Setari Cookie-uri

LICITATIE...........

Bine ma.......daca v-ati iritat asa repede incetez. Deal. si o fac pt.ca ma rugati frumos si ultimul cuvant pt.vaca (oano)ar cam fi:ESTI VACA si proasta oricum pana acum te-ai dat singura de gol ca esti namaste si luciana ce sa-ti spun?? bafta.

Postat pe 23 August 2008 20:35
vezi ca ai uitat sa-i mentionezi si pe rebel, geo si miryam.. ma dezamagesti, dupa ce ca esti lemn stai prost si cu memoria..
uff... bine ca te-a prins rusinea si te-ai dus..




by the way.. deocamdata.. sa nu te incurci, nu de alta.. TU ai fost cea care s-a dat de gol.. cu cleopatracosmina siiii.. inca alte 2 usere care ti le-am descoperit cu cineva din harem.. degeaba te strofoci acum sa te acoperi jignindu-ma pe mine si mintind.. nu ai nici o sansa, tu spui si tu razi ca proasta si nimeni nu te baga in seama.. in schimb aici TOTI stim ce-ti poate capul si ca esti o ordinara.. ti-ai sapat singura groapa, asa ca .. acum arunca-te in ea.. eu am avut si am foarte multa bafta, tu esti cea care duce lipsa. EVIDENT

Postat pe 23 August 2008 23:02
bbbbaaaaaaaiiiiiiiii topicul acesta e pt distractie, lasa-ti cearta! oana te roaga miha lasa vacile sa pasca linistite!


LICITEZ UNA BUCATA VACA, PROASTA SI TAMPITA



PRET: 0,000000000000001 CENT!

Postat pe 23 August 2008 23:47
de cand caut... nu ai doua? ca nu prea gasesti pe toate drumurile... dau la schimb o durere de cap si putina oboseala...

Postat pe 23 August 2008 23:56
accept targu inocica! si la nevoie o clonam vaca!

Postat pe 24 August 2008 00:00

Postat pe 24 August 2008 00:00
oana nu rade!

Postat pe 24 August 2008 00:02


Postat pe 24 August 2008 00:02
acu' pot sa dorm linistita... nu puteam rata asemenea ocazie..vreti si un pic de nesimtire? ca ieri aveam impresia ca era cam pe terminate.. si eu mi-am facut ceva rezerve...

Postat pe 24 August 2008 00:03
nu plange oana! inocica o noapte usoara!

Postat pe 24 August 2008 00:12
si voua vise frumoase si numai oameni de calitate in jur...

Postat pe 24 August 2008 00:14
nu am voie nici sa rad.. nici sa plang..
pai ce sa mai fac miha?

Postat pe 24 August 2008 00:15
eiiiii...mai oana sa te tavalesti pe jos de ras..asta vroia sa zica mihai....

Postat pe 24 August 2008 00:17



Postat pe 24 August 2008 00:18
Pai ma vaco eu m-am referit la faptul ca te-ai dat de gol cu luciana vezi doamne si cu namaste esti blonda proasta nimic nu intelegi . S-au faci pe proasta?? inca nu te-ai dat de gol de geo,rebel_76si.....marryam chiar nu vrei sa termini? cum vrei tu pt.mine nu-i problema. dar vad ca nu termini ft.bine,poate cu timpul reusesti sa te dai de gol de tot cu cei ramasi

Postat pe 24 August 2008 01:52
vezi mai oana cine stie....cel mai mic mafiot!
rebbell, te rog inceteaza, nu mai vrem certuri!

Postat pe 24 August 2008 07:36
a si apropo rebbell, daca tu ai impresia ca sterganu-ma din lista de prieteni, ma supar sa stii scumpo ca te inseli! nu cesesc prietenia nimanui, cu atat mai putin oamenilor care nu stiu sa accepte oameni! tin cu tot dinadinsul sa te anunt ca prietenia cuiva se castiga, prin respect si prein acceptare reciproca, viata nu este un ring de box, in care cel mai bun castiga, in viata toti trebuie sa supravietuim, chiar daca unii o fac miseleste, pentru ca sunt slabi, sunt si oameni cu caracter printre ei!la noi oltemia sunt niste vb" la barza chioara ii face D-ZEU cuib, sau D-ZEU, da la cei care nu au, pe cilalti nu-i ajuta pt ca se descurca", tu la cre te incadrezi?

Postat pe 24 August 2008 16:17
E clar!Se ia microbul f.usor .Din nou am nimerit unde nu-i de mine .Mai bine.....cobor din deal in vale si apoi....ma duc unde voi vedea cu ochii!
agadana2
Postat pe 24 August 2008 17:25
azi licitez una bucata lene ....care are chef sa o ia de la mine cat mai curand posibil....nu o donez ca poate totusi scot profit de pe urma ei dar o dau ieftin....
dandanaua_reloaded
Postat pe 25 August 2008 13:27
Cat ceri pe ea?O cumpar eu ca am si eu una bucata lene.Si cu cea de la tine fac pereche,si uite o sa iasa si un pui de lene mic.
ramo77
Postat pe 25 August 2008 14:03
aaa ramo am tinut-o pana la urma pt mine ca mi s-a oferit prea putin....
acu licitez una bucata maaaaaare herpes....
fara sugestii de tratament rapid pt alea se va plati separat....
deci care liciteaza pt herpes????/
dandanaua_reloaded
Postat pe 27 August 2008 12:44
eu licitez una bucata prostie asociata cu una indobitocire care persista pe forum!asa e ca sint rea?

Postat pe 27 August 2008 12:53
Eu o sa scot la licitatie, dar peste cateva saptamani (si pe bune, real) puiuti de pisic...
Matza mea mai are cam doua saptamani si va fata... asa ca ... lansez de pe acum anuntul...
Deci este pe bune... o sa pun poze si cu puiutii cand vor fi de pozat, pe mama o puteti vedea la profilul meu..
Pupici...


Acum scot la licitatie o mare durere de lene...
sheeva
Postat pe 27 August 2008 14:38
france nu esti rea,asta stim cu totii ca e plin forumul de tot felul de specimene...
sheeva, multa sanatate la pisica...si sa ai grija la perdele.....

herpeeeees avem heeeerrrpessss avem ieftin bun si de calitate superioara...
vi se va umfla buza ca la rinocer.....
heeeerpes avem heeeerpessss
dandanaua_reloaded
Postat pe 27 August 2008 14:41
Ema.... nu am perdele
Da' o sa vreau sa imi pun draperii
Am o casa in zugraveala de cateva luni .... operatiunea abandonata intre timp, terminat numai dormitorul ... asa ca nu perdele




Sar'mana pt sanatate matza... e .. bine acum si stapana nu mai e crizata - Ema stie
sheeva
Postat pe 27 August 2008 14:45
licitez una bucata somn obosit rau de tot si putina insomnie de toama...
da insomnie nu astenie....atentie mare...
pt oferte va rugam sa fie decente
licitatia incepe de la 10 $ in sus
dandanaua_reloaded
Postat pe 7 Septembrie 2008 20:25
pun si eu la bataie o mare doza de oboseala..bonus-10 kilograme de vinete necoapte si un morman de rufe necalcate..

Postat pe 7 Septembrie 2008 20:27
la vinte necoapte ma bag eu...cu cat dai gramada?????

cat despre rufe necalcate dau si eu ...mai ieftin ca inocica!!!

dandanaua_reloaded
Postat pe 7 Septembrie 2008 20:43
super magazinul vostru online,,,,
am si eu de vanzare produse proaspete,,,de azi:
1) 3 chistoace de tigara,,,,cu posibilitate de reaprindere si tras cate un fum maxim doua din fiecare,,,,
2) doua cutiute de gem de capsuni (gemul a fost halit in prealabil dar se pot linge cutiile ca inca mai pastreaza aroma)
3) zat de cafea Jacobs(mi-a ramas de ieri ca am facut cafea pentrucafenea si au fugit clientii)
si cel mai important lucru licitat...praf mobila (depus in ultimele 3 saptamani) cu folosinta multipla (pentru gospodinele ahtiate dupa curatenie el se poate sterge de cate ori doriti, si pentru narcomanele noastre de pe site,,,e numai bun de tras pe nas )
Licitatia incepe de la 1 ban RON
aricica_pogonica
Postat pe 7 Septembrie 2008 20:47
De la: io_me_sicumine, la data 2008-09-07 20:43:17la vinte necoapte ma bag eu...cu cat dai gramada?????

cat despre rufe necalcate dau si eu ...mai ieftin ca inocica!!!


maica nu poti da mai ieftin decat mine...la mine-s gratis.. numai sa scap de ele..

Postat pe 7 Septembrie 2008 20:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Alerta! Scrisoare deschisa din diaspora 4 De la: 90701 18 Octombrie 2009 12:33
Idei pt cadourile de craciun a unei fetite de un an jumate.. 3 De la: yogeolove 14 Decembrie 2009 18:33
oportunitate 5 De la: Ramon3l 28 Mai 2008 14:59
Ce parere aveti despre fenomenul Big Bang ? 26 De la: UnYang 3 Martie 2009 23:55
Reduceri in orasul tau! 1 De la: kudika073401 8 Octombrie 2009 17:48