Setari Cookie-uri

Eu scorpion si el leu...compatibili??

Am o relatie de 4 ani cu iubitul meu care este leu si ne intelegem bine , mai exista certuri ca in orice relatie.As vrea sa stiu daca zodiile ne permit o casatorie?Ce credeti?
MonicaIonela
Postat pe 29 Iulie 2008 09:11
si eu am preten leu eu cred ca nu depinde de zodie daca el te iubeste cu adevarat de ce nu sa nnu va casatoriti eu ma intaleg bine cu pretennul meu asa sunt mai liberi #

dar daca te iubeste face orce nu eu cred ca tu ai destul venin pentru un leu

Postat pe 29 Iulie 2008 16:20
Am auzit ca nu sunt compatibile zodiile noastre,bn ca nu conteaza daca ne iubim.ms.:*.
MonicaIonela
Postat pe 30 Iulie 2008 16:20
Si eu ma inteleg bine cu el dar eram curioasa.
MonicaIonela
Postat pe 30 Iulie 2008 16:22
nu te mai ghida dupa horoscop, ci dupa inima.inima ta va stii daca sunteti facuti unul pentru celalalt,daca iti doresti sa traiesti o viata alaturi de el.ai incredere in tine, in voi si totul va fi bine.te pup dulce si sper sa ne arati si noua invitatia de nunta si rochia de mireasa
alexutzab
Postat pe 22 Septembrie 2008 10:16
Da o sa va arat rochia si invitatia Mersi de sfat
MonicaIonela
Postat pe 22 Septembrie 2008 20:05
da va potriviti pt ca si eu sunt scorpion si am avut un prieten leu si era primul baiat cu care am stat cel mai mult in viata mea adica 2 ani. nu de alta dar ma plictiseam repede de baieti. dar neam despatrit din pacate ca ma inselat de suparare ca nu am fost odata la ziua lui ca eram la mine acasa adica la 250 de km departe si nu am putut veni dar a trecut
am crezut ca facem nunta si asa dar toata lumea ne placea si credea ca ramanem impreuna si neam iubit f mult dar asta a fost si mult timp inca mam gandit la el....in fine iubitiva mult ......
ritta_dochin
Postat pe 22 Septembrie 2008 22:13
Mersi.Si acum esti sg?
MonicaIonela
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:11
Salut
Am avut si eu un prieten leu timp de 5 ani de zile, la inceput in primii 2-3 ani totul a mers f bine dar apoi totul s-a cam dus de rapa. problema a fost ca ambele zodii sunt au caractere puternice , leului nu-i place sa-i fie subminata autoritatea , sau scorpionul sa para mi destept in fata lui. Nu suporta asta . Ne tachinam destul de des si am ajust si la mici certuri, care cu timpul au dus la umplerea paharului. In final ne-am despartit si nu regret, casa buna oricum nu faceam impreuna .
cristina_gabriela
Postat pe 23 Februarie 2009 20:00
mnda... si eu sunt scorpion si ma plictisesc extrem de repede. un leu parca iti mai animeaza viata. nu ai cum sa te plictisesti langa el. dar asa cum spuneau si fetele, nu cred ca e cazul sa ne luam dupa zodii cand vine vb de compatibilitate.
mainedimineata
Postat pe 3 Martie 2009 09:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o parere nu dureaza mult,va rog! 15 De la: tavi85 27 Iunie 2010 16:09
Facultate:) 55 De la: Summer_ 11 Mai 2010 20:50
Seria 7 si iubitul meu 119 De la: dandanaua_reloaded 4 Iulie 2009 19:03
piercing in buric 2 De la: Barbiepink 12 Septembrie 2013 22:20
hellp urgent 2 De la: blaa 4 Aprilie 2010 04:23