Setari Cookie-uri

oare merge?

pestoaica cu ascendentul in scorpion si o feciora cu ascendentul in rac sau gemenii???
odis33a
Postat pe 2 Septembrie 2008 13:09
Va rog ptr a 1000-a oara: nu mai impanziti forumul cu astfel de "topicuri". Faceti unul gen "zodii" si postati acolo toate nelamuririle si problemele voastre existentiale. Nu puteti face asta? vreti sa-l fac eu? VA ROG FRUMOS!!!!
e enervant sa caut subiecte de discutie si sa dau numai peste asa ceva, iar astea ocupa ordinea prioritatii afisarii topicurilor. e chiar enervant!
incerc sa va intaleg preocuparea ptr astfel de subiecte ( am spus ca incerc , nu neaparat ca si reusesc)... da, fiecare are dreptul sa se exprime liber, dar va rog mult faceti un topic compact si va intruniti acolo. ar fi o dovada de respect fata de restul utilizatorilor!
va multumesc anticipat!
Anissia27
Postat pe 2 Septembrie 2008 13:17
Nu ai ce sa le ceri.Nu vezi ca initiatoarele topicurilor nu au decat 17 ani?Si eu cred ca cele mai multe topicuri sunt despre zodii,si din care nu cred ca ai ce invata.Dar ca sa va potoliti trebuie sa se ia lumea de voi.Ei lasa ca la fiecare topic deschis de zodii o sa va ajutam noi sa-l inchideti cu sau fara voia voastra
ramo77
Postat pe 2 Septembrie 2008 13:22
MERCI PTR SPRIJIN, RAMO!
Anissia27
Postat pe 2 Septembrie 2008 13:25
O sa creada lumea ca stim sa ghicim.De unde sa stim noi mereu cine cu cine este compatibil?Dar chiar asa va dor degetele si nu puteti sa cautati pe GOOGLE(ca de-aia il avem)?Acolo gasesti si ce nu vrei.O sa gasesti atat compatibilitate cat si incompatibilitate.

ANISSIA27 nu ai pentru ce.Oricand.
ramo77
Postat pe 2 Septembrie 2008 13:32
c va bagati in viata omului...scriu ce vreau ca de aia e forum...v-ati gasit voi alea perfecte scriu ce vreau si daca vrea cineva raspunde daca nu...puteti sa nu mai intrati....ete na acum tre sa suport tota lumea...nu va e rusine...?????lasati-ne in pace..
odis33a
Postat pe 2 Septembrie 2008 18:55
nu te lua dupa fetele de mai sus. sunt doar invidioase ca tu ai o relatie de care tragi cu dinti de ea sa mearga!
tu esti peste si el fecioara? sau e invers?

Postat pe 2 Septembrie 2008 19:52
nop, daca te iei dupa ascendent ea e scorpion iar el e sau rac, sau gemeni; nu se vede prea bine de aici ce natie e.
amme22
Postat pe 2 Septembrie 2008 22:13
Dumnezeule!!!! nu mai pot sa vad topicuri cu intrebari de genul asta!!!!!!
Deja e penibil....ce dracu tot intrebati de zodii si de ascendent de parca chiar v-ar interesa, sau daca cineva va spune ca rac cu fecioara nu merge voi o sa va despartiti.Deja da-ti in mintea fetelor de 12 ani cu asa intrebari,deja am vazut 1000 de topicuri cu zodii bune la pat cu draci cu laci,deja sunteti culmea!

Postat pe 2 Septembrie 2008 22:36
io zic sa numeri pana la 10 sa respiri profund si sa nu te lasi coplesita de ascendent!

Postat pe 2 Septembrie 2008 23:01
Anisia si Ramo , deja intreceti masura ,ei dracie ...dar voi nu stiti ca fetele au sectiune speciala de horoscop si ca daca citesc un singur subiect de acolo in mod sigur gasesc si raspunsurile pe care le doresc ?

Acum pe bune , ce sa caute ele pe horoscop.ro ,compatibilitati.ro cand pot gasi aici raspunsurile ?
iris_4_ever
Postat pe 2 Septembrie 2008 23:08
Am numarat pana la 5 si pe cand sa ajung la 6 iar m-au luat nervii :))
pe bune acum,nu am scris la nici unul din topicurile astea pana acum dar deja e prea de tot,ce ar fi daca toti utilizatorii ar deschide cate un topic cu zodia lui si al iubitei? tu iti dai seama cate ar fi??
Cine poate sa isi dea cu parerea despre 2 zodii pe care nu le cunoaste?? daca eu va intreb acum daca eu ma potrivesc cu sotul meu ca zodie,voi care nu sunteti in aceasi zodie cu mine de unde naiba sa stiti??
Imediat o sa imi deschid un topic in care va intreb pe voi ce imi place mie sa mananc,iar voi normal habar nu aveti,exact asa e si cu intrebarea asta despre zodii!

Postat pe 2 Septembrie 2008 23:08
totusi , incearca pana la 10

Postat pe 2 Septembrie 2008 23:19
De la: Meblondy, la data 2008-09-02 23:08:59Am numarat pana la 5 si pe cand sa ajung la 6 iar m-au luat nervii :))
pe bune acum,nu am scris la nici unul din topicurile astea pana acum dar deja e prea de tot,ce ar fi daca toti utilizatorii ar deschide cate un topic cu zodia lui si al iubitei? tu iti dai seama cate ar fi??
Cine poate sa isi dea cu parerea despre 2 zodii pe care nu le cunoaste?? daca eu va intreb acum daca eu ma potrivesc cu sotul meu ca zodie,voi care nu sunteti in aceasi zodie cu mine de unde naiba sa stiti??
Imediat o sa imi deschid un topic in care va intreb pe voi ce imi place mie sa mananc,iar voi normal habar nu aveti,exact asa e si cu intrebarea asta despre zodii!


STRESAT-O !!!

iris_4_ever
Postat pe 2 Septembrie 2008 23:19
si innvidioaso!!!

Postat pe 2 Septembrie 2008 23:21

inocica
Postat pe: 2 Septembrie 2008, ora 23:21
Citeaza Raspunde

si innvidioaso!!!







Invidioas-o???????????????????????
Te-ai trezit vorbind inocica

Postat pe 2 Septembrie 2008 23:24
Geo,am numarat si pe cand sa imi revin ce sa vezi?! Inocica s-a trezit si la la viata sa-si dea cu parerea


Iris,stai linistita ca nu ma stresez eu din atata,ma deranjeza doar infantilismul asta cu zodiile lor,sunt si ele la prima relatie din viata lor si vor sa fie sigure ca se potrivesc,deci sa le spuna toata lumea ca au unda verde,chiar daca tipul e total altfel,ele stiu sigur ca se potrivesc ca le-am spus noi

Postat pe 2 Septembrie 2008 23:28
Si ea la viata*
graba.... bla bla

Postat pe 2 Septembrie 2008 23:29
De la: Meblondy, la data 2008-09-02 23:24:28
inocica
Postat pe: 2 Septembrie 2008, ora 23:21
Citeaza Raspunde

si innvidioaso!!!







Invidioas-o???????????????????????
Te-ai trezit vorbind inocica


Chiar esti stresata
si eu si inocica am glumit invidioasa mica ce esti
iris_4_ever
Postat pe 2 Septembrie 2008 23:40
si paracioasa mica mica... chiar am glumit..

Postat pe 2 Septembrie 2008 23:45
Offff ! La naiba! nu mai stiu cand glumeste lumea

Postat pe 2 Septembrie 2008 23:47
De la: inocica, la data 2008-09-02 23:45:21si paracioasa mica mica... chiar am glumit..


Da,da ...si paracioasa
iris_4_ever
Postat pe 2 Septembrie 2008 23:58
De la: Meblondy, la data 2008-09-02 23:47:26 Offff ! La naiba! nu mai stiu cand glumeste lumea


LA NAIBA ! da search pe google si vezi ce gasesti cu asta ca eu m-am cracanat de ras azi
iris_4_ever
Postat pe 2 Septembrie 2008 23:59
iris_4_ever Data: 2008-09-02 23:59:27


De la: Meblondy, la data 2008-09-02 23:47:26

Offff ! La naiba! nu mai stiu cand glumeste lumea


LA NAIBA ! da search pe google si vezi ce gasesti cu asta ca eu m-am cracanat de ras azi







Mircea solcanu La naiba! tipul de la mondenii(mihai bendeac) e prea mortal cum ii imita pe toti efectiv il iubesc :)) nu am vazut un tip mai amuzant decat el
Intrati pe blog la mihai bendeac sa vedeti ce chestii tari scrie,e mortal tipul ce mai..

Postat pe 3 Septembrie 2008 00:23
chiar nu va obliga nimeni sa stati pe forum...eu am intrebat ca exista pers care sunt in zodie cu mine sau cu el...ce dracu va bagati voi...vedeti-va dracu de treaba voastra....si in primul rand nu sunt la prima relatie dar am tot dreptul sa pun intrebari...logic nu...???d c v-ati luat tocmai de mine...nu gasiti si alte subiecte de care sa va luati...faceti voi legea pe forumul asta..spuneti voi ce intrebari sa punem si ce nu....nesimtitelor...acum tre sa stea omul dupa niste ingamfate ca nu mai pot sta ele pe forum din cauza intrebarii mele ....
odis33a
Postat pe 3 Septembrie 2008 12:15
eu sunt peste si el e fecioara...pentru geo32 si amme22 si el are ascendent in RAC si eu in SCORPION....
odis33a
Postat pe 3 Septembrie 2008 12:15
o doamne, si acu' rad ca prostu'!!!!!
dragutza, chiar nu intelegi ca nu conteaza!!????

Postat pe 3 Septembrie 2008 12:44
De la: odis33a, la data 2008-09-02 13:09:21pestoaica cu ascendentul in scorpion si o feciora cu ascendentul in rac sau gemenii???




uite parerea mea : va potriviti perfect. multumita?

daca nu, lasane lasane, vorba cantecului

asta ca sa intelegi ca nu doar ele sunt stresate de voi astia care deschideti topicuri peste topicuri cu aceleasi intrebari.

daca te intereseaza cum va potriviti, ti s-au dat niste link-uri unde sa pui intrebarile astea.

sau este chiar asa greu sa tastezi pe google?
sau nu stii ce e aia?

_fantoma_
Postat pe 3 Septembrie 2008 12:53
De la: odis33a, la data 2008-09-03 12:15:15chiar nu va obliga nimeni sa stati pe forum...eu am intrebat ca exista pers care sunt in zodie cu mine sau cu el...ce dracu va bagati voi...vedeti-va dracu de treaba voastra....si in primul rand nu sunt la prima relatie dar am tot dreptul sa pun intrebari...logic nu...???d c v-ati luat tocmai de mine...nu gasiti si alte subiecte de care sa va luati...faceti voi legea pe forumul asta..spuneti voi ce intrebari sa punem si ce nu....nesimtitelor...acum tre sa stea omul dupa niste ingamfate ca nu mai pot sta ele pe forum din cauza intrebarii mele ....

Chiar nu vezi ca nu este un subiect interesant?Nu observi ca nu-ti raspunde nimeni?Si daca iti raspunde cineva o face in asa fel incat sa-ti dai tu seama cat de incuiata esti.....
ramo77
Postat pe 3 Septembrie 2008 13:17
gata!!! bravo, bravo, bravo!
felicitarile mele tuturor celor care deschid topicurile astea atat de extraordinare, de profunde, de... n-am cuvinte!
recunosc, spre rusinea mea, ca nu am ajuns la nivelul vostru iar inteligenta mea nu imi permite sa le inteleg.... ptr ca nu sunt atat de despteapta, iar din cauza asta sunt atat de complexata incat ma manifest cu rautate, invidie si comentarii acide!
implor iertare....!!!!!!!!!!
Anissia27
Postat pe 3 Septembrie 2008 14:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna tuturor 2 De la: Raluca_SA 15 Septembrie 2009 12:30
pt.fete si baieti 18 De la: kudika173095 21 Ianuarie 2011 14:15
Compatibilitate 2 De la: Lucia38 7 Noiembrie 2009 11:53
cam complicat 21 De la: Gabrielle_mereu 4 Septembrie 2009 13:13
Relatii-compatibilitati 12 De la: kudika050391 16 Septembrie 2009 12:19