie 2009 17:27
Ce credeti? 18 De la: SIRSOFT 22 Decembrie 2009 23:02
baieti v-ar place sa aveti in pat o tipa kre stie sa faca de toate dar kre a invatat totul cu voi??? 36 De la: Ndrusu 24 Februarie 2009 01:40
ipocrizie...ne ascundem adevaratele dorinte din cauza functiei... 19 De la: cocoyonela 24 Aprilie 2009 00:09