Setari Cookie-uri

PLANETA MOLDOVA

De la: Marinela1989, la data 2008-07-29 23:59:15Fato esti batrana si ridicola .E INESTETIC nu ca as fi impotriva : eu fac plaja topless .Si daca v-au trebuit injuraturi apoi asta aveti creiere de baliga ce sunteti .Nu e nimeni interesant pe forumul asta .Numai cand ma gandesc la Romania si in special la Bucuresti mi se face acru de inapoiatii mintali de-acolo . Prostitutie placuta ca atata va duce mintea !


pai vezi cine cunoaste stie...de baliga ta de la vacute si purcelusi...si cum stiai tu despre Bucuresti??? ai fost pe acolo? mda....si nu mai tipa aici ca trezesti porcii si scroafele tale...

Postat pe 30 Iulie 2008 00:04
De la: luna_87, la data 2008-07-30 00:04:02buna mafia draga am revenit pupp


luna draga mea ruda de tigan...pupici si bine-ai revenit

Postat pe 30 Iulie 2008 00:07
MAFIA ,ASTA NU STIE UNDE-I BUCURESTIUL NICI PE HARTA... ,brava luna,multumesc ca m-ai poopat si pe mine..Hai ca intri tu acum la judecata SULTANULUI..

Postat pe 30 Iulie 2008 00:07
aci nu judecam decat pe" maricel,vin-o la mama, sa d-ai la purcei"

Postat pe 30 Iulie 2008 00:11
FARA NERVI LUNA ,NU AVEM NEVOIE DE ECLIPSA..

Postat pe 30 Iulie 2008 00:11
luna, luna,luna,

Postat pe 30 Iulie 2008 00:12
Ati sarit ca piatra in balta pe topicul meu si musteste prostia in voi .Stiu ca sunteti rude (apropo in pozele in care dansati parca erati niste PADUCHI BETI ).Daca voi aveti legaturi cu tarile islamice (Irak- legaturi AL QUAIDA ? ca din cate stiu acum acolo se moare pe capete de foame deci la lucru nu prea....poate la rude....prin alianta) nu mai SUFOCATI draga toate rubricile forumului (la sex , la infidelitate etc.). V-ati facut nu stiu ce cafenea discutati acolo problemele religioase si daca aveti LEGATURI STRANSE cu animalele sa stiti ca altii n-au decat cu cele CONGELATE

Postat pe 30 Iulie 2008 00:13
mersi stef,miha si mafia,sunteti super de treaba dar m a enervat asta asa rau ca daca o vad o calc in picioare de proasta,da nu are curaj!drept urmare mie nu mi e frica de ea si am pus poza mea

Postat pe 30 Iulie 2008 00:13
uuuuuuuuuuuuufffffffffffff, tu esti prostia intruchipata

Postat pe 30 Iulie 2008 00:14
DU TE IN MATA DE PROASTA!ASTA I TOPICUL TAU??TU NU AI ZECE MII IN BUZUNAR VAI DE MAMA TA!!!

Postat pe 30 Iulie 2008 00:16
ma-i da-i o limba in c.r marileno ca poate iti vine mintea la cap

Postat pe 30 Iulie 2008 00:17
De la: Marinela1989, la data 2008-07-30 00:13:05Ati sarit ca piatra in balta pe topicul meu si musteste prostia in voi .Stiu ca sunteti rude (apropo in pozele in care dansati parca erati niste PADUCHI BETI ).Daca voi aveti legaturi cu tarile islamice (Irak- legaturi AL QUAIDA ? ca din cate stiu acum acolo se moare pe capete de foame deci la lucru nu prea....poate la rude....prin alianta) nu mai SUFOCATI draga toate rubricile forumului (la sex , la infidelitate etc.). V-ati facut nu stiu ce cafenea discutati acolo problemele religioase si daca aveti LEGATURI STRANSE cu animalele sa stiti ca altii n-au decat cu cele CONGELATE


mai marinela nu ai somn..ai culcat porcii..vacile...magaritele ca tine..dar chiar nu ai somnic...ai sarit din lac in put..a mea si ma doare fix in ea...noi paduchi si tu limbric car-i mai tare-n pulici...caci limbricul nu te lasa si faci gaura-n gao..za....deci mai bine fugi la purcelusi ia niste apa din troaca si spala-te la gura c-ai vorbit murdar....

Postat pe 30 Iulie 2008 00:18
Zece mii de ce fraiero ? Ca eu am card si pe el numai euro .Bancnotele transmit microbi proasto si pe mine ma tin parintii nu un barbat insurat .

Postat pe 30 Iulie 2008 00:19
si daca te tin parintii, atunci ce esti..........o intretinut proasta, cu euro pe card

Postat pe 30 Iulie 2008 00:21
FA CURVO!TU N AI CINCI MII DE LEI VECHI IN BUZUNAR! CE TOT MANANCI CU ATATA POFTA RAHAT CA AI CARD?CA LA TARA NU SUNT CARDURI

Postat pe 30 Iulie 2008 00:23
Bai eu nu ma culc cu NEGRI ci ma culc cu baieti atletici , blonzi si cu ochii albastri .Nu-mi tremura chilotii ca ma lasa ca ai mei au stare si ma culc numai din placere

Postat pe 30 Iulie 2008 00:23
deci tot tarfa te numesti

Postat pe 30 Iulie 2008 00:24
Mai TIGANILOR ia nu mai sufocati forumul ca nu-i al vostru

Postat pe 30 Iulie 2008 00:24
bai ce ma faceti sa rad santeti bestiali(stef,miha,si mafia)

Postat pe 30 Iulie 2008 00:25
De la: Marinela1989, la data 2008-07-30 00:23:40Bai eu nu ma culc cu NEGRI ci ma culc cu baieti atletici , blonzi si cu ochii albastri .Nu-mi tremura chilotii ca ma lasa ca ai mei au stare si ma culc numai din placere


cine au stare? chilotii sau blonzii tai spalaciti???

Postat pe 30 Iulie 2008 00:25
de unde stii, fa mamica ca nu-i al nostru

Postat pe 30 Iulie 2008 00:25
De la: Marinela1989, la data 2008-07-30 00:24:38Mai TIGANILOR ia nu mai sufocati forumul ca nu-i al vostru


marinela cea voioasa
a deschis topic acasa
se oftica ea de moare
ca lumea o ia la p..u..l..i tare


noi TIGANI si tu romanca
esti mai proasta ca o curca
deci asa te rog frumos
valea la grajdul cu porc..

Postat pe 30 Iulie 2008 00:28
De la: Marinela1989, la data 2008-07-29 23:10:39Auzi micutule te rog citeste PRIMA PAGINA respectiv PRIMA REPLICA a Lunei si a Mafiotului .Da-ti seama ca am fost indeluuuuung rabdatoare .Inteleg ca sunteti prieteni si ca va sustineti dar ei m-au facut proasta si nebuna din prima .Mi-au zis ca ce ma doare capul pe mine .FRATILOR ASTA NU-I SITUL VOSTRU SI DACA VOI ATI DESCHIS O MIE DE TOPICURI REFERITOARE LA ARABI AM DESCHIS SI EU UNUL Am spus tot ce-am avut de spus si mi-am luat lectia :de tarfe nu trebuie sa-ti fie mila caci ele vor sa traiasca in .....
am citit totul de la inceput si ma repet.nu se vb asa.ai deschis si tu un topic...bravo dar nu stii sa scrii,sa te exprimi,si sa pui pe hartie gendurile tale.generalizezi mereu si nu faci bine.ar fi trebuit sa inveti din cea ce ai patit la "sa-i dam dracu pe barbati"acolo ai patit la fel.doar pentru ca nu stii sa vb si generalizezi ,iar cand cineva spu ne ca nu faci bine ncepi sa jignesti si sa vb mai rau ca orice tigan .invata intai sa vb,sa scrii cum trebuie.nu generaliza.tu jignesti si provoci inainte sa te injure lumea.io nu tin cu nimeni in momentul asta.cel mai bun prieten al meu este buzunarul.si fetele gresesc pentru ca se injosesc sa vb asa cum vbesc si se dezbraca de caracter pana la urma pentru nimc.nimic pe acest forum nu merita sa ne dezbracam asa de caracter.si io am fost atacat de multe ori dar ignor,pot avea un vocabular foarte scarbos dar nu accept sa ma port asa.daca nu suntem deacord,daca nu se poate vbi civilizat cu cuneva nu merita efortul dea ne dezbraca de caracter.inca o data RUSIIIINIIIIIICAAAAAA!!!!!!!!!!!

Postat pe 30 Iulie 2008 00:29
traiasca MAFIA

Postat pe 30 Iulie 2008 00:29
Marinela,draguto,te rog sa specifici NEAPARAT la ce poze cu dans te referi !!!!....ca daca e vorba de alea de la Stef,vezi ca ma simt atacata.....si ma stii de ce sunt in stare......

Postat pe 30 Iulie 2008 00:29
Parintii desteapto .Asta se lauda ca sta in vila iubitului si ca se f....bine ca sa n-o dea afara .Pai eu acolo stau de cand ma stiu

Postat pe 30 Iulie 2008 00:29
De la: Marinela1989, la data 2008-07-29 23:10:39

Auzi micutule te rog citeste PRIMA PAGINA respectiv PRIMA REPLICA a Lunei si a Mafiotului .Da-ti seama ca am fost indeluuuuung rabdatoare .Inteleg ca sunteti prieteni si ca va sustineti dar ei m-au facut proasta si nebuna din prima .Mi-au zis ca ce ma doare capul pe mine .FRATILOR ASTA NU-I SITUL VOSTRU SI DACA VOI ATI DESCHIS O MIE DE TOPICURI REFERITOARE LA ARABI AM DESCHIS SI EU UNUL Am spus tot ce-am avut de spus si mi-am luat lectia :de tarfe nu trebuie sa-ti fie mila caci ele vor sa traiasca in .....



am citit totul de la inceput si ma repet.nu se vb asa.ai deschis si tu un topic...bravo dar nu stii sa scrii,sa te exprimi,si sa pui pe hartie gendurile tale.generalizezi mereu si nu faci bine.ar fi trebuit sa inveti din cea ce ai patit la "sa-i dam dracu pe barbati"acolo ai patit la fel.doar pentru ca nu stii sa vb si generalizezi ,iar cand cineva spu ne ca nu faci bine ncepi sa jignesti si sa vb mai rau ca orice tigan .invata intai sa vb,sa scrii cum trebuie.nu generaliza.tu jignesti si provoci inainte sa te injure lumea.io nu tin cu nimeni in momentul asta.cel mai bun prieten al meu este buzunarul.si fetele gresesc pentru ca se injosesc sa vb asa cum vbesc si se dezbraca de caracter pana la urma pentru nimc.nimic pe acest forum nu merita sa ne dezbracam asa de caracter.si io am fost atacat de multe ori dar ignor,pot avea un vocabular foarte scarbos dar nu accept sa ma port asa.daca nu suntem deacord,daca nu se poate vbi civilizat cu cuneva nu merita efortul dea ne dezbraca de caracter.inca o data RUSIIIINIIIIIICAAAAAA!!!!!!!!!!!
Raporteaza abuz de limbaj

Postat pe 30 Iulie 2008 00:32
...........SI TE STII DEMULT

Postat pe 30 Iulie 2008 00:32
DA TU CHIAR NU INTELEGI CA NU STAU IN VILA LUI?CA E MEA???????????ESTI FFF GREA DE CAP!!DA DE P...A ESTI USOARA

Postat pe 30 Iulie 2008 00:37
.........si ea sta in vila ei de cand se stie.........cu parintii

Postat pe 30 Iulie 2008 00:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
3 puiuti de catel, toti albi, spre adoptie 5 De la: corinuta2u 31 Decembrie 2008 15:58
Primul FLASHMOB din Romania 11 De la: gargaritamica 3 Octombrie 2009 01:55
Castig rapid 1 De la: kudika354899 18 Ianuarie 2011 21:23
In fiecarem noapte visez acelasi lucru!!! 3 De la: sweetpink 17 Octombrie 2008 03:31
un mare secret 18 De la: motroc_raluca 16 Mai 2009 08:51