Setari Cookie-uri

Tanti Francia2008

Ioi istenem! DEDUBLARE DE PERSONALITATE ! (de fapt e incorect spus caci d-ta intai esti Stef pe urma Cadanele apoi Geo (sa stii ca "!!!!!" identice din mesajele lui Geo si Stef mi-au batut la ochi da si pe Gogu il banuiam ca e Geo fiindca incepe cu G) si la urma Etta ba chiar Amme22 . Doamne pazeste si apara ! Ma scapai de filoromanul si romanofobul (care erau una si aceeasi persoana =administratorul) de pe forumul moldovenilor si dadui peste tine . Da sa stii ca majoritatea romanilor nu scriu chiar asa incorect mai ales ca bate la ochi (ce cauta satra asta cu limbaj ce lasa de dorit pe forumul femeilor INGRIJITE).Mai ai de lucrat (tre sa creezi personaje sofisticate ) Io te inteleg ca tu vrei sa dai un aer de SOLIDARITATE "grupului" da is DUBIOSI rau si nu tragi pe nimeni in GASCA . Interesant si totusi plictisitor job ai atunci cand nu-ti tine nimeni de urat cred ca duci lipsa de MOTIVATIE (pozele din elvetia -ai cumparat crema ? si-asa n-ai nevoie).Haide pa ca eu si-asa am cu cine discuta !

Postat pe 30 Iulie 2008 04:03
1.sau asta e Jobul tau (santajul cu Seiyra nu l-am inghitit deloc-nu ma leg eu chiar asa de usor de cineva HA ! si cand mi se da un exemplu cu ce-a facut altul fac exact inversul) sau 2. trebuie sa vizitezi PSIHIATRIA urgent . ANIMATIILE identice folosite de membri diferiti si PROFI(eu n-am din alea )dau de banuit .

Postat pe 30 Iulie 2008 04:05
CONCLUZIE :MINCIUNA E O PROFESIE Trebuie sa invat si eu sa mint de sa sting .AAAA !Era sa uit :majoritatea utilizatoarelor nu au mai vizitat forumul de exact ......34 de zile .DUBIOS !Si poza lui snickers apare la ankutzyika si maj. utilizatorilor cheie s-au inscris pe .....7/11/2007

Postat pe 30 Iulie 2008 04:10
Prea putini membri au fotografii reale (le-o fi venit la toti sa-si dea aere cu fotografiile altora ?).Putina DIVERSITATE nu strica .Pa io ma duc sa fac nani ca-s in vacanta (ca SEIYRA ) si am multe lucruri de vazut Dasvidania si razresite predstravitsiya(cei mai tari in basme is moldovenii frate ! caci eu tot de peste prut te consider ) Mai e ceva Deea , Dia ,Diana e si asta o persoana importanta pe forum )Intentionat am adaugat apoi am sters de la prieteni doua personaje .Ca sa vezi ca nu inghit .

Postat pe 30 Iulie 2008 04:21
daca cineva a inteles ceva din mesajele de mai sus va rog sa-mi traduceti si mie sau probabil nu mi-am baut cafeluta am sa recitesc dupa ce-mi savurez cafeluta alaturi de prietenii mei...



Postat pe 30 Iulie 2008 11:03
ce naiba! eu citii de 2 ori si nu intelesai nimic! domnisoara Marinela esti draguta sa faci o traducere?

Postat pe 30 Iulie 2008 11:05
Poate a scris numai pentru ea si eu am citit de cateva ori si nu am inteles si doar mi-am baut cafeaua
ramo77
Postat pe 30 Iulie 2008 11:08
ramo si onnyta...multumesc frumos de raspuns..asta numai ca sa demonstrez caci chiar daca nu mi-am baut cafeluta tot as intelege un comentariu..dar cel postat de marinela lasa de dorit caci nici ea nu intelege ce a scris....poate va reveni ea si ne va traduce...

Postat pe 30 Iulie 2008 11:19
bine ca ne-a luminat oleaca Stefu' nostru,ca cat(ce-mi place sa ma cacofonez !!!) is io de geniala si cata limba romana si gramatica am studiat la viata meaaaaaa......postari mai incoerente si lipsite de sens nu am vazut in viata mea !!!!......draguta Marinela,se vede ca esti din generatia "revolutionarilor din '89",care nu stiu decat sa se certe si sa se dea mari cu ceea ce nu le apartine !!!!.....du-te ,iubito, si munceste si castiga-ti banii si renumele !!!....s-apoi vino aici,printre oameni elevati(daca stii ce-s aia!!) si expune-ti experientele !!!.....ca deocamdata nu prea ai cine stie ce experiente de viata,ci doar de mahala !!!!!......sau de altceva....asta doar tu stii.........

Postat pe 30 Iulie 2008 11:56
De la: MARIANELA1989, la data 2008-07-30 04:05:161.sau asta e Jobul tau (santajul cu Seiyra nu l-am inghitit deloc-nu ma leg eu chiar asa de usor de cineva HA ! si cand mi se da un exemplu cu ce-a facut altul fac exact inversul) sau 2. trebuie sa vizitezi PSIHIATRIA urgent . ANIMATIILE identice folosite de membri diferiti si PROFI(eu n-am din alea )dau de banuit .
CRED CA PRIMA ,CARE TE VA LUA DE GAT SI VA DA CU TINE DE PAMANT ,VA FI SEIYRA,NUMA SA VINA DIN CONCEDIU...

Postat pe 30 Iulie 2008 12:06
STEF multumim de lamurire.Eu am crezut ca am orbul gainii si nu stiu sa citesc in limba romana.Am incercat si in alta limba dar tot nu mi-a iesit nimic Dar poate ma faci sa inteleg ca eu tot nu inteleg numele acestui topic "Raspunde la Tanti Francia2008" sau de ce nu ne explica ea?Eram sigura ca o sa arunce doar cu noroi si apoi calca in praf de mers.....
ramo77
Postat pe 30 Iulie 2008 12:13
Ramo nu uita ca este noroi de la porci....o sa revina si o sa ne dea explicatii.inca nu a dat mancare la porci....mama si sa vezi atunnci explicatii ca de acum i-mi fac munca cea grea ca sa fiu libera mai tarziu......

Postat pe 30 Iulie 2008 12:26
am citit multe porcarii la viata mea...dar asta le intrece pe toate!!
alo!!!!!!!!!!!marianela draga...banuiesc ca la cei 18-19 anisori ai tai
mintea nu are cum sa perceapa mai mult...crezi ca daca ai auzit de freud si kant(daca sti cine-s astia) sti si ce-i aia dedublarea personalitatii?
fetito!TU ai nevoie de PSIHIATRIE si foarte mult tratament in spitale de specialitate ca:Voila,Nr.9...las prietenii sa mai completeze lista.
se vede ca SUFERI tare rau de tot!si noi suntem in masura sa te ajutam.punem mana de la mana,fiecare cu cate o relatie ....ceva...si te tratam.
acum trebuie sa intelegem ca mai sunt si oameni bolnavi...pentru ca tu ,cu o asemenea exprimare,lipsita de coerenta...din care probabil nici tu nu ai inteles mare lucru...ESTI BOLNAVA GRAV!

tya103
Postat pe 30 Iulie 2008 12:36
mi-au propus colegii niste ''limbi''...asta dupa ce au citi ce ai scris...malgasa-intrerupta...turca-pe-sarite....miserupiana...
eu am zis ca e vb de pasareasca...dar m-au contrazis.mi-au spus ca si pasasreasca e mai usoara decat idioteniile tale incoerente.
tya103
Postat pe 30 Iulie 2008 12:40
De la: ramo77, la data 2008-07-30 12:13:07STEF multumim de lamurire.Eu am crezut ca am orbul gainii si nu stiu sa citesc in limba romana.Am incercat si in alta limba dar tot nu mi-a iesit nimic Dar poate ma faci sa inteleg ca eu tot nu inteleg numele acestui topic "Raspunde la Tanti Francia2008" sau de ce nu ne explica ea?Eram sigura ca o sa arunce doar cu noroi si apoi calca in praf de mers.....
ramo ce nu intelegi... in viziunea marianelei,eu sunt si FRANCIA 2008...

Postat pe 30 Iulie 2008 12:49

deci,stef,tu esti eu si eu sunt tu..... si apoi tu esti onyta si mai apoi esti etta si tot asa.....super tareeeee
vrei sa fi in sandalutele mele azi????
alone
Postat pe 30 Iulie 2008 12:56
nu de alta,dar am o lene......si ....sa muncesti tu in locul meu....
alone
Postat pe 30 Iulie 2008 12:57
doamneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!! cea mai mare idiotienie care am auzit-o vreodata!! nelamurirea mea este : domnisoara asta are ceva personal cu tine fine! alta??? sau personalitatile multipe lovesc din nou?

Postat pe 30 Iulie 2008 12:59
ei ca sa vezi sa nu crezi..ca iar marinela si-a sters contul bravooooooo..vezi cu ce nume mai vii...iar voi nu acceptti pe toata lumea care-si face noi id-uri pe site ca nu stii ce om bun este.........
marinela te astept draguta....sa vad cum te mai afisezi cu ce nume??????

Postat pe 30 Iulie 2008 13:01
banuiala mea s-a adeverit!! clar, personalitatile multiple lovesc din nou!! ce spuneti dragi prieteni de faptul ca aceasta donsoara a avut cont doar pt. a descide acest topic??
o sa revina!!

Postat pe 30 Iulie 2008 13:03
o astept,dupa colt.....
alone
Postat pe 30 Iulie 2008 13:05
tocmai postase ceva pe blog de genul : IN NICI O IMPREJURARE NU TREC NEOBSERVATA. si tot ea se intreaba : DE CE? la ora 04:50 de min. pai sa-ti raspund eu donsoara la intrebare? sau mai bine sa las un barbat! de ce nu trece neobservata donsoara MARINELA dragilor??

Postat pe 30 Iulie 2008 13:10
[/quote] ramo ce nu intelegi... in viziunea marianelei,eu sunt si FRANCIA 2008... [/quote]


Tanti STEF inseamna ca tot dumneavoastra sunteti si eu adica Ramo77 daca tot sunteti si Francia2008 Ce nebuna Dar aceasta fetisoara s-o fi gandit mult inainte sa posteze aceasta gogomanie?
ramo77
Postat pe 30 Iulie 2008 13:19
fratilor, in loc sa-i multumiti fetei ca va tine in priza si va incarca de adrenalina... nerecunoscatorilor...

Postat pe 30 Iulie 2008 13:26
De la: ramo77, la data 2008-07-30 13:19:33
ramo ce nu intelegi... in viziunea marianelei,eu sunt si FRANCIA 2008... [/quote]
Tanti STEF inseamna ca tot dumneavoastra sunteti si eu adica Ramo77 daca tot sunteti si Francia2008 Ce nebuna Dar aceasta fetisoara s-o fi gandit mult inainte sa posteze aceasta gogomanie? [/quote]

ramo ....marinela...a gandit cu curul porcului..ca si porcul gandeste mai bine ca ea...cand spui porcului..ghhhittt....asta fuge....deci intelege dar asta poti sa spui guiiiiiitttttttt...cat vrei ca tot batuta-n cap cu maiul este.....

Postat pe 30 Iulie 2008 13:27
pai s-a chinuit 'cata',pana a 'fatat' ideea!
alone
Postat pe 30 Iulie 2008 13:28
onnyta,raspund eu ,desi sunt foarte ocupat..!! vorbesc cu RAZA MEA DE SOARE (melinduta)la telefon si nu ne mai saturam.. la intrebarea marianelei ,preluata si de tine..: pentru ca orice gura spurcata ca a marinelei ,se inchide si nu oricum !! mai exact se umple ..,cu ce ?? ramane sa hotarati voi..

Postat pe 30 Iulie 2008 13:28
mai sultane vezi ma ce facusi daca stricasi cotetul la gaini acolo??? ii umpleam gurita dulce cu ceva gainat...din dotere proprie...."harem and stuf".

mie nu mi-a ramas decat sa ma minunez ...cum si daca fetita cu pricina face misto de noi sau pur si simplu a picat la mijloc intr-o conversatie ...absolut banala si s-a aprins ca un bec scurtcircuitat.

am un singur epitet pt ea: RASISTO!!!!

si cu asta basta ma terminat-o cu fatuca asta care probabil ca nu isi vede lungul nasului de averea parintilor....cah....
dandanaua_reloaded
Postat pe 30 Iulie 2008 14:17
io adica miha16/stef80, iti spun tie ca nu esti pe creaca ta, mai mult pomul e si le in aer, fatalica du-te si te cauta, ca nu mai ai mult :sml-figla porcihting0044: , te-i fi lovit la cap aseara cand dadeai

Postat pe 30 Iulie 2008 15:22
Olteni jegosi ! Nimeni nu va poate suferi !Carati-va la turci ca de-acolo ati venit .Nici nu ma mir c-a dat damblaua islamului peste voi ADN otoman

Postat pe 30 Iulie 2008 16:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Design interior 7 De la: adina_black 5 Noiembrie 2009 00:51
Ma poate ajuta cineva cu un LIKE? 1 De la: selladeal 24 Aprilie 2012 20:13
Schimbare username forum 66 De la: kudika_11826 15 Iulie 2012 17:51
premiu 2 De la: iulia069834 25 Ianuarie 2010 17:29
Melodii 11 De la: _dulcik_ 6 Mai 2009 22:13