Setari Cookie-uri

Rac(ea)+Sagetator(el)=???

Hello!Am din nou o intrbare:ce credeti despre relatia dintre femeia rac si barbatul sagetator?:D....eu una ma inteleg ffff bne cu sagetatorii...mai ales cu cei de sex masculin...desi pe majoritatea site-urilor scria ca o astefel de relatie nu prea merge sau..ma rog exista sanse de 50-60%...din nou observ ca fiecare persoana e diferita si nu chiar toti nativii unei zodii sunt la fel..whatever eu una ma inteleg ff bne cu actualul prieten care e sagetator:x....si as vrea sa stiu si parerea voastra din proprie experienta sau nu:).V-am pupat si astept parerile vostre!PEACE
honey_girl
Postat pe 25 August 2008 15:45
eu sunt rac, el este sagetator si avem o familie frumoasa de 20 de ani.nu e nici crai, nu e nici libertin,deci sagetatorii nu sunt toti la fel.probabil tine si de ascendent dar al meu este familist convins si pentru ca asta este o calitate mai mult a celor din rac, e perfect (cu mici exceptii) bineinteles)
dana_alecuta
Postat pe 28 August 2008 08:58
ma bucur pt tn dana!Ai dreptate nu toti sagetatorii sunt la fel...asa este si pr meu ff devodat si come on..poate este vorba si despre acel ascendent dar fiecare persoana este unica si are propria personlitate....in descrierile date pe anumite site-uri cu privire la compatibilitatea dintre cele doua zodii...pentru ei sagetatorul ramane mereu un tip liberrtin in care nu te poti increde nicioadata si care sigura nu va ramane langa tine..please....fiecare persoana este unica..cum spuneam...so relatia cu pr meu merge ff bne...si chiar nu i-au in considerare ce se scrie pe site-uri pt k sunt feluri si feluri de situatii!Bafta in continuare dana si ms pt parere!PEACE TO ALL
honey_girl
Postat pe 28 August 2008 16:24
mai! sunteti penibile cu zodiile astea! zeci de topicuri pe aceeaci tema!
Lulli
Postat pe 16 Octombrie 2008 13:19
De la: Luli2, la data 2008-10-16 13:19:09mai! sunteti penibile cu zodiile astea! zeci de topicuri pe aceeaci tema! [/quote



Postat pe 16 Octombrie 2008 13:22
Fetelor...tare asta cu zodiacul si sa stiti ca eu cred ca au o influenta si zodiile in care suntem nascuti.Eu sunt RAC iar el SAGETATOR , avem o relatie de un an de zile locuim impreuna iar lucrurile sunt roz.Ne intelegem super bine , el este un barbat extraordinar, un familist convins.Chiar daca eu mai am toanele mele..el este o fire calma si mai lasa de la el ceea ce este un lucru minunat.Ne-am mai contrazis pentru ca in orice familie exista asa ceva dar motive serioase de cearta nu am avut niciodata.Asa ca..aceasta combinatie este super din pct meu de vdr
elenya83
Postat pe 4 Decembrie 2008 15:02
eu sunt rac iar el este sagetator.avem o relatie frumoasa de un an si jumatate.stam impreuna, ne intelegem f bine.este intradevar un familist, iar eu tanjesc dupa felul lui de a fi.ma alinta , ma rasfata, ma protejeaza, ma iubeste, ma simt adorata, avem o relatie extraordinara... intradevar contrazice horoscopul relatia rac+ sagetator.eu zic ca fiecare om e special in felul lui si ca trebuie sa invatam sa ne acceptam unul pe altul ca sa invatam sa atingem implinirea.

Postat pe 22 Decembrie 2008 22:54
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 30 Decembrie 2008 00:02
daca tot sunteti la capitolul zodii,ce parere aveti despre ea capricorn si el leu?
claucris16
Postat pe 1 Martie 2009 14:43
nashpa combinatia......m-as plictisi ingrozitor linga un rac .....fara suparare.
ninushk
Postat pe 23 Martie 2009 20:26
Nu pot sa cred..am citit ce ai scris tu si am crezut ca eu am postat acest raspuns :))...ceea ce ai descris tu se potriveste la perfectie relatiei mele... ca o manusa..deci exista exceptii clar.Chiar asa este si sagetatorul meu...iar eu o racutza...ce-i drept cam complicata zodia in care m-am nascut, uneori nici eu nu ma pot intelege..dar am un noroc enorm cu el ca este cel mai intelegator si iubitor barbat de pe pamant.
elenya83
Postat pe 24 Martie 2009 16:28
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24226/Horoscop-Compatibilitati-prietenii-stiu-de-ce-/1.html
Diavolyta_
Postat pe 15 Aprilie 2009 20:28
Ar trebui sa setezi un fel de postare automata a linkului de fiecare data cind se deschide un topic despre zodii
cckitty
Postat pe 15 Aprilie 2009 20:31
Buna, si eu sunt Rac iar prietenul meu, cu care stau de 2 ani , Sagetator.Un an jumate ne-am inteles perfect-asta din cauza dragostei puternice dintre noi, iar apoi ,dupa ce s-a dus abureala, ne-am dat seama ca unul trage hais iar altul cea.El este aventurier, ii place sa interactioneze cu ceilalti sa plece in lume, sa experimenteze lucruri noi....iar mie imi place sa stau in casuta mea....nus ce sa mai fac....parca pe zi ce trece se ivesc tot mai multe neintelegeri...sincer, cred ca in curand o sa spun adio acestei relatii.
caty_blueyes
Postat pe 25 Aprilie 2009 00:06
Am cunoscut doua tipuri de barbati sagetatori , unul dintre ei este cel mai afemeiat si aventuriei barbat pe care il cunosc ca sa nu mai zic ca mintea de de ingheta apa. Celalalt sagetator este painea lui Dumnezeu , deci depinde foarte mult de alte lucruri ca de exemplu daca vi se potrivesc planetele dragostei sau ascendentul.Nu poti rezuma tot numai la zodii , treaba e mai complexa.
Amora
Postat pe 25 Aprilie 2009 01:51
buna tuturor.as dori sa va raspund si eu la aceasta intrebare despre relatia rac-sagetator
eu sunt rac si am fost casatorita cu un sagetator,dar timp de 5 ani nu m-am inteles deloc cu el,era numai pt.el,mergea numai cu masina ,nu-i placea sa mearga sa se plimbe,era nervos tot timpul,agresiv.acum ne-am despartit si vb.tot cu un sagetator ,dar e total diferit.pot spune la fel ca voi ca depinde de la persoana la persoana.va pup.ciao
armando
Postat pe 9 Iulie 2009 13:18
De la: Lulli, la data 2008-10-16 13:19:09mai! sunteti penibile cu zodiile astea! zeci de topicuri pe aceeaci tema!

subscriu!!
anca0704
Postat pe 9 Iulie 2009 13:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despre barabtul fecioara 209 De la: rmari 28 Iulie 2014 15:43
eu pesti....el capricorn...compatibilitate???? 10 De la: iulianaoana18 8 Ianuarie 2009 10:49
Femeia scorpion. 4 De la: Luncsoreanu_Alin_1 28 Noiembrie 2013 13:08
zodiac 2 De la: mahy33 27 August 2010 17:02
eu balanta-el gemeni ?.............sar potrivi.....? 6 De la: yneedlove 28 Septembrie 2009 17:34