Setari Cookie-uri

sado-masochist ??

Uite o portita.....le-a folosit cu altele in timp ce era cu tine sau inainte sa apari tu in viata lui ?

iris_4_ever
Postat pe 22 August 2008 21:30
iris, ar fii fost bine sa le foloseasca inainte sa fie cu mine! chiar nu ash fi avut o problema cu chestia asta! ma deranjaza ft tare k le-a folosit in timp ce eram impreuna, shi ceea ce ma deranjaza shi mai tare este faptul k am aflat...a fost atat de prost inkat nu s-a ascuns prea bine!!!! momentan st kam derutata! chiar cand mergeau lucrurile mai bine am descoperit ce am descoperit... st un copil traumatizat :))) ... eh, oricum st barbatzi pe toate drumurile...decat sa am parte doar de un purtator de penis, mai bine imi iau un vibrator:))... de ce trebuie sa visam noi femeile mereu la fetzi frumoshi, kand ei nici makar nu exista, nu pot sa intzeleg... ... sper sa fiu mai norocoasa in viitor...cu fostul oricum nu ma mai impac!!
ankutzikaa
Postat pe 22 August 2008 21:58
Nu inteleg ce te-a deranjat? Faptul ca e sado-mado..sau ca te inselat..?
Callyope
Postat pe 17 Octombrie 2008 12:01
STUDIO de videochat central, condiþii de lux, salarizare atractivã, carte de muncã, transport asigurat, program liber ales, angajeazã fete min 18 ani, indiferent de aspectul fizic. tel 0731837811 sau www.adultwork.be
adultworkpunctbe
Postat pe 5 Noiembrie 2008 07:06
ppphhhhhahahahahahaahaaaa.....suuuper.......adica a preferat sa testeze materialul pe alta femela???! ......da-i cu FLIT. daca face prostii asa mari, sa le faca alaturi de tine...ori sa fie precaut din moment ce calca stramb. cum nu corespunde baremului, PAPAAAA
lorelay_me
Postat pe 6 Noiembrie 2008 19:46
ankutzikaa,
Pai tu nu prea pari afectata de faptul ca ar putea face sex cu altele...de unde stii ca nu cu altii... si de unde stii ca el e cel salbatic si ca nu vrea sa aiba o "stapana" salbatica...Ma mir ca doar "te-au pus pe ganduri" obiectele acelea. De ce nu l-ai intrebat, de ce nu i-ai cerut detaliii vis a vis de obiectele cu pricina sau ...stiu eu... sa "pui mana" pe ele si sa vezi cum reactioneaza....
ocs
Postat pe 28 Ianuarie 2009 23:27
buna
Cassey_
Postat pe 25 Mai 2009 08:41
Trist, stiu cum e...si eu am aflat o chestie de genul despre al meu, dar mai grava, nu am reusit sa trec peste, dar nici nu sunt pregatita sa vb despre asta...poat alta data!Nici nu stii la ce sa te astepti de la barbatii astia...offfffffff
allexxe
Postat pe 14 August 2009 12:27
am si eu o intrebare am un prieten bun care ii place sa il calc in picioare cu ciorapi de dama adica "dinaceia fini" si mai vrea si pe la outze. Este ceva normal? poate daca vrea altcineva sa il calce ce sa fac?
Fergan
Postat pe 2 Ianuarie 2010 20:30
De la: Fergan, la data 2010-01-02 20:30:05am si eu o intrebare am un prieten bun care ii place sa il calc in picioare cu ciorapi de dama adica "dinaceia fini" si mai vrea si pe la outze. Este ceva normal? poate daca vrea altcineva sa il calce ce sa fac?

altcineva cine? o masina de calcat rowenta?
miss_darine
Postat pe 2 Ianuarie 2010 20:34
tot Fergan sunt eu sunt din cernvoda din jud cta , dak vrea cineva sa il calce ii platesc drumul... tot numai sa vina si sa il calce 2-3 ore sa ma lase draq in pace ca m-am saturat va rog mult
patent_ion_vasile
Postat pe 22 Ianuarie 2010 14:12
De la: Fergan, la data 2010-01-02 20:30:05am si eu o intrebare am un prieten bun care ii place sa il calc in picioare cu ciorapi de dama adica "dinaceia fini" si mai vrea si pe la outze. Este ceva normal? poate daca vrea altcineva sa il calce ce sa fac?



Prietenul tau este pasionat de trampling...e un fetish comun...
BFREAK
Postat pe 4 Octombrie 2010 14:15
De la: Fergan, la data 2010-01-02 20:30:05am si eu o intrebare am un prieten bun care ii place sa il calc in picioare cu ciorapi de dama adica "dinaceia fini" si mai vrea si pe la outze. Este ceva normal? poate daca vrea altcineva sa il calce ce sa fac?

Sa ma fereasca Sfantu!
"am un prieten bun care ii place sa il calc in picioare cu ciorapi de dama adica "dinaceia fini" si mai vrea si pe la outze"
am pierdut notiunea...nu mai stiu care`i diferenta intre un prieten bun si iubit!
AdrianaR
Postat pe 4 Octombrie 2010 14:21
De la: AdrianaR, la data 2010-10-04 14:21:42
De la: Fergan, la data 2010-01-02 20:30:05am si eu o intrebare am un prieten bun care ii place sa il calc in picioare cu ciorapi de dama adica "dinaceia fini" si mai vrea si pe la outze. Este ceva normal? poate daca vrea altcineva sa il calce ce sa fac?

Sa ma fereasca Sfantu!
"am un prieten bun care ii place sa il calc in picioare cu ciorapi de dama adica "dinaceia fini" si mai vrea si pe la outze"
am pierdut notiunea...nu mai stiu care`i diferenta intre un prieten bun si iubit!

deci azi kudika e clar a luat-o raznza
yumy
Postat pe 4 Octombrie 2010 14:26
De la: ankutzikaa, la data 2008-08-12 14:55:08 acum cateva zile am fost la pr meu shi am gasit in dormitorul lui 2 vibratoare shi ceva imbracaminte specifika sado-masochistilor... m-a kam dat peste cap ceea ce am vazut... ma gandesc k poate nu`l mai satisfac shi din cauza asta prefera sa faca sex ceva mai salbatic cu altele.. voi ce zicetzi? ms anticipat


poate sunt de la fosta prietena..

poate e bi..

poate le-a luat, dar n-a curaj sa-ti spuna si asteapta momentul potrivit..

poate ca a luat 2 pentru a avea tu de unde sa alegi :P
DreamHunter
Postat pe 5 Octombrie 2010 21:01
E adevarat mai sunt si barbati care le plac aceste jocuri sado masochisti, cu alte cuvinte casa aiba o satisfactie la maxim trebuie sa se lge sau stiu eu ce si ivers la fel, acum nu e de mirare, a mai auzit eu destea, si chiar deastea. stai linistiti
Ciofu_Marian_1
Postat pe 10 August 2012 17:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
frustrare sexuala 48 De la: 20 Februarie 2016 15:37
Va rog...HELP 29 De la: catalina69 1 Noiembrie 2009 21:43
durerea la pierderea virginitatii 206 De la: FairLight 5 Noiembrie 2014 22:26
Nedumerire 9 De la: man_bmb22 2 Mai 2015 12:30
exista fete serioase? 38 De la: felixcat 27 Ianuarie 2011 19:16