Setari Cookie-uri

ghicit in cafea

DOAMNA FOARTE SERIOASA, ROMANCA, OFER SERVICIILE MELE, VENIND IN SPRIJINUL DVS. PENTRU A VA DA RASPUNSURI SI SOLUTII LA PROBLEMELE PE CARE LE AVETI, GHICESC IN CARTI SI CAFEA , SERIOZTATE MAXIMA! TEL: 0740 543 539
DISPONIBILA ZILNIC DUPA ORA 15.00 (Ma pot si deplasa daca e nevoie)

kudika198795
Postat pe 22 Iunie 2010 18:52
as vrea sa-mi ghiseasca si mie cineva in cafea ,dar sunt departe de bucuresti
kudika317859
Postat pe 30 August 2010 12:42
Eu m-am imprietenit cu o asa zisa liber profesionista in arte divinatorii, iedera, hedera, salix, alruna, arruna, una alruna, m.ursa...isi schimba numele la fel de des ca si povestile de viata. Mare greseala am facut!
Impresionata de situatia ei materiala precara, de faptul ca parea a fi cat de cat educata (absolvise un an la facultatea de filozofie, dar renuntase in al doilea an), si de operatia pe care o suferise la rinichi, am incercat sa o ajut. Dincolo de plata etalarilor cu carti de tarot, rune, si cafea, o ajutam material. Am devenit oarecum confidenta ei, si sincer, cu cat trecea timpul cu atat ma inspaimanta mai tare, si am inceput sa ma simt mai vulnerabila. Domnisorica, facea mai multi bani din povesti de viata impresionante, dar care , cu cat stateai mai mult in preajma ei, realizai ca au multe neconcordante, adica erau numai povesti. Dar ce este mai grav este faptul ca odata ce apucai sa ii zici una alta despre tine, ori incerca sa te manipuleze subtil, sau direct amenintare ( ii spun sotului tau, ii spun familiei etc).
Sfatul meu este sa nu apelati prea des la aceeasi persoana. Chiar daca nu va imprieteniti, si sunteti numai clienta fidela, exista riscul foarte mare sa afle mai multe lucruri, sa ajunga clientele sa se cunoasca intre ele ( ca, uneori, o recomanzi pe respectiva altor amice) si ghicitoarea sa stie de fapt foarte multe, fara a ghici propriu-zis.
De asemenea, se ocupa si de vraji, pe are le facea si gratis, clientelor care o paraseau, sau de la care nu primea ce astepta. Mie mi-a sugerat sa ii cumpar o rulota.

Da, e din Iasi, Husi , Bacau..prin zona
kudika_970530
Postat pe 9 Iulie 2014 19:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu fecioara,el varsator 14 De la: Ana_Maria_C 2 Februarie 2011 15:22
eu leu, el fecioara 4 De la: kudika067647janin 15 Octombrie 2009 20:44
m-am indragostit d prietenul meu cel mai bun..... 11 De la: blussy 19 Octombrie 2009 23:41
balanta vs tarur=???? 19 De la: irinadaniela80 31 Ianuarie 2011 00:21
zodie 9 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 12 Septembrie 2010 23:42