Setari Cookie-uri

eu scorpion, el berbec...va merge?

Si eu sunt scorpioanca si tocmai am terminat o realtie cu un berbec.

Sunt oameni minunati... atat timp cat esti pe primul plan PENTRU EI, CAT AU CEVA DE CASTIGAT.... Dupa ce se termina.. sau gasesc pe altcineva cu un interes mai mare.... au plecat.
Este extraordinara relatia pe plan sexual, implineste total nevoile scorpionului , imaginatia si dorintele lui... Stie sa mobilizeze scorpionul sa fie cel mai bun... dar... stie sa si loveasca atunci cand are un alt interes si mai mare...
Si sunt duplicitari... sa nu crezi ca esti unica in viata lui, isi roteste ochii peste tot si are oricand o varianta daca tu nu esti disponibila...sau.. ai plecat pentru putin timp din localitate ...
Este o experienta unica .... dar trebuie sa ai nervii tari cand se sfarseste.... Te duce pe culmi ... poti ramane acolo, doar cat vrea el...
Ii place sa controleze totul, totul i se pare un joc, nu tine cont de nimic....
AM avut realtia de 2 ani si a plecat dupa una ca avea casa si masina... si nu i-a pasat ce lasa in urma...


rushhour
Postat pe 25 Mai 2009 19:06
De la: rushhour, la data 2009-05-25 19:06:24Si eu sunt scorpioanca si tocmai am terminat o realtie cu un berbec.

Sunt oameni minunati... atat timp cat esti pe primul plan PENTRU EI, CAT AU CEVA DE CASTIGAT.... Dupa ce se termina.. sau gasesc pe altcineva cu un interes mai mare.... au plecat.
Este extraordinara relatia pe plan sexual, implineste total nevoile scorpionului , imaginatia si dorintele lui... Stie sa mobilizeze scorpionul sa fie cel mai bun... dar... stie sa si loveasca atunci cand are un alt interes si mai mare...
Si sunt duplicitari... sa nu crezi ca esti unica in viata lui, isi roteste ochii peste tot si are oricand o varianta daca tu nu esti disponibila...sau.. ai plecat pentru putin timp din localitate ...
Este o experienta unica .... dar trebuie sa ai nervii tari cand se sfarseste.... Te duce pe culmi ... poti ramane acolo, doar cat vrea el...
Ii place sa controleze totul, totul i se pare un joc, nu tine cont de nimic....
AM avut realtia de 2 ani si a plecat dupa una ca avea casa si masina... si nu i-a pasat ce lasa in urma...




Sa fim seriosi,nu are chiar asa mare influenta zodia...oricine s-ar putea comporta cum zici tu mai sus ca se manifesta un berbec...

bgd74
Postat pe 25 Mai 2009 19:45
Am fost 2 ani cu un berbec...cum am zis...Super din punct d evedere sexual, al ambitiilor , al proiectelor... Dar sunt mincinosi si duplicitari. Acum, dupa 2 ani, cand trebuia sa facem ceva pentru noi ... hop... se insoara cu alta pentru ca are avantaje materiale, dar voia sa ma pastreze in viata lui cu orice pret, ca sunt totusi singura pe care a iubit-o si chestii din astea...
Sunt doar hotarati sa-si atinga scopurile... indiferent care sunt ele.
Noi ne-am despartit.... dar el desi se insoara peste 2 luni, are pe alta, maritata, fara complicatii...
Astia sunt berbecii .
Eu nu inteleg cum accepta cea care ii va fi nevasta asa ceva.... probabil vrea sa se marite ... si atat...
Conteaza si caracterul omului... corect dar si predispozitiile astrale.
rushhour
Postat pe 27 Mai 2009 10:26
cred ca da,eu sunt scorpion si el e berbec si suntem impreuna de 11 ani.asa ca totul e ok
rodikz
Postat pe 4 Decembrie 2009 09:18
eu pot sa zic k st cea mai fericita fata de pe pamant st cu un baiat in zodia berbec de 4 ani, iar eu st scorpion j ne merge de minune atat k relatia noastra e o competitie nu te plictisesti deloc. ubi meu mereu vine cu ceva nou j asta ne-a facut sa rezistatm j avem planuri sa ne casatorim...
in 4 ani nu ne-am certat sa stam despartiti sau sa fim suparati ne certam dar din nimicuri 1 mnut dar stam suparati j apoi gata trece...doresc k toate fetele sa aiva parte de un baiat genul lui ubi meu .
va doresc tot binele din lume
kudika089263
Postat pe 4 Decembrie 2009 11:45
nici sa nu te gandesti!singurul loc unde va veti intelege va fi:PATUL.Berbecul e un om sincer,iar scorpionul e omul care se razbuna si te ataca pe la spate,atunci cand te astepti cel mai putin.FUGI CAT VEZI CU OCHII!
evrika37
Postat pe 4 Decembrie 2009 20:20
[prettt
kudika316192
Postat pe 23 August 2010 16:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rac-Varsator?! 61 De la: candyaxu17 14 Februarie 2012 14:47
Femeia rac si barbatul sagetator 5 De la: kudika943669 3 Octombrie 2015 22:04
CEL MAI TARE ZODIAC-BALANTA 22 De la: rox81 6 Iulie 2010 16:08
eu pesti,el berbec... 7 De la: Lucia38 12 Octombrie 2009 15:22
compatibilitate 8 De la: PANFLUTE 16 Octombrie 2009 11:45