Setari Cookie-uri

Dirty talking

ideea era ca sunt anumite persoane , carora o expresie de gemu' "fac mi, fac mi hard", li se par dizgratioase si le taie apetitu' de p........scuze , de sex!

Postat pe 17 August 2008 19:35
De la: geo32, la data 2008-08-17 19:35:35ideea era ca sunt anumite persoane , carora o expresie de gemu' "fac mi, fac mi hard", li se par dizgratioase si le taie apetitu' de p........scuze , de sex!

adevarat faza e k si compatibiliatea in pat isi spune cuvantul la un moment dat...iar cuvintele dirty sunt un nou nivel la care fiecare ajunge atunci cand se simte pregatit...
dydy88
Postat pe 17 August 2008 21:25
Dirty talking sometimes works, sometimes does`t...........

Postat pe 21 Decembrie 2008 09:54
Impressive! That was profound, Mr. Bercaru!

Auzisi, Geo? Asta cu dearti-ul cateodata merge, cateodata nu! Nu esti si tu coplesit de atata intelepciune? Eu stiu ca's epatata complet!
Dor_a
Postat pe 21 Decembrie 2008 10:20
Never mind........ Give me a break Dor_a, will yoooooooo ? Get busy.....

Postat pe 21 Decembrie 2008 12:14
De la: _Ada_, la data 2008-07-07 11:14:13kascada subscriu la ultimul tau post..intr`adevar exista un moment pentru orice..eu mi-am inceput viata sexuala de 6 ani si abia acum, cu partenerul actual am invatat sa fiu total dezinhibata si sa fac tot ceea ce-mi place si ma face sa ma simt bine in pat
si asta pentru ca stie cum sa ma faca sa ma simt bine in pielea mea si ma face sa ma simt frumoasa si dorita..
si suntem abia la inceput
cat despre dirty talking..
de exemplu inca nici eu nu pot sa o fac..desi incet incet imi dau drumul
mie imi place la nebunie sa-l aud pe el..imi zice cat de mult ma vrea si cum ma vrea..si chestia asta ma face sa ma sui pe pereti..si daca suntem intr-un loc public cu prietenii la o masa si imi sopteste la ureche simt k o iau razna
nu cred ca exista o reteta a ceea ce trebuie sa spui sau ce iti place sa auzi..tine mai mult de felul in care ti se spune sau o spui

MIE MI-A PLACUT CEL MAI MULT, DIN COMMENTUL TAU, fraza... - Intr-un spatiu public, la o masa, in cafenea,cu prietenii in jurul vostru, iti sopteste la ureche ca te vrea, ca te doreste, ca vrea sa te aiba, si descrie si cum te-ar dori... mmmmm.... ce misto e imaginea !!... Tremurul vocii lui, aerul cald suierat direct in ureche, mana lui pe genunchiul tau, fumul din cafenea... Ooops !!... Trebuie sa ma opresc, fiindca descriu ce-mi place mie de fapt, iar forumul e ptr. fetele de pe kudika !!... he, he...
strasss3
Postat pe 25 Noiembrie 2009 17:31
Recitind commentul meu, sunt nevoit sa fac o precizare, ca sa fiu sigur ca nu se gasesc malitiosi ce se vor amuza pe seama mea !! Cand am scris ca ASA-MI PLACE MIE, ma referam la faptul ca ASA-MI PLACE MIE SA FAC CU IUBITA DE CARE SUNT ATRAS FIZIC SI CU CARE FAC DRAGOSTE, SI NU SEX !!.. Titlul forumului este DIRTY TALKING, iar eu in contextul asta am comentat, si m-am referit strict la un baiat si o fata... Scuze ptr. formularea eronata din commentul meu anterior...
strasss3
Postat pe 25 Noiembrie 2009 17:43
nu
_oktober_
Postat pe 25 Noiembrie 2009 17:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
posterioare 9 De la: felixcat 15 Iunie 2011 11:35
bisexualitate 210 De la: 10 Noiembrie 2016 17:28
Experiment 241 De la: LisaFrancine 6 Decembrie 2011 14:58
Am si eu o intrebare. Va rog mult fetelor raspunde-ti! 38 De la: kristall92 9 Decembrie 2009 21:32
! 8 De la: Alina-Ella 29 Martie 2015 10:32