oare merge?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent oare merge?: (4 din 1 vot)

Pagini: << 1 2 Sari la pagina:
Anissia27 Avatarul lui Anissia27

391 mesaje
Oras: timisoara

Raporteaza abuz de limbaj
Oana 2704
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

imi dau seama ce viata sentimentala aveti daca in primul rand va dati peste cap sa analizati toata astrologia. saracii baieti :|
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Cu tine odis33a nici nu ma obosesc sa imi pun mintea,din 2 mesaje termin cu tine
Eu vorbeam in general de intrebarile astea stupide nu am facut referire la tine,am scris eu cumva numele tau??Si mai usor cu jignirile gen:prosti,retardati,inculti ca nu te tragi de sireturi cu fetele din fata blocului tau!
Anissia27 Avatarul lui Anissia27

391 mesaje
Oras: timisoara

De la: Meblondy, la data 2008-09-03 19:02:19 Cu tine odis33a nici nu ma obosesc sa imi pun mintea,din 2 mesaje termin cu tine
Eu vorbeam in general de intrebarile astea stupide nu am facut referire la tine,am scris eu cumva numele tau??Si mai usor cu jignirile gen:prosti,retardati,inculti ca nu te tragi de sireturi cu fetele din fata blocului tau!

las-o asa, crede-ma , e cel mai bine....
n-ai s-o scoti la capat cu una ca ea. ce poti sa-i ceri din moment ce a deschis un astfel de topic?
Oana 2704
fluffy Avatarul lui fluffy

188 mesaje

odis33a,e foarte usor sa jignesti pe cineva...la asta chiar nu-ti trebuie prea multa scoala sau prea multa minte...asa cum tu ti-ai spus parerea,asa si-au spus-o si "retardatii",cum iti place tie sa-i "alinti".esti inca un copil,dar pe noi chiar nu ne mai intereseaza zodiile,avem altele mai importante de rezolvat.si chiar daca nu crezi,este de-a dreptul agasant sa citesti 1000 de topicuri despre mii de combinatii intre zodii.si nu era nevoie sa te enervezi.sunt de acord ca se mai raspunde si un pic mai acid pe topicuri,dar nu se jigneste.nu te-a facut nimeni proasta sau retardata,pur si simplu si-au spus oamenii parerea.numai bine iti doresc, ,si chiar ai putea sa tii cont de sfaturile lor si sa intri pe google,vei gasi mai multe raspunsuri.
For_life Avatarul lui For_life

150 mesaje

haide`ti mah...are 17 ani...si in ziua de azi 17 ani inseamna de fapt 15..Oricum..sigur gaseai pe un site de astrologie..desi nu conteaza nici 1% zodia intr`o relatie..ia`te dupa zodii,sa vezi ce rezolvi!
sweetpink Avatarul lui sweetpink

807 mesaje

De la: For_life, la data 2008-09-05 17:21:36haide`ti mah...are 17 ani...si in ziua de azi 17 ani inseamna de fapt 15..Oricum..sigur gaseai pe un site de astrologie..desi nu conteaza nici 1% zodia intr`o relatie..ia`te dupa zodii,sa vezi ce rezolvi!

Mai...si eu sunt de-acord ca nu zodia conteaza,da nu e fata nici prima nici ultima care pune o asemenea intrebare pe forum.Acu...k s-a atacat fetitza...era normal.Geo?!Unde esti de nu rasp la provocari?
da inco o data ,pt a mia oara...de ce va luati de varsta??????????????
Care e relevanta??????????
For_life Avatarul lui For_life

150 mesaje

Nu nu ma luam de varsta intr`un sens urat,ci raportat la varsta majoritatii..ca din cate mi`am dat seama restu sunt de la 20 in sus..si na..a facut si ea poate o greseala...o fi indragostita lulea,sau asa crede ea,si ia in calcul toate posibilitatile ca sa mearga relatia!Ceau!:*
Fosta membra Kudika.ro
Odis - nu va potriviti deloc, despartiti-va ACUM!
Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.
odis33a Avatarul lui odis33a

7 mesaje

ne-am despatit acum o saptamana.dar acum imi place de un baiat care e al fac la cluj in ultimul an...si a zis ca relatia la departare nu merge asa ca acum am ramas sg.
alinaalboiu Avatarul lui alinaalboiu

10 mesaje

Tu iti organizezi viata dupa ce zic zodiile???
liza24_84 Avatarul lui liza24_84

681 mesaje
Oras: bucuresti

De la: odis33a, la data 2008-10-03 16:20:20ne-am despatit acum o saptamana.dar acum imi place de un baiat care e al fac la cluj in ultimul an...si a zis ca relatia la departare nu merge asa ca acum am ramas sg.

Mai bine singura decat cu cine stie ce pe cap !!
Nu putem stii daca lumea in care traim este reala sau e doar un vis....
Pagini: << 1 2 Sari la pagina: