Setari Cookie-uri

ce fantezii sexuale aveti?

ai permisiunea mea , pentru detalii!

Postat pe 15 August 2008 10:53
Micutuleeeee,cica se vrea pe puntea unui vapor,in mijlocul oceanului !!!!......eeeeee....ce poti sa faci in privinta asta ????.... ......

Postat pe 15 August 2008 13:12
Fanteziiii...si sexualeee.....vai,mama mea....nu-mi ajunge un caiet sa le insirui...... ........dar cred ca cea mai tare ar fi sa o pun cu o femeie si sa fac pe barbatul !!!!.....uuuuuuuu.....ce-ar mai iesi !!!!.......micutule,cred ca ai fi depasit ,tata !!!......

Postat pe 15 August 2008 13:15
Micutule , vezi ca te ia nasa la fantezii ....asa nasa sa tot ai
iris_4_ever
Postat pe 15 August 2008 13:21
De la: geo32, la data 2008-08-14 20:00:15foarte interesant!!!
imi place , imi place ce-ai scris. mult , frumos , elegant si presupun si gramatical. auzi , da' o versiune in limba romana n-au!?


na mai gheo si traducere

Dominãrii ºi prezentarea (de asemenea cunoscute ca s & D, Ds sau D / s) este un set de comportamente, obiceiuri ºi ritualuri legate de acceptarea de a da ºi o dominaþia de peste un alt individ într-o erotica sau stil de viaþã context.
Fizic de contact nu este o necesitate, ºi poate chiar sã fie efectuate în mod anonim prin telefon, e-mail sau servicii de mesagerie instant. În alte cazuri, ea poate fi intens, fizice, uneori, parcurgând în sadomasochism. În D / s, ia o placere sau erotic, bucurându-a domina sau de a fi fie dominat. Cei care iau pozitie superioara sunt numite dominants, Doms (masculin) sau Dommes (feminin), în timp ce cei care iau poziþie subordonatã sunt numite submissives sau subs (masculin sau feminin). Un parametru este o persoanã care joacã în rolul fie. Douã comutatoare împreunã mai negocieze ºi sã facã schimb de roluri de mai multe ori într-o sesiune.. "Dominatrix" este un termen de obicei, rezervatã pentru o femelã dominantã profesionale care domina plãteascã pentru alþii.
Dominãrii ºi prezentarea, de interior ºi de conflict ºi de renunþare, în legãturã cu aceste teme sunt de lungã duratã în omului cultura si civilizatia. Fiinþe umane partaja cu multe alte mamifere de dorinþa de a arãta pânã la anumite persoane fizice care devin lideri prin puterea ºi va personalitate, de a conduce sau de urmãrire, ºi sã-ºi trimitã sau domina. [Nevoie de citare] În acest sexualitatea umanã a lãrgit pentru a include reciprocã de explorare de roluri, emoþii ºi activitãþile care ar fi dificil sau imposibil de a face fãrã un partener dispus a lua un rol opuse.
În timp ce D / s ocupa cu reprezentãri de brutalitatea ºi cruelty, emoþionale ºi rãspunsurile la acestea, sunt rapid adepti pentru a indica faptul cã, D / s nu este real despre brutalitatea ºi actele de cruelty. Este o putere furnizarea de schimb între cei doi parteneri ºi nu trebuie sã implice nici brutalitatea (cum ar fi pedeapsa corporalã) sau Cruelty (verbale sau de abuz emoþional) la toate.Este, în primul rând, bazatã pe încredere ºi de comunicare între parteneri. Este, de asemenea, bazate pe un etos de tip profunda de respect reciproc, în care explorare a adus emotii de brutalitatea ºi cruelty poate avea loc într-un seif, sanaton ºi consensual mod.
Un cuvânt în condiþii de siguranþã este, de obicei, dat fiind supus la partener pentru a preveni dominantã de la overstepping fizicã ºi psihicã graniþelor. În condiþii de siguranþã a cuvântului este importantã mai ales atunci când angajarea în umilire verbala sau canta "minte-jocuri", deoarece nu poate fi supus la curent cu o limita de emoþionale pânã când nu este strabatut. Dacã o limita de emoþionale ºi este încãlcat în condiþii de siguranþã a cerut cuvântul, dominantã trebuie sã înceteze imediat toate joace si sa discute cu încãlcarea emoþionale supus într-o manierã de licitaþie ºi înþelegere.
De obicei este negociat un stil de viaþã, discutând cu oamenii lor doreºte, limitele ºi are nevoie în scopul de a gãsi commonality. AD / s pot fi relaþia sexualã sau non-sexuale, pe termen scurt sau lung, ºi intim sau anonim. Majoritatea adeptilor cãutare esenþiale pentru intensitate, de incredere si intimitate, care sunt necesare pentru a face posibil orice relatie profunda.
beem
Postat pe 15 August 2008 13:31
De la: mirela_busteni, la data 2008-08-15 10:40:50Mmmm fantezii...... (la cate imi trec prin minte ......munte, mare, padure, apa, BDSM.....ayayyayayay)
***.hmmmm.... mi-ar placea ca toata actiunea sa se petreaca pe o plaja la apus de soare, atunci cand soarele se imbratiseaza cu mare , cand nisipul fin cu a lui fierbinteala iti mangaie trupul alaturi de sarutarile si mangaierile partenerului, cand briza marii te rasfata facandu-te sa tresari la fiecare atingere inavadandu-ti trupul de o reala placere iar la final pret de cateva minute sa uiti de tot si toate, iar pt cate momente sa fim imbratisati pe malul marii, imbratisati de valuri si raze, valurile ce ne poarta gandurile, razele ce ne pastreaza lumina, marea ce ne reda bucuria de a retraii momentele de pasiune si trandete (vise, vise)

Iar cea mai mare fantezie a mea e legata de puntea unui vapor aflat in mijlocul marii/oceanului – cu permisiunea voastra am sa ma abtin de la detalii
INTERESANT

Postat pe 15 August 2008 15:27
De la: etta70, la data 2008-08-15 13:12:43 Micutuleeeee,cica se vrea pe puntea unui vapor,in mijlocul oceanului !!!!......eeeeee....ce poti sa faci in privinta asta ????.... ......

NASA !!!!ma sfidezi?luam o gagica impreuna? ma pun pe telefoane?

Postat pe 15 August 2008 15:29
De la: mirela_busteni, la data 2008-08-15 10:40:50Mmmm fantezii...... (la cate imi trec prin minte ......munte, mare, padure, apa, BDSM.....ayayyayayay)
***.hmmmm.... mi-ar placea ca toata actiunea sa se petreaca pe o plaja la apus de soare, atunci cand soarele se imbratiseaza cu mare , cand nisipul fin cu a lui fierbinteala iti mangaie trupul alaturi de sarutarile si mangaierile partenerului, cand briza marii te rasfata facandu-te sa tresari la fiecare atingere inavadandu-ti trupul de o reala placere iar la final pret de cateva minute sa uiti de tot si toate, iar pt cate momente sa fim imbratisati pe malul marii, imbratisati de valuri si raze, valurile ce ne poarta gandurile, razele ce ne pastreaza lumina, marea ce ne reda bucuria de a retraii momentele de pasiune si trandete (vise, vise)

Iar cea mai mare fantezie a mea e legata de puntea unui vapor aflat in mijlocul marii/oceanului – cu permisiunea voastra am sa ma abtin de la detalii



Avem aproximativ aceleasi fantezii,doar ca lamine actiunea se petrece noaptea si lipseste BDSD-ul.Hai ca facem un film
sweetpink
Postat pe 15 August 2008 15:44
Sweetpink
Andreea_B21
Postat pe 15 August 2008 16:24
Toate avem cam aceleasi fantezi .. Oricum Mirela ai o buna imaginatie...
Andreea_B21
Postat pe 15 August 2008 16:26
De la: Andreea_B21, la data 2008-08-15 16:26:54Toate avem cam aceleasi fantezi .. Oricum Mirela ai o buna imaginatie...
nu este doar imaginatie....

Postat pe 15 August 2008 17:18
Fantezie draga.. Tu cand te gandesti la fantezi nu incepi sa-ti imaginezi??
Andreea_B21
Postat pe 15 August 2008 17:27
De la: Andreea_B21, la data 2008-08-15 17:27:05Fantezie draga.. Tu cand te gandesti la fantezi nu incepi sa-ti imaginezi??



Nu ca micutul ar avea nevoie de avocat dar.....baiatul a vrut sa fie subtil ....se pare ca fanteziile lui imaginate au fost puse in practica deja
iris_4_ever
Postat pe 15 August 2008 17:34
Andreea_B21
Postat pe 15 August 2008 17:38

doooamne ce pervers esti mai micutzule:P uuuuuuu imi provoci un pic de frica
deci sa inteleg k...toate femeile care au iesit din dormitorul tau...au iesit cam vinete sau par lipsa
anna_wilmet
Postat pe 15 August 2008 17:40
De la: anna_wilmet, la data 2008-08-15 17:40:58
doooamne ce pervers esti mai micutzule:P uuuuuuu imi provoci un pic de frica
deci sa inteleg k...toate femeile care au iesit din dormitorul tau...au iesit cam vinete sau par lipsa
fereasca dumnezeu....
iris avbit despre alte alea

Postat pe 15 August 2008 17:44
eu ... hmmm nu am fantezii...cred...uite am sa ma gandesc si va spun...dar pr meu are una interesanta clasica fantezie cu...asistenta ce sa i fac....sa ma apuc de postliceala sau...sa ma apuc de kick-boxing
anna_wilmet
Postat pe 15 August 2008 17:47
Unde dai si unde crapa
iris_4_ever
Postat pe 15 August 2008 17:49
mai fine.....daca noi doi am fi barbati,iti spun eu ca n-ar sta nimeni in fata noastra....Molotov ar scrie pe noi......si cred ca am face de-o asociereeeeee........bbbbrrrr....ma ia cu friguri doar cand ma gandesc !!!!....... .....desi cred ca n-ar fi rea o asociere nici acum,asa cum este !!!.......eeee?????......

Postat pe 15 August 2008 17:57
e vreun barbat prin preajma?

Postat pe 15 August 2008 18:04
as fi vrut sa-l intreb daca pt ei reprezinta o asa mare fantezie sa se uite la femeia lor can se masturbeaza...

Postat pe 15 August 2008 18:05
cine sa se masturbeze, femeia sau io!?

Postat pe 15 August 2008 18:12
femeia...

Postat pe 15 August 2008 18:13
zise Geo
iris_4_ever
Postat pe 15 August 2008 18:13
pt mine ca femeie e aiurea tare ca el sa se uite la mine sau sa-si doreasca ca eu sa o fac

Postat pe 15 August 2008 18:14
ma inhib...o fac cu succes de una singura dar cand e si el prin preajma ma blochez si nu-mi iese

Postat pe 15 August 2008 18:15
da. atata timp cat orice este permis intre doua fiinte care se iubesc, aproape orice. din fericire, sau nefericire, depinde din ce unghi privesti situatia, nu prea i-am dat ocazia sa se masturbeze.

Postat pe 15 August 2008 18:16
De la: babuta, la data 2008-08-15 18:15:53ma inhib...o fac cu succes de una singura dar cand e si el prin preajma ma blochez si nu-mi iese


daca te masturbezi cu el prin preajma, apropo el ce face in timpu' asta? curata cartofi?, e putin problematica treaba. zic io!!!

Postat pe 15 August 2008 18:18
e cam aiurea cand vb sg...parca era un barbat pe acolo?

Postat pe 15 August 2008 18:19
aha erai acolo...ii place sa ma priveasca...ca ce face el??????????????se uita si admira...de unde sa stiu ce-i in capu lui?de aia te-am intrebat

Postat pe 15 August 2008 18:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va rog mult help 8 De la: Summer_ 25 Decembrie 2009 23:06
lichidul seminal 11 De la: _oktober_ 18 August 2011 21:40
o relatie cu nabadai.. 12 De la: Ralukutzza 11 Septembrie 2009 09:18
lol , lol , lol , looooooooool 12 De la: kudika_12473 15 August 2012 11:47
va ganditi vreodata ce lasati in urma voastra??? 13 De la: sadora 30 August 2009 16:03