cat timp rezista un barbat fara sex?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent cat timp rezista un barbat fara sex?: (3.8 din 11 voturi)

Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

da' poate sa lesine din lipsa de sex. iar in timp devine frustrat!

1 mesaj

ete na.. m-ai induiosat pe bune..

1 mesaj

mon amour oanna, am stat aproape 9 luni fara zgaltaiala si crede-ma dupa vreo 5 luni am inceput sa am lesinuri bruste. mergeam pe strada si cadeam pur si simplu. noroc de doamnele din jur care ma sprijineau sa nu ma lovesc de caldaram. doctoru mi-a diagnosticat exces de calciu in organism si mi-a recomandat sa mai lustruiesc ciucureu' din cand in cand!
iris_4_ever Avatarul lui iris_4_ever

6666 mesaje
Oras: bucuresti

si ce treaba are prietena ta daca ea e virgina ? doar nu o sa stea baiatu' cuminte pana se hotaraste ea sa intre in randul lumii
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: geo32, la data 2008-08-18 20:38:38mon amour oanna, am stat aproape 9 luni fara zgaltaiala si crede-ma dupa vreo 5 luni am inceput sa am lesinuri bruste. mergeam pe strada si cadeam pur si simplu. noroc de doamnele din jur care ma sprijineau sa nu ma lovesc de caldaram.

haaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaa ajuuuuuttooooooorrrrr am lesinat de raaaaasssss
amme

1 mesaj

Phai ea daca nu se lasa convinsa deloc, baiatul vrea, normal, care nu ar vrea :)) este mai greu cu fata. Tu o cunosti mai bine si poti sa spui daca e egenul mai sfioasa, k sunt si din astea, nu credeam, dar mai sunt o gramada, cred k vor sa joace camasa la nunta :D :))

1 mesaj

De la: geo32, la data 2008-08-18 20:38:38mon amour oanna, am stat aproape 9 luni fara zgaltaiala si crede-ma dupa vreo 5 luni am inceput sa am lesinuri bruste. mergeam pe strada si cadeam pur si simplu. noroc de doamnele din jur care ma sprijineau sa nu ma lovesc de caldaram. doctoru mi-a diagnosticat exces de calciu in organism si mi-a recomandat sa mai lustruiesc ciucureu' din cand in cand!

bine geo.. dar lustruieste-l tu singurel atunci! nu striga dupa ajutoare..

1 mesaj

mi-ai auzit strigatul de ajutor prin zona sau aiurea!!?
n-as crede!

1 mesaj

ok.. pai atunci deduc ca aveam dreptate! un barbat rezista exact cat vrea fara sex..

6666 mesaje

lucru manual nu se incadreaza in categoria sex

1 mesaj

asta spuneam si eu iris.. lucrul manual nu intra in categoria sex

1 mesaj

ca doar nu te scarpini in nas..

6666 mesaje

Da de ce nu intre bre ? nu se termina in acelasi fel sau cum ?
eeeiiii dracie ,tre sa ma apuc de invatat acum

1 mesaj

pai a face sex implica 2 persoane (sau ma rog, macar 2 fiinte, depinde de gusturi ).. lucrul manual ti-l faci singur! si doar nu o sa ma supar pe iubit ca m-a inselat cu mana lui!!!

6666 mesaje

m-am linistit ,credeam ca-s in urma cu noutatile in materie de sex dar se pare ca nu .

ai dreptate , nu poti fi geloasa pe mana lui dar senzatia este aceasi , asa ca daca tipu spune ca nu a facut sex de cateva luni de ce sa nu-l creada ?
plus ca oricum fata e virgina ....
Luan4 Avatarul lui Luan4

24 mesaje
Oras: baia mare

De la: oanna81, la data 2008-08-18 20:31:57un barbat rezista fara sex exact atata timp cat vrea..

da, dar barbatii nu vor sa afle cat rezista fara sex. ei fac sex mereu, cu oricine, oricand, oriunde. ala care intr-adevar sta fara sex 7-8 luni, inseamna ca e impotent.

1 mesaj

cu exceptiile de rigoare luan4.. nu cred ca un barbat e impotent cand nu face sex 7 luni, la fel cum nici o femeie nu e neaparat frigida in caz similar.. e vorba de optiune si auto-control.
Luan4 Avatarul lui Luan4

24 mesaje
Oras: baia mare

De la: oanna81, la data 2008-08-18 22:19:34cu exceptiile de rigoare luan4.. nu cred ca un barbat e impotent cand nu face sex 7 luni, la fel cum nici o femeie nu e neaparat frigida in caz similar.. e vorba de optiune si auto-control.

pai tocmai... fara sex viata incepe sa devina gri, nu mai gandesti logic, totul e incetosat. de ce sa stai fara? mai ales ca la un barbat "simptomele" de mai sus sunt mult mai accentuate si nevoia de sex este extrem de imperioasa.

1 mesaj

Daca sta fara sex atat de mult timp, mai mult k sigur se foloseste de cele mai bune prietene :manuela si palmela.Toti o fac !

6666 mesaje

De la: Luan4, la data 2008-08-18 22:46:04
De la: oanna81, la data 2008-08-18 22:19:34cu exceptiile de rigoare luan4.. nu cred ca un barbat e impotent cand nu face sex 7 luni, la fel cum nici o femeie nu e neaparat frigida in caz similar.. e vorba de optiune si auto-control.

pai tocmai... fara sex viata incepe sa devina gri, nu mai gandesti logic, totul e incetosat. de ce sa stai fara? mai ales ca la un barbat "simptomele" de mai sus sunt mult mai accentuate si nevoia de sex este extrem de imperioasa.

Nu toti suntem la fel asa ca nu generaliza ....tine de alegerea fiecaruia .

1 mesaj

da luan4.. ai mare dreptate.. dar vezi tu, mai sunt si cazuri in care ,,se cere,, acest lucru.. de exemplu, o plecare mai indelungata a unuia dintre parteneri.. o boala mai severa..
exact cum am spus si cum a punctat si iris.. totul depinde de alegerea facuta
smile4life Avatarul lui smile4life

26 mesaje
Oras: ramnicu valcea

cam asa e Georgia99...ea e destul de sfioasa, insa sincer m-ar fi enervat si pe mine sa stau atat dupa ea....dk il iubesti, dc sa nu faci pasul asta pt el?....
oricum ei s-au despartit si tocmai din cauza asta. sicer cred k i se luase si lui sa tot astepte dupa ea....eu l-am inteles cat de cat si pe el.
claudea69 Avatarul lui claudea69

56 mesaje
Oras: botosani

Daca o iubea cu adevarat trebuia sa-i respecte decizia.intr-o relatie trebuie sa faci compromisuri,daca se merita.

26 mesaje

De la: claudea69, la data 2008-08-19 22:16:58 Daca o iubea cu adevarat trebuia sa-i respecte decizia.intr-o relatie trebuie sa faci compromisuri,daca se merita.

poi i-a respectat-o mey, dar probabil a crezut k a asteptat prea mult.
pe ea nu a durut-o f mult faptul k s-au despartit, ci mai mult faptul k el i-a spus k poate nu o sa mai fie si ea virgina kn o avea vergheta pe deget.
sincer eu nush ce sa mai cred..intr-un fel eu le dau dreptate amndurora...
sper totusi sa-i fie ei mai bine akm, desi sunt sigura k o sa-i fie frica sa inceapa o noua relatie...

6666 mesaje

stai frate ca sa dea naiba daca mai inteleg ceva de aici ...

pana la urma care este intrebarea ?

CAT TIMP REZISTA UN BARBAT FARA SEX ...asta e intrebarea , raspunsul :depinde de barbat !

Ce legatura are intrebarea acum cu virginitatea si cu parasitul ?

Eu am inteles din toata povestea ca fata care este virgina nu are incredere in baiatul care e plecat la facultate la mare departare de casa.....asa si ?

si ea vrea sa fie virgina in ziua nuntii dar el nu crede ca se va intampla asta ....
despinarose Avatarul lui despinarose

166 mesaje

Tot ce este legat de sex ar trebui sa se intample exact atunci cand persoana sau persoanele respective sunt pregatite atat fizic dar mai ales sufleteste!Dragostea si relatia dintre doua persoane presupune si apropiere intima dar doar atunci cand partenerii considera ca sunt pregatatiti.Iar daca o persoana vrea sa ramana virgina pana la casatorie nu mi se pare nimic absurd sau ciudat...E ciudat comparand cu "normalitatea" din ziua de azi,dar in rest este ceva foarte ok.Eu chiar am avut acest pricipiu pana acum 2 ani insa din pacate,cineva a reusit sa mi-l destrame...Oricum,multi afirma ca daca nu ai relatii sexuale inainte de casatorie e posibil sa apara dezamagiri din cauza unei posibile incompatibilitati.Gresit!Exista dezamagire,discutii,frustrari doar in cazul in care cei doi parteneri nu se straduiesc suficient de mult si aleg calea mai usoara:renuntarea!Indiferent de tehniciloe sexuale pe care le stapaneste cineva nu vor exista neintelegeri dace exista comunicare,deschidere,rabdare,tandrete si iubire.
despinarose Avatarul lui despinarose

166 mesaje

Si apropo de intrebarea "cat rezista barbatii fara sex?",raspunsul este:oricat!Un barbat rezista atat cat rezista si o femeie,atata timp cat exista tarie de caracter si vointa!Este doar un mit acea afirmatie ca unui barbat i se face rau daca nu face sex,caci dupa cum bine stim cu totii nu e nevoie sa faci sex pentru a te detensiona ;)

26 mesaje

De la: iris_4_ever, la data 2008-08-20 12:55:35stai frate ca sa dea naiba daca mai inteleg ceva de aici ...

pana la urma care este intrebarea ?

CAT TIMP REZISTA UN BARBAT FARA SEX ...asta e intrebarea , raspunsul :depinde de barbat !

Ce legatura are intrebarea acum cu virginitatea si cu parasitul ?

Eu am inteles din toata povestea ca fata care este virgina nu are incredere in baiatul care e plecat la facultate la mare departare de casa.....asa si ?

si ea vrea sa fie virgina in ziua nuntii dar el nu crede ca se va intampla asta ....

au legatura cu intrebarea....
eu incerc sa-mi dau seaman dk faptul k el nu a mai putut sa reziste fara sex l-a determinat sa o paraseasca....

ea nu vrea sa fie virgina pana in ziua nuntii...doar k asta a fst modul in care el a jignit-o; spunandu-i k poate o sa reuseasca si ea sa faca sex atunci kn va avea vergheta pe deget

acum ai intees?
costy28 Avatarul lui costy28

16 mesaje
Oras: piatra neamt

da, dar barbatii nu vor sa afle cat rezista fara sex. ei fac sex mereu, cu oricine, oricand, oriunde. ala care intr-adevar sta fara sex 7-8 luni, inseamna ca e impotent.

daca un barbat rezista fara sa faca sex o perioada mai lunga asta nu inseamna ca e impotent. se poate spune la fel de usor despre o femeie careia ii place sa faca sex ca e nesatula sau ca nimfomana si eu bag mana in foc, ca nici unei femei nu i-ar place sa i se sau sa se spuna asa despre ea. cele care mai au idei de astea...mai bine sa le tina pentru ele.
remus22 Avatarul lui remus22

178 mesaje

costy sa stii ca nu toti barbatii sunt la fel ....eu am stat anu trecut 1 an si 1 saptamana fara sa fac nimik :) si da.... am rezistat . Dupa ce mam despartit de prietena nu mai mi-a trebuit alta pentru ca am iubito mult si un an de zile am stat fara. Asta e, oricum de pierdut nu am pierdut nimik te asigur. Deci asta depinde de sufletul fiecarei persoane . Toti zic sa o faci cat esti tanar si bla bla....dar cu ce folos daca nu simti nimik pt persoane respectiva ? Doar sa o faci pentru ca trebe si ca asa e la moda sau ca asa zice lumea. Nu sunt de acord cu asta....un barbat poate rezista fara sex atata cat ii permite sufletul si inima.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina: