Setari Cookie-uri

ce fantezii sexuale aveti?

Aproape fiecare avem vise erotice.care sunt fabteziile sexuale pe care le aveti?
s26
Postat pe 14 August 2008 16:25
de ce nu incepi tu prima?

Postat pe 14 August 2008 16:56
BDSM.
Kathara
Postat pe 14 August 2008 17:35
BDSM...Ce inseamna asta?
mahy33
Postat pe 14 August 2008 18:02
He he he ...BDSM = curele ,bici , bataita...chestii de genul !

Geo are dreptate ...de ce nu incepi tu prima ?

Mai stiu cateva topicuri deschise la fel....se pune o intrebare ca apoi sa apara peste ,,n'' pagini sa faca lumea incuiata pentru ca nu a primit raspunsurile dorite
iris_4_ever
Postat pe 14 August 2008 18:09
Merci de informatie.
N-am sa-i inteleg niciodata pe oamenii cu astfel de preferinte...
mahy33
Postat pe 14 August 2008 18:16
De la: mahy33, la data 2008-08-14 18:16:48Merci de informatie.
N-am sa-i inteleg niciodata pe oamenii cu astfel de preferinte...
NU MAI AM MULTE NEIMPLINITE.. scuze pentru caps iris

dar as vrea sa incerc cu cineva care nu intelege ce ar fi placut in :pe la spate,tinuta numai de par si primind palme pe fund....
si din cand in cand cand face sex oral si cate o palmuta pe obraz,sau poate ai vrea sa incerci un scandal intre 2 fete si un baiat.acolo sa vezi bataie ca in filme

Postat pe 14 August 2008 18:34
De la: mahy33, la data 2008-08-14 18:16:48Merci de informatie.
N-am sa-i inteleg niciodata pe oamenii cu astfel de preferinte...



Asta pentru ca nu ai incercat
iris_4_ever
Postat pe 14 August 2008 18:35
as mai vrea sa fiu in padure cu o fata ,sa alergam in pielea goala,si io sa o mai ating usor cu o nuieluse la fundul gol....
voluntare ceva?


doritoarele pot trimite cv si analizele sangelui pe privat


analizele sa fie numai negative please!!!!!!!!!

Postat pe 14 August 2008 18:37
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-08-14 18:34:30
De la: mahy33, la data 2008-08-14 18:16:48Merci de informatie.
N-am sa-i inteleg niciodata pe oamenii cu astfel de preferinte...
NU MAI AM MULTE NEIMPLINITE.. scuze pentru caps iris

dar as vrea sa incerc cu cineva care nu intelege ce ar fi placut in :pe la spate,tinuta numai de par si primind palme pe fund....
si din cand in cand cand face sex oral si cate o palmuta pe obraz,sau poate ai vrea sa incerci un scandal intre 2 fete si un baiat.acolo sa vezi bataie ca in filme


Te scuz ei hai ca nu te cred ....sa nu zici ca nu te-ai trezit ca i-ar ars uneia o palma pe fundulet si nu ti-a placut ca nu cred !
iris_4_ever
Postat pe 14 August 2008 18:37
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-14 18:35:04
De la: mahy33, la data 2008-08-14 18:16:48Merci de informatie.
N-am sa-i inteleg niciodata pe oamenii cu astfel de preferinte...



Asta pentru ca nu ai incercat



ce zici iris ?am fost convingator?ce o zice fata?am talent?

Postat pe 14 August 2008 18:38
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-14 18:37:38
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-08-14 18:34:30
De la: mahy33, la data 2008-08-14 18:16:48Merci de informatie.
N-am sa-i inteleg niciodata pe oamenii cu astfel de preferinte...
NU MAI AM MULTE NEIMPLINITE.. scuze pentru caps iris

dar as vrea sa incerc cu cineva care nu intelege ce ar fi placut in :pe la spate,tinuta numai de par si primind palme pe fund....
si din cand in cand cand face sex oral si cate o palmuta pe obraz,sau poate ai vrea sa incerci un scandal intre 2 fete si un baiat.acolo sa vezi bataie ca in filme


Te scuz ei hai ca nu te cred ....sa nu zici ca nu te-ai trezit ca i-ar ars uneia o palma pe fundulet si nu ti-a placut ca nu cred !
toat ese intorc cu acel zambet in coltul gurii si nu am mai intrebat daca a fost bine...tu ce zici? le place?sau m-am facut de ras?

Postat pe 14 August 2008 18:41
mie da! recunosc faptul ca am momente cand fac pe sadicul dar fara varsare de sange

Postat pe 14 August 2008 18:44
Micutule ...daca te aude o fata cum explici bdsm-ul fuge ca de de tine !
iris_4_ever
Postat pe 14 August 2008 18:49
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-08-14 18:44:07mie da! recunosc faptul ca am momente cand fac pe sadicul dar fara varsare de sange


oare exista femeie care sa nu ii plak sa primeask palme la fund in timp ce face sex?eu una nu cred.
s26
Postat pe 14 August 2008 18:50
De la: mahy33, la data 2008-08-14 18:02:25 BDSM...Ce inseamna asta?


De fapt nu chiar BDSM, ci mai degraba D/S. In principiu jocuri de putere, nu neapatar violenta fizica sau palme sau mai stiu eu ce. A battle of wills as zice englezu'.

http://en.wikipedia.org/wiki/Domination_and_submission_(BDSM)
Kathara
Postat pe 14 August 2008 19:08
adica niste palme mai sanatoase!!? scoatoalce!!

Postat pe 14 August 2008 19:13
De la: geo32, la data 2008-08-14 19:13:17adica niste palme mai sanatoase!!? scoatoalce!!


Deloc.

Dominance and submission (also known as D&s, Ds or D/s) is a set of behaviors, customs and rituals relating to the giving and accepting of dominance of one individual over another in an erotic or lifestyle context.
A female wrestler poses with a man, in the role of her sex slave
A female wrestler poses with a man, in the role of her sex slave

Physical contact is not a necessity, and it can even be conducted anonymously over telephone, email or instant messaging services. In other cases it can be intensely physical, sometimes traversing into sadomasochism. In D/s, one takes pleasure or erotic enjoyment out of either dominating or being dominated. Those who take the superior position are called dominants, Doms (male) or Dommes (female), while those who take the subordinate position are called submissives or subs (male or female). A switch is an individual who plays in either role. Two switches together may negotiate and exchange roles several times in a session.

Dominance and submission, and the inner conflict and surrender connected with these are enduring themes in human culture and civilization. Human beings share with many other mammals the desire to look up to certain individuals who become leaders through strength of will and personality, to lead or follow, and to submit or dominate.[citation needed] In human sexuality this has broadened to include mutual exploration of roles, emotions and activities which would be difficult or impossible to do without a willing partner taking an opposing role.

While D/s deals with representations of brutality and cruelty, and the emotional responses to them, adherents are quick to point out that D/s is not about actual acts of brutality and cruelty. It is a consensual power exchange between the two partners and need not involve any brutality (such as corporal punishment) or cruelty (verbal or emotional abuse) at all. It is primarily based upon trust and communication between the partners. It is also based on a deep ethos of mutual respect in which exploration of the emotions brought up by brutality and cruelty can take place in a safe, sane and consensual manner.

A safe word is usually given to the submissive partner to prevent the dominant from overstepping physical and emotional boundaries. The safe word is especially important when engaging in verbal humiliation or playing 'mind-games' because the submissive may not be aware of an emotional boundary until it is crossed. If an emotional boundary is breached and the safe word called, the dominant should cease all play immediately and discuss the emotional breach with the submissive in a tender and understanding manner.

D/s may be ritualised or freeform. It is usually a negotiated lifestyle, with people discussing their wishes, limits and needs in order to find commonality. A D/s relationship may be sexual or non-sexual, long or short term, and intimate or anonymous. Most adherents search for the essential intensity, trust and intimacy that are required to make any deep relationship possible.
Kathara
Postat pe 14 August 2008 19:39
foarte interesant!!!
imi place , imi place ce-ai scris. mult , frumos , elegant si presupun si gramatical. auzi , da' o versiune in limba romana n-au!?

Postat pe 14 August 2008 20:00
De la: geo32, la data 2008-08-14 20:00:15foarte interesant!!!
imi place , imi place ce-ai scris. mult , frumos , elegant si presupun si gramatical. auzi , da' o versiune in limba romana n-au!?


N-am scris eu, e din wikipedia si n-am gasit in romana.

Kathara
Postat pe 14 August 2008 20:03
Kathara....ai niste fantezii cam ...ciudatzele pentru o virgina ...

iris_4_ever
Postat pe 14 August 2008 20:31
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-14 18:09:08He he he ...BDSM = curele ,bici , bataita...chestii de genul !

Geo are dreptate ...de ce nu incepi tu prima ?

Mai stiu cateva topicuri deschise la fel....se pune o intrebare ca apoi sa apara peste ,,n'' pagini sa faca lumea incuiata pentru ca nu a primit raspunsurile dorite


Imi place tare mult modul tau liber si hotarat de exprimare,dar inca incerc sa imi dau seama cand vb serios si cand glumesti...Iris,tre sa recunosc-esti inca o enigma pt mine
sweetpink
Postat pe 14 August 2008 21:06
De la: sweetpink, la data 2008-08-14 21:06:48
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-14 18:09:08He he he ...BDSM = curele ,bici , bataita...chestii de genul !

Geo are dreptate ...de ce nu incepi tu prima ?

Mai stiu cateva topicuri deschise la fel....se pune o intrebare ca apoi sa apara peste ,,n'' pagini sa faca lumea incuiata pentru ca nu a primit raspunsurile dorite


Imi place tare mult modul tau liber si hotarat de exprimare,dar inca incerc sa imi dau seama cand vb serios si cand glumesti...Iris,tre sa recunosc-esti inca o enigma pt mine


Sa inteleg ca i-ai cam citit pe toti mai putin pe mine tocmai pe mine care sunt ca o carte deschisa .... stii tu ,in gluma se spune adevarul
iris_4_ever
Postat pe 14 August 2008 21:16
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-14 20:31:41Kathara....ai niste fantezii cam ...ciudatzele pentru o virgina ...



Stiu - poate tocmai pentru ca ma intereseaza genul asta de viata nu mi-am gasit pe nimeni cu care sa debutez.
Kathara
Postat pe 14 August 2008 21:27
De la: Kathara, la data 2008-08-14 21:27:34
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-14 20:31:41Kathara....ai niste fantezii cam ...ciudatzele pentru o virgina ...



Stiu - poate tocmai pentru ca ma intereseaza genul asta de viata nu mi-am gasit pe nimeni cu care sa debutez.


Asa....si tu cam ce preferi ? sclav sau stapan ?

Pentru ca nu e asa de rau odata ce-ti alegi partenerul potrivit si oricum .....nu cred ca o sa te apuci de bdsm din prima seara asa ca ....
iris_4_ever
Postat pe 14 August 2008 21:31
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-14 21:31:49
De la: Kathara, la data 2008-08-14 21:27:34
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-14 20:31:41Kathara....ai niste fantezii cam ...ciudatzele pentru o virgina ...



Stiu - poate tocmai pentru ca ma intereseaza genul asta de viata nu mi-am gasit pe nimeni cu care sa debutez.


Asa....si tu cam ce preferi ? sclav sau stapan ?

Pentru ca nu e asa de rau odata ce-ti alegi partenerul potrivit si oricum .....nu cred ca o sa te apuci de bdsm din prima seara asa ca ....


Ambele ... si evident ca nu ne apucam de chestii hardcore din prima seara!
Kathara
Postat pe 14 August 2008 21:33
Khatara draga ...poate-s eu mai neinitiata in tainele astea dar ...pana nu practici nu ai de unde stii ce preferi ....
iris_4_ever
Postat pe 14 August 2008 21:38
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-14 21:38:59Khatara draga ...poate-s eu mai neinitiata in tainele astea dar ...pana nu practici nu ai de unde stii ce preferi ....


Relatiile de genul asta nu sunt strict sexuale. Sexualitatea e doar o parte din "the whole package". In fine, ai si tu dreptate, om trai si om vedea!
Kathara
Postat pe 14 August 2008 21:47
De la: Kathara, la data 2008-08-14 21:27:34
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-14 20:31:41Kathara....ai niste fantezii cam ...ciudatzele pentru o virgina ...



Stiu - poate tocmai pentru ca ma intereseaza genul asta de viata nu mi-am gasit pe nimeni cu care sa debutez.


fac voluntariat pentru asemenea cauze nobile

Postat pe 15 August 2008 03:57
Mmmm fantezii...... (la cate imi trec prin minte ......munte, mare, padure, apa, BDSM.....ayayyayayay)
***.hmmmm.... mi-ar placea ca toata actiunea sa se petreaca pe o plaja la apus de soare, atunci cand soarele se imbratiseaza cu mare , cand nisipul fin cu a lui fierbinteala iti mangaie trupul alaturi de sarutarile si mangaierile partenerului, cand briza marii te rasfata facandu-te sa tresari la fiecare atingere inavadandu-ti trupul de o reala placere iar la final pret de cateva minute sa uiti de tot si toate, iar pt cate momente sa fim imbratisati pe malul marii, imbratisati de valuri si raze, valurile ce ne poarta gandurile, razele ce ne pastreaza lumina, marea ce ne reda bucuria de a retraii momentele de pasiune si trandete (vise, vise)

Iar cea mai mare fantezie a mea e legata de puntea unui vapor aflat in mijlocul marii/oceanului – cu permisiunea voastra am sa ma abtin de la detalii
mirela_busteni
Postat pe 15 August 2008 10:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
HINT : Cu ce coafurã îl SEDUCI din prima, în funcþie de zodia lui !!!!! 21 De la: kudika_12473 6 Septembrie 2012 18:06
SADOR - prevenire trafic fiinte 1 De la: sadora 21 August 2009 14:18
CE FANTEZII SEXUALE AVETI 55 De la: contesina 14 Februarie 2011 12:05
Oare sunt gravida??? 40 De la: felixcat 16 Septembrie 2009 11:22
sex excesiv? 47 De la: geo_resuscitat 20 Noiembrie 2010 09:26