Setari Cookie-uri

sexul oral la barbati

Exista doua tipuri de femei,cele care fac sex oral si cele care nu recunosc...

Postat pe 22 Octombrie 2008 21:19
si exceptii care intaresc regula...cum ca ar fi doua categorii de femei

Postat pe 22 Octombrie 2008 21:21
cu ce se mananca?

Postat pe 22 Octombrie 2008 21:39
se mananca?

Postat pe 22 Octombrie 2008 22:28
probabil ca la un momendat reusesc sa se si scarpine daca se mananca...

dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Octombrie 2008 22:31
cu ce se scarpina?

Postat pe 22 Octombrie 2008 22:32
cu peria de frecat bujiile arse...

dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Octombrie 2008 22:37
aha, cu care se freaca si menta, nu? noh, nu am asa ceva....

Postat pe 22 Octombrie 2008 22:38
maaa daca freci menta cu peria de bujii risti sa te alegi cu o pasta verde ....
adica peria pt bujii e fabricata din sarma de otel ... cel putin eu asa stiu....
si stiu al naibii de bine ca din '86 si pana acu vreo 2 ani m-am plimbat intr-o Skoda 1000 MB care intr-un final a binevoit sa isi dea obstescul sfarsit.

deci menta se freaca finut numa' cat sa simti mirosul de menta frecata....

dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Octombrie 2008 23:01
iooooiii, si daca freci cu peria aia, stii tu ce, a ce o sa miroasa?
cred ca am baut cam mult vin alb azi, adica am golit paharul...ma retrag pana nu ma fac praf pe aici...

Postat pe 22 Octombrie 2008 23:03
Ok, deci incet-incet se recunoaste cine face sex oral si oarecum, si cine inghite So, sa trecem la chestii hardcore: cum e cu deep-throat?
leto
Postat pe 23 Octombrie 2008 00:24
eu nu am inteles o chestie... desi majoritatii barbatilor le place chestia asta, nu ar cere nevestei si daca ar face-o nevasta? vai demine... o tragedie, de ce a facut? el e primul? al catelea e pe lista? de ce a facut-o acum si nu mai devreme. sa o las? sau sa o pup? dar pe cati ii voi pupa daca ii acept nevestei lucrul asta? pe cand la amanta nu are nimeni nici o problema nu asteapta raspunsuri si nu pune intrebari. e normal e firesc? dar daca iubesti un om nu il iubesti cu totul? fie iti e amant, sot sau sotie sau amnata? ce are amanta si nu poate avea nevasta? poate nonselanta... ca in rest... dar poate face si nevasta cu amantul lucrul asta si sotul cu amantul si atunci de ce nu si acasa impreuna?... daca ar vedea ca face asa ceva nevasta acasa... ar fi in stare sotul sa o de ceeee?
mitzura
Postat pe 23 Octombrie 2008 19:38
ha? eu ma asteptam la niste raspunsuri, dar atatea intrebari....

Postat pe 23 Octombrie 2008 20:47
De la: leto, la data 2008-10-23 00:24:38Ok, deci incet-incet se recunoaste cine face sex oral si oarecum, si cine inghite So, sa trecem la chestii hardcore: cum e cu deep-throat?




ce-i aia???

dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Octombrie 2008 21:09
De la: oktober, la data 2008-10-23 20:47:32ha? eu ma asteptam la niste raspunsuri, dar atatea intrebari....



las' mai ca menta are cine s-o frece...

dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Octombrie 2008 21:10
De la: syenna, la data 2008-10-22 21:19:00Exista doua tipuri de femei,cele care fac sex oral si cele care nu recunosc...


Miticutza
Postat pe 23 Octombrie 2008 21:13
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-23 21:09:57
De la: leto, la data 2008-10-23 00:24:38Ok, deci incet-incet se recunoaste cine face sex oral si oarecum, si cine inghite So, sa trecem la chestii hardcore: cum e cu deep-throat?




ce-i aia???


http://en.wikipedia.org/wiki/Deep_throating
Deep throat is a sexual act in fellatio, in which the whole erect penis, down to the testicles or further, is taken into the mouth and throat, of another person.
How to deepthroat: http://www.oasisjournals.com/2008/09/the-art-of-deepthroating
leto
Postat pe 24 Octombrie 2008 01:48
prietena voasta puffilici,pe care o ridicati in slavi pozeaza sexi pe net si racoleaza barbati,din cate stiu tariful e de 100 de euro face cam 1500 euro pe zi de unde credeati ca are bani?

Postat pe 24 Octombrie 2008 02:01
aualeu maiculita cate sfaturi pt tanara fata dornica sau poate ca nu sa se joace cu "jucaria" pai sa-mi fie cu iertare dar in orce domeniu de activitate "PRIMA DATA E MAI GREU"eu nu dau sfaturi dar aveti grija cum se face acest sex oral

Acu 2 zile am auzit o chestie ce ma socat ....o tanara de pe aici ce sa incurcat cu un prieten a facut si ea sex oral cu dumnealui ,dupa 2 zile il suna si ii spune stii (SUNT INSARCINATA) asa ca aveti grija sa nu vi se umfle maselele poate face minuni
mickyyo_parintele
Postat pe 24 Octombrie 2008 05:06
daca sunteti gelosi faceti si voi ca ea si veti avea si voi bani
mitzura
Postat pe 24 Octombrie 2008 17:57
nu am auzit inca sa ramina vreuna insarcinata care face sex oral cum de mai e posibil si una ca asta nu imi vine sa cred a facut o farsa pe seama sexului oral poate ca e bine platita si de aia ar vrea sa fie insarcinata

Postat pe 24 Octombrie 2008 19:02
De la: dana_3, la data 2008-10-24 19:02:39nu am auzit inca sa ramina vreuna insarcinata care face sex oral cum de mai e posibil si una ca asta nu imi vine sa cred a facut o farsa pe seama sexului oral poate ca e bine platita si de aia ar vrea sa fie insarcinata



nu se plateste nimic pe aici ,grupu nostru merge dupa un principiu nu dam bani pe p i z d a si pe apa....si tanara aia de care vb e prea batuta in cap si habar nu are pe ce lume traieste....e o absurditate dar iete ca se poate(inn mintea ei)
mickyyo_parintele
Postat pe 25 Octombrie 2008 04:24
De la: leto, la data 2008-10-24 01:48:17
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-23 21:09:57
De la: leto, la data 2008-10-23 00:24:38Ok, deci incet-incet se recunoaste cine face sex oral si oarecum, si cine inghite So, sa trecem la chestii hardcore: cum e cu deep-throat?




ce-i aia???


http://en.wikipedia.org/wiki/Deep_throating
Deep throat is a sexual act in fellatio, in which the whole erect penis, down to the testicles or further, is taken into the mouth and throat, of another person.
How to deepthroat: http://www.oasisjournals.com/2008/09/the-art-of-deepthroating


facusem aluzie tocmai la "englazosme" nu ca nu as stii ce dracu e aia...
umorul uneori lipseste cu desavarsire...mult prea multora.
dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Octombrie 2008 09:31
De la: dana_3, la data 2008-10-24 19:02:39nu am auzit inca sa ramina vreuna insarcinata care face sex oral cum de mai e posibil si una ca asta nu imi vine sa cred a facut o farsa pe seama sexului oral poate ca e bine platita si de aia ar vrea sa fie insarcinata


buna danuta si pe aici??? inca nu am inteles totusi care-i faza cu iubitul tau care s-a intors la tine... te iubeste numai asa fara sa se atinga der tine sau pana la urma l-ai convins cu o masa buna sa faceti o partida de amor????

dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Octombrie 2008 09:33
stiti voi ceva fetelor al meu chiar ma iubeste si daca nu se atinge de mine iar daca ii fac o masa buna precis o sa imi multumeasca si cu o partida de amor pe cuvint va spun,asa ca pe cind o sa vina la mine din strainatate sa vedeti ce mult o sa ma iubeasca numai eu stiu cit de mult tine la mine vorbim aproape zilnic la telefon si imi spune ca de-abia asteapta sa vina acasa si sa fim din nou impreuna

Postat pe 25 Octombrie 2008 21:31
Deabia astept sa ne povestesti. Da ce faci bun de mancare? Ai grija sa nu-i pice greu, ca o sa spuna, ca nu poate cu burta plina
Full_Metal_Jacket
Postat pe 25 Octombrie 2008 21:37
Nu iti place ca nu ai incercat sau mai bine zis poate nu iubesti

Incearca si nu o sa iti para rau......asta daca crezi ca merita respectivul
violett
Postat pe 26 Octombrie 2008 10:40
De la: dana_3, la data 2008-10-25 21:31:19stiti voi ceva fetelor al meu chiar ma iubeste si daca nu se atinge de mine iar daca ii fac o masa buna precis o sa imi multumeasca si cu o partida de amor pe cuvint va spun,asa ca pe cind o sa vina la mine din strainatate sa vedeti ce mult o sa ma iubeasca numai eu stiu cit de mult tine la mine vorbim aproape zilnic la telefon si imi spune ca de-abia asteapta sa vina acasa si sa fim din nou impreuna


dana draga eu abia astept continuarea povestii tale. seamana asa de bine cu a mea ...spre deosebire de tine al meu sta la bucuresti. deci te rog sa ma tii la curent cu ce se mai intampla .
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Octombrie 2008 16:39
De la: dana_3, la data 2008-10-22 20:10:40nu cred ca toti barbatii care se perinda in viata unei femei merita cel putin o partida de sex oral cit despre socializare cu ajutorul sexului oral nu cred ca iar ajuta sa se cunoasca mai bine cel putin asa cred eu parerea voastra poate e alta



Nici eu nu cred!:))))))))
Cruella_de_vil
Postat pe 26 Octombrie 2008 16:42
BTS-urile se transmit prin orice tip de sex.
aici avem o mare problema:cum folosim caciulita?( nu ca ar fi obligatoriu) in f de preferintele la inghetata?
pentru papilele gustative s-a inventat acadeaua
ca sa nu faci carii, periuta de dinti
pentru stimularea memoriei si al apetitului sexual: ciocolata, inghetata, etc
daca nu face fata in scop fiziologic, poti s-o lingi si sa sufli in ea pana-i ies ochii ca la melc, bietului om.
nu faceti din coada de caine, sita de matese, fetelor, oricat v-ati stradui!!!

Postat pe 27 Octombrie 2008 15:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Posibila sarcina 36 De la: Shhh 19 Februarie 2010 18:56
amant pacera totala dar nu mai vreu 13 De la: liza24_84 7 Februarie 2009 15:40
la inceput 18 De la: stem_29 5 Octombrie 2010 20:04
New Entry 0 De la: 29 Aprilie 2009 14:59
Fetisuri "normale"?? 16 De la: scorpio67 12 Iunie 2010 09:14