Setari Cookie-uri

CE PARERE AVETI DESPRE HOMOSEXUALITATE?

HOMOSEXUALITATEA E CV GRAV? ...SCARBOS?....SAU NU AVETI NIMIK IMPOTRIVA?......EU UNA MA UIT LA ASEMENEA FILME....AM UN PRIETEN HOMOSEXUAL SI E CEL MAI BUN STILIST.....CONTEAZA INTR-O PRIETENIE PREFERINTA SEXUALA?.....ASTEPT OPINII!!!!!

Postat pe 28 August 2008 10:46
asa e anderson dar ai dispretui un tip dar ti-ar fii prieten si ti-ar spune ca e gay?......

Postat pe 28 August 2008 12:04
nope....

poate m-ar deranja daca ar incerca sa-mi faca avansuri.
anderson
Postat pe 28 August 2008 12:22
De la: celia, la data 2008-08-28 12:04:07asa e anderson dar ai dispretui un tip dar ti-ar fii prieten si ti-ar spune ca e gay?......


Daca e un prieten adevarat nu nu m-ar deranja deloc.Ti-l poti face confident tinand cont ca barbatii sunt mai secretosi decat femeile si-apoi poti plange linistita pe umarul lui cand e cazul pentru ca poti fi sigura ca nu va profita de situatie cum altii ar face-o in mod sigur.
ana_lili36
Postat pe 28 August 2008 12:26
fricosul de anderson ........da barbatii sunt ff secretosi.......si cred ca nu conteaza ca e gay hetero sau bisex......conteaza caracterul omului.......sexualitate e ca si religia sau nationalitate...........toti suntem egali dar diferiti in alte aspecte.....

Postat pe 28 August 2008 12:36
De la: celia, la data 2008-08-28 12:36:45fricosul de anderson ........da barbatii sunt ff secretosi.......si cred ca nu conteaza ca e gay hetero sau bisex......conteaza caracterul omului.......sexualitate e ca si religia sau nationalitate...........toti suntem egali dar diferiti in alte aspecte.....


nu sunt fricos dar nu m-as simti in largul meu sa stiu ca un prieten care il stiu de vreo 20 de ani s-ar da la mine.Aici e valabil si daca ar fi tipa. Eu sunt genul de tip care nu se combina cu prietenii.
anderson
Postat pe 28 August 2008 13:16
De la: celia, la data 2008-08-28 12:36:45fricosul de anderson ........da barbatii sunt ff secretosi.......si cred ca nu conteaza ca e gay hetero sau bisex......conteaza caracterul omului.......sexualitate e ca si religia sau nationalitate...........toti suntem egali dar diferiti in alte aspecte.....



stai linistita ca la granita pe langa nationalitate nu te intreaba de apartenenta sexualitatii!
da' vorba aia , fiecare cu a lui atat timp cat nu incep sa trambiteze de drepturi sau de adoptia copilului.

Postat pe 28 August 2008 13:22
mda geo..............mda anderson........

Postat pe 28 August 2008 13:42
mda....depinde ce fel de prieten homosexual ai . Eu la facultate am avut un coleg gay...si chiar nu il placeam deloc. La ziua unei prietene dupa ce toti eram cu ceva bautura la bord a inceput sa ne povesteasca cum o sugea el la alti si cum sio lua la funduletz...si apoi sia dat pantaloni jos si ne arata posteriorul :)) la care cativa baieti am mers la baie si am dat afara tot ceeam mancat in seara aia. A fost super naspa....si + ca el daca ii dai ceva verzisori... poti obtine ce vrei de la el...daca intalegi ce vreau sa spun :)
remus22
Postat pe 29 August 2008 01:50
Nu am absolut nimic cu homosexualii,din contra, mi se par ok
am mai auzit pareri foarte urate despre ei,cel putin eu daca sunt cu prietenii,sau undeva intr-un cerc anume si vine vorba de homosexuali eu tot timpul le-am luat apararea.oricum tot timpul cei mai frumosi barbati au fost homosexuali why???

Postat pe 29 August 2008 02:14
Am avut un prienten...care mi-a dat de gandit povestindu-mi...

tu stai pe spate cu ochii inchisi... hai ...hai... ca se intampla si la barbati si la femei...

conteaza sexul celui care tocmai face sex oral cu tine...???????

ca e o femeie caruia nu-i place sau un barbat care iubescte ceea ce face ...sau invers...


si apoi chiar daca sunt femeie tin sa spulber un mit... gay fac, mult mai putin, sex anal decat se crede... e statistic mult sex oral...si nu cred ca e cineva care refuza vreodata...


deci conteaza creierul tau cum e organizat...si ce te excita.....

Da conform studiilor creierul barbatilor gay este organizat ca al femeilor hetero si invers...vine de la hormonii primiti...mentionati de andrerson...

si oricat ne-a, amagi...eu m-am amgit cu muti barbati si nu regret * nici ei sper )...experienta... daca esti homo/lesbiana nimic nu te chinuie mai mult decat ca trebuie sa te conformezi...
si nimic nu te bucura mai mult decat complicitatea / intimitate/ afectiune/sex cu femneile in cazul meu...

e foarte greu sa realizezi, sa iesi din ceea ce ai fost educat, sa fii tu insuti...
ma bucur pentru ca in ziua de azi parintii tin mai mult la fericirea copiilor... iar discotecile sunt pline de lume tanara care nu mai asteapta pana la 30 de ani ca sa ACCEPTE ca e altfel construita...

e ca si cum trebuie sa alegi intre doua motoare. masini si pe fiecare il stimuleaza altceva...
Rosu...negru...ferari...mini...hummer

Cat despre faptul ca baietii alega sa-si arate fundul pe la petreceri ... e ca si cum m-ai judeca pe mine dupa Naomi care a cantat la Mamaia ...

ORICE INDIVID ESTE UNIC SI TREBUIE TRATAT CA ATARE...
sa nu generalizam...cine stie cine trebuia sa afle acolo la petrecere clar, ca omul era poponar si ce fund frumos are...

Ceea ce pot sa spun este ca uneori imi este greu la servici...unde as vrea sa-mi pot invita partenera la petreceri si as vrea ca nimeni sa nu faca glume cu poponari...pentru ca nici eu nu fac glume cu blonde, rromi sau prosti ...

Oricum am lucrat in locuri unde se stia ca sunt lesbiana (nu in Romania desigur) si pentru ca eram mai sef , femeile erau toate calare pe mine...asa macar sa vada daca au efect asupra mea, plus doamnele nesigure inainte de casatorie care nu stiau ce vor si vroiau sa incerce devenisera specialitatea mea...

Imi place ca ipocrizia se estompeaza si oamenii incep sa-si puna intrebari inainte de a pretinde ca detin adevarul suprem
clara1972
Postat pe 29 August 2008 10:09
Pentru geo...

ganteste la drepturi...
eu sunt de 8 ani cu acelasi om..nu l-am inselat si vreau sa fac un copil prin inseminare...

vezi alte posturi daca ai rabdare...

e normal ca aceasta femeie si nu familia mea sa ma mosteneasca daca maine ma calca o masina...
e normal... sa pot... sa decid pentru ea daca se intampla ceva la spital...unde nu sunt primita asa cum orice sotie este primit langa patul sotului...??????

e normal sa aibe dreptul la pensie de urmas... peste 20 de ani , daca eu cotizez acum cu 2000 euro pe luna ...
drepturile mele nu le afecreaza pe ale tale...
ne fac doar egali in fata legii...de fapt suntem egali...dar numai in obligatii nu si in "drepturi"

cat despre adoptii... studiile ararta ca copii crescuti in cupluri gay (sunt putini in Romania, dar numai datorita presiunii soiciale te asigur)...au mai putine sanse sa devina gay...

clara1972
Postat pe 29 August 2008 10:17
clara apreciez curajul tau si mai apreciez ca ne arati realitatea cum sunt vazuti persoanele gay in societate.
anderson
Postat pe 29 August 2008 12:08
Hmmm .. da corect fiecare face exact ceea c vrea si c simte ..dar sincer nu as vrea copiii mei sa vad doi barbati sau doau femei p strada sarutandu`se.. asta e sg motiv pt care m`as opune !! si nu este crestinesc ... dar deja lumea a luat`o razna si cine sunt eu sa judec ...
elenushaa
Postat pe 29 August 2008 12:12
io sunt un om cu frica lu' dumnezeu. si cum dumnezeu a dat glas poruncilor lui prin diferite metode, nu prea imi iese sa ies din cuvintele lui. ca-l mai cicalesc io sau il mai frec la icre, asta-i alta treaba.
da' unde vroiam sa ajung. homosexualitatea nu-i de ieri, ci de mii de ani. dumnezeu a gasit o cale de a pedepsii formele de sex impropriu. ba ca a dat cu foc si para, ba ca a aruncat cenusa peste ei, cert e ca nici lui nu i-a placut sa vada barbati facand sex oral la barbati sau femei lingandu-se! a zis "e cah"!!
no , in ziua de azi , cand religia nu mai reprezinta o asa mare bulibaseala , oamenii cu deficiente in sex, au inceput sa ridice nu numai fundu , ci si vocea.
luati de aerul drepturilor omului au inceput sa-si exprime in public doleantele si poftele. chestia cu genetica e praf in ochi aruncat autoritatilor pentru recunosterea unor drepturi...suplimentare si incadrarea lor intro minoritate. si chestia cu minoritatea este de-a dreptul ...penibila. in viitor poate si pedofili vor dorii sa faca asta, si necrofili si dusofili
nu contest calitatea lor de oameni, ca tehnic suntem la fel, ci doar incercarea lor de a ne scoate ochii noua astora, cum ca noi am fi cei anormali.
in alta ordine de idei. majoritatea legilor laice sunt o forma usor imbunatatita a prescriptiilor din biblie. in mare, cam ce-a zis isus ca-i cah, s-a trecut la trecerea lor in format .popor!
hai sa te intreb asa, ca divgatie , de ce in tarile in care legea de stat este legea religioasa, homosexualitatea este blamata? in general asta se intampla in tarile musulmane. preponderent musulmane!
fiecare este liber in dormitor sa experimenteze si sa-si traga plapuma cum vrea el, pe stanga , pe dreapta , pe spate....... da' nu-mi venii sa-mi spui ca daca iti place pe stanga esti mai cum motz!



Postat pe 29 August 2008 12:17
Credeti ca homosexualitatea e o afectiue psihica..........sau asa te nasti?..........

Postat pe 29 August 2008 12:34
man. daca nu stiai sa fie gay nu este o optiune. Te nasti cu ea.

Ok daca D-man era asa de perfect si nu vroia gay-people de ce n-a remediat aceasta problema? sau are si el scaparile lui?
anderson
Postat pe 29 August 2008 12:38
De la: anderson, la data 2008-08-29 12:38:13man. daca nu stiai sa fie gay nu este o optiune. Te nasti cu ea.

Ok daca D-man era asa de perfect si nu vroia gay-people de ce n-a remediat aceasta problema? sau are si el scaparile lui?
-------te contrazic nu toti se nasc gay.......unii sau unele sunt maltratate in copilarie si din cauza asta isi pierd identitatea sexuala...din cauza parintilor fiind tiranici cu ei sau prea protectori...........eu sunt sigura ca majoritatea ajung gay din cauza unor traume din copilaria si sincer majoritatea recunosc , ca ba au fost violati de barbati cand erau copiii...ba batuti de parinti....ba nu puteau sa fie cu o fata.....toti au aceeasi scuza sau ma rog cand trebuie sa spuna dc au ales aceasta orientare sexuala......eu nu ii condamn cum am mai spus am multi prieteni gay.......si ma inteleg super si niciodata nu am vb despre ce fac ei in pat cu partenerul sau dc au ajuns sa prefere un partener de acelasi sex.....

Postat pe 29 August 2008 12:45
andersoane , o malformatie scrisa mai mare ca asta , nu cred ca exista.
ti-am spus , pentru o motivatie a deviatiilor sexuale, se inventeaza gene! gene purtatoare de homosexualitate!!! ptiuuuuuu!
hai fi serios andersoane!!
multi au devenit gay ca asa-i trendy si fancy!!!

Postat pe 29 August 2008 12:46
multi au devenit gay ca asa-i trendy si fancy!!! ----------nu neaparat......si aia care o fac pt asta sunt bisexuali care vor sa incerce cv nou .....o fantezie ascunsa

Postat pe 29 August 2008 12:51
multi au devenit gay ca asa-i trendy si fancy!!! ----------nu neaparat......si aia care o fac pt asta sunt bisexuali care vor sa incerce cv nou .....o fantezie ascunsa

Postat pe 29 August 2008 12:51
ma' celia , tu ai habar despre ce vorbesti sau postezi doar sa arati lumii ca stii sa scrii!?

Postat pe 29 August 2008 12:53
Fiecare cu viata ;lui......NICI o Parere!!!
irsha87
Postat pe 29 August 2008 12:58
people e foarte simplu

search pe google gay genetic or option si vezi ce lumea si aici ma refer la cei de specialitate.
anderson
Postat pe 29 August 2008 13:00
De la: geo32, la data 2008-08-29 12:53:25ma' celia , tu ai habar despre ce vorbesti sau postezi doar sa arati lumii ca stii sa scrii!?
documenteaza-te draga ...........o sa vezi ca am dreptate.............si app nu scriu de dragul de a scrie..........si am cunostiinte despre asta.................cred ca tu dai aiurea rasp daca nu esti in stare sa iti dai cu parerea nu o fa..........si cu asta am incheiat replica pt tine draga....nu imi bat capul...........

Postat pe 29 August 2008 13:03
felicitari pentru cunostintele tale homosexuale! transmite-le salutari!

Postat pe 29 August 2008 13:06
felicitari pentru cunostintele tale homosexuale! transmite-le salutari!

Postat pe 29 August 2008 13:06
felicitari pentru cunostintele tale homosexuale! transmite-le salutari!

Postat pe 29 August 2008 13:06
De la: geo32, la data 2008-08-29 13:06:53felicitari pentru cunostintele tale homosexuale! transmite-le salutari!
.aha.bn.......cum spui..

Postat pe 29 August 2008 13:08
ai uitat
..
.
.
.
mda geo

Postat pe 29 August 2008 13:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va place tatuajul din poza mea de la avatar?Comentarii la poza,va rog. 20 De la: Pudika416607 6 Septembrie 2011 07:20
ce sa fac..sunt ff confuza:-s 61 De la: scorpio67 21 Aprilie 2010 23:04
relatie adulterina 11 De la: pickard 21 Ianuarie 2011 22:11
Despre... hasis.... 56 De la: tudormihaela11 9 Aprilie 2010 16:12
Sexul in 3 2 De la: Exploratorul 2 Iulie 2010 11:58