Setari Cookie-uri

prietenii pe net?

De la: , la data 2008-07-31 12:10:34pai mai gabrill cum vezi bine noi ...cei din Harem ne-am imprietenit pe net....si din virtuali am devenit reali....ba chiar mai mult..ca in familie....mai rar nu????? da sigur ca-mi place..doar nu traiesc in JUNGLA......sigur merita daca stii cum sa-ti alegi prietenii.....o testare pe net inainte de intlnirea reala nu ar face rau....


testeazã-mã pe mine ,hai îndrãzneºte!!! îndrãzneºte mã, testeazã-mã, vezi ce-mi poate pielea!

Postat pe 5 Septembrie 2009 23:33
De la: simoneS, la data 2008-08-14 17:02:06o experienta neplacuta... my answer NO


ºi te-a durut...dezvirginarea în sine?

Postat pe 5 Septembrie 2009 23:36
De la: mkdisk, la data 2008-09-03 17:37:52eu zic ca se poate sa iti faci prieteni pe net, dar depinde...de noroc.sunt si oameni mai...ciudatei care bantuie pe internet.oricum, dupa oarecari discutii, iti dai seama care sunt ciudateii....si ii stergi din lista. mie personal chiar imi place sa vb pe net ff mult, e un mod de comunicare interesant si ff rapid...uneori e mai usor de vb pe net decat fata in fata...nu mai ai inhibitii...cel putin la inceput.dar trebuie multa atentie si oarecare rezerva, ca nu tot ce zboara se mananca.


dar mai mereu îþi zboarã mintea la mâncare nu-i aºa, dovlecel?

Postat pe 5 Septembrie 2009 23:39
De la: misogin, la data 2009-09-05 23:39:13
De la: mkdisk, la data 2008-09-03 17:37:52eu zic ca se poate sa iti faci prieteni pe net, dar depinde...de noroc.sunt si oameni mai...ciudatei care bantuie pe internet.oricum, dupa oarecari discutii, iti dai seama care sunt ciudateii....si ii stergi din lista. mie personal chiar imi place sa vb pe net ff mult, e un mod de comunicare interesant si ff rapid...uneori e mai usor de vb pe net decat fata in fata...nu mai ai inhibitii...cel putin la inceput.dar trebuie multa atentie si oarecare rezerva, ca nu tot ce zboara se mananca.


dar mai mereu îþi zboarã mintea la mâncare nu-i aºa, dovlecel?

auzi dovlecica?macar ai fost de acord ca eu am minte...ceea ce nu pot zice si despre tine....nu stiu ce iti zboara tie, dar in nici un caz mintea, ca acolo suna a gol, gol...
mkdisk
Postat pe 8 Septembrie 2009 14:19
De la: misogin, la data 2009-09-05 23:36:49
De la: simoneS, la data 2008-08-14 17:02:06o experienta neplacuta... my answer NO


ºi te-a durut...dezvirginarea în sine?

of, daca prostia ar durea..........
mkdisk
Postat pe 8 Septembrie 2009 14:26
este bine sa ai prieteni pe net iti mai omori timpul
DUDAEV
Postat pe 13 Septembrie 2009 17:15
va invit sa vizitati un blog despre moda si frumusete, si ultimele tendinte in domeniu, daca aveti putin timp liber.
http://beautyfashioninjection.blogspot.com
Va astept cu recomandari si sfaturi
MaryBabe
Postat pe 13 Septembrie 2009 17:20
nu stiu ,pana acum nu am apelat merita ancercat
kudika223673
Postat pe 30 Iunie 2010 21:06
membra din 1970????
Barbie30
Postat pe 2 Iulie 2010 21:01
Barbie draguta ............ daca nu ai aflat inca tre sa te anunt ca Kudica a aruncat cu topice vechi , le-a actualizat !!!!!a iesit o varza!!!!!!!! Kudika dormi????????
anastasia_m
Postat pe 2 Iulie 2010 21:06
Si eu care ma gandeam ca ea are vechime in relatiile de pe net!
Barbie30
Postat pe 2 Iulie 2010 21:09


Batrana Kudika .....crede ca ne pacaleste !! ntz ntz ntz..........
anastasia_m
Postat pe 2 Iulie 2010 21:11
De la: , la data 2008-07-31 11:32:43Va place sa va faci prieteni pe net si sa ii cunoasteti dupa si sa va intalniti si in viata reala? credeti ca se merita? Daca da , de ce? Daca nu, de ce?
kudika350850
Postat pe 10 Ianuarie 2011 10:09
nu se merita pentru ca nu sti ce surprize poti avea
kudika350850
Postat pe 10 Ianuarie 2011 10:18
eu una sunt comunicativa , glumeata cum cred ca sunt multe fete de aici si mi-am facut cateva prietene de pe net am schimbat id am vorbit si am ajuns sa iesim si in oras, nu am avut surprize neplacute din fericire pt mine ... si in continuare sunt dispusa sa fac acelasi lucru oricand imi place sa am prieteni noi ... aaa si pentru cei care vor sa stie sunt din Galati .... o noapte frumoasa :)
Cryna2011
Postat pe 20 Februarie 2011 00:36
Scumpa, in virtual, toata lumea se da cine nu e. Daca eu iti spun, la misto, ca sunt o stripteuza care face sex non stop si mai sunt si nimfomana pe deasupra si dezinteresata de orice beneficii materiale de la ``masculi feroce``, ma crezi?
Eva32
Postat pe 2 Iulie 2011 01:36
De la: Eva32, la data 2011-07-02 01:36:35Scumpa, in virtual, toata lumea se da cine nu e. Daca eu iti spun, la misto, ca sunt o stripteuza care face sex non stop si mai sunt si nimfomana pe deasupra si dezinteresata de orice beneficii materiale de la ``masculi feroce``, ma crezi?







... aaaa ... din 2-3 cuvinte ai dezamagit jumate din masculii de pe forumul asta ...
marco918
Postat pe 2 Iulie 2011 01:38
De la: Eva32, la data 2011-07-02 01:36:35Scumpa, in virtual, toata lumea se da cine nu e. Daca eu iti spun, la misto, ca sunt o stripteuza care face sex non stop si mai sunt si nimfomana pe deasupra si dezinteresata de orice beneficii materiale de la ``masculi feroce``, ma crezi?


am o bara. te astept s-o lustruiesti.
uliu
Postat pe 2 Iulie 2011 07:39
De la: Eva32, la data 2011-07-02 01:36:35Scumpa, in virtual, toata lumea se da cine nu e. Daca eu iti spun, la misto, ca sunt o stripteuza care face sex non stop si mai sunt si nimfomana pe deasupra si dezinteresata de orice beneficii materiale de la ``masculi feroce``, ma crezi?

ei si nu e asa ?...demonstreaza contrariul...macar tu esti sincera si tot nu te crede nimeni.
RUY_BLAS
Postat pe 2 Iulie 2011 08:41
De la: RUY_BLAS, la data 2011-07-02 08:41:28
De la: Eva32, la data 2011-07-02 01:36:35Scumpa, in virtual, toata lumea se da cine nu e. Daca eu iti spun, la misto, ca sunt o stripteuza care face sex non stop si mai sunt si nimfomana pe deasupra si dezinteresata de orice beneficii materiale de la ``masculi feroce``, ma crezi?

ei si nu e asa ?...demonstreaza contrariul...macar tu esti sincera si tot nu te crede nimeni.


intr-o logica oarecum legata de tema, pun urmatoarea intrebare.: cum se explica faptul ca la topicul" te-ai inscris la workshop-ul kudika", apare ca ultim comentariu cel al unui id-numit oana trifu sau cam asa ceva, din data de 25 iunie....si intre timp s-a ajuns la pagina 5 a marii intrebari, iar pt exercitiu, eu am postat si pe 1 iulie un raspuns... care nu apare la comentarii. ce e atit de putred domnule patron galatatescu,sau galateanu sau cum spui ca te numesti. ce faci, nu observi cum se vorbeste pe acolo? nu ai pic de decenta? ce moderezi? si ce banezi? parerile celor care nu se aliniaza dezmatului? sau ce?
kudika028762
Postat pe 2 Iulie 2011 09:13
De la: kudika028762, la data 2011-07-02 09:13:42
De la: RUY_BLAS, la data 2011-07-02 08:41:28
De la: Eva32, la data 2011-07-02 01:36:35Scumpa, in virtual, toata lumea se da cine nu e. Daca eu iti spun, la misto, ca sunt o stripteuza care face sex non stop si mai sunt si nimfomana pe deasupra si dezinteresata de orice beneficii materiale de la ``masculi feroce``, ma crezi?

ei si nu e asa ?...demonstreaza contrariul...macar tu esti sincera si tot nu te crede nimeni.


intr-o logica oarecum legata de tema, pun urmatoarea intrebare.: cum se explica faptul ca la topicul" te-ai inscris la workshop-ul kudika", apare ca ultim comentariu cel al unui id-numit oana trifu sau cam asa ceva, din data de 25 iunie....si intre timp s-a ajuns la pagina 5 a marii intrebari, iar pt exercitiu, eu am postat si pe 1 iulie un raspuns... care nu apare la comentarii. ce e atit de putred domnule patron galatatescu,sau galateanu sau cum spui ca te numesti. ce faci, nu observi cum se vorbeste pe acolo? nu ai pic de decenta? ce moderezi? si ce banezi? parerile celor care nu se aliniaza dezmatului? sau ce?

si de ce ma citezi pe mine?
nu puteai sa scrii direct fara a cita?
RUY_BLAS
Postat pe 2 Iulie 2011 09:16
s-a terminat cafeaua....gata ...va doresc o zi superba ....
RUY_BLAS
Postat pe 2 Iulie 2011 09:34
De la: kudika028762, la data 2011-07-02 09:13:42
De la: RUY_BLAS, la data 2011-07-02 08:41:28
De la: Eva32, la data 2011-07-02 01:36:35Scumpa, in virtual, toata lumea se da cine nu e. Daca eu iti spun, la misto, ca sunt o stripteuza care face sex non stop si mai sunt si nimfomana pe deasupra si dezinteresata de orice beneficii materiale de la ``masculi feroce``, ma crezi?

ei si nu e asa ?...demonstreaza contrariul...macar tu esti sincera si tot nu te crede nimeni.


intr-o logica oarecum legata de tema, pun urmatoarea intrebare.: cum se explica faptul ca la topicul" te-ai inscris la workshop-ul kudika", apare ca ultim comentariu cel al unui id-numit oana trifu sau cam asa ceva, din data de 25 iunie....si intre timp s-a ajuns la pagina 5 a marii intrebari, iar pt exercitiu, eu am postat si pe 1 iulie un raspuns... care nu apare la comentarii. ce e atit de putred domnule patron galatatescu,sau galateanu sau cum spui ca te numesti. ce faci, nu observi cum se vorbeste pe acolo? nu ai pic de decenta? ce moderezi? si ce banezi? parerile celor care nu se aliniaza dezmatului? sau ce?


Vorbesti de-o logica legata oarecum de tema. Tema-i despre prietenie prin zona asta. Topicul de care amintetsi tu e guvernat de bani, n-are nimic de-a face cu prietenia.
Si cine ziceai ca modereaza kudika? Ai reusit sa-l depistezi? Norocoasa esti, macar ai pe cine injura.
rashela
Postat pe 2 Iulie 2011 10:31
De la: , la data 2008-07-31 11:32:43Va place sa va faci prieteni pe net si sa ii cunoasteti dupa si sa va intalniti si in viata reala? credeti ca se merita? Daca da , de ce? Daca nu, de ce?

Da, se merita cu siguranta pentru ca e tot o metoda de-ai cunoaste.
Mai mult decat atat, poate fi si o metoda de filtare a scursurilor.

O singura problema exista aici: unele persoane nu vor avea curajul sa faca pasul inainte de la virtual la real. Acestor persoane le pot spune ca nu au nimic de pierdut daca ar face acel pas. Ca pana la urma, daca nu le place ce iese, pot spune sfarsit si gata, dar ca sa vada daca le place sau nu, mai intai trebuie sa faca acel prim pas si sa incerce. in caz contrar, cu siguranta vor avea mai mult de pierdut decat de castigat.
Max2
Postat pe 16 Noiembrie 2011 22:59
Uneori pe net ai sansa sa intalnesti in spatele unor avatare oameni deosebiti cu care poti dialoga , te poti amuza sau sa-ti versi oful , prieteni poate mai loiali decat cei din viata reala. Totusi, putina prudenta nu strica. Si inca ceva; ceea ce noi postam aici in conversatiile ce le avem cu doi -trei amici, este citit de cateva zeci sau sute care stau ,,pe margine". E important sa tinem cont de asta.
joi
Postat pe 17 Noiembrie 2011 10:16
Da, prudenta e una, dar se ajunge prea usor la paranoia.
Max2
Postat pe 17 Noiembrie 2011 13:57
De la: Max2, la data 2011-11-17 13:57:49Da, prudenta e una, dar se ajunge prea usor la paranoia.


Se ajunge la paranoia, pentru ca asa cum ai spus tu, sunt persoane care stiu sa faca diferenta dintre scursuri si restul...dar din pacate sunt si multi/e care habar au... iar unii, altii, care isi ascund sensibilitatea, prostia, etc. in spatele rautatilor...rautatile de bun augur nu sunt aici definite, deci, nu-mi sariti in cap, va rog
faith742011
Postat pe 17 Noiembrie 2011 15:21
Eu sincer am cunoscut in realitate trei baieti pe care i-am intalit pe net. Nu am un raspuns concret insa iti pot spune ca doi dintre ei au fost trecatori- in sensul ca nu mai vorbim - insa cu unul pastrez legatura pana in momentul de fata acesta a fost primul baiat pe care l-am intalnit de pe net- desi a avut loc un moment neplacut la prima intalnire am continuat sa ne intalnim cu alte ocazii. In prezent ne leaga o frumoasa relatie de prietenie si nu am nimik de regretat. Cred doar ca trebuie sa ne alegem cu mare atentie prietenii......ceea ce am invatat in urma experientelor traite cu prietenii de pe net - in cazul in care este vorba de socializare - nu e nimik rau - dimpotriva e mai rau sa nu comuniki deloc decat sa comunici doar prin intermediual netului - fara comunicare te rupi de realitatea in care traiesti .....
papusika_kudika
Postat pe 17 Noiembrie 2011 15:38
Statistic, nu e aproape nicio diferenta de caliate intre a alege dintr-un grup de cunostiinte online sau unu fata in fata.
Gandeste-te de exemplu, cati din cei cu care ai fost la scoala ti-au ramas prieteni.
Foarte de acord - cel mai rau e sa nu comunici. Nu numai ca te rupi de realitate, dar nici nu iti mai oferi vreo varaianta posibila. Tocmai aici ar trebui sa ajute net-ul - la comunicare.
Max2
Postat pe 17 Noiembrie 2011 23:33
De la: Max2, la data 2011-11-17 23:33:53Statistic, nu e aproape nicio diferenta de caliate intre a alege dintr-un grup de cunostiinte online sau unu fata in fata.
Gandeste-te de exemplu, cati din cei cu care ai fost la scoala ti-au ramas prieteni.
Foarte de acord - cel mai rau e sa nu comunici. Nu numai ca te rupi de realitate, dar nici nu iti mai oferi vreo varaianta posibila. Tocmai aici ar trebui sa ajute net-ul - la comunicare.



Comunicarea si socializarea dezvolta omul,il modeleaza si capata valente pozitive,atata timp cat sunt constructive!Nu pun accent pe iubirile virtuale,nu cred in acest tip de relatii,dar,da,amicitii,prietenii ,se pot inchega si in spatiul virtual,bine,aici intervine capacitatea relationala personala,selectia indivizilor,modul de deschidere propriu,caracterul si temperamentul fiecaruia!In spatiul virtual ,reticentele dispar si lasa loc unei amplitudini mari in ceea ce priveste puterea de exteriorizare a virtutilor!
RAINBOWLADY
Postat pe 18 Noiembrie 2011 08:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Casatorit, 35, Cluj, plictisit, caut "a secret passion", o femeie frumoasa, educata si ... casatorita 13 De la: scorpio67 29 Aprilie 2010 10:57
dati-mi o idee pt o surptiza...pls 13 De la: Delyi 28 August 2010 00:02
Cum atrage o extravertita un carismatic? 62 De la: Miss_Stardust 25 Ianuarie 2011 22:18
iubire cu napadai 37 De la: Aladiah 7 Martie 2009 12:04
Existã dragoste la prima vedere? 3 De la: jenesaispas 23 Mai 2009 23:36