Setari Cookie-uri

PLANETA MOLDOVA

De la: Marinela1989, la data 2008-07-29 21:04:23Auzi mai da voi sunteti frati ? Pai atunci tu esti proxenet si sora-ta ii tarfa ca asta-i meseria principala a tiganului cand nu fura .



eu sunt frate cu romanul..ca romanul nu-i nici unul......deci nu am frati marinelooooooo...am prieteni cu gramada.....ca tiganu are faima......ca-s tigan eu instarit..te oftici???? musca de aici...

Postat pe 29 Iulie 2008 21:09
mafia ..,foloseste tot armamentul din dotare..!!! si toata munitia... ce -ti spuneam eu tie ,marineloooooooooo... ACUM TRECI LA IGENIZARE...

Postat pe 29 Iulie 2008 21:10
Las-o mai balta gagiu paduchios azi esti afara maine la parnaie .Asta-i faima tiganului

Postat pe 29 Iulie 2008 21:12
De la: Marinela1989, la data 2008-07-29 21:12:25Las-o mai balta gagiu paduchios azi esti afara maine la parnaie .Asta-i faima tiganului



ptiuuuuuu ce zici??? vorbeai de tine..haide mai marinelooooo nici aici nu lasi cainii si porcii... viata ta marinelooooo in cioaca mea....... vezi sa nu te duci inapoi....

Postat pe 29 Iulie 2008 21:15
aaammm... despre ce e vorba aici ca eu tot nu pricep. Initial am crezut ca e vorba de cei de peste prut iar acum nu inteleg care planete se injura. O fi vreun horoscop?
amme22
Postat pe 29 Iulie 2008 21:42
Auzi mai mafiotule lasa draga cutitul .Ia-ti si tu ca mine un 9mm ca sunteti varza .Traiti in epoca de piatra ?

Postat pe 29 Iulie 2008 21:49
Uite marinela, am vazut ca uneori ai idei bune. Nu inteleg de ce te-ai suparat acum. Cine ce rau ti-a facut?
amme22
Postat pe 29 Iulie 2008 21:53
De la: Marinela1989, la data 2008-07-29 21:49:49Auzi mai mafiotule lasa draga cutitul .Ia-ti si tu ca mine un 9mm ca sunteti varza .Traiti in epoca de piatra ?




ei uite ca mi-am luat unul de 15mm iar cel de 9mm al tau este numai bun sa-ti tragi una in cap...

Postat pe 29 Iulie 2008 21:58
Incultii astia(musulmanii de pe forum) isi inchipuie ca adorm lumea-n picioare si in loc sa riposteze cu idei mi-au venit cu chestii pe care ei le vad zilnic :grajd , porci etc. O analfabeta ce nu poate ortografia corect imi zicea ca "traiesc ca o regina fiindca eu nu fac nimic si ma intretine un iranian".Eu i-am zis ca mi-i mila de-alde femeile ca ea da ea o tine ca am piscina , ca am nu stiu ce si tie ti-i ciuda .Stii : CA VACA CE-A AJUNS LA PARIS (prin intermediul ....evident ).Eu i-am zis : fato de-ai stii ce am eu ai plange dar mai important e nu ce avem ci faptul ca tie iti lipseste un lucru esential :cultura generala .

Postat pe 29 Iulie 2008 22:02
De la: Marinela1989, la data 2008-07-29 22:02:45Incultii astia(musulmanii de pe forum) isi inchipuie ca adorm lumea-n picioare si in loc sa riposteze cu idei mi-au venit cu chestii pe care ei le vad zilnic :grajd , porci etc. O analfabeta ce nu poate ortografia corect imi zicea ca "traiesc ca o regina fiindca eu nu fac nimic si ma intretine un iranian".Eu i-am zis ca mi-i mila de-alde femeile ca ea da ea o tine ca am piscina , ca am nu stiu ce si tie ti-i ciuda .Stii : CA VACA CE-A AJUNS LA PARIS (prin intermediul ....evident ).Eu i-am zis : fato de-ai stii ce am eu ai plange dar mai important e nu ce avem ci faptul ca tie iti lipseste un lucru esential :cultura generala .


marinelooooo stii cum ai fcut tu aici??? ca deh inca esti in floarea vitii...tinerica...."mama....astia ma bate" ..... fugi..fugi..la purcelusi nu mai sta...

Postat pe 29 Iulie 2008 22:06
Tu nici cap nu ai mafiotule .Cum de-i tii apararea unei fleoarte ? Din pricina celor ca ea atunci cand o romanca incearca sa-si capete un loc de munca cinstit e pusa in aceeasi oala si toti vin cu fel si fel de comentarii daca nu propuneri .Numai daca ti-i ruda pot intelege . Oamenii normali mor cand vad ca fetele , sotiile si mamele lor is considerate femei usoare din pricina acestor capuse

Postat pe 29 Iulie 2008 22:08
Draga fata m-a intrebat

Postat pe 29 Iulie 2008 22:09
asa. Si ce atata suparare? Ai si gata.
Iar despre avere, cultura generala, multe prostii materiale... nu valoreaza nimic daca sufletul omului e negru. Chiar e atat de greu sa va dati seama de un lucru atat de simplu?
amme22
Postat pe 29 Iulie 2008 22:10
De la: Marinela1989, la data 2008-07-29 22:08:47Tu nici cap nu ai mafiotule .Cum de-i tii apararea unei fleoarte ? Din pricina celor ca ea atunci cand o romanca incearca sa-si capete un loc de munca cinstit e pusa in aceeasi oala si toti vin cu fel si fel de comentarii daca nu propuneri .Numai daca ti-i ruda pot intelege . Oamenii normali mor cand vad ca fetele , sotiile si mamele lor is considerate femei usoare din pricina acestor capuse


oare ai mancat cu ea din farfurie ca sa poti vorbi asa de murdar??? nu-mi este ruda caci eu sunt tigan si ea romanca..deci??? iar tu nu mai vorbi in necunostinta de cauza despre parintii nimanui si cum ti-a spus si Luna ca mama ei este bolnava de cancer daca sti ce insemna boala asta?? si vezi sa nu te blesteme pentru cele spuse ca ti-am spus eu ca nu te mai scapa nimeni....asa ca stai in banca ta si taci ..nu mai comenta ..schimba subiectul.....

Postat pe 29 Iulie 2008 22:14
Daaaaa ?Pai daca ea e romanca de ce sa-mi fie frica de blestemul ei ?Eu vorbeam civilizat da vita ce nu stie a scrie s-a bagat pe rol cum ca-s eu taranca si mai stiu ce . Bai cine umbla cu arabi e ....Asta o stiu toti si tu probabil esti proxenet si stai in umbra ca sa-l mulgeti pe ala .Vezi sa n-o blestem eu ca ale mele chiar tin da si-asa ii batuta de soarta si-are sa sfarseasca rau .NAIVILOOOOR !

Postat pe 29 Iulie 2008 22:21
si ce te doare pe tine cine cu cine umbla si ce face??? iti cam place barfa vaz eu....iar despre mine daca chiar vrei sa stii daca sunt proxenet treci de ma incearca....sa nu uiti sa-ti iei si iubitul cu tine.....si ai culcat porcii si vacile?? bravooo...GOOD JOB....

Postat pe 29 Iulie 2008 22:26
De la: amme22, la data 2008-07-29 22:10:21asa. Si ce atata suparare? Ai si gata.
Iar despre avere, cultura generala, multe prostii materiale... nu valoreaza nimic daca sufletul omului e negru. Chiar e atat de greu sa va dati seama de un lucru atat de simplu?
stai ca au venit intariri la mafioti,dar sunt mai mult deacord cu amme.de unde vine atata rautate?de ce sunteti rele si guralive?

Postat pe 29 Iulie 2008 22:42
uite negrule, de aia am eu o slabiciune pt tine
amme22
Postat pe 29 Iulie 2008 22:45
micutule...tocmai asta ziceam si eu si incercam sa-i explic dar nu am cui .....asa ca sa nu fiu Mafiot prostut....o las in voia ei...

Postat pe 29 Iulie 2008 22:58
doamne ce a ajuns kudika!!!!!!!!nu tin cu nimeni dar sincer si io sunt satul de idioate si de arabi si sa vad cum traiesc camilarii in romania.dar nu se poate vb asa cum vb voi pe un forum public.nu se vbeste asa .nu este asta un mod civilizat de a discuta.aici se schimba ide,se cer pareri,se dezbate,se fac noi cunostiinte,aici cere lumea ajutor de multe ori,nu cred ca este locul potrivit pentru asemenea moduri de a vbi sau pentru a face asemenea discutii la modul la care faceti voi fetelor.nu este frumos si va invit un minut sa va ganditi bine cum sunteti vazute de oamenii care citesc posturile voastre.

Postat pe 29 Iulie 2008 23:02
Auzi micutule te rog citeste PRIMA PAGINA respectiv PRIMA REPLICA a Lunei si a Mafiotului .Da-ti seama ca am fost indeluuuuung rabdatoare .Inteleg ca sunteti prieteni si ca va sustineti dar ei m-au facut proasta si nebuna din prima .Mi-au zis ca ce ma doare capul pe mine .FRATILOR ASTA NU-I SITUL VOSTRU SI DACA VOI ATI DESCHIS O MIE DE TOPICURI REFERITOARE LA ARABI AM DESCHIS SI EU UNUL Am spus tot ce-am avut de spus si mi-am luat lectia :de tarfe nu trebuie sa-ti fie mila caci ele vor sa traiasca in .....

Postat pe 29 Iulie 2008 23:10
De la: Marinela1989, la data 2008-07-29 23:10:39Auzi micutule te rog citeste PRIMA PAGINA respectiv PRIMA REPLICA a Lunei si a Mafiotului .Da-ti seama ca am fost indeluuuuung rabdatoare .Inteleg ca sunteti prieteni si ca va sustineti dar ei m-au facut proasta si nebuna din prima .Mi-au zis ca ce ma doare capul pe mine .FRATILOR ASTA NU-I SITUL VOSTRU SI DACA VOI ATI DESCHIS O MIE DE TOPICURI REFERITOARE LA ARABI AM DESCHIS SI EU UNUL Am spus tot ce-am avut de spus si mi-am luat lectia :de tarfe nu trebuie sa-ti fie mila caci ele vor sa traiasca in .....



ptiuuuuuu...ia mai citeste talica odata ce ai scris caci nu prea cred ca stii nici tu ce scri si apoi mai vorbim.....


ai deschis si tu unul si-ai dat cu stangu-n dreptul.....

Postat pe 29 Iulie 2008 23:15
Auzi mai scroafo (ca numai porci ai in gura) eu am respect pentru mamele care aduc pe lume oameni nu animale ca voi .Dracu v-a pus sa-mi raspundeti si sa ma insultati?Nu-ti mai arata ..... fleostit ca fata ti-i varza .Nu ti-i rusine la varsta ta sa pozezi asa ? Si ce credeti c-ati MONOPOLIZAT forumul cu nimicurile voastre ? (gen sau )Daca v-am injurat a fost fiindca voi ati facut-o primii si nu ma scoateti din tatani ca va fac mai ceva ca la usa cortului .Intotdeauna am avut oroare de cei din sud .Is complet lipsiti de omenie si maniere .

Postat pe 29 Iulie 2008 23:41
De la: Marinela1989, la data 2008-07-29 23:41:28Auzi mai scroafo (ca numai porci ai in gura) eu am respect pentru mamele care aduc pe lume oameni nu animale ca voi .Dracu v-a pus sa-mi raspundeti si sa ma insultati?Nu-ti mai arata ..... fleostit ca fata ti-i varza .Nu ti-i rusine la varsta ta sa pozezi asa ? Si ce credeti c-ati MONOPOLIZAT forumul cu nimicurile voastre ? (gen sau )Daca v-am injurat a fost fiindca voi ati facut-o primii si nu ma scoateti din tatani ca va fac mai ceva ca la usa cortului .Intotdeauna am avut oroare de cei din sud .Is complet lipsiti de omenie si maniere .



ei uite ca nu-mi este rusine..si el asa FLEOSTIT cum zici tu....ce te doare??? aaaa..sau esti si tu musulmanca imbrobodita??? pai asa zi mai marinelooooo.....serios??? am facut-o primii...hai mai zi odata sa te cred....si eu care credeam ca te scot din balamale.....pai da si mai zici ca noi suntem TIGANI....si nu uita cortul nu are usa..ca doar ai scos tatanii.....

Postat pe 29 Iulie 2008 23:50
Doamne mare e gradina ta, marinelo dut de te culca, ca numai rahat ai scos din gura ta aia spurcata

Postat pe 29 Iulie 2008 23:51
aaaa..marinelo..am uitat sa-ti spun ca am frati gemeni iar curul al FLEOSTAIT...CUM AI ZIS.....este la toti fratii mei si surorile mele...deci POFTA BUNA.....

Postat pe 29 Iulie 2008 23:54
Fato esti batrana si ridicola .E INESTETIC nu ca as fi impotriva : eu fac plaja topless .Si daca v-au trebuit injuraturi apoi asta aveti creiere de baliga ce sunteti .Nu e nimeni interesant pe forumul asta .Numai cand ma gandesc la Romania si in special la Bucuresti mi se face acru de inapoiatii mintali de-acolo . Prostitutie placuta ca atata va duce mintea !

Postat pe 29 Iulie 2008 23:59
bai fratiloooorrr.....o batut de mizu' noptii si cre' ca au iesit strigoii la atac !!!!!......ptiu...Doamne pazeste.....

Postat pe 29 Iulie 2008 23:59
fai daca si la noi se face prostitutie, la tine in suedia ce se face, trafic cu tarfe

Postat pe 30 Iulie 2008 00:02
buna mafia draga am revenit pupp

Postat pe 30 Iulie 2008 00:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Licenta de nota 10 Sociologie 1 De la: loca 1 Martie 2011 20:05
ANIMALE - SPUNE NU TESTELOR PE ANIMALE! 4 De la: inna_1688 15 Iunie 2009 15:05
NOU! Produse naturiste 1 De la: nca 9 Aprilie 2012 15:28
hei, esti credincios? 9 De la: blue07scorpion 7 August 2009 16:13
REVOLUTIA ROMANA,IMAGINE INCA VIE ! 10 De la: thadoogback 30 Decembrie 2010 12:08