Setari Cookie-uri

sexul oral la barbati

"Mai sufla si tu mai Marie, ca mi o intrat patura-n c. U. r.!"
Lillix
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:45
Dana3, vad ca unde se scrie despre sex oral, hop si tu. OK ti-ai spus parerea. Am inteles ca te dezgusta, ca iubitul tau e minunat. Acum citeste si taci. Poate mai inveti ceva.
Grace_40
Postat pe 10 Noiembrie 2008 19:12
De la: dana_3, la data 2008-11-10 18:23:10nu numai eu sunt pe topicurile astea mai sunt destui curiosi in arta sexului oral la care i se mai zice si felatie daca e facuta unui barbat dar nu am auzit barbati care sa isi linga sau mai rau suga partenerele cel putin al meu nu ar face asta pentru nimic in lume e foarte curat si spalat ca sa se murdareasca lingind o femeie intre picioare


Mama ce orgasm ai avut

Vezi ca daca e facuta unei femei se numeste cunilingus. Multum pentru definitia felatiei totusi

Postat pe 10 Noiembrie 2008 19:17
De la: crista_galli, la data 2008-11-10 19:17:36
De la: dana_3, la data 2008-11-10 18:23:10nu numai eu sunt pe topicurile astea mai sunt destui curiosi in arta sexului oral la care i se mai zice si felatie daca e facuta unui barbat dar nu am auzit barbati care sa isi linga sau mai rau suga partenerele cel putin al meu nu ar face asta pentru nimic in lume e foarte curat si spalat ca sa se murdareasca lingind o femeie intre picioare

Mama ce orgasm ai avut

Despre care ORGasm vorbesti Crista? De organ asmatic?

De la: dana_3, la data 2008-10-23 19:58:05si eu sunt intr-o situatie asemanatoare anul trecut am fost prietena cu un barbat divortat mai mare ca mine cu citiva ani eu eram foarte geloasa pe fostele lui iubite cu care vorbea la tel.in fata mea iar el nu a suportat gelozia mea si ne-am despartit pe urma ne-am impacat recent a fost initiativa lui de atunci ne intilnim mereu el e destul de tandru si senzual cu mine dar cind vine vorba de sex imi spune ca este indiferent fata de mine cu toate ca a dorit sa doarma o noapte cu mine in pat ce credeti despre comportamentul unui asemenea barbat l-ati accepta?

De la: dana_3, la data 2008-11-10 18:08:28eu nu cred chiar asa ca ii moare la intrare dar poate a fost obosit sau tocmai a avut o partida de sex cu alta si atunci e normal sa nu mai poata face sex

De la: dana_3, la data 2008-11-02 20:07:35asta e si parerea mea un barbat care refuza o partida de sex are o problema ori sufera de impotenta ori se satisface cu o alta femeie si atunci e normal sa nu mai poata face si cu tine ca doar nu e armasar sa sara de la una la alta poate nu il mai tine barbatia sa faca sex de la una la alta mai sti

Full_Metal_Jacket
Postat pe 10 Noiembrie 2008 22:29
De la: crista_galli, la data 2008-11-10 02:56:13
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-11-10 00:14:37
De la: crista_galli, la data 2008-11-08 11:15:34Eu cred ca te cam freci cand postezi si cand citesti.

De ce esti tu numai pe topicurile cu sex oral????

Hai, da-ti drumul acuma



u la cine te referi draga mea?


la dana, nu era clar?
]




nu prea
mickyyo_parintele
Postat pe 11 Noiembrie 2008 03:01
De la: dana_3, la data 2008-11-10 18:23:10nu numai eu sunt pe topicurile astea mai sunt destui curiosi in arta sexului oral la care i se mai zice si felatie daca e facuta unui barbat dar nu am auzit barbati care sa isi linga sau mai rau suga partenerele cel putin al meu nu ar face asta pentru nimic in lume e foarte curat si spalat ca sa se murdareasca lingind o femeie intre picioare





femeieeeee inapoiata mai esti ....ce e curios ca te si dai mare ...


erau 3 "femei"......si zice una ma voi pt cat faci sex oral?una raspunde pt 10 lei .....ailalta raspunde 5 lei...la care ea: ma ce bine e de voi eu....doar sa am ceva cald in stomag


asa ca draga mea sa nu ajungi si u sa te infrupti.....viata e cruda....
mickyyo_parintele
Postat pe 11 Noiembrie 2008 03:27
ce de prejudecati....of.... ...sexul oral e ceva minunat si sunt de parere ca trebuie sa il practici doar cand ai anumite " feelings" pt persoana iubita...cand stabilesti o anumita legatura cu aceasta...e vorba de ceva foarte intim,personal...daca intr-un one night stand e sex oral, cred ca e vorba de perversitate, de ceva carnal, pacatos...just for fun...anyway, sexul oral e minunat pt ambii parteneri si demonstreaza sacrificiul(sau nu neaparat sacrificiu) unuia pt celalalt...adica ma refer la faptul ca sunt femei carora nu le place sa faca sex oral dar fac acest compromis doar pt a-i face placere iubitului, de teama de a nu se raci relatia... ....ideea e sa o faci DOAR daca vrei, nu sa te simti presat/a...ma mai enerveaza faptul ca multi/multe o fac dar nu recunosc considerand ca e ceva rusinos...da, nu numai femeile se feresc sa o admita, dar si barbatii se rusineaza sa spuna k le-au facut sex oral iubitelor lor...


in final...inca ceva....din punctul mu de vedere foarte importanta e si igiena.....
anca_yvonne
Postat pe 11 Noiembrie 2008 16:24
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-11-11 03:27:54
De la: dana_3, la data 2008-11-10 18:23:10nu numai eu sunt pe topicurile astea mai sunt destui curiosi in arta sexului oral la care i se mai zice si felatie daca e facuta unui barbat dar nu am auzit barbati care sa isi linga sau mai rau suga partenerele cel putin al meu nu ar face asta pentru nimic in lume e foarte curat si spalat ca sa se murdareasca lingind o femeie intre picioare





femeieeeee inapoiata mai esti ....ce e curios ca te si dai mare ...


erau 3 "femei"......si zice una ma voi pt cat faci sex oral?una raspunde pt 10 lei .....ailalta raspunde 5 lei...la care ea: ma ce bine e de voi eu....doar sa am ceva cald in stomag


asa ca draga mea sa nu ajungi si u sa te infrupti.....viata e cruda....




deci...ea zice ca iubitul ei e f curat si spalat sa o linga intre picioare doamne fereste, adica ce mai, tu atat de nespalata esti ? ca asta reiese din ceea ce spui ?

Postat pe 11 Noiembrie 2008 16:30
chiar...sunt si eu curioasa aici...as vrea sa o fac...dar cv ma opreste...stiti cam despre ce e vorba????...e posibil sa fie din cauza ca nu sunt sigura pe relatia noastra? vreau si eu niste sfaturi va rog
em_alexa
Postat pe 11 Noiembrie 2008 23:14
ce vrei sa-i faci!?

Postat pe 11 Noiembrie 2008 23:26
De la: Georgia99, la data 2008-11-11 16:30:41
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-11-11 03:27:54
De la: dana_3, la data 2008-11-10 18:23:10nu numai eu sunt pe topicurile astea mai sunt destui curiosi in arta sexului oral la care i se mai zice si felatie daca e facuta unui barbat dar nu am auzit barbati care sa isi linga sau mai rau suga partenerele cel putin al meu nu ar face asta pentru nimic in lume e foarte curat si spalat ca sa se murdareasca lingind o femeie intre picioare





femeieeeee inapoiata mai esti ....ce e curios ca te si dai mare ...


erau 3 "femei"......si zice una ma voi pt cat faci sex oral?una raspunde pt 10 lei .....ailalta raspunde 5 lei...la care ea: ma ce bine e de voi eu....doar sa am ceva cald in stomag


asa ca draga mea sa nu ajungi si u sa te infrupti.....viata e cruda....




deci...ea zice ca iubitul ei e f curat si spalat sa o linga intre picioare doamne fereste, adica ce mai, tu atat de nespalata esti ? ca asta reiese din ceea ce spui ?





draga mea aceasta "faptura"e dusa rau....ce sa facem nu toti avem ce ne trebuie......si cu igiena asta...la cat sa scumpit apa.......mai rar sa ajunga apa si intre picioarele ei.....
mickyyo_parintele
Postat pe 12 Noiembrie 2008 03:42
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-11-08 02:05:31 mamama cate mai vezi si aici....mai fetelor eu unu nu am auzit ca de la sax oral se poate ram ane ipotent cine naiba a mai scos si asta?...si sa fie asa ,cei care fac la fete ce li se intampla raman sterile?

problema se pune ca daca dai prea multe limbi s-ar putea sa ti se slabeasca muschii si sa ramai impotent si cu limba nu numai cu organul.
are dreptate dana , e pacat la 80-90 de ani sa ramai impotent ca in tinerete ai preferat sa ti se faca prea mult sex oral
dancer
Postat pe 12 Noiembrie 2008 17:14
De la: dancer, la data 2008-11-12 17:14:11
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-11-08 02:05:31 mamama cate mai vezi si aici....mai fetelor eu unu nu am auzit ca de la sax oral se poate ram ane ipotent cine naiba a mai scos si asta?...si sa fie asa ,cei care fac la fete ce li se intampla raman sterile?

problema se pune ca daca dai prea multe limbi s-ar putea sa ti se slabeasca muschii si sa ramai impotent si cu limba nu numai cu organul.
are dreptate dana , e pacat la 80-90 de ani sa ramai impotent ca in tinerete ai preferat sa ti se faca prea mult sex oral




asa e tare pacat la 80 90 sa ramai cu scula privind la pantofi dar eu spet ca la 70 sa ma duc pe lumea ailalta....asa ca plangeti voi....dupa ....cine si ce vreti
mickyyo_parintele
Postat pe 12 Noiembrie 2008 21:02
De ce pana la 70 parinte???? Eu stiu pe cineva care la 70 s-a insurat.
Grace_40
Postat pe 12 Noiembrie 2008 21:11
De la: Grace_40, la data 2008-11-12 21:11:10De ce pana la 70 parinte???? Eu stiu pe cineva care la 70 s-a insurat.



draga mea decat mult si rau mai bine putin si bun....si pana la urma ce pana mea sa mai faci dupa 70 de ani cand tre sa iti calci pielea sa mai stea si ea dreapta
mickyyo_parintele
Postat pe 12 Noiembrie 2008 21:21
De-aia s-au inventat sexul oral si jucariile
Grace_40
Postat pe 12 Noiembrie 2008 21:22
De la: Grace_40, la data 2008-11-12 21:22:59De-aia s-au inventat sexul oral si jucariile
...




crezi u ....la varsta aia abia reusesti sa stai cu limba in gura da sa mai faci ceva cu ea....iar la faza cu jucarii.....sa fim seriosi vezi u o babaciune sa schimbe bateriile la vibrator sau sa il roage pe mosneag sa o faca?
mickyyo_parintele
Postat pe 12 Noiembrie 2008 21:26


Comica faza. Chiar incerc sa-mi imaginez.

Dar tipa nu este chiar babaciune, iar el se tine super bine. Nu m-ar mira sa faca flotari in limba
Grace_40
Postat pe 12 Noiembrie 2008 21:29
De la: Grace_40, la data 2008-11-12 21:29:39

Comica faza. Chiar incerc sa-mi imaginez.

Dar tipa nu este chiar babaciune, iar el se tine super bine. Nu m-ar mira sa faca flotari in limba





pai de ,inseamna ca are limbau mare de reuseste si flotari?
,


mickyyo_parintele
Postat pe 12 Noiembrie 2008 21:41
NU sunt Georgia, nici avocata ei si nici n-am cunoscut-o in vata reala. Dar nu ma pot abtine sa nu raspund atacului tau.
FEMEIE, treci si ia Manualul de Supt Pu la in brate, ca iar te lasa ala al tau (si un Cosmo merge.... cred ca o sa ciyez niste pasaje din revista aia numai asa de a dracu')
Treci dreacu pe la psiholog si psihiatru ca ai probleme mari

Postat pe 13 Noiembrie 2008 16:59
Buna Dana, ce te enervezi asa tare? Georgia nu incerca sa te insulte, facea doar o deductie... logica pe baza a ceea ce ai zis tu. O doamna ca tine sa reactioneze asa... tare suparata tre sa fii...

Postat pe 13 Noiembrie 2008 17:03
De la: dana_3, la data 2008-11-13 16:53:41imputita si nespalata ce esti se vede ca esti o tiritura mai georgia ai ajuns ca un wc public ca te-ai spurcat cu toti nespalatii care tio bagau in gura ma mir ca nu ai si inghitit-o tirfa dracului si nu ma mai jigni ca esti o mucoasa proasta care habar nu ai pe ce lume traiesti
of draga.. vezi k ai gresit si ortografia de atatia nervi.. relaxeaza-te.. ca o sa mori tanara..
focsa05
Postat pe 13 Noiembrie 2008 17:05
Sper ca sesizati ce diplomata sunt! hai ca merit niste aplauze

Postat pe 13 Noiembrie 2008 17:06
eu cred k nu esti foarte deschisa acestui subiect...dak esti relaxata shi suf de excitata cred k o sa ajungi shi acolo!nu e nimic rau sau in neregula cu sex-ul oral..toata lumea o face!
unikta
Postat pe 13 Noiembrie 2008 17:06
De la: dana_3, la data 2008-11-13 16:53:41imputita si nespalata ce esti se vede ca esti o tiritura mai georgia ai ajuns ca un wc public ca te-ai spurcat cu toti nespalatii care tio bagau in gura ma mir ca nu ai si inghitit-o tirfa dracului si nu ma mai jigni ca esti o mucoasa proasta care habar nu ai pe ce lume traiesti




si tu o mare doamna din mahala............vai draga dar chiar stii sa vb......de unde atata cultura daca anu asta a fost seceta...poate la anul...poate

Postat pe 13 Noiembrie 2008 17:06
De la: Powerpuff, la data 2008-11-13 17:06:14Sper ca sesizati ce diplomata sunt! hai ca merit niste aplauze

Ia de la mine, ca eu m-am coborat la nivelul ei

Postat pe 13 Noiembrie 2008 17:08
De la: dana_3, la data 2008-11-13 16:53:41imputita si nespalata ce esti se vede ca esti o tiritura mai georgia ai ajuns ca un wc public ca te-ai spurcat cu toti nespalatii care tio bagau in gura ma mir ca nu ai si inghitit-o tirfa dracului si nu ma mai jigni ca esti o mucoasa proasta care habar nu ai pe ce lume traiesti


Ptiu Drace, ca spurcata arataciune, tractorista molfaitoare de chilotzi, incaltzata cu cizme de cauciuc si bronzata dupa maieu! te o fi scuturat prea mult tractoru pah aratura si ti s o fi aplatizat clitorisu'
Lillix
Postat pe 13 Noiembrie 2008 17:09
multumesc Cristina!!!

Postat pe 13 Noiembrie 2008 17:11
ooouppsss urate vb pt o domnisoara
albynutza
Postat pe 13 Noiembrie 2008 17:13
wow...aici este un adevarat razboi,ushor doamnelor,calmatzi-va!
unikta
Postat pe 13 Noiembrie 2008 17:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt gravida sau nu? 27 De la: perfect_green23 3 Iulie 2011 10:15
Nijte sfaturi va rog.... 7 De la: Full_Metal_Jacket 10 Aprilie 2010 15:09
Sexul o necesitate? 63 De la: camelusha83 19 Mai 2009 10:37
Escapelle 5 De la: Vivi96 9 Septembrie 2012 15:01
sex masturbare fotbal 21 De la: felixcat 25 Aprilie 2011 14:20