Setari Cookie-uri

Marimea conteaza ?

De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-08-17 16:53:05
De la: s26, la data 2008-08-17 16:10:12
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-08-14 18:54:54
De la: s26, la data 2008-08-05 08:30:33da geo cat aia de furnik. ptr mine aia e cea mai buna.

atunci cu mine nu ai ce discuta....sigur a avut mama natura mai multa grije de mine decat de o amarata de furnicutza



pai cei bine dotati nu rezista mult de asta! dar dak faci cat o armata de furnicutza ma faci curioasa!
si treaba cu rezistenta este cu dus si intors.sunt femei la care muncesc o noapte intreaga si sunt femei cu care dupa o ora ma culc.mai depinde si cu cine ai dea face ......



o noapte intreaga?????????????ups cand vii la galati?
s26
Postat pe 17 August 2008 17:31
De la: s26, la data 2008-08-17 17:31:08
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-08-17 16:53:05
De la: s26, la data 2008-08-17 16:10:12
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-08-14 18:54:54
De la: s26, la data 2008-08-05 08:30:33da geo cat aia de furnik. ptr mine aia e cea mai buna.

atunci cu mine nu ai ce discuta....sigur a avut mama natura mai multa grije de mine decat de o amarata de furnicutza



pai cei bine dotati nu rezista mult de asta! dar dak faci cat o armata de furnicutza ma faci curioasa!
si treaba cu rezistenta este cu dus si intors.sunt femei la care muncesc o noapte intreaga si sunt femei cu care dupa o ora ma culc.mai depinde si cu cine ai dea face ......



o noapte intreaga?????????????ups cand vii la galati?
nu vin

Postat pe 17 August 2008 19:12
Parca ni marimea ci...istetimea...Sau?
sweetpink
Postat pe 17 August 2008 19:14
istetime n-are de unde, ca la scoala a stat numa' sub banca!

Postat pe 17 August 2008 19:22
Micutzule....refuzi tu asemenea invitatii bre ?
iris_4_ever
Postat pe 17 August 2008 19:25
De la: geo32, la data 2008-08-17 19:22:53istetime n-are de unde, ca la scoala a stat numa' sub banca!

o fii stat sub banca da a bagat tot la cap
sweetpink
Postat pe 17 August 2008 19:43
adica are capu' mare?

Postat pe 17 August 2008 19:48
Nu...e istet
sweetpink
Postat pe 17 August 2008 19:49
pinky, io l-am intrebat odata cat face 2 ori doi. stiii ce moaca a facut la mine!!!? se uita asaaaa ca blegu la mine si a luat pozitia mutului!!!

Postat pe 17 August 2008 19:59

Geo...esti ceva...altceva...deci ma prapadesc de ras!
sweetpink
Postat pe 17 August 2008 20:01
De la: geo32, la data 2008-08-17 19:59:03pinky, io l-am intrebat odata cat face 2 ori doi. stiii ce moaca a facut la mine!!!? se uita asaaaa ca blegu la mine si a luat pozitia mutului!!!


Si nu ti-a raspuns ca i-a fost teama sa nu il bagi la cor
sweetpink
Postat pe 17 August 2008 20:02
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-17 19:25:34Micutzule....refuzi tu asemenea invitatii bre ?



stiu io ce si cum.....

Postat pe 18 August 2008 01:03
Marimea nu conteaza ci trebuie sa stie ce sa faca cu ea, sa va potriviti in pat, bla, bla,bla. Daca e stangaci, o mai scapa, face doar pt el, poate sa o aiba de 20 cm, marimenu prea intalnita. Sunt multe cazuri de plans, barbati care o au f mica, sub medie ( 15 cm parca :-?) :D :)) eu una as fi totusi inhibata daca as vede o putzulica =))), sa vad, dar daca merge bine, traiasca :D

Postat pe 18 August 2008 15:48
marimea nu conteaza ... si e important ca barbatul sa nu fie egoist ... sa se gandeasca si la femeie .... aaaaaa si uitasem sa nu fie complexe in pat si totul iese ca la carte
missguineea
Postat pe 19 August 2008 11:29
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-08-18 01:03:26
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-17 19:25:34Micutzule....refuzi tu asemenea invitatii bre ?



stiu io ce si cum.....


normal k stii! pai cu burtik aia a ta cum te misti ?cred k gafui putin si nu cred k ai sanse sa rezisti 30 minute dapoi o noapte intreaga incontinuu!
s26
Postat pe 19 August 2008 22:09
ca sa ma bag si eu un pic in seama pe aici....sunt si eu de acord ca marimea nu conteaza...si sa va argumentez si dc:am avut parte de un prieten f bn dotat dar degeaba...aveam dureri extraordinari de mari..ca sa nu mai zic ca orgasmul nu exista...apoi am avut alta relatie cu un tip care era mai slab dotat dekt anterioru; dar credeti-ma facea minuni cu ea..ma simteam dumnezeieste cu el in pat...exact cum a zis cnv nu conteaza marimea baghtei si magia din ea..100% adevarat.
pinky_ellf
Postat pe 20 August 2008 13:03
ihi....si marmota invelea ciocolata in staniol......
matracucu
Postat pe 20 August 2008 16:23
De la: laurathegirl, la data 2008-08-20 16:23:20ihi....si marmota invelea ciocolata in staniol......



are fermoar acum ciocolata
pinky_ellf
Postat pe 20 August 2008 20:46
De la: pinky_ellf, la data 2008-08-20 13:03:05ca sa ma bag si eu un pic in seama pe aici....sunt si eu de acord ca marimea nu conteaza...si sa va argumentez si dc:am avut parte de un prieten f bn dotat dar degeaba...aveam dureri extraordinari de mari..ca sa nu mai zic ca orgasmul nu exista...apoi am avut alta relatie cu un tip care era mai slab dotat dekt anterioru; dar credeti-ma facea minuni cu ea..ma simteam dumnezeieste cu el in pat...exact cum a zis cnv nu conteaza marimea baghtei si magia din ea..100% adevarat.



De acord cu tine!
iris_4_ever
Postat pe 20 August 2008 21:14
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-20 21:14:04
De la: pinky_ellf, la data 2008-08-20 13:03:05ca sa ma bag si eu un pic in seama pe aici....sunt si eu de acord ca marimea nu conteaza...si sa va argumentez si dc:am avut parte de un prieten f bn dotat dar degeaba...aveam dureri extraordinari de mari..ca sa nu mai zic ca orgasmul nu exista...apoi am avut alta relatie cu un tip care era mai slab dotat dekt anterioru; dar credeti-ma facea minuni cu ea..ma simteam dumnezeieste cu el in pat...exact cum a zis cnv nu conteaza marimea baghtei si magia din ea..100% adevarat.



De acord cu tine!


asta e motivu ptr care am vrut sa zic k prefer sa fie cat mai mik k am patit la fel si niciodata nu m-am simtit bine cu cineva care o avea mare era doar durere si dak a fo mik intodeauna a fo ok.se intamplau chiar si orgame repetate. dar acu depinde si de dimensiunea vaginului fiecarei femei.dak esti stramta preferi una mik si subtire dak ai vaginu de dimeniuni mari atunci vrei o marime mare, de aici vine si potrivirea sau nepotrivirea sexuala.
s26
Postat pe 20 August 2008 21:34
De la: s26, la data 2008-08-20 21:34:30
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-20 21:14:04
De la: pinky_ellf, la data 2008-08-20 13:03:05ca sa ma bag si eu un pic in seama pe aici....sunt si eu de acord ca marimea nu conteaza...si sa va argumentez si dc:am avut parte de un prieten f bn dotat dar degeaba...aveam dureri extraordinari de mari..ca sa nu mai zic ca orgasmul nu exista...apoi am avut alta relatie cu un tip care era mai slab dotat dekt anterioru; dar credeti-ma facea minuni cu ea..ma simteam dumnezeieste cu el in pat...exact cum a zis cnv nu conteaza marimea baghtei si magia din ea..100% adevarat.



De acord cu tine!


asta e motivu ptr care am vrut sa zic k prefer sa fie cat mai mik k am patit la fel si niciodata nu m-am simtit bine cu cineva care o avea mare era doar durere si dak a fo mik intodeauna a fo ok.se intamplau chiar si orgame repetate. dar acu depinde si de dimensiunea vaginului fiecarei femei.dak esti stramta preferi una mik si subtire dak ai vaginu de dimeniuni mari atunci vrei o marime mare, de aici vine si potrivirea sau nepotrivirea sexuala.




da ptr ca atunci cand este mai mica poti sa faci si tu k femeie mai multe cu ea..:))):)))..si plus ca nu stai stresata..aoleu nu facem asa k ma doare,aoleu cat mai are asta k deja innebunesc. si cate si mai cate.
pinky_ellf
Postat pe 22 August 2008 14:42
alexutzab
Postat pe 24 Septembrie 2008 11:47
Depinde de dimensiunea vaginului fiecarei fete.Daca fata are vaginul de dimensiune mica ii trebuie in penis mai mic,iar daca fata are vaginul mai mare,atunci trebuie una mai mare.Si cred ca iti poti da seama de dimensiunea vaginului fetei si in functie de inaltimea ei.
Drept sa spun eu am dimensiuni mici,prietenul meu e cam prea dotat pt mine...si cateodata ma cam chinuie ...Mai depinde si de pozitie.Na, ca am zis-o!

Deci, nu intodeauna conteaza marimea penisului!!!!
lil_devil
Postat pe 24 Septembrie 2008 12:51
subscriu!:D
morticia_adams
Postat pe 25 Septembrie 2008 00:04
am vazut unu pe discovery care o avea de 30 de cm si zicea ca nu a facut sex cu o femeie decat o singura data, iar restul l-au refuzat tocmai din cauza marimii. pana la urma marimea chiar conteaza! eu chiar nu m-as apropia de tipi de-astia...extremisti... nici in cm nush sa zic cat ar trebui sa aiba ca nu am masurat niciuna!

si de grosime nu zice nimeni...? e foarte importanta si asta, cu siguranta!

chibritzel
Postat pe 25 Septembrie 2008 00:23
normal ca marimea conteaza si eu cred ca nu depinde absolut deloc de vagin daca e mare sau mic asta pana acum nu am mai auzit( stiam de vagin elastic si ca toate veginele sunt la fel cand femeia e excitata adica uda si se largeste dar nici de cum mai larg sau mai stramt,excudem femeile care au nush cati barbati la activ pe noapte ,adica cele care fac prostitutie) conteaza ce stie tipul sa faca cu marimea respectiva...daca e mare nu doare datorita marimii ci datorita disperarii tipului si cred ca le si place cand aud: auuu ma doare...si depinde si cat de excitata este tipa .....iar sincer cu degetu nu cred ca este decat o joaca sau un mod de a creste dorinta de a face sex......(daca iti este foame si nu mananci exact in cel moment normal ca un pic mai tarziu mananci mai cu pofta......)cu toate astea eu vreau unu potrivit. nu vreau mare deoarece am si eu momente cand ma doare si poate nici nu prea am asa chef si nici mic ca mai am si eu momente cand am o mare pofta de sex....
di_cristina
Postat pe 25 Septembrie 2008 05:56
De la: annk48, la data 2008-07-31 22:12:54Si eu cred k marimea nu conteaza.....am avut in general iubiti destul de dotati,dar orgasm niciodata ...chiar credeam ca am eu o problema...insa am un iubit cu dimensiuni medii cu care am orgasm de fiecare data....deci conteaza foarte mult potrivirea dintre parteneri...



sunt exact de aceiasi parere si iubitul meu este la fel nu exceleaza la marime dar exceleaza la ce stie sa faca cu ea.toate cred ca ati dori sa aveti sa aveti orgasm dupa orgasm si sa nu spun ca de multe ori durata unui orgasm depaseste un minut,eu sunt si ma simt fericita si multumita.
adistefi1970
Postat pe 1 Octombrie 2008 00:20
eu sunt de parere ca marimea chiar conteaza ....
intradevar ....daca sti ce sa faci cu ea ...merge si mai mica ...
dar norocosii sunt aia mai dotatzi de la natura ....
daca nu se pricep ....stau pe spate...iar fata stie singura ce sa faca
dar cat timp e si mie si nexam experientza .....
Atunci cihar este o problema

Postat pe 1 Octombrie 2008 08:56
marimea conteaza!!!!

ar trebui sa postez la comice,da nah...am trecut printr-o faza aiurea cu un tip, frumusel, atletic,parea ca are de toate... ...prin urmare, dupa un chefulet am trecut la actiune..si cum eram noi foarte horny..am sarit peste pipaielile preliminarii..si am dat peste o "frumusete" de vreo 8 cm cred...asa ca mi s-a pleostit brusc si m-am scuzat ca merg la baie de unde m-am intors cu scuza penibila ca "de emotii mi-a venit ciclu'"

de atunci prefer sa "testez" marfa cand suntem inca la capitolu pupaceli si pipaieli pe imbracate

fostul era foooarte dotat si il mai tinea si vreo 2 ore de fiecare data.era relativ ok da' parca asteptam sa se termine mai repede :))) sa va zic cate puncte am numarat pe tavan ?!! glumesc

acum ma multumesc cu un 16 cm, plus minus otzaruca.pt nevoi deosebite, traiasca prietenu de nadejde si de 20 cm- dl vibra

PS.sper sa nu imi sara in cap cele cu preteni mai putin dotati, daca lor le place, sa le fie de bine!
bogdana_it
Postat pe 1 Octombrie 2008 14:51
nu.marimea nu conteaza.in mod cert nu conteaza.cele care ganditi asa in mod sigur nu ati intilnit barbatul potrivit.in 23 de ani de casnicie am avut o viata sexuala normala,nici prea prea nici foarte foarte.am fost satisfacuta sexual dar era loc si de mai bine,asa am gandit mereu.acum mi-am intalnit jumatatea.am vazut tot ce am pierdut in acesti ani.n-am crezut ca exista asa ceva.ce sa va mai spun .as vrea sa traiti ce -am trait eu,sa simtit ce am simtit eu.in 10 zile am facut dragoste cat pentru un an.in general barbatii dupa un act sexual au nevoie de putin timp ca sa-si mai revina.la el n-am vazut asa ceva.si cand exista si dragoste,e feeric.e atat de frumos sa te stii iubita pentru ca esti tu insati.nu mai am cuvinte.

Postat pe 24 Octombrie 2008 10:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hi 19 De la: sirghea 26 August 2010 18:19
SALUTARE 107 De la: panduru88 11 Februarie 2010 20:36
Exista prietenie intre femeie si barbat fara sex? 697 De la: vyoryca 14 Martie 2011 20:15
ce tampita sunt:((( 50 De la: calypsso 16 Iunie 2009 10:28
Continenta 7 De la: mobilewave 18 Decembrie 2010 19:54