Setari Cookie-uri

LICITATIE...........

De la: iris_4_ever, la data 2008-08-19 14:41:53Bun ,s-a incheiat licitatia :
enervarea la sheeva
nesimtirea la mine
tristetea a ramas la propietar


Cine mai are ceva de licitat sa spuna repede pana nu plec la masa cu susurica ....cine pana mea o fi susurica nu stiu dar aflu eu
sunt nouta pe aici...m-am bagat si eu in seama pe la voi pe aici ca sunteti tare simpatici...nici macar nu mi-am cerut permisiunea...scuze...ma primiti in clubul(haremul)vostru?

Postat pe 19 August 2008 14:44
De la: sheeva, la data 2008-08-19 14:42:42Da nu vreau 20 ... nu e corect, nu am vazut.. 9$ buc???
Credeam ca setu.. nu e corect... si nu mai pot renunta, nu???


,,odata cu enervarea ar fi indicat sa achizitionati si un set de farufurii la doar 9 $ bucata , setul contine cel putin 20 de farfurii''


Tu vrei sa murim de foame sau ce ?
NU , nu poti renunta
iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 14:44
Aaa... bda.. bda.. .aalda...

K... nu mai am cu ce cumpara si altceva... dar ... ok, fie...
POfta mare..
sheeva
Postat pe 19 August 2008 14:47
pt flamanzi,scot la licitatie2covrigi...si-a facut cineva mila de mine...

Postat pe 19 August 2008 14:49
De la: io_me_sicumine, la data 2008-08-19 14:44:17nu de aia mai iris draga imi vand eu tristetea scump..... motivele pt care tristetea mea costa scump sunt foarteeeee muuuulte.
si nu merita sa o dau ieftin...pt ca odata cu tristete vin si lacrimi iar alea costa mai ceva ca diamantele.....
nu prea scot eu lacimi la interval dar tristetea asta e cu lacrimi la pachet asa ca nu o dau oeftin ci la pret de ..... pietre pretioase cum ar fii ...diamantele naturale....
nu alea industriale de duzina....
alea adevarate care se gasesc greu si cu munca nu asa de oricare...
pai tu ce crezi???
nu merita tristetea mea si lacrimile mele un pret mai mare decat ....ei las ca sti tu ce....


Banuiam ca nu vorbeai serios puiule ,o sa treci peste perioada asta si atunci vei rade de ce vroiai sa scoti tu la licitatie .
iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 14:49
eu ma abtin de la covrigi in schimb as prefera niste spaghete prajite cu pui....
iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 14:51
n-ai sa crezi dar pt diseara spaghete fac dar cu ton....si mai e asa mult pina diseara..........

Postat pe 19 August 2008 14:53
nu stai prin pantelimon nu ?
iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 14:58
NUUUUU,DIN PACATE...N-AM FOST NICIODATA PRIN BUCURESTI.AM PRIETENI ACOLO...DAR NU AM FOST...MI-AR PLACE

Postat pe 19 August 2008 15:06
Offf...stiam eu ca e prea frumos sa fie adevarat :(
iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 15:13
iris.... greu la deal cu boii mici si la vale cu furnici ...dar cand vreau ceva ....cu siguranta fac tot ce pot ca sa reusesc...
doar ca azi m-a intristat ceva foarte tare....
asa ca am decis ca azi sunt trista pt ca maine sa pot sa rad de tristetea mea.... sa pot sa o dau altcuiva....
sa pot sa licitez..... un pret mai bun....
sa o dau cui are nevoie de ea ca sa se foloseasca de ea si sa poata sa o dea mai departe ......

acu sa revenim la chestii serioase...
cine mai liciteaza ceva din nesimtirea pe care o am eu la vanzare????
dar din enervare????
hai ca mai am putin .....pe fund...-ul sticlei
dandanaua_reloaded
Postat pe 19 August 2008 15:16
Scot la licitatie somnu meu de peste zi si cumpar somn de noapte
sheeva
Postat pe 19 August 2008 15:36
sheeva,ma bga eu!cat ca si eu am un somn.....cat pentru trei blonde partea buna este ca eu am si ziua si noaptea.....
alone
Postat pe 19 August 2008 15:44
si am de facut acte,de innebunesc!dar le las p maine dimineata!banuiesc ca nu vine garda chiar azi pe capul meu....
alone
Postat pe 19 August 2008 15:45
Eu vreau doar de noapte.. deci, iau de la tine de noapte.. Ce vrei la schimb? Nu lucruri prea grele ca am minte de blonda... si nu tb sa fac efort
Mai tb sa mai dau somnu de zi
sheeva
Postat pe 19 August 2008 15:48
HOP SI EU :SUNT PE SAP DE TREI ORE SI NU SE LEAGA NIMIC.AM LASAT BALTA SI STAU LA CIOACE CU VOI.HAI LA CAFENEA

Postat pe 19 August 2008 15:49
vreau si eu putina nesimtire....se poate?
alone
Postat pe 19 August 2008 16:10
sau nu mai este?s-a epuizat stocul de la ema?
alone
Postat pe 19 August 2008 16:15

dau de la mine ca am apucat sa o iau eu pe toata...m-a stresat deja cineva,cred ca incep sa devin nesimtita cat de curand
iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 16:16
AR FI TREBUIT S-O VANDA MAI SCUMP CA TARE A FOST CERUTA...A DAT-O CA PE PIINEA CALDA...CERUSEM SI EU O ROABA

Postat pe 19 August 2008 16:17
pai si ce vroiati fetelor ? sa devenim toate nesimtite ?

am o sticla de bere goala ...liciteaza cineva pentru ea ?
iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 16:21
euuuuuuuuu!!!!!!doar daca este de beck's sau stella!
ca altfel ma bate barbatul
alone
Postat pe 19 August 2008 16:22
pai ....e becks dar e de lamaie ...am de timisoreana ca-i cea mai dulce dintre toate , mai am ursus,bergenbier si redds
iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 16:27
eu sunt la cura de bergenbier,beck'(si lemon este bun)sau stella! nu am voie timisoareana....
cei de la timisoareana sunt concurenta pritenului meu.....so....vreau o sticla de beck-s lemon!
alone
Postat pe 19 August 2008 16:31
deci nu pot sa-mi tradez casa,iris!
alone
Postat pe 19 August 2008 16:48
pai bine mah ...nu tradezi casa dar o timisoreana asa pe furis eu tot as bea .....mai ales ca esti de la mama ei de acolo

Sory , becks lemon este de-a dreptul de doi lei .....o bere mai proasta ca aia nu am baut in viata mea ...tiii , si ce am mai cautat-o pana am dat de ea
iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 17:01
este ok la gust,dar e slaba!in schimb imi place beck's-ul si stella!bergenbier nu prea,dar este secret.....
alone
Postat pe 19 August 2008 17:21
ce ti-e si cu barbatii astia bea fato ce-ti place nu ce face barbatu tau ,pai ce pana mea , daca lucreaza al meu la ...vinarie o sa trebuiasca sa schimb berea pe vin ? nici vorba ....
iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 17:52
mai e ceva nesimtire dar de proasta calitate...adica va lasa cand va e lumea mai draga si asta numa cu pretenii buuuni de tot.in rest functioneaza.
dar enervare am din plin.... am refacut stocul ....
deci liciteaza careva pt enervare???
apropo care avea saomn de noapte la vanzare??? vreau si io ca se pare ca am o insomnie crunta ...dupa cosmarurile de azi noapte.....
cine vrea cosmaruri??? dau ieftin sa ma scap de ele..poate vreti sa le faceti cadou cuiva ......
dandanaua_reloaded
Postat pe 19 August 2008 23:41
fiaaaaaaarte vechiiii cumparam fiareeeee vechi cumparaaaaaam!!!!
care vea bai fiare ca am io cu toptanul...o unitate de masura cunoscuta si recunoscuta in povestile de adormit copiii.... deci azi avem fiare vechi ca sa ii trezim de dimineata pe somnorosi!!!!!
poftiti la fiare vechi licitati aincepe de la 10 centi per ...toptan....(sa mor de stiu ce-i aiai)
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 August 2008 18:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ESTE POSIBIL CA O FEMEIE SA AIBA 15-20 DE ORGASME 21 De la: yumalai 19 Februarie 2010 11:10
4trucuri pentru a devenii o persoana qrajoasa 3 De la: battleofwits 4 Mai 2011 19:33
Nu pot sa-l uit! 30 De la: alegro6543 24 Noiembrie 2011 21:15
anunt workshop Tantralife 1 De la: Kiran 7 Ianuarie 2008 18:30
PRESELECTIE!!! 1 De la: candy_girl_2287 28 Ianuarie 2008 17:15