Setari Cookie-uri

Formele sanilor va influenteaza?

draga mea si eu am exact aceleasi probleme ca tine in afara de dungile albe.si le invidiez pe fetele cu sfarcuri pronuntate pt ca ale mele sunt aproape inexistente.numai cand mi se intaresc sanii se pot vedea bine si se pot simti.dar am invatat sa ma iubesc asa cum sunt.mama mea are un cancer la san si va trebui sa ii scoata un san.asa ca eu ma multumesc ca sunt sanatoasa si ii am asa cum sunt.
georgiscumpy
Postat pe 2 Februarie 2009 19:21
si eu am 16 ani...dar sunt plata...:(( si de asemenea sunt complexata de asta...
am facut handball de performanta timp de 6 ani...multi dintre prietenii mei si chiar familia mea spun ca asta e de vina...
dar nu e asa...si colegele mele de echipa aveau sanii micuti...dar macar existau....mie mi`e rusine si sa intru intr`un strand...pt k stiu k atrag critici si batjocura baietilor...desi la corp in rest arat destul de bine...
ce as putea face pt a`i ajuta sa creasca??va rog ajutor :(
pisy_dulshe16
Postat pe 13 Februarie 2009 16:42
Da ma influenteaza,as minti daca as spune ca nu,ce mai cand ai sanii obisnuita nu mai este complexata si nici nu deranjezi pe ceilalti.
Mada02
Postat pe 16 Mai 2009 16:00
ar treb sa fim multumite de corpul nostru si asta conteaza cel mai mult
eu port cupa D si nu imaginati cat de rau e....nu pot face jogging, nu pot purta o bluza stramta, ma simt violata de ochii barbatilor care se uita la mine cu jind, cand ma gandesc ca ma duc la mare peste 1 luna imi vine sa mor
mai degraba as face operatie de micsorare
Aphrodite
Postat pe 22 Mai 2009 22:19
Pe cele care intr-adevar au probleme cu sanii (daca sunt mici nu consider ca e o problema) le sfatuiesc sa-si faca implant...la un medic bun. Inainte eram impotriva implantului, dar mi-am schimbat opinia. De ce nu? E usor sa zici: "schimba-ti atitudinea fata de tine" dar in realitate nu e chiar asa si cele care sufera de aceste probleme stiu bine...
Pe cele care au sanii mici in jurul varstei de 16 ani le sfatuiesc sa astepte. In mod sigur o sa mai creasca. O operatie la varsta asta ar intrerupe dezvoltarea lor naturala...si nici nu stiu daca e voie.
Alexandra_Horecica
Postat pe 15 Octombrie 2009 09:57
Nimeni nu e perfect ;) accepta-te asa cum esti, frumusetea inseamna atitudine nu sani mari sau mici.
Ai mei sunt micuti rau dar ii iubesc la nebunie :X
scratty
Postat pe 15 Octombrie 2009 14:49
Sanii in forma de para sunt cei mai sexy sani cu putinta. Prin anii 70 toate sutienele aveau forma de para pentru ca era idealul de frumusete pentru sani.
marevna
Postat pe 6 Iunie 2010 18:25
Si eu am aceeasi problema ca si tine,si sincer mi-ar placea daca am putea sa vorbim in privat..sau sa imi spui daca de cand ai postat anuntul,ai facut si ceva in privinta asta:)si/sau s-a schimbat ceva..in orice caz, anunta-ma!
kudika_953009
Postat pe 25 Ianuarie 2014 20:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
frumusetea interioara versus cea exterioara? 59 De la: biancam225 16 Februarie 2009 13:08
parfumuri originale 1 De la: simona1023 26 Ianuarie 2010 16:57
sex4 4 De la: pu_FuLe_Te05 16 Iunie 2014 20:37
buna 3 De la: kudika276166 22 August 2014 16:53
sala fitnees ploiesti 1 De la: kamara 3 Februarie 2009 12:17