Setari Cookie-uri

Sex Oral :sml-happy0065:

De la: sarutama, la data 2008-12-15 00:54:38

278 mesaje
Membru din: 1/09/2008
Oras: Satu Mare
Postat pe: 13 Decembrie 2008, ora 22:51 Raporteaza abuz Citeaza Raspunde

habar nu aveti cu cine discutati ca eu nu sunt femeie ci un barbat adevarat asa sa stiti cu cine aveti de a face ,,,,,,,,,,,eu sarutama dau copy paste,cum zice lumea,,,,ce e asta???????



medicamente :))

Postat pe 15 Decembrie 2008 00:56
De la: Georgia99, la data 2008-12-15 00:53:54Stai linistita, nu ma supar atunci cand ma corecteaza cineva, intrucat nu excelez la limba romana...am fost la profil real, nu am nicio legatura cu limba romana acum la facultate :)) deci gresesc cu siguranta.
Nu ai gresit insa cand ai zis ca ma iau de utilizatorii de pe forum..mda, ma iau de unii utilizatori care au probleme cu capul :) fac asta pt a ma amuza, sunt o rea..stiu..acum fiecare cu defectele lui


:))) ii bun ca te amuzi... numai sa nu exagerezi ;)ca dak incepe toata lumea sa-ti sara in cap nu stiu cat o sa te mai amuzi dupa aia :P
botyk
Postat pe 15 Decembrie 2008 00:56
iar ai fugit ?????????danaaaaaaa???????????te excita corpul meu ,,nu???????vezi ca mie imi place sexul oral da sa nu mai spui la nimeni,,,,,,ok"!!!!!!!!!!!!!!
sarutama
Postat pe 15 Decembrie 2008 01:03
De la: Georgia99, la data 2008-12-15 00:56:16
De la: sarutama, la data 2008-12-15 00:54:38

278 mesaje
Membru din: 1/09/2008
Oras: Satu Mare
Postat pe: 13 Decembrie 2008, ora 22:51 Raporteaza abuz Citeaza Raspunde

habar nu aveti cu cine discutati ca eu nu sunt femeie ci un barbat adevarat asa sa stiti cu cine aveti de a face ,,,,,,,,,,,eu sarutama dau copy paste,cum zice lumea,,,,ce e asta???????



medicamente :))
de care ???????de cap sau de capul de jos???????sau de la zuzu??????
sarutama
Postat pe 15 Decembrie 2008 01:04
Jizas, nu mai pot intra pe niciunde ca dau de papitoaica aia ... ce naiba, strica toate discutiile cu ticneala ei si cu balele pe care le lasa peste tot, parca e un limax urias...

va rog, daca e careva din satu-mare sa-i dea ... ceva... platesc eu, pe cuvant!

dar care era subiectul asta??? sex oral happy, k, am inteles asta, dar ce se discuta???

Postat pe 15 Decembrie 2008 01:07
De la: sarutama, la data 2008-12-15 01:03:00iar ai fugit ?????????danaaaaaaa???????????te excita corpul meu ,,nu???????vezi ca mie imi place sexul oral da sa nu mai spui la nimeni,,,,,,ok"!!!!!!!!!!!!!!


lasa femeia in pace :))) bine ca a plecat :))) ... sau ti-ai facut deja un hobby din asta? :))
botyk
Postat pe 15 Decembrie 2008 01:08
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-3.html
Cassey_Tarot
Postat pe 31 Decembrie 2008 13:54
tanti dana lasa-ne dracu cu parerile tale......nu vezi ca iti pui toate lumea in cap....dute la azil....................
kemy
Postat pe 13 Ianuarie 2009 16:14
mai fetele nu va luati de mentorul meu in ale sexului ...ca ma supar pe voui ca imi stricati jucaria...
danuuuuttttoooooo vin' fata sa le explici la fetili astea cum ii cu beleaua aia de sex oral...
dandanaua_reloaded
Postat pe 13 Ianuarie 2009 18:06
Danuta ignora i pe toti. sunt niste perversi. stai linistita nu esti singura persoana care nu face sex oral Mai e si bunik-mea. Are 89 ani siare acelasi gen ca tine. apropo tu esti mai mica?
bebe_lush_ul
Postat pe 28 Martie 2009 23:22
De la: bebe_lush_ul, la data 2009-03-28 23:22:17Danuta ignora i pe toti. sunt niste perversi. stai linistita nu esti singura persoana care nu face sex oral Mai e si bunik-mea. Are 89 ani siare acelasi gen ca tine. apropo tu esti mai mica?

ETE_EU
Postat pe 28 Martie 2009 23:28
ete tu .................esti chiar draguta ? tu esti de acord cu oral B?
bebe_lush_ul
Postat pe 28 Martie 2009 23:35
De la: bebe_lush_ul, la data 2009-03-28 23:35:31ete tu .................esti chiar draguta ? tu esti de acord cu oral B?

folosesc colgate, nu oral B
ETE_EU
Postat pe 29 Martie 2009 01:41
si eu folosesc colgate nu oral B
ilyescorina
Postat pe 29 Martie 2009 10:26
Nu fac!
annya_852004
Postat pe 29 Martie 2009 10:46
De la: annya_852004, la data 2009-03-29 10:46:50Nu fac!

ce parere interesanta despre sexul oral
yumy
Postat pe 29 Martie 2009 10:54
Sex oral Riscuri si Avantaje

Sexul oral a incetat de ceva timp sa mai fie un subiect tabu. Este ceva normal, ce se intampla intr-un cuplu ce se iubeste si in care partenerii sunt ambii deacord cu acest tip de exprimare a intimitatiii dintre ei doi. In contra, nu este nimic rau in a nu vrea sa participi la asa ceva, tot ce trebuie sa faci este sa comunici cu partenerul tau foarte deschis, sa-i spui ce vrei si ce nu vrei si sa nu iti fie teama deloc in a spune exact ce simti, este foarte important sa nu faci compromisuri doar de dragul altcuiva in timp ce tu nu te simti deloc bine.Pentru a vedea ambele parti ale paharului, sexul oral are si partile sale pozitive:
- creste initimitatea sexuala dintre parteneri
- poate ajuta femeile sa ajunga mult mai usor la orgasm ;
- poate ajuta barbatii ce au mici probleme in ce priveste erectia;
- nu ramai insarcinata;

Nu apela niciodata la sex oral doar pentru ca ai impresia ca asa nu vei contacta nici un fel de boala sau virusi, si cu atat mai putin nu practica cu o persoana pe care de abia o cunosti, este mult mai importanta viata ta decat o noapte de aventura.


Insa ca si orice altceva ce tine de viata sexuala, si sexul oral are riscuri, de care trebuie sa tii cont, mai ales cand iti alegi partenerul.
- HIV se poate transmite prin sex oral, insa s-a constatat ca acest lucru nu se intampla foarte des, insa mai bine
te feresti decat sa devii tu cazul ce va fi exceptia. Daca tii neaparat, poti incerca sex oral cu prezervativ, chiar daca partenerul va incerca sa te convinga ca "nu simte nimic".
- daca persoana cu care pui in practica sexul oral nu are o igiena adecvata, risti sa iti apara ciuperci, sau tot felul
de iritatii de care vei scapa foarte greu.
- herpesul genital se transmite foarte usor in acest mod
- orice alta boala cu transmitere se poate transmite imediat

Desi este un lucru normal in multe cupluri, asta nu inseamna ca trebuie sa o faci doar de dragul partenerului/partenerii tale; daca nu esti de acord cu asa ceva nu te simti obligata sa participi, deoarece nici tu si nici partenerul tau nu va veti simti bine. Pune in aplicare doar lucrurile cu care te simti bine, si nu te fac sa te simti prost sau iti ofera un sentiment de umilita. Si este foarte important sa discuti cu partenerul inainte de a face alegerea, indiferent daca este pro sau contra.
ETE_EU
Postat pe 30 Martie 2009 12:51
multumim de sfaturi de unde le-ai luat sunt foarte adevarate...............!
ilyescorina
Postat pe 30 Martie 2009 15:39
Ai foarte mare dreptate TU te documentezi foarte bine dar te intreb ''pui si in aplicatie''?
dupa ce ar fi sa ne imprietenim mai mult ? esti printre cei 33% care au capul pe umeri din aceasta tara .
bebe_lush_ul
Postat pe 31 Martie 2009 08:29
De la: bebe_lush_ul, la data 2009-03-28 23:22:17Danuta ignora i pe toti. sunt niste perversi. stai linistita nu esti singura persoana care nu face sex oral Mai e si bunik-mea. Are 89 ani siare acelasi gen ca tine. apropo tu esti mai mica?


sun_shine
Postat pe 31 Martie 2009 10:58
De la: ETE_EU, la data 2009-03-30 12:51:38Sex oral Riscuri si Avantaje

Sexul oral a incetat de ceva timp sa mai fie un subiect tabu. Este ceva normal, ce se intampla intr-un cuplu ce se iubeste si in care partenerii sunt ambii deacord cu acest tip de exprimare a intimitatiii dintre ei doi. In contra, nu este nimic rau in a nu vrea sa participi la asa ceva, tot ce trebuie sa faci este sa comunici cu partenerul tau foarte deschis, sa-i spui ce vrei si ce nu vrei si sa nu iti fie teama deloc in a spune exact ce simti, este foarte important sa nu faci compromisuri doar de dragul altcuiva in timp ce tu nu te simti deloc bine.Pentru a vedea ambele parti ale paharului, sexul oral are si partile sale pozitive:
- creste initimitatea sexuala dintre parteneri
- poate ajuta femeile sa ajunga mult mai usor la orgasm ;
- poate ajuta barbatii ce au mici probleme in ce priveste erectia;
- nu ramai insarcinata;

Nu apela niciodata la sex oral doar pentru ca ai impresia ca asa nu vei contacta nici un fel de boala sau virusi, si cu atat mai putin nu practica cu o persoana pe care de abia o cunosti, este mult mai importanta viata ta decat o noapte de aventura.


Insa ca si orice altceva ce tine de viata sexuala, si sexul oral are riscuri, de care trebuie sa tii cont, mai ales cand iti alegi partenerul.
- HIV se poate transmite prin sex oral, insa s-a constatat ca acest lucru nu se intampla foarte des, insa mai bine
te feresti decat sa devii tu cazul ce va fi exceptia. Daca tii neaparat, poti incerca sex oral cu prezervativ, chiar daca partenerul va incerca sa te convinga ca "nu simte nimic".
- daca persoana cu care pui in practica sexul oral nu are o igiena adecvata, risti sa iti apara ciuperci, sau tot felul
de iritatii de care vei scapa foarte greu.
- herpesul genital se transmite foarte usor in acest mod
- orice alta boala cu transmitere se poate transmite imediat

Desi este un lucru normal in multe cupluri, asta nu inseamna ca trebuie sa o faci doar de dragul partenerului/partenerii tale; daca nu esti de acord cu asa ceva nu te simti obligata sa participi, deoarece nici tu si nici partenerul tau nu va veti simti bine. Pune in aplicare doar lucrurile cu care te simti bine, si nu te fac sa te simti prost sau iti ofera un sentiment de umilita. Si este foarte important sa discuti cu partenerul inainte de a face alegerea, indiferent daca este pro sau contra.


Cat se poate de adevarat...........

sun_shine
Postat pe 31 Martie 2009 11:00
bravo,i-ai spus-o
kudika001035
Postat pe 2 Aprilie 2009 20:26
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-12-14 20:33:05
De la: dana_3, la data 2008-12-14 20:16:31nu fac sex oral si nici nu ma tenteaza din contra ma scirbeste cand ma gandesc la asta sunt Contra perversiunii numita FELATIE e cea mai murdara si scirboasa perversiune iar aia legata de sex anal e cea mai hidoasa perversiune



aualeu dana .......iar ai dat cu batu in c o a i e si mi sa sculat chefu de treaba ....mai femeie nu mai posta parerea ta nu intereseaza pe nimeni...lasa-te




bravo,i-ai spus-o
kudika001035
Postat pe 2 Aprilie 2009 20:28
ce tareeeeee.
mironosita
Postat pe 3 Aprilie 2009 17:49
ilyescorina
Postat pe 3 Aprilie 2009 21:43
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-12-14 20:33:05
De la: dana_3, la data 2008-12-14 20:16:31nu fac sex oral si nici nu ma tenteaza din contra ma scirbeste cand ma gandesc la asta sunt Contra perversiunii numita FELATIE e cea mai murdara si scirboasa perversiune iar aia legata de sex anal e cea mai hidoasa perversiune



aualeu dana .......iar ai dat cu batu in c o a i e si mi sa sculat chefu de treaba ....mai femeie nu mai posta parerea ta nu intereseaza pe nimeni...lasa-te


Terminati cu jiknirile va rog mult daca fata vrea sa-si spuna parerea e chiar treaba ei nu esti oblikat sa raspunzi si nici sa citezi sau mai stiu eu ce, deci va rog . . . iar in legatura cu subiectul parerea mea este ca nu prin asa ceva ii demonstrezi unui baiat ca il iubesti, ci prin cu totul altceva cei care o fac e fix business-ul lor le recomand si afectiunea respectul si dragostea sub cu totul alta forma . . . va pup mai pove
pity_82
Postat pe 23 Octombrie 2009 07:06
Toata lumea o face....nimeni nu recunoaste. Multumit?
Luluk_g
Postat pe 23 Octombrie 2009 10:43

so boooooring
_curly
Postat pe 23 Octombrie 2009 10:45
another one???????????
greierash_is_back
Postat pe 23 Octombrie 2009 10:47
De la: _curly, la data 2009-10-23 10:45:24
so boooooring



creato ti-am spus ca ai o gura foarte apetisanta cand spui"so boooooring"?
spumosu
Postat pe 23 Octombrie 2009 10:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un mic ajutor pentru o cercetare 1 De la: kudika_1043151 5 Martie 2022 21:15
salutetr 38 De la: G_Bogdan 3 Februarie 2009 12:50
Un sfat va rog!!Eu GEMENI el LEU 14 De la: pseudonius 16 Iunie 2010 09:15
sex in cuplu 44 De la: mady_puppy 6 Februarie 2010 13:19
intrebare comica! 25 De la: utad 24 Martie 2010 18:41