Setari Cookie-uri

nici macar eu nu stiu ce se intampla...:((

vroiam sa va spun fetelor...k in aceeasi situatie sunt...nu am mai vorbit cu iubitul meu de cateva zile bune...de fapt nici nu stiu dak as putea sa il mai numesc iubitul meu./..chiar nu pot sa imi dau seama de ce face asa....nici macar un sms nu a putut sa imi dea/....sa imi spuna k renunta...e un las...sau poate k el crede k sunt aniva si o sa il astept pana cand el o sa aiba chef sa vb cu mine..:(:(:(:
sandranik2000
Postat pe 31 August 2008 23:50
Da tu ai incercat sa dai de el?si tot nu ti`a raspuns?Ii poti lasa un mesaj oriune,mess,telefon,e`mail,sa`l intrebi daca comportamentul lui este de fapt despartire.si care e motivul.si daca nu zice nimic,tacerea lui e cel mai bun raspuns,nu trebuie sa stii pe momen de ce a luat decizia asta,odata si odata tot vei afla,poate pana atunci iti vei revenii,si daca ve`ti mai vorbi pt eventuale explicatii vei sti ce sa faci,si ce vei simti,daca sa`l ierti sau nu!dar poate imi mai dai detalii..de cand sunteti impreuna,sau cum ati fost pana acum..etc...pup si fi tare
For_life
Postat pe 1 Septembrie 2008 10:33
De la: sandranik2000, la data 2008-08-31 23:50:24vroiam sa va spun fetelor...k in aceeasi situatie sunt...nu am mai vorbit cu iubitul meu de cateva zile bune...de fapt nici nu stiu dak as putea sa il mai numesc iubitul meu./..chiar nu pot sa imi dau seama de ce face asa....nici macar un sms nu a putut sa imi dea/....sa imi spuna k renunta...e un las...sau poate k el crede k sunt aniva si o sa il astept pana cand el o sa aiba chef sa vb cu mine..:(:(:(:


Barbatii astia sunt batuti in cap. Pe zi ce trece devin tot mai sigura pe chestia asta.
ursuletulmeu
Postat pe 16 Decembrie 2008 19:52
Sfat din partea unui barbat: nu il mai cauta...lasa-l sa isi dea seama ca nu esti "in limba" dupa el.Asta sigur o sa il doara chiar daca nu se va mai intoarce.Macar sa pleci cu capul ridicat nu cu el plecat.
Deobicei cei care fac ca el, se asigura ca esti indragostita lulea de el, iar el daca se intoarce peste o luna tu o sa il accepti dupa ce iti baga o minciuna gogonata.
Succes.
Adam2008
Postat pe 16 Decembrie 2008 19:56
da..barbatii sunt ciudati!! Eu m-am certat cu fostul meu iubit cu care aveam o relatie de 2 ani, fara un motiv intemeiat, iar el nu a mai dat nici un semn. Dupa 2 saptamani nu am mai rezistat si l-am sunat sa vad ce- i in capul lui. Mi-a zis ca el nu mai suporta certurile, ca lui nu-i place sa se certe,,,si atat. Nu a cautat nicio solutie..nimic. Asa s-a incheiat o relatie pe care o consideram frumoasa..atat de usor! Acum imi vad de viata mea, si imi spun doar ca nimic nu se intampla fara un motiv, deci el nu a fost pt. mine, si mai bine ca mi-am dat seama acum, si nu peste inca cativa ani. Deci, nu te chinui sa intelegi, ca ei sunt prea lasi sa-ti vorbeasca sincer, doar treci la urmatorul. Bafta multa, si nu te stresa pentru cine nu merita
daneassa
Postat pe 12 Februarie 2009 09:20
off barbatii............cand o sa -i intelegem si viceversa..........
sirena22
Postat pe 12 Februarie 2009 09:26
buna dimineatza all ce mai face-ti??doriti o cafea facuta de mine???
luceafaru_iubirii
Postat pe 12 Februarie 2009 09:29
poate unii barbati sunt batuti in cap,dar nu toti,mai sunt si barbati cu capu pe umeri,asa ca tre sa cauti bine,ca niciodata nu sti de unde vine,si vine chiar cand te astepti mai putin
luceafaru_iubirii
Postat pe 12 Februarie 2009 09:33
hai pe bune chiar nu doriti o cafe de la mine,sa o bem impreuna???
luceafaru_iubirii
Postat pe 12 Februarie 2009 09:33
De la: luceafaru_iubirii, la data 2009-02-12 09:33:51hai pe bune chiar nu doriti o cafe de la mine,sa o bem impreuna???




ba da merge o cafelutza
sirena22
Postat pe 12 Februarie 2009 09:41
cum o doresti cu frisca,sau cu laptic sirenuco???
luceafaru_iubirii
Postat pe 12 Februarie 2009 09:47
am patit si eu asa sa nu mai vrea pur si simplu sa vorbeasca cu mine, sincer nu am insistat deloc sa aflu de ce, i-am respectat decizia si atat. Iar dupa 3 ani am aflat ca de fapt se insurase cu alta, n-a avut curaj sa-mi zica.
Move on!!
DeeaCatalina
Postat pe 29 Iunie 2009 04:36
De la: daneassa, la data 2009-02-12 09:20:27da..barbatii sunt ciudati!! Eu m-am certat cu fostul meu iubit cu care aveam o relatie de 2 ani, fara un motiv intemeiat, iar el nu a mai dat nici un semn. Dupa 2 saptamani nu am mai rezistat si l-am sunat sa vad ce- i in capul lui. Mi-a zis ca el nu mai suporta certurile, ca lui nu-i place sa se certe,,,si atat. Nu a cautat nicio solutie..nimic. Asa s-a incheiat o relatie pe care o consideram frumoasa..atat de usor! Acum imi vad de viata mea, si imi spun doar ca nimic nu se intampla fara un motiv, deci el nu a fost pt. mine, si mai bine ca mi-am dat seama acum, si nu peste inca cativa ani. Deci, nu te chinui sa intelegi, ca ei sunt prea lasi sa-ti vorbeasca sincer, doar treci la urmatorul. Bafta multa, si nu te stresa pentru cine nu merita

Am patit si eu exact la fel, numai ca erau schimbate rolurile. Eu m-am desp de el pt ca nu avea incredere in mine, iar asta genera certuri interminabile. El inca ma cauta si dupa jumatate de an, dar.. am renuntat eu.. Asa ca depinde de ambii parteneri.
Iar pt domnisoara care are nevoie de ajutor... Din cate vad eu, tu esti dispusa sa il astepti. Sfatul meu este sa ii dai un simplu mesaj in care sa il intrebi foarte degajat ce a mai facut zilele astea si daca mai sunteti impreuna. Este bine venita si sugestia "barbatului" de mai sus, insa e posibil ca baiatului sa ii fie teama sa se mai intoarca sau cine stie. Asa ca ii dai un singur mesaj si atat. In functie de raspunsul lui sau dimpotriva vei sti ce sa faci ;)
kudi_onutsa
Postat pe 29 Iunie 2009 09:42
Dap...barbatii astia...sie u sunt in aceasi situatie. Simteam ca s-a schimbat ceva, ca a devenit mai rece si il simteam si indiferent. S-am zis ca cel mai bun raspuns la indiferenta este indiferenta ...eram curioasa sa vad ce face daca eu nu mai fac nimic si mi-a demnonstrat ca e indiferent pentru ca nu-l mai intereseaza, drept dovada nu m-a mai cautat de cateva zile, nici macar un mesaj, nimic. S-am dedus din asta ca vrea sa ne despartim desi nu mi-a spus absolut nimic dar faptele lui spun totul despre situatie.
Pup la toata lumea! Aveti grija de sufletelele voastre!
SunShadow
Postat pe 30 Iunie 2009 21:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau un sfat si sa ma descarc... ma aflu cred eu in o situatie unica..si totusi nu pot uita 16 De la: ionelaela 24 Iunie 2010 20:07
Ce e cu mine? 27 De la: valutza_healthy 12 Septembrie 2010 01:25
ce sa fac? 7 De la: desi_desiree 22 Septembrie 2010 01:03
Nu sunt disperata dar am nevoie de sfaturi 48 De la: kudika185400 27 Mai 2010 19:00
cum pot fi indiferenta? 37 De la: simonica_yo 5 August 2009 18:03