Setari Cookie-uri

ce fantezii sexuale aveti?

Am avut unele fantezii care le-am pus in practica.De ex. sa faci sex in lift, sa mergi la o sedinta foto si sa termini facand sex cu fotograful tau...etc. Am facut cam tot ce mi-a trecut prin cap...Prietenul meu e cel care are o multime de fantezii si experimentam mai tot timpul.
corina_162000
Postat pe 1 Octombrie 2008 15:33
am avut si eu o fantezie cu sexul in lift si am pus-o in aplicare acu cativa ani apoi au urmat si alte fantezii pe care le-am pus in aplicare si au ramas si unele care au ramas la stadiul de fantezii si atat.
s26
Postat pe 1 Octombrie 2008 15:42
De la: s26, la data 2008-10-01 15:42:49am avut si eu o fantezie cu sexul in lift si am pus-o in aplicare acu cativa ani apoi au urmat si alte fantezii pe care le-am pus in aplicare si au ramas si unele care au ramas la stadiul de fantezii si atat.


zi-ne exemple.. :) detalii picante
Greenie
Postat pe 2 Octombrie 2008 16:05
STUDIO de videochat central, condiþii de lux, salarizare atractivã, carte de muncã, transport asigurat, program liber ales, angajeazã fete min 18 ani, indiferent de aspectul fizic. tel 0731837811 sau www.adultwork.be
adultworkpunctbe
Postat pe 5 Noiembrie 2008 07:10
ca veni vb de fantezii...ehehe......am multe...unele le-am pus in practica(gen pe plaja,in apa,in natura,in locuri interzise)si mai caut.noroc cu al meu,ca are imaginatia bogata...si daca raman in pana de idei,ma ajuta el!
da cea mai tare faza e ca al meu tata(nu sunt 100% sigura,a vazut faza din padure...omg)
O zi buna si sa aveti parte de cat mai mult sex
mary_ct
Postat pe 5 Noiembrie 2008 09:27
da eu:P sunt deschisa la orice(aproape orice)dar chestia asta chiar nu cred ca mi-ar putea face placere
eleonora_ro
Postat pe 5 Noiembrie 2008 11:55
De la: s26, la data 2008-08-14 18:50:32
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-08-14 18:44:07mie da! recunosc faptul ca am momente cand fac pe sadicul dar fara varsare de sange


oare exista femeie care sa nu ii plak sa primeask palme la fund in timp ce face sex?eu una nu cred.




eu una chiar nu cred ca m-ar excita asta desi sunt deschisa la orice(aproape orice)
eleonora_ro
Postat pe 5 Noiembrie 2008 12:01
puteti sa va inspirati din alte topicuri ..era unu cu da-mi 'fantasme'...
si eu sunt deschisa dar majoritatea le-am pus deja in practica ...m-ar interesa ceva nou....???
NICOLLE66
Postat pe 5 Noiembrie 2008 12:03
mai eu vreau in 3, imi doresc vizualizez asta , dar... cu sotu meu inca nu am incercat ...sincera sa fiu nu stiu daca ar merge,
ar mai fi jocurile de rol ... eu eleva cu probleme la scoala -el profesorul exigent,
sau eu asistenta/doctorita si el pacient
mai am fantezii cu prietena mea cea mai buna sincera sa fiu...cateodata simt ca o doresc dar imi trece repede nu stiu de ce
Mz_Ana
Postat pe 7 Noiembrie 2008 12:35
De la: Mz_Ana, la data 2008-11-07 12:35:06mai eu vreau in 3, imi doresc vizualizez asta , dar... cu sotu meu inca nu am incercat ...sincera sa fiu nu stiu daca ar merge,
ar mai fi jocurile de rol ... eu eleva cu probleme la scoala -el profesorul exigent,
sau eu asistenta/doctorita si el pacient
mai am fantezii cu prietena mea cea mai buna sincera sa fiu...cateodata simt ca o doresc dar imi trece repede nu stiu de ce



politistul si infractoarea

Postat pe 7 Noiembrie 2008 12:37
la birou....a incercat cineva la birou?


sau ar mai fi misto de fatza cu un alt cuplu....kinky, nu?
anderson
Postat pe 7 Noiembrie 2008 14:53
Eu as vrea s'o fac p bloc intr'o zi knd ploua eventual ji noaptea ......bne fara fulgere
butterflies
Postat pe 26 Noiembrie 2008 19:18
Paiii...fantezii...hmmm
fantezia 1:
Eu si 2 fete in ocean sau in mare, la apusul sau rasaritul soarelui, o fata blonda cu ochii albastri cealalta creatza cu ochii caprui. secs anal cu prezervativu, in apa aluneca super si dat fiind faptul ca apa e salina nu se simte durere la penetrare

Fantezia 2 - sex cu o fata mai in varsta decat mine cu minim 5 ani ( deja e bifata dar presimt ca este loc de mai bine :D )

Fantezia 3:

Ingrediente [ nu fac prajituri calmatziva :P ]: circa un kilogram de ciocolata caldutza in stare semi-solida, in jur de 500 de grame de caramel dinala care se ia greu, lapte praf, o camera maricica cu lumanari parfumate si muzica, clasica, in fundal si ultimul si cel mai important ingredient una bucata fetitza mai mare decat mine ( maxim 30 de ani ) de preferat blonda cu ochii albastri sau verzi si o siluieta frumusica ;X
PredatoR_adidas
Postat pe 26 Noiembrie 2008 23:43
eu am incercat cam peste tot(cred)...si in lift si la mare in apa(ziua).. pe plaja(noaptea) si la munte si pe bloc si in birou..in padure..in cabina de proba..pe masina d spalat pe balcon in dulap(la mare..am dat umerasele jos... ) ...nici nu mai stiu....dar cred ca le-am cam incercat pe toate...acum vreau sa-mi iau niste costumase...de asistenta..de scolaritza ...ca sa nu ne plictisim...cred ca tre sa fie tot timpul ceva nou...ca altfel nu se stie cand fuge dupa alta..
bubutzu
Postat pe 11 Decembrie 2008 17:32
unde ai gasit tu o cabina de proba destul de mare si unde nu vin vanzatoarele peste tine....sa ma duc si eu.

deci spune-mi magazinul
anderson
Postat pe 12 Decembrie 2008 14:54
Andersoane, fantezia mea este s-o pun cu avatarul tau.....printre stele ......in nemarginirea universului !!!!.......sub privirile avide ale goa'uld-zilor !!!!.......eeee....suna bine ????......

ma baga-n boale avatarul tau ,de cate ori il zaresc printre mesaje !!!!......SCHIMBAAAAAA-LLLLL.......
etta
Postat pe 12 Decembrie 2008 15:03
nu mai arata asa richard dean anderson...s-a ingrasat foarte mult...acum nu mai e sexy.
anderson
Postat pe 12 Decembrie 2008 15:57
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-08-14 18:37:34as mai vrea sa fiu in padure cu o fata ,sa alergam in pielea goala,si io sa o mai ating usor cu o nuieluse la fundul gol....
voluntare ceva?


doritoarele pot trimite cv si analizele sangelui pe privat


analizele sa fie numai negative please!!!!!!!!!



Suuuuuper...m-ai inveselit cu cv-ul si analizele de sange! :P
2007anna32
Postat pe 22 Decembrie 2008 14:33
De la: s26, la data 2008-08-14 18:50:32
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-08-14 18:44:07mie da! recunosc faptul ca am momente cand fac pe sadicul dar fara varsare de sange


oare exista femeie care sa nu ii plak sa primeask palme la fund in timp ce face sex?eu una nu cred.



Uite ca mai exista...eu sunt una, dar nu singura, cu siguranta!
2007anna32
Postat pe 22 Decembrie 2008 14:39
De la: stefancelmic, la data 2008-08-22 11:14:03
De la: susurica, la data 2008-08-15 18:33:12ceea ce eu nu reusesc sa inteleg e urmatorul lucru:va excita cand va uitati la o femeie care se masturbeaza?ca pe mine nu ma excita sa ma uit la barbatul care face lucrul asta...din contra imi provoaca repulsie


dar o femeie? te excita?..


.....capusorul tau....pervers de normal, nu?
2007anna32
Postat pe 22 Decembrie 2008 14:46
pe mine ma excita cand femeia se masturbeaza si daca o pot ajuta si eu pare si mai interesant...... incet incet se merge mai departe...


2007anna32
.....capusorul tau....pervers de normal, nu?

si tie ti-ar place sa participi
zozo_xo
Postat pe 1 Ianuarie 2009 00:53
eu am auzit recent ceva foarte deosebit, asta este fantezia mea. sa mi-o pun intr-un copac, senzational, el sta cu fundul pe o creanga, si ea nu stiu cum peste el, el se tine cu o mana de o creanga deasupra, si bla bla bla. e suer fain, mai ales ca vrei sa o tii in brate si nu poti, ca saracu treb sa se tina de ceva, iar ea nu este un sprijin, transpiratie, frica si vaaaaiii orgasmul... asta e fantezia mea, m-a marcat total!!!!
Sweet_Rodica
Postat pe 1 Ianuarie 2009 01:08
De la: mirela_busteni, la data 2008-08-15 10:40:50Mmmm fantezii...... (la cate imi trec prin minte ......munte, mare, padure, apa, BDSM.....ayayyayayay)
***.hmmmm.... mi-ar placea ca toata actiunea sa se petreaca pe o plaja la apus de soare, atunci cand soarele se imbratiseaza cu mare , cand nisipul fin cu a lui fierbinteala iti mangaie trupul alaturi de sarutarile si mangaierile partenerului, cand briza marii te rasfata facandu-te sa tresari la fiecare atingere inavadandu-ti trupul de o reala placere iar la final pret de cateva minute sa uiti de tot si toate, iar pt cate momente sa fim imbratisati pe malul marii, imbratisati de valuri si raze, valurile ce ne poarta gandurile, razele ce ne pastreaza lumina, marea ce ne reda bucuria de a retraii momentele de pasiune si trandete (vise, vise)

Iar cea mai mare fantezie a mea e legata de puntea unui vapor aflat in mijlocul marii/oceanului – cu permisiunea voastra am sa ma abtin de la detalii



si knd nisipul acela fin iti intra prin toate gaurile.....:P
kokiutza
Postat pe 9 Ianuarie 2009 10:47
Fantezii....cred ca ma voi limita la sex in 3 cu 2 barbati sarmanti care sa stie ce si cum sa faca, sa ma ia pe rand si apoi simultan, sa ii simt posedandu-ma gentil iar la sfarsit, dupa ce termina sa vina si o prietena cu care sa continuam distractia, mai intai noi doua, pe urma invitam si baietii. Trebuie sa tina toata ziua dezmatul pentru a atinge cele mai inalte culmi ale placerii, pentru a taia respiratia si a diviniza trupurile care se incolacesc in jurul tau.
ablazancadar
Postat pe 9 Ianuarie 2009 11:27
io vreau sa fac misa 2, sa-i fac concurenta lu' guru bivolaru
googoodoll
Postat pe 9 Ianuarie 2009 11:30
De la: irinuca89, la data 2009-01-09 11:27:20Fantezii....cred ca ma voi limita la sex in 3 cu 2 barbati sarmanti care sa stie ce si cum sa faca, sa ma ia pe rand si apoi simultan, sa ii simt posedandu-ma gentil iar la sfarsit, dupa ce termina sa vina si o prietena cu care sa continuam distractia, mai intai noi doua, pe urma invitam si baietii. Trebuie sa tina toata ziua dezmatul pentru a atinge cele mai inalte culmi ale placerii, pentru a taia respiratia si a diviniza trupurile care se incolacesc in jurul tau.


Ma primesti pe mine ? Uite de aia te-am intrebat ieri daca, chiar ai 19 ani.
luchianramona
Postat pe 9 Ianuarie 2009 11:31
De la: luchianramona, la data 2009-01-09 11:31:43
De la: irinuca89, la data 2009-01-09 11:27:20Fantezii....cred ca ma voi limita la sex in 3 cu 2 barbati sarmanti care sa stie ce si cum sa faca, sa ma ia pe rand si apoi simultan, sa ii simt posedandu-ma gentil iar la sfarsit, dupa ce termina sa vina si o prietena cu care sa continuam distractia, mai intai noi doua, pe urma invitam si baietii. Trebuie sa tina toata ziua dezmatul pentru a atinge cele mai inalte culmi ale placerii, pentru a taia respiratia si a diviniza trupurile care se incolacesc in jurul tau.


Ma primesti pe mine ? Uite de aia te-am intrebat ieri daca, chiar ai 19 ani.

Nu inteleg ce treaba are varsta cu trairile interioare care ard mocnit in fiinta mea, dar da, am 19 ani, peste 3 luni si ceva fac 20, varsta ingrata ...dar daca vad ca am baietii nu voi ezita sa te chem.
ablazancadar
Postat pe 9 Ianuarie 2009 11:49
De la: irinuca89, la data 2009-01-09 11:49:13
De la: luchianramona, la data 2009-01-09 11:31:43
De la: irinuca89, la data 2009-01-09 11:27:20Fantezii....cred ca ma voi limita la sex in 3 cu 2 barbati sarmanti care sa stie ce si cum sa faca, sa ma ia pe rand si apoi simultan, sa ii simt posedandu-ma gentil iar la sfarsit, dupa ce termina sa vina si o prietena cu care sa continuam distractia, mai intai noi doua, pe urma invitam si baietii. Trebuie sa tina toata ziua dezmatul pentru a atinge cele mai inalte culmi ale placerii, pentru a taia respiratia si a diviniza trupurile care se incolacesc in jurul tau.


Ma primesti pe mine ? Uite de aia te-am intrebat ieri daca, chiar ai 19 ani.

Nu inteleg ce treaba are varsta cu trairile interioare care ard mocnit in fiinta mea, dar da, am 19 ani, peste 3 luni si ceva fac 20, varsta ingrata ...dar daca vad ca am baietii nu voi ezita sa te chem.


Pt. ca eu la 19 ani eram inapoiata rau. Eh, erau si vremurile de asa natura. Nu zic ca nu aveam trairi interioare intense, dar nu le intelegeam prea bine si nicidecum sa ma exprim asa frumos ca tine. Si poate gasesti baietii aia....
luchianramona
Postat pe 9 Ianuarie 2009 11:54
am incercat si eu majoritatea fanteziilor ....de ex la mare in apa ziua cand toti roiesc pe langa tine dar nu a fost cinestie ce ca ....nu prea mergea ......am incercat in padure vara pe un copac suer senzatie.....pe balcon....in masina......nu am incercat in lifta (ca nu avem nici unul ca stam in blocuri cu 4 nivele).........
Dar am o fentezie pe care doar cand o sa ne mutam in casa noastra o sa o pot avea ....pe masa din bucatarie ......sa fie toate incredientele pe masa in incercarea mea sa fac mancare si sa fina el .....si sa mah puna pe masa sa dea totul la o parte.....sa fie imprastiate hainele pe jos si noi plini de faina....woooow ce experienta ar trebuii sa fie.....si apoi repede la dus si inca o partida de dragoste.....
simona_marinela1987
Postat pe 5 Februarie 2009 12:06
hop si eu .salut tuturor
gabitaca
Postat pe 5 Februarie 2009 14:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
IMPORTANT ! SI URGENT!!! 26 De la: andreea1976 7 August 2009 16:34
refuzul....de a te simti bine?? 33 De la: crisss31 20 Iunie 2009 00:39
mai e importanta iubirea si fidelitatea intr-o relatie?? 35 De la: r_girl 14 Mai 2009 17:31
Vagin special 167 De la: Petre_cel_Mare 14 Iunie 2013 18:09
V-ati gandit vreodata la sinucidere? 141 De la: cathysailor 28 Iunie 2009 18:14