Setari Cookie-uri

PLANETA MOLDOVA

Rog pe toti cei care aveti probleme cu DIGESTIA si scrieti "Amintiri din copilarie" sau l-ati vazut pe MOHAMED din "Scrisoarea a treia" sa postati la aceasta rubrica

Postat pe 29 Iulie 2008 01:28
Nu am înþeles ce legãturã are "Planeta Moldova" cu DIGESTIA, cu "Amintirile din copilãrie", cu Mohamed... Vrei sã fii ironicã sau ai de propus o temã de discuþii?
adicon
Postat pe 29 Iulie 2008 11:52
Cei care citesc cu atentie mesajele membrilor forumului cred ca au inteles deja .E aici o fata ce semneaza cel mai adesea Cleo86(cand n-o cheama altcumva ) si care trimite mesaje VARIIND pe aceeasi TEMA : islam ,iubit arab casatorit sau sot arab.....virgin. Si-a afisat la profil niste poze(despre cum ar vrea sa fie viata ei) care oricum nu-i apartin(cautati pe google pictures si-o sa le gasiti) .Ceea ce vreau sa-i spun : nu cumva sa faci prostia asta !Stiu ca situatia economica e dezastruoasa dar a te duce in tari arabe e a cadea din lac in put fiindca oricum se va da drumul la cetatenii in curand .Ne-a bolunzit pe toti cu islamul ei dar eu zic : du-te fato mai intai in europa si pe urma mai discutam daca mai vrei la arabi sau nu !Incerc sa previn ceva foarte grav , nu-s ironica si nu-i de gluma .

Postat pe 29 Iulie 2008 13:15
pana la urma care e problema ta cu cleo?nu ma intelege gresit si eu m am prins de mult ca vinde gogosi in targ,dar,chiar cred ca e treaba ei.daca fata e asa tu de ce vrei sa o schimbi?doar ca tu crezi ca e bine?lasa o asa sa fie cum vrea.nu inteleg inca o data care i probl ta?e copilu tau?nu poti schimba persoanele care nu ti plac,asa,doar ca vrei tu.laso mama sa se duca si in arabia saudita daca ea vrea!apropo si de alt subiect:vezi ca te cam bagi ca musca in ....t.mai veziti de treaba ta.sau esti politista pe forumul asta?si eu m am certat cu cleo,dar inca o data ,e treaba ei.nu crezi?nu e copilul tau sa ai grija de ea.

Postat pe 29 Iulie 2008 14:06
pana la urma mai marinela ce te deranjeaza atat ca ea este casatorita cu un arab? nu este prima nici ultima romanca care este casatorita cu nationalitate araba...sau care este problema ta daca s-a dus in tara araba??? si daca nu stiai mai informeaza-te sa vezi ca in tarile arabe daca muncesti civilizat castigi bani mai multi ca in Europa..si nici nu se platesc taxe sau impozite...doar ca...., ....Cleo intervine peste tot cu religia ceea ce nu trebuie sa faca...dar in rest nu vad nimic gresit prin a te casatori cu alta nationalitate..dar stii tu mai marinela ....mentalitatea romanului nu o schimba nimeni....
fiecare are dreptul sa-si faca viata asa cum doreste...cum isi asterne asa manaca....

deci marinela..mai lasa si tu rautatea in spate ca in mai toatae cazurile nu ai dreptate...

bye...

Postat pe 29 Iulie 2008 14:21

Postat pe 29 Iulie 2008 15:05
Ma da destepti mai sunteti ! Astea de s-ar vinde pe ele nu m-ar interesa .Chestia e ca recruteaza si vand pe ALTELE

Postat pe 29 Iulie 2008 15:22
auzi draga fata de cartier,si inculta,cine te racoleaza pe tine fato?poate cleopatra exagereaza,dar nu generaliza!si in fond ce te ataci atat daca nu te intereseaza???aaa???parca te ar vinde pe tine!tu gandesti macar la ce scoti din gura??????????se vede ca ...nu!!!sau esti geloasa cumva?????????

Postat pe 29 Iulie 2008 15:57
Lasati mai basmele

Postat pe 29 Iulie 2008 16:02
luna87 nu te mai stresa degeaba ca nu ai cu cine sa vorbesti si las-o pe marinela sa vorbeasca singura de nebuna.....



Postat pe 29 Iulie 2008 16:04

Postat pe 29 Iulie 2008 16:07
pai ai dreptate mafia...se vede ca e inca o copila..care n are ce face si se ia de lume..

Postat pe 29 Iulie 2008 16:16
Daca unele fac publicitate gratuita islamului si se lauda cu niste nimicuri (cica"duc o viata de regina" -puafff! da ce in europa nu poti trai ca o regina ?)in mod inconstient(altele mai naive cred ca ii cine stie ce sa ai un iubit arab si cad in plasa unor netrebnici -sa nu-mi spuneti ca toti vor fi neaparat ca sotul lui Cleo pe care nu-l cunosc da o cred -fiindca n-am alta alternativa-ca-i de treaba )e de datoria mea sa le atentionez .Accesati pe google "relatii cu arabi" si cititi povesti reale .

Postat pe 29 Iulie 2008 17:26
auzi mai marinela,chiar daca se lauda ce te ataci atat cand vine vb de asta?eu am fost plecata de multe ori in europa,si peste 2 sapt plec iar o luna,spre deosebire de tine(deoarece nu cred ca ai fost in afara)si sa sti ca peste tot sunt oameni rai si oameni buni.tu crezi ca in europa sunt barbatii numai lapte si miere???nuuuuuuuuu.peste tot e la fel.depinde de educatia fiecaruia sa stii.si degeaba citesti de pe net,ca nu sti nimic.si inca ceva..eu chiar traiesc si ma simt ca o regina.sti de ce?pt ca nu fac nimic.acum chiar o sa te oftici..dar asta i viata.stau in baneasa la o vila si n am nici o treaba,veeezi ce resfatata sunt?deci,se poate!nu zic ca toti sunt ca al meu dar sunt si exceptii.eu cred ca esti geloasa.

Postat pe 29 Iulie 2008 18:48
De ce sa ma oftic ? Niciodata nu m-a interesat ce au altii .Io stau in Malmö .Si a nu face nimic nu mi se pare o fericire .Stii de ce nu faci tu nimic ? Fiindca esti o INTRETINUTA

Postat pe 29 Iulie 2008 19:03
da sigur te cred! SI TE OFTICI???????????

Postat pe 29 Iulie 2008 19:16
ei hai mai marinela cum nu te oftici? asa putin???? sau mai mult? acum te oftici ca luna este INTRETINUTA?????? BRAVOOOO ei.......ma bucur pentru tine luna.....ca esti bine si fericita.. si lasa lumea sa fie invidioasa ..dar grija cu invidia ca faceti riduri....

Postat pe 29 Iulie 2008 19:17
by the way mafia,imi place poza ta hihihi,si cum faci misto subtiiil

Postat pe 29 Iulie 2008 19:19
mersi de pupik

Postat pe 29 Iulie 2008 19:21
De la: luna_87, la data 2008-07-29 19:19:32by the way mafia,imi place poza ta hihihi,si cum faci misto subtiiil


multumesc draguta luna
poza-s eu si numai una
mafia gasesti aici
ca mi-i fac de zic carici...

daca lumea se oftica
ca ti-e bine si iubita
sa le dai din dosul tau
sa manance rau de tot

esti draguta si i-mi place
eu sa stau cu tine la cioace
caci cu lumea gea geloasa
se oftica si mi-e greata..

te pupic eu dulce acum
poate vine una acum
sa-mi mai zica ea ceva
mafia nu s-ar supara...

Postat pe 29 Iulie 2008 19:24
hai ca esti taaareeeeeee mai facut sa rad imi place simtu umorului si vad ca tu ai destul

Postat pe 29 Iulie 2008 19:29
Draga Maryamm dupa cum ti-am zis stau in Suedia(mi-am inchipuit ca habar n-ai unde-i Malmö ! ) si mi-i numai MILA de asa o analfabeta ("asta i" , "sti", "ce te ataci" )careia i se pare cine stie ce ca sta in vila iubitului .Azi sta ea , maine sta alta pana ramane cu .... in balta .Imi vine sa rad .Vad ca sunteti la fel de incuiate amandoua .Bai cum sa ma oftic pe un om care singur a zis ca nu-i in stare de nimic si ca manca si ea un blid cu mancare da se ....pentru asta cu ala cu vila . Haideti lasati-ma sa va las nu-i de mirare ca toate romancele is la produs !Cu asa o mentalitate acolo e locul lor

Postat pe 29 Iulie 2008 19:29
cred ca ai gresit subiectul draga deci,in primul rand tu stai la tara,nu in suedia(hai ca asta i tare!ai cautat mult pe net? )si in al doilea rand cred ca se vede f bine dupa cum vb..cum esti..adika o fufa.

Postat pe 29 Iulie 2008 19:35
De la: Marinela1989, la data 2008-07-29 19:29:51Draga Maryamm dupa cum ti-am zis stau in Suedia(mi-am inchipuit ca habar n-ai unde-i Malmö ! ) si mi-i numai MILA de asa o analfabeta ("asta i" , "sti", "ce te ataci" )careia i se pare cine stie ce ca sta in vila iubitului .Azi sta ea , maine sta alta pana ramane cu .... in balta .Imi vine sa rad .Vad ca sunteti la fel de incuiate amandoua .Bai cum sa ma oftic pe un om care singur a zis ca nu-i in stare de nimic si ca manca si ea un blid cu mancare da se ....pentru asta cu ala cu vila . Haideti lasati-ma sa va las nu-i de mirare ca toate romancele is la produs !Cu asa o mentalitate acolo e locul lor


ei marinela ai vazut? ca talica erai in Suedia si eu stau langa PALATUL LUI BUSH..... daca stii in ce tara este cinste tie...iar in Suedia nu as sta o secunda...sa nu uiti sa te imbrobodesti si tu olecuta.....caci ce mancam noi...te invitam si pe tine la o farfurie de ciorba de scroafa daca vrei.....pai tu daca te-ai cu unu cu vila ai sta precum lumanarea numai sa te tina acasa...dar vezi tu? se pare ca norocul te-a cam ocolit draguta....hai nu mai plange ca va rasari si soarele pe ciorba ta.....

Postat pe 29 Iulie 2008 19:36
Fato tu ai inceput sa-ti dai adresa .N-ai decat sa nu crezi dar dupa modul in care va exprimati voi veniti de la CORT si lucrati pe CENTURA Bucurestiului

Postat pe 29 Iulie 2008 19:41
da sti care i faza cea mai tare?ca vila e pe numele meu draga,asa ca ti am inchis gurita. si nu ti e rusine cum vb????????cred ca tu te f...i cu toti pt un castron de mancare..ca de,altceva la tara la tine acolo nu prea axista.nesimtito.se vede din ce familie ai iesit,si cata educatie ai primit!!!da si ai dreptate,aici e locul meu,nu ca tine la porci si la sapa!!!mori de oftica proastoooo!! si inca ceva vila sti de ce e pe num meu?ca mi a dat o cadou pt casatorie,dar desigur tu nu sti ce inseamna asta

Postat pe 29 Iulie 2008 19:41
Unei analfabete ca tine e de-ajuns sa-i dea 10 euro draga .Hai nu mai minti atata ca ma faci sa rad .Si de-ai sti din ce TRIPLEX scriu eu ti-ar cadea fata .

Postat pe 29 Iulie 2008 19:43
luna...bravooo... i-ai pus-o pe botic..ca deh..sta la tara...

Postat pe 29 Iulie 2008 19:43
auzi iubita mea tarancuta,nu mi am dat adresa,ca daca ti o dadeam,nu stiai matale sa ajungi aici e drum lung de la tine la tara pana aici la vila mea

Postat pe 29 Iulie 2008 19:45
mafia inca o data felicitari!!!sunt cu gura pana la urechi

Postat pe 29 Iulie 2008 19:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pantofiii 14 De la: GODZILA 18 Decembrie 2011 10:13
Cum ai putut? 30 De la: one_size 10 Noiembrie 2009 10:35
feriti=va de agentia de turism Virgin Tour ca dracu de tamaie ! 4 De la: carmen_natural 22 Mai 2011 22:55
Citatul zilei (IV) 629 De la: kudika_10817 3 Martie 2014 13:07
scopul scuza mijloacele, oare? 17 De la: ipahebirowtnod 5 Noiembrie 2010 13:30