Eu balanta el Feciora

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

oana_oana1049 Avatarul lui oana_oana1049

2 mesaje
Oras: campina

Eu balanta el feciora ne potrivim?
Raporteaza abuz de limbaj
O@N@_O@N@
cristinamad Avatarul lui cristinamad

1 mesaj
Oras: sibiu

pascumia2000 Avatarul lui pascumia2000

10 mesaje

la fel si eu balanta el feciora !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! e de rau ???????????
kudika001317 Avatarul lui kudika001317

13 mesaje

BALANTA NU FACE NICIODATA O PARTIDA BUNA CU FECIOARA! EU SUNT FECIOARA CU UN SPIRIT CRITIC FOARTE ASCUTIT IAR BALANTA VA ACCEPTA FOARTE GREU REGULILE IMPUSE DE FECIOARA DE CELE MAI DESE ORI. DAR IN VIATA TREBUIE SA STII SA FACI UNEORI SI COMPROMISURI.......NU??? SUCCES SI INCERCAREA MOARTE N-ARE!
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24226/Horoscop-Compati...
Sweet Little Devil
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

eu stiu ca balanta e buna pt toate zodiile in gen,pt ca e lejera din fire.
ai grija totusi pt ca fecioarele sunt greu de suportat din cauza tendintei de dominare si a incapatanarii.
necunoscut Avatarul lui necunoscut

5640 mesaje

CHIAR NU INTELEGETI CA ZODIILE NU SUNT LITERA DE LEGE,CA NU ELE GUVERNEAZA RELATIILE DINTRE OAMENI.CUM ITI ASTERNI ASA DORMI,CUM ITICONSTRUIESTI RELATIA ,CUM O INTRETII,CATA INTELEPCIUNE,DIPLOMATIE AI CA SA MENTII INTERESUL PARTENERULUI VIU PENTRU TINE.
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare. Cu cat cauti sa placi la toata lumea, cu atat esti in primejdie sa nu fii respectat de nimeni. - Delacroix Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului. - Nicolae Iorga Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta. - N. Iorga
greierash_is_back Avatarul lui greierash_is_back

5092 mesaje
Oras: focsani

We'd be so less fragile/ If we're made from metal/ And our hearts from iron/ And our minds from steel/ And if we built an army/ Full of tender bodies/ Could we love each other/ Would we stop to feel/// And you want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You say you want to know her like a lover/ And undo her damage, she'll be new again/ Soon you'll find that if you try to save her/ It will lose her anger/ You will never win/// And you want three wishes:/ You want never bitter/ And all delicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ You want never bitter/ And all delicious/ And a clean conscience/ And all it's blisses/ You want one true lover with a thousand kisses/ You want soft and gentle and never vicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// Three wishes- The pierces
Fosta membra Kudika.ro
eu port verde ,el maro.ne merge sau nu?
as m-au plictisit topicurile aste cu hororscoape
ICS si 0
greierash_is_back Avatarul lui greierash_is_back

5092 mesaje
Oras: focsani

subscriu
We'd be so less fragile/ If we're made from metal/ And our hearts from iron/ And our minds from steel/ And if we built an army/ Full of tender bodies/ Could we love each other/ Would we stop to feel/// And you want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You say you want to know her like a lover/ And undo her damage, she'll be new again/ Soon you'll find that if you try to save her/ It will lose her anger/ You will never win/// And you want three wishes:/ You want never bitter/ And all delicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ You want never bitter/ And all delicious/ And a clean conscience/ And all it's blisses/ You want one true lover with a thousand kisses/ You want soft and gentle and never vicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// Three wishes- The pierces
darlading Avatarul lui darlading

18 mesaje

nope...inceputul e frumos...fecioara stie sa se lipeasca de o balanta...dar pe cat de frumos e inceputul ,, pe atat de urat e finalul...la inceput toate.s ros...apoi incepe sa scartie..si in cele din urma...fecioara se retrage,.. facand pe.a victima...sooo...cand incepe sa scartie..fujii...
Fosta membra Kudika.ro
eu sunt balanta, el fecioara, am fost casatoriti 10 zece ani, a tinut atata datorita mie, el un egoist, se gandea doar la el, efect ca in horoscop, se crede cel mai destept, cl mai ce, bine ca m-am trezit si am rupt relatia, nu mai vreau un barbat in zodia fecioarei in viata mea.....
kudika059567 Avatarul lui kudika059567

2 mesaje

am fost casatorita 12 ani cu o fecioara , eu sunt balanta. am suferit multe si eu si copii nostrii. lui ii place sa faca reguli dar sa le respecte ceilalti el nu. chiar daca muncesti cot la cot cu el nu este de ajuns el a facut tot tu nu. daca iti cump de un leu ceva tu tre sa il recompensezi pt 1 mil de lei.................ii fff greu.
kudika059567 Avatarul lui kudika059567

2 mesaje

sunt persoane cu care ori cit ai incerca sa faci bine pt ele nu conteaza, intradevar horoscopul poate nu ii devina dar...........sunt firi care sunt in aceeasi perioada s-au nascut si seamana , ca si comportament si ca rautate sau bunatate depinde..............
Fosta membra Kudika.ro
eu chiar i-am propus celui cu care convietuiam sa mergem la un consilier, sa incercam sa rez problemele, dar nu a vrut sa auda, cica eram nebuna, acum cand si-a dat seama, a realizat ca m-a pierdut ma vrea innapoi, dar nu pt ca nu poate trai fara mine, ii lipseste acel confort care il avea alaturi de mine, recunoaste ca eu m-am sacrificat in aceasta relatie, dar ce conteaza, cica sa-l iert, pt ca asa trebuie, el tipa, urla, de comenzi, daca atunci cand stergeam praful si nu asezam lucrurile exact la fel avea crize, nu stiu cum sunt ceilalti din zodia fecioarei dar mie mi-a ajuns asta langa care am trait si i-am dedicat toata tineretea mea, si nu-mi mai doresc sa incerc si cu alta fecioara, cand aund ca, un barbat este in aceasta zodie, respimg incercarea de a avea o relatie