Setari Cookie-uri

Incotro...fara el

Incotro...fara el? Spre o lume mai buna,draga!Cu toata viteza inainte,fara sa te uiti in urma.
dana_mv
Postat pe 5 Mai 2009 12:29
hi
Cassey_
Postat pe 25 Mai 2009 08:51
De pe urma acestei relatii vei avea doar de suferit.Nu te mai intoarce la el, incearca sa te detasezi de el, este ceva in neregula sa fie atat de posesiv.Nu incurca posesivitatea cu dragostea.O viata normala nu poti avea langa un om ce te cenzureaza in asa hal.Si pt ce sa te duci inapoi?Sa plangi iar?Sa suferi?mai bine ai lua o pauza ca sa ti pui ordine in ganduri si pe urma ai incerca sa intri intr o relatie cu un om normal da?
Asta este parerea mea...tu vei decide.Dar gandeste te de ce oare toata lumea iti zice sa nu ti mai dai viata peste cap pt el
ravenik_swwet
Postat pe 27 Mai 2009 11:54
sweety,
esti tanara. daca alegi ssa traiesti asa, asa vei trai. ai grija baby.
as o sa fie pana la adanci batraneti si de reprosat iti va reprosa toata vita, stiu de la ai mei....
tu alegi.
daca alegi sa da, vei regreta mai tarziu. daca alegi sa nu, poate vei regreta, poate nu.
orice alegi, alege cu inima.
mai tarziu vei intalni pe cnva care o sa-ti placa mai mult si care iti va deschide ochii. bafta!
puinebun
Postat pe 27 Mai 2009 12:07
Buna. Fii linistita ca nu m-a plictisit deloc povestea ta, pentru ca e interesanta. Eu te sfatuiesc sa vorbesti cu el si sa-i spui ca te deranjeaza ca e prea gelos si ca te sufoca si nu iti face bine deloc. Sau mai bine daca el te prea sufoca sa il lasi. Mi se pare exagerat ca nu te lasa sa iesi cu fetele sau sa vorbesti pe mess si cu altii baietii poate sunt colegii tai de scoala ,amicii tai. Chiar daca ai sa suferi dupa el si o sa iti fie dor de el o sa iti treaca cu timpul. Ai sa cunosti un alt baiat mai intelegator si mai putin gelos. Gandeste-te mai intai la tine la sanatatea ta trebuie sa ai si libertate nu sa te tina ca intr-o cusca.
Iti doresc sa iei o decizie cat mai buna. Te-am pupat. Pa pa.
Narcisa_Ana
Postat pe 1 Iunie 2009 16:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau si eu un sfat 8 De la: kudika056700 20 August 2009 10:47
am nevoie de un sfat 35 De la: myrella73 2 Decembrie 2010 22:08
gelozia in cuplu 37 De la: yumalai 17 Februarie 2010 07:15
Fostul prietenei mele 29 De la: mikiburgui 6 Februarie 2009 17:43
Cum sa am incredere in el ? 28 De la: 20 Octombrie 2013 18:18