Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

De la: pickard, la data 2011-01-09 19:19:40
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-09 19:13:12ce se mai aude nou prin cafenea?

buna seara fetitzo! ce faci tu!?

tata ce s afac mai trec si eu prin cafenea. mama ce mai face, ce mai stii de viata ei?
ipahebirowtnod
Postat pe 9 Ianuarie 2011 19:20
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-09 19:20:36
De la: pickard, la data 2011-01-09 19:19:40
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-09 19:13:12ce se mai aude nou prin cafenea?

buna seara fetitzo! ce faci tu!?

tata ce s afac mai trec si eu prin cafenea. mama ce mai face, ce mai stii de viata ei?

cred ca va trebui sa te pregatesc pentru alta mamica histria nu-si indeplineste indatoririle conjugale se crede barbat si se da la femei mai nou! trebuie coborat cu picioarele pe pamant!
pickard
Postat pe 9 Ianuarie 2011 19:24
De la: pickard, la data 2011-01-09 19:24:15
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-09 19:20:36
De la: pickard, la data 2011-01-09 19:19:40
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-09 19:13:12ce se mai aude nou prin cafenea?

buna seara fetitzo! ce faci tu!?

tata ce s afac mai trec si eu prin cafenea. mama ce mai face, ce mai stii de viata ei?

cred ca va trebui sa te pregatesc pentru alta mamica histria nu-si indeplineste indatoririle conjugale se crede barbat si se da la femei mai nou! trebuie coborat cu picioarele pe pamant!

pey si cum il coboram?
ipahebirowtnod
Postat pe 9 Ianuarie 2011 19:28
De la: pickard, la data 2011-01-09 16:43:28
De la: crifeli, la data 2011-01-09 16:09:17hei ce e aici ?ce cafenea ? ce se intampla ?ce se discuta? de toate? ..vreau sa stiu


ai fugit da la topicul cu sexu de 4 ore!?
hei pickard ma urmaresti hm? nui frumos daca vrei sa spui ceva spune ............
crifeli
Postat pe 9 Ianuarie 2011 19:32
De la: crifeli, la data 2011-01-09 19:32:26
De la: pickard, la data 2011-01-09 16:43:28
De la: crifeli, la data 2011-01-09 16:09:17hei ce e aici ?ce cafenea ? ce se intampla ?ce se discuta? de toate? ..vreau sa stiu


ai fugit da la topicul cu sexu de 4 ore!?
hei pickard ma urmaresti hm? nui frumos daca vrei sa spui ceva spune ............
oups...!!!! nu daca vrei ca nu iti dau nik
ai ceva sa imi spui?
crifeli
Postat pe 9 Ianuarie 2011 19:33
De la: crifeli, la data 2011-01-09 19:32:26
De la: pickard, la data 2011-01-09 16:43:28
De la: crifeli, la data 2011-01-09 16:09:17hei ce e aici ?ce cafenea ? ce se intampla ?ce se discuta? de toate? ..vreau sa stiu


ai fugit da la topicul cu sexu de 4 ore!?
hei pickard ma urmaresti hm? nui frumos daca vrei sa spui ceva spune ............


ca sa te urmaresc ar trebui sa stiu si eu cine esti, ce esti, femeie, barbat, etc
ai avut decat o impresie dar acum chiar am sa ma uit daca meriti atentia mea
pickard
Postat pe 9 Ianuarie 2011 19:36
se naste si aici o telenovela?
Lucia38
Postat pe 9 Ianuarie 2011 19:38
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 19:38:11se naste si aici o telenovela?

lucia ce mai faci?
ipahebirowtnod
Postat pe 9 Ianuarie 2011 19:39
De la: crifeli, la data 2011-01-09 19:32:26
De la: pickard, la data 2011-01-09 16:43:28
De la: crifeli, la data 2011-01-09 16:09:17hei ce e aici ?ce cafenea ? ce se intampla ?ce se discuta? de toate? ..vreau sa stiu


ai fugit da la topicul cu sexu de 4 ore!?
hei pickard ma urmaresti hm? nui frumos daca vrei sa spui ceva spune ............


aa! ti-ai schimbat avatarul! nu te urmaresc draga, aici in cafenea sunt la mine acasa daca ai sa ma intrebi ceva intreaba
de unde ai cazut aici de nu sti care e treaba cu forumul?! ia loc aci si vezi ce se intampla
pickard
Postat pe 9 Ianuarie 2011 19:39
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 19:38:11se naste si aici o telenovela?

la ce te referi?
marilyn37
Postat pe 9 Ianuarie 2011 19:39
De la: marilyn37, la data 2011-01-09 19:39:42
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 19:38:11se naste si aici o telenovela?

la ce te referi?

la urmariri ca-n filme...
Lucia38
Postat pe 9 Ianuarie 2011 19:43
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 19:43:03
De la: marilyn37, la data 2011-01-09 19:39:42
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 19:38:11se naste si aici o telenovela?

la ce te referi?

la urmariri ca-n filme...


sherlock holmes sunt!
pickard
Postat pe 9 Ianuarie 2011 19:44
De la: pickard, la data 2011-01-09 19:44:19
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 19:43:03
De la: marilyn37, la data 2011-01-09 19:39:42
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 19:38:11se naste si aici o telenovela?

la ce te referi?

la urmariri ca-n filme...


sherlock holmes sunt!

aici erai tata si de cand te cautam sa ma ajuti si pe mn cu un caz
ipahebirowtnod
Postat pe 9 Ianuarie 2011 19:45
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-09 19:45:08
De la: pickard, la data 2011-01-09 19:44:19
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 19:43:03
De la: marilyn37, la data 2011-01-09 19:39:42
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 19:38:11se naste si aici o telenovela?

la ce te referi?

la urmariri ca-n filme...


sherlock holmes sunt!

aici erai tata si de cand te cautam sa ma ajuti si pe mn cu un caz

puiutzule, nu te baza prea mult pe aptitudinile lui...
Lucia38
Postat pe 9 Ianuarie 2011 19:46
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 19:46:58
puiutzule, nu te baza prea mult pe aptitudinile lui...

macar incerc, incercarea moarte nu are
ipahebirowtnod
Postat pe 9 Ianuarie 2011 19:48
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-09 19:45:08
De la: pickard, la data 2011-01-09 19:44:19
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 19:43:03
De la: marilyn37, la data 2011-01-09 19:39:42
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 19:38:11se naste si aici o telenovela?

la ce te referi?

la urmariri ca-n filme...


sherlock holmes sunt!

aici erai tata si de cand te cautam sa ma ajuti si pe mn cu un caz


da fetitzo! eu sunt cel mai bun!nu te lua dupe patroana ca nu stie ea.si nu vrea sa ma piarda de la spalat vase
iti gasec un ac intr-un car de fan!
pickard
Postat pe 9 Ianuarie 2011 19:48
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-09 19:48:49
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 19:46:58
puiutzule, nu te baza prea mult pe aptitudinile lui...

macar incerc, incercarea moarte nu are

da da! sa incercam!
pickard
Postat pe 9 Ianuarie 2011 19:51
De la: pickard, la data 2011-01-09 19:48:53
da fetitzo! eu sunt cel mai bun!nu te lua dupe patroana ca nu stie ea.si nu vrea sa ma piarda de la spalat vase
iti gasec un ac intr-un car de fan!

da tata, dar cumva ti-au murit laudatorii ?
ipahebirowtnod
Postat pe 9 Ianuarie 2011 19:52
De la: pickard, la data 2011-01-09 19:51:00
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-09 19:48:49
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 19:46:58
puiutzule, nu te baza prea mult pe aptitudinile lui...

macar incerc, incercarea moarte nu are

da da! sa incercam!

pai ia zi tu xuma fost sirul povestii de azi, scuipa tot
ipahebirowtnod
Postat pe 9 Ianuarie 2011 19:53
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-09 19:52:01
De la: pickard, la data 2011-01-09 19:48:53
da fetitzo! eu sunt cel mai bun!nu te lua dupe patroana ca nu stie ea.si nu vrea sa ma piarda de la spalat vase
iti gasec un ac intr-un car de fan!

da tata, dar cumva ti-au murit laudatorii ?

am mai ramas noi.
marilyn37
Postat pe 9 Ianuarie 2011 19:53
no hai, sa va vad, ce laudati la Pickard?
Lucia38
Postat pe 9 Ianuarie 2011 19:54
eu nu il laud cu nimic pana nu ma rezolva
ipahebirowtnod
Postat pe 9 Ianuarie 2011 19:55
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 19:54:16no hai, sa va vad, ce laudati la Pickard?

pai,nu stiu,ca a fost la concert cu Jennifer Rush.
marilyn37
Postat pe 9 Ianuarie 2011 20:00
De la: marilyn37, la data 2011-01-09 20:00:35
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 19:54:16no hai, sa va vad, ce laudati la Pickard?

pai,nu stiu,ca a fost la concert cu Jennifer Rush.

hai ca asta a fost tare!!!
adica a rezistat eroic la un concert al lui JR, banuiesc ca la asta te referi...
Lucia38
Postat pe 9 Ianuarie 2011 20:03
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 20:03:40
De la: marilyn37, la data 2011-01-09 20:00:35
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 19:54:16no hai, sa va vad, ce laudati la Pickard?

pai,nu stiu,ca a fost la concert cu Jennifer Rush.

hai ca asta a fost tare!!!
adica a rezistat eroic la un concert al lui JR, banuiesc ca la asta te referi...


chiar ca am fost un ierou!
pickard
Postat pe 9 Ianuarie 2011 20:06
De la: pickard, la data 2011-01-09 20:06:02
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 20:03:40
De la: marilyn37, la data 2011-01-09 20:00:35
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 19:54:16no hai, sa va vad, ce laudati la Pickard?

pai,nu stiu,ca a fost la concert cu Jennifer Rush.

hai ca asta a fost tare!!!
adica a rezistat eroic la un concert al lui JR, banuiesc ca la asta te referi...


chiar ca am fost un ierou!

Vezi,Lucy,el o spune.....
marilyn37
Postat pe 9 Ianuarie 2011 20:08
De la: marilyn37, la data 2011-01-09 20:08:25
De la: pickard, la data 2011-01-09 20:06:02
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 20:03:40
De la: marilyn37, la data 2011-01-09 20:00:35
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 19:54:16no hai, sa va vad, ce laudati la Pickard?

pai,nu stiu,ca a fost la concert cu Jennifer Rush.

hai ca asta a fost tare!!!
adica a rezistat eroic la un concert al lui JR, banuiesc ca la asta te referi...


chiar ca am fost un ierou!

Vezi,Lucy,el o spune.....

el se lauda ca asta ii e stilul, dar astptam ceva de la voi, poate-l cunoasteti mai bine decat mine
Lucia38
Postat pe 9 Ianuarie 2011 20:13
eu nu mai am argumente nu mai am nimic,d e ci ma retrag
noapte buna si vise placute
ipahebirowtnod
Postat pe 9 Ianuarie 2011 20:13
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 20:13:31
De la: marilyn37, la data 2011-01-09 20:08:25
De la: pickard, la data 2011-01-09 20:06:02
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 20:03:40
De la: marilyn37, la data 2011-01-09 20:00:35
De la: Lucia38, la data 2011-01-09 19:54:16no hai, sa va vad, ce laudati la Pickard?

pai,nu stiu,ca a fost la concert cu Jennifer Rush.

hai ca asta a fost tare!!!
adica a rezistat eroic la un concert al lui JR, banuiesc ca la asta te referi...


chiar ca am fost un ierou!

Vezi,Lucy,el o spune.....

el se lauda ca asta ii e stilul, dar astptam ceva de la voi, poate-l cunoasteti mai bine decat mine


nu ma cunoaste nimeni pa mine!
pickard
Postat pe 9 Ianuarie 2011 20:21
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-09 20:13:32eu nu mai am argumente nu mai am nimic,d e ci ma retrag
noapte buna si vise placute


noapte buna!
pickard
Postat pe 9 Ianuarie 2011 20:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
soacra, soacra poama acra 19 De la: BEL_AMY1 25 Ianuarie 2011 09:40
FREE CAFFE 30155 De la: jenesaispas 20 August 2013 16:04
cartea 37 De la: kentfarafiltru 7 Decembrie 2009 18:50
rugaminte !!! 4 De la: anaraoul 20 Noiembrie 2009 15:26
Inca o probleme ...pe ziua de azi .HELP 96 De la: kudika130107 21 Decembrie 2010 20:34