Setari Cookie-uri

Ce parere aveti despre barbatii berbec?Dar pesti?

Ce parere aveti despre barbatii berbec?Dar pesti?
lookinforu
Postat pe 1 August 2008 10:27
depinde in ce zodie esti tu.eu sunt taur iar prietenul meu este berbec iar noi ne intelegem bine. acum depinde si ce varsta ai tu si mai multe.....ptr a putea afla daca va potriviti. in ceea ce ma priveste pe mine nu am nimik de comentat la cele doua zodii. acum depinde ce te intereseaza....eu la pat ma inteleg super cu berbecul cu cat ca nu pot face casa pentru ca suntem incornorati amandoi iar cu cel in pesti am o familie cu el.acum depinde din ce perspectiva privesti.astept comentarii....>
myt
Postat pe 5 August 2008 18:15
De la: myt, la data 2008-08-05 18:15:01depinde in ce zodie esti tu.eu sunt taur iar prietenul meu este berbec iar noi ne intelegem bine. acum depinde si ce varsta ai tu si mai multe.....ptr a putea afla daca va potriviti. in ceea ce ma priveste pe mine nu am nimik de comentat la cele doua zodii. acum depinde ce te intereseaza....eu la pat ma inteleg super cu berbecul cu cat ca nu pot face casa pentru ca suntem incornorati amandoi iar cu cel in pesti am o familie cu el.acum depinde din ce perspectiva privesti.astept comentarii....>


eu sunt capricorn...acum nu stiu ce sa-ti zik...cam cum ar merge zodia mea cu fiecare dintre cele 2...nu stiu...dak m-ai/m-ati putea ajuta...
lookinforu
Postat pe 6 August 2008 22:10
eu sunt pesti iar el este berbec, cand eu ma supar ma interiorizez, cand el se supara mi le tranteste pe nerasuflate de nici nu stiu ce sa retin si ce nu...cand ne calmam discutam fiecare detaliu mai ales ca mie chiar trebuie sa-mi zici de ce "da" de ce "nu", de ce laie de ce balaie...momentan e ok pt noi pt amandoi am pus comunicarea pe un loc destul de sus...in pat au existat probleme dar s-au rezolvat aproape toate, de nimic nu poate fi perfect...o sa vedem cu timpul ce si cum si cum trecep peste probleme etc...cred ca depinde mai mult de firea fiecaruia mai putin de zodie, influenteaza dar caracterul omului e mult mai sus decat zodia in care s-a nascut
mirelacm
Postat pe 10 August 2008 18:36
sotul meu e berbec iar eu balanta. pot sa zic ca intre noi este o atractie deosebita ,multa pasiune chiar daca suntem firi impulsive shi orgolioase.....dupa o cearta ne impacam prin sex. berbecul e un bun amant , foarte mandru, vrea mereu sa aiba ultimul cuvant, ii place sa conduca asha ca lasati-l pe el sa se simta bine....ziceti ca el shi faceti ca voi....ii cam fug ochii dar este fidel daca a intalnit persoana potrivita....ar mai fi multe de zis...
alinaaaaaa
Postat pe 20 August 2008 12:44
barbatyy berbeci sunt boi
pinkoana
Postat pe 15 Octombrie 2008 11:48
eu sunt berbec si as vrea sa o convig pe fata ce ne-a facut boi ca sa vada ca suntem mai tauri decat tauri!!!

Postat pe 20 Octombrie 2008 18:21
ma sincer..depinde....io st in zodia rac..shi am avut prieten in zodia berbek......dar pf...suntem...exact p invers...el e focu shi io st apa...la noi atractia este decat fizika..si profesionala...dar...relatia a durat 1 an...... in plus...e kam fustangiu...dar sarutaaaaaaaaaaaaaaaaaa...nemaipomenit..

Postat pe 21 Octombrie 2008 15:58
De la: pinkoana, la data 2008-10-15 11:48:12barbatyy berbeci sunt boi



:))))) oh da! te-am ranit noi berbecii de esti asa ipocrita?
maxidanny
Postat pe 18 Iunie 2010 01:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare asta e dragoste? 13 De la: kudika127260 1 Martie 2011 09:44
geaman&berbec 11 De la: kudika056203 6 August 2009 12:10
vreau sa ne impacam 6 De la: euanca 7 Februarie 2011 14:57
salut!! 8 De la: Barbie30_ 22 Noiembrie 2010 11:41
buna! 5 De la: kudika032667 19 Iunie 2009 15:39