Setari Cookie-uri

LICITATIE...........

Offff.....bine , particip la licitatie atunci

eu vreau un barbat destept ....de restul ma ocup eu sa-l fac si frumos si cu bani

Ai asa ceva ?
Ofer 5 centi
iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 13:07
no bun daca nu se face inventar... atunci vreau sa vand tristete cu carul si nesimtire la gramada...aaaa si sa nu uit vreau sa mai vand una bucata enrvare la culme....
cand imi gasesti cumparator astept raspuns ..... la nr...8989....sti tu care...
dandanaua_reloaded
Postat pe 19 August 2008 13:10
numai atat.... cam ieftin

Postat pe 19 August 2008 13:10
sincer eu vreau branza,3 cutii..... ca de barbati sunt satula......
alone
Postat pe 19 August 2008 13:13
si un cotor de mar....si.....si......o coaja de banana....si.....si......(clar mi-e foame!incercati sa ma ignorati....)
alone
Postat pe 19 August 2008 13:14
vine ancule....toata branza la tine!

Postat pe 19 August 2008 13:16
eu as lua ceva nesimtire de la emma....e buna si aia la casa omului cateodata
iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 13:17
cumparatorii la ema...... ca are tristete, enervare si nesimtire .....can greu mai ema!

Postat pe 19 August 2008 13:18
se vede treaba ca nu te pricepi la vanzari miha
iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 13:27
bre iris....vand profesionist de cand ma stiu....dar ai dreptate buna si nesimtiea

Postat pe 19 August 2008 13:34
Avem placere de a va face cunoscut ca prin bunavointa emmei va putem pune la dispozitie 3 dintre cele mai interesante sentimente/senzatii cunoscute din lume.

Tristetea
Majoritatea cumparatorilor se sperie de acest cuvant , stim acest lucru asa ca o sa incercam sa va explicam de ce este indicat sa fiti primul care va achitiona tristetea.

Tristetea este buna atunci cand ai senzatia ca nimeni si nimic nu-ti poate sta in cale , atunci cand tinzi sa devii egoist si nemilos priveste in ochii unui copil trist si intreba=te ce ai putea face ca sa-l ajuti.
tristetea altora este cea care te poate ajuta sa devii mai bun

Daca achizitionezi acum putina tristete ,vei stii mai tarziu sa apreciezi ceea ce ai si sa te multumesti cu bucuria altora


Enervarea : corect , nici asta nu este buna la prima vedere dar daca nu te enervezi niciodata nu vei putea fi capabil sa tii totul in tine la nesfarsit .
Cu ajutorul enervarii scapi de energiile negative , odata cu enervarea ar fi indicat sa achizitionati si un set de farufurii la doar 9 $ bucata , setul contine cel putin 20 de farfurii

Nesimtirea ....pe asta as vrea sa cumpar eu pe toata asa ca licitatia s-a inchis.
Am nevoie de nesimtire doarece uneori am senzatia ca ar trebui sa spun NU dar din prea mult bun simt nu o fac ...si ajung sa imi dau seama ca daca as fi avut un strop de nesimtire la timpul potrivit nu as mai sta azi sa intreb pe x sau y cand au de gand sa-mi returneze banii mei , cand o sa creada asa zisa mea prietena ca-mi poate cumpara bluza pe care a imprumutat-o si a reusit sa o pateze ...
iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 13:41
Iar am inchis subiectul ?
iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 14:20
pot sa licitez de una singura?
alone
Postat pe 19 August 2008 14:21
De ce nu ? desi cred ca e mai frumos cand esti in competitie cu cineva
iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 14:23
Licitez eu pt ENERVARE
De la cat se incepe ????
sheeva
Postat pe 19 August 2008 14:29
una bucata de un kil de nesimtire ....coletata pt iris.... transmiteti adresa va rugammmmm
dandanaua_reloaded
Postat pe 19 August 2008 14:29
sheeva azi e moca....adica la un cent kilu'..... ma simt generoasa ca am din plin....
dandanaua_reloaded
Postat pe 19 August 2008 14:30
vreau si eu o roaba,detalii de pret

Postat pe 19 August 2008 14:30
Apai atunci Ema, te scap eu de toata...
De livrat, poti sa scrii pe colet Spitalu 9, camera de garda, Bucuresti..
Trec eu azi sa il iau de acolo... e in drumu meu spre casa...
sheeva
Postat pe 19 August 2008 14:32
aloooo , pai enervarea nu ati vazut ca se da la pachet cu farfuriile ?
eu nu-s miha ok ? asa ca scoateti banii pe farfurii repejor
iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 14:34
susurica roaba...la miha ca eu azi nu am decat nesimtire si enervare ...tristetea m-am gandit sa o tin pt mine....azi vreau sa fiu trista...asa ca scot de la licitatie tristetea ...e prea putin pretul platit pt tristetea mea....
revine maine daca se poate daca tot asa ieftin o vreti...nimic.....nu o dau si pace buuunaaaa
dandanaua_reloaded
Postat pe 19 August 2008 14:35
decat bani pe farfurii mai bine ceva papic,ca tot flamanda sunt...

Postat pe 19 August 2008 14:36
PAI AM CREZUT CA E IN PRET...
Acum daca mi-ati atras atentia, scot banii pt farfurii..
E bine acum???
sheeva
Postat pe 19 August 2008 14:38
No bine , vad ca ai inceput sa-ti apreciezi tristetea acum dupa ce i-am facut eu reclama

flamanda sunt si eu
iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 14:38
De la: sheeva, la data 2008-08-19 14:38:06PAI AM CREZUT CA E IN PRET...
Acum daca mi-ati atras atentia, scot banii pt farfurii..
E bine acum???


Gata susurica ....azi mancam in oras pentru ca sheeva plateste farfuriile
cu 180 $ gasim noi ceva de papat
iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 14:39
uraaaaaaaaaaaaaa!numai ma gandesc...ce e in meniu,ce specific alegem?multumim de invitatie!

Postat pe 19 August 2008 14:41
Bun ,s-a incheiat licitatia :
enervarea la sheeva
nesimtirea la mine
tristetea a ramas la propietar


Cine mai are ceva de licitat sa spuna repede pana nu plec la masa cu susurica ....cine pana mea o fi susurica nu stiu dar aflu eu
iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 14:41
Da nu vreau 20 ... nu e corect, nu am vazut.. 9$ buc???
Credeam ca setu.. nu e corect... si nu mai pot renunta, nu???
sheeva
Postat pe 19 August 2008 14:42
romanesc sau chinezesc desi ...cred ca le putem combina
iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 14:43
nu de aia mai iris draga imi vand eu tristetea scump..... motivele pt care tristetea mea costa scump sunt foarteeeee muuuulte.
si nu merita sa o dau ieftin...pt ca odata cu tristete vin si lacrimi iar alea costa mai ceva ca diamantele.....
nu prea scot eu lacimi la interval dar tristetea asta e cu lacrimi la pachet asa ca nu o dau oeftin ci la pret de ..... pietre pretioase cum ar fii ...diamantele naturale....
nu alea industriale de duzina....
alea adevarate care se gasesc greu si cu munca nu asa de oricare...
pai tu ce crezi???
nu merita tristetea mea si lacrimile mele un pret mai mare decat ....ei las ca sti tu ce....
dandanaua_reloaded
Postat pe 19 August 2008 14:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un indemn la solidaritate! 5 De la: Shamballa 20 Februarie 2009 16:24
Nu recomand Kudika !!! 4 De la: kudika_966902 12 Ianuarie 2015 15:47
ROMANIA, America's got talent: gemenele de la Indigo 60 De la: misstiqque 1 Aprilie 2009 23:14
prevenirea traficului de persoane si a evaziunii fiscale pe piata muncii 1 De la: sadora 21 August 2009 13:36
Eliberarea infractorilor! 30 De la: romeo61 17 Martie 2014 19:32