Setari Cookie-uri

cand el nu vrea sa faca sex

iubesc nespus de mult un barbat care nu vrea sa faca sex cu mine. nu mi-a spus niciodata ca nu vrea, dimpotriva, imi spune mereu cat de mult ma doreste, cat de sexy sunt, senzuala frumoasa, cat de bine arat, imi cere mereu sa-i trimit poze cu mine goala, ma provoaca la discutii pe teme de sex etc. el este tulburator de sexual, este foarte senzual, foarte masculin, pasional...imi vine sa-l mananc. din pacate, imi spune mereu ca e foarte obosit, stresat, cand vreau sa ne vedem, mereu intervine altceva sau este pur si simplu obosit. precizez ca stiu sigur ca nu are pe altcineva. stiu ca ma place foarte mult, stiu ca sunt speciala pentru el. de asemenea, m-am folosit de toate tertipurile posibile ca sa-l provoc in ultimul hal.nu stiu ce sa mai fac, pentru ca am incecat absolut orice. poate e cineva printre voi care s-a confruntat cu o astfel de situatie. merci!
deea_devi
Postat pe 11 Septembrie 2008 17:43
o fi avand orgasm mental din discutiile si pozele nud! o mica perversitate!

Postat pe 11 Septembrie 2008 17:54
dar de cat timp sunteti impreuna ?
Sabrina_Nede
Postat pe 11 Septembrie 2008 18:03
deci aveti relatie online....cand e sa va vedeti gaseste scuze.

de unde stii sigura ca n-are pe cineva?
anderson
Postat pe 11 Septembrie 2008 18:05
Ma scuzi dar cand e vorba de sex iti piere oboseala si stresul imediat , mai ales cu o femeie necunoscuta !

Ori tipul este implicat intr-o relatie si se multumeste doar cu discutiile ori nu este ce pare a fi .

L-ai vazut face to face vreodata sau ti-a trimis doar poze ?


Postat pe 11 Septembrie 2008 20:40
De la: bogdanu, la data 2008-09-11 20:40:10Ma scuzi dar cand e vorba de sex iti piere oboseala si stresul imediat , mai ales cu o femeie necunoscuta !

Ori tipul este implicat intr-o relatie si se multumeste doar cu discutiile ori nu este ce pare a fi .

L-ai vazut face to face vreodata sau ti-a trimis doar poze ?


ce parere ai daca un barbat cu care esti de 2 ani nu mai vrea sa faca dragoste cu tine????
doar de 2 ori pe luna??
e normal?
cleo_
Postat pe 12 Septembrie 2008 13:01
De la: cleo_, la data 2008-09-12 13:01:14
De la: bogdanu, la data 2008-09-11 20:40:10Ma scuzi dar cand e vorba de sex iti piere oboseala si stresul imediat , mai ales cu o femeie necunoscuta !

Ori tipul este implicat intr-o relatie si se multumeste doar cu discutiile ori nu este ce pare a fi .

L-ai vazut face to face vreodata sau ti-a trimis doar poze ?


ce parere ai daca un barbat cu care esti de 2 ani nu mai vrea sa faca dragoste cu tine????
doar de 2 ori pe luna??
e normal?


Asta e cu totul alta discutie
iris_4_ever
Postat pe 12 Septembrie 2008 13:17
dragii mei, nu este vorba despre o relatie online. ne cunoastem foarte bine, (pseudo)relatia noastra dureaza de 2 ani, locuim in acelasi oras etc. nu are sens sa intru in detalii, de unde stiu eu ca nu are pe nimeni,stiu sigur lucrul asta. lucrurile au stat asa intre noi de la inceput. intotdeauna mi-a spus aceleasi cuvinte, mii de remarci cu privire la cat de frumoasa sunt, cat de sexy, senzuala, ca ma doreste nespus...insa am facut sex de foarte putine ori. iar cand am facut-o, a fost minunat si m-am simtit excelent cu el. din pacate am facut sex doar de 5 ori in 2 ani. de cate ori ii reprosez ca nu facem sex si ca ma simt foarte prost din cauza asta, nu recunoaste niciodata ca e o problema. imi spune ca am innebunit, ca de fapt, el ma doreste foarte mult, dar e obosit si stresat de la serviciu etc. iar eu nu stiu ce sa cred...
deea_devi
Postat pe 12 Septembrie 2008 15:39
Cam dubios!!In 2 ani??,doar de vreo 5 ori.Sincer imi pare rau pentru tine!!Trebuie cred eu sa fie ceva necurat la mijloc.Nu prea credeam ca exista barbati care sa nu isi doreasca sa faca sex!
Neaparat o discutie!Poate se rezolva!
eclau
Postat pe 12 Septembrie 2008 15:43
ulala!! de 5 ori!!!!! si presupun ca atunci la insistentele tale feroce!!

Postat pe 12 Septembrie 2008 15:52
Eu ma gandesc in acest moment la un singur lucru: ca are pe altcineva.
Cum zic si ceilalti, nu exista barbat care sa nu doreasca sa faca sex cu tine mai ales cand iti spune ca esti cea mai frumoasa si speciala pt el. Daca intr-adevar are pe altcineva (este doar o posibilitate!!!), iti spune toate aceste cuvinte frumoase, pt ca se simte vinovat fata de tine, pt ca esti ''cea mai buna'' pt el, nu vrea sa te piarda si nici nu i-ar conveni sa fie nevoit sa aleaga intre tine si cealalta (daca cumva exista o alta), adica impaca si capra si varza. D.p.d.v al meu, asta e singura explicatie plauzibila. sau ca nu-l atragi foarte tare, si de ar fi asa, tot ar face sex cu tine si de nevoie (scuza-ma, te rog sa nu intelegi altceva).
Ca sa te convingi de ce nu gasesti o modalitate sa afli de ce se comporta ciudat...?
emyia
Postat pe 12 Septembrie 2008 15:57
mai degraba cred ca are un fetish pentru masturbare.

Postat pe 12 Septembrie 2008 16:00
SI ce Geo , masturbarea nu este epuizanta sau cum ?

Aiurea , sa ai o femeie frumoasa langa tine , sa fii constient de asta si sa-i mai spui si ei ca e senzuala si tot tacamul dar sa i-o tragi odata la 4 luni ......

Draga mea ,tipul chiar are o problema daca nici macar atata lucru nu e in stare sa recunoasca : ori e implicat in alta relatie ori vrea sa-si pastreze samantza pentru zile negre , nu stiu ce sa mai zic ...sper sa nu o iei in nume de rau acum .

iris_4_ever
Postat pe 12 Septembrie 2008 16:31
si prietenul meu mai are zile,maxim o saptamana cand este obosit si pur si simplu nu poate...imi dau seama de asta ca adoarme intr-un minut...dar in weekend e clar ca recuperam tot ce-am pierdut...sincer,daca si weekend-urile te refuza(pt ca atunci presupun ca nu mai merge la scarbici) e cam naspa faza...
black_kitty
Postat pe 12 Septembrie 2008 16:33
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-12 16:31:48SI ce Geo , masturbarea nu este epuizanta sau cum ?

Aiurea , sa ai o femeie frumoasa langa tine , sa fii constient de asta si sa-i mai spui si ei ca e senzuala si tot tacamul dar sa i-o tragi odata la 4 luni ......

Draga mea ,tipul chiar are o problema daca nici macar atata lucru nu e in stare sa recunoasca : ori e implicat in alta relatie ori vrea sa-si pastreze samantza pentru zile negre , nu stiu ce sa mai zic ...sper sa nu o iei in nume de rau acum .



absolut de acord cu tine iris. e epuizanta masturbarea. o spun din...........hopsa geo!!
da' daca el gassete mai excitant privitul pozelor si discutiile cu tenta sexuala, e clar ca-i o problema mare la mijloc. si nu e vorba de alta femeie!

Postat pe 12 Septembrie 2008 16:37
De la: geo32, la data 2008-09-12 16:37:39
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-12 16:31:48SI ce Geo , masturbarea nu este epuizanta sau cum ?

Aiurea , sa ai o femeie frumoasa langa tine , sa fii constient de asta si sa-i mai spui si ei ca e senzuala si tot tacamul dar sa i-o tragi odata la 4 luni ......

Draga mea ,tipul chiar are o problema daca nici macar atata lucru nu e in stare sa recunoasca : ori e implicat in alta relatie ori vrea sa-si pastreze samantza pentru zile negre , nu stiu ce sa mai zic ...sper sa nu o iei in nume de rau acum .



absolut de acord cu tine iris. e epuizanta masturbarea. o spun din...........hopsa geo!!
da' daca el gassete mai excitant privitul pozelor si discutiile cu tenta sexuala, e clar ca-i o problema mare la mijloc. si nu e vorba de alta femeie!


Ai dreptate ca intotdeauna dar am o nelamurire
De ce atunci cand fata ii trimite poze in loc sa trimita poza nu se duce personal la el ? daca tot nu e stresat sa se uite la poze si are timp sa-i faca complimente juma de ora acolo ......ar putea folosi timpul asta pentru practica decat teorie nu ?
iris_4_ever
Postat pe 12 Septembrie 2008 16:41
pentru ca-i place mai mult masturbarea!

Postat pe 12 Septembrie 2008 16:42
De la: geo32, la data 2008-09-12 16:42:24pentru ca-i place mai mult masturbarea!


Bine , bine ....am prins ideea !!!
iris_4_ever
Postat pe 12 Septembrie 2008 16:55
De la: black_kitty, la data 2008-09-12 16:33:47si prietenul meu mai are zile,maxim o saptamana cand este obosit si pur si simplu nu poate...imi dau seama de asta ca adoarme intr-un minut...dar in weekend e clar ca recuperam tot ce-am pierdut...sincer,daca si weekend-urile te refuza(pt ca atunci presupun ca nu mai merge la scarbici) e cam naspa faza...


eh... se pare k nu-s singura care a trecut prin asta!!!tare greu cu oboseala asta during the week! asta la barbati! dar noroc k exista week endul!!!!!!
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 12 Septembrie 2008 17:25
Problema se mai pune si altfel: macar are erectie cand il atingi sau il giugiulesti cel putin 1 data pe saptamama???

Si poate pozele alea or fi o scuza pt a ascunde adevarata problema.
emyia
Postat pe 12 Septembrie 2008 17:35
Asta chiar e ciudat.Sigur nu are probleme sexuale?Chiar si dak ar avea pe alta nu cred ca ar refuza o partida de sex.Pe mine ma mira cum induri tu situatia asta fara sa iei atitudine.Eu cred k ar trebui sa vorbesti serios cu el despre asta.
annk48
Postat pe 12 Septembrie 2008 17:50
De la: deea_devi, la data 2008-09-11 17:43:09iubesc nespus de mult un barbat care nu vrea sa faca sex cu mine. nu mi-a spus niciodata ca nu vrea, dimpotriva, imi spune mereu cat de mult ma doreste, cat de sexy sunt, senzuala frumoasa, cat de bine arat, imi cere mereu sa-i trimit poze cu mine goala, ma provoaca la discutii pe teme de sex etc. el este tulburator de sexual, este foarte senzual, foarte masculin, pasional...imi vine sa-l mananc. din pacate, imi spune mereu ca e foarte obosit, stresat, cand vreau sa ne vedem, mereu intervine altceva sau este pur si simplu obosit. precizez ca stiu sigur ca nu are pe altcineva. stiu ca ma place foarte mult, stiu ca sunt speciala pentru el. de asemenea, m-am folosit de toate tertipurile posibile ca sa-l provoc in ultimul hal.nu stiu ce sa mai fac, pentru ca am incecat absolut orice. poate e cineva printre voi care s-a confruntat cu o astfel de situatie. merci!


niciodata sa nu-ti imaginezi ca daca vei inainta in aceasta relatie lucrurile vor fi mai bune intre voi...niciodata!!!
daca si dupa ce ai discutat cu el are acelasi comportament zi-i pa din mers!
sa nu faci greseala sa inaintezi in aceasta relatie!
frustrarile sexuale pot face mult rau unei persoane. viata sexuala este foarte importanta.

astea sunt sfaturile mele...si crede-ma ca stiu ce spun!
mariuca32
Postat pe 12 Septembrie 2008 19:23
tu te-ai intalnit macar o data cu el fata in fata?sau face unul misto pe mess si iti zice sa-i trimiti poze?

Postat pe 12 Septembrie 2008 19:25
scuze,acum am vazut ca v-ati intalnit
in cazul asta eu cred ca are pe cineva,daca ii placea atat de mult de tine si ati mai si facut-o pana acum si tot te amana.....naspa

Postat pe 12 Septembrie 2008 19:27
De la: deea_devi, la data 2008-09-12 15:39:06dragii mei, nu este vorba despre o relatie online. ne cunoastem foarte bine, (pseudo)relatia noastra dureaza de 2 ani, locuim in acelasi oras etc. nu are sens sa intru in detalii, de unde stiu eu ca nu are pe nimeni,stiu sigur lucrul asta. lucrurile au stat asa intre noi de la inceput. intotdeauna mi-a spus aceleasi cuvinte, mii de remarci cu privire la cat de frumoasa sunt, cat de sexy, senzuala, ca ma doreste nespus...insa am facut sex de foarte putine ori. iar cand am facut-o, a fost minunat si m-am simtit excelent cu el. din pacate am facut sex doar de 5 ori in 2 ani. de cate ori ii reprosez ca nu facem sex si ca ma simt foarte prost din cauza asta, nu recunoaste niciodata ca e o problema. imi spune ca am innebunit, ca de fapt, el ma doreste foarte mult, dar e obosit si stresat de la serviciu etc. iar eu nu stiu ce sa cred...


fato, eu sunt mai dur si mai direct in exprimare
tu esti sanatoasa? ptr ca daca ai fi, nu ai mai sta cu el nici macar o secunda. cum muschii mei vine asta: am facut sex cu el in 2 ani de 5 ori? pai eu cand am chef dala nebun , fac de 5 ori pe noapte si tot nu-mi ajunge.

nici nu ma intereseaza ce probleme are el.
stii de ce? ptr ca si tu ai probleme daca accepti asa ceva. oricat l-ai iubi, nu ai cum sa accepti asa ceva.
ma rog , este treaba ta ce faci cu viata ta.
nu dau sfaturi, dar citeste cu atentie ce am scris.

sa ai o viata buna si frumoasa
_fantoma_
Postat pe 12 Septembrie 2008 19:56
apropo,tu in astia 2 ani nu ai mai avut pe nimeni?i asteptat sa vina el sa-ti zica,ca are chef si nu e obosit? ii dadeam eu oboseala de nu o putea duce

Postat pe 12 Septembrie 2008 20:07
va multumesc mult pentru mesaje, chiar si pentru cele putin mai dure.stiu ca nu sunteti rau-intentionati.excludem din start varianta ca are pe altcineva,stiu sigur ca nu are o relatie stabila.n-as spune ca l-am urmarit,pentru ca suna cam freaky,dar a fost ceva de genul asta,m-am interesat si prin cunostintele comune,am intrebat daca e cu cineva.in fine,n-are sens sa povestesc ce si cum,ca imi ia prea mult spatiu.chiar nu e altcineva.vorbeste foarte rar de femeile din viata lui,de fostele,de aventuri,si din putinele dati cand am facut sex,imi dau seama ca are un trecut sexual foarte bogat.si ma gandesc ca poate e cam plictisit de sexul obisnuit.m-am gandit si ca are o problema sexuala de natura psihica,in sensul ca prefera mai mult sa priveasca,decat sa faca.pe de alta parte,inca de cand ne-am cunoscut,mi-a spus ca nu vrea sa aiba o relatie stabila si poate ca explicatia sta si in asta.cunoscandu-ma mai bine in acesti 2 ani,s-a atasat de mine si stiu ca ma place foarte mult,ca sunt speciala pentru el si poate de-aia nici nu vrea sa faca sex,ca sa nu se implice si sa treaca peste hotararea lui de a nu avea o relatie.in fine,imi gasesc o gramada de explicatii.si nici eu nu-mi dau seama care s-ar potrivi cel mai bine.din acest motiv am si scris pe forum,sperand ca poate a mai trecut cineva prin asta.
deea_devi
Postat pe 12 Septembrie 2008 21:00
cum bine zici chiar tu ii gasesti o gramada de explicatii si de scuze.. eu l-as intreba direct ce are de gand sau daca vrea sa fie cu mine,ma gandesc ca daca tot ati facut sex acum ar fi aiurea sa te rusinezi sa ai o discutie serioasa cu el.Si daca zici ca sigur nu are pe altcineva ,atunci eu ma gandesc ca tie iti zicea cat de speciala esti si tot bla bla-ul asta doar cand avea chef de sex chiar si la 3 luni si dupa ce facea-i iar nu te mai cauta o perioada....dar nu mi-ai raspun... tu ai mai fost cu cineva in astia 2 ani sau nu?

Postat pe 12 Septembrie 2008 21:03
deja devine sf ce spui deea .....in general sexul e sex si cu asta basta , iti place sau nu-ti place .
Mai ales daca tu crezi ca ar fi avut ceva activitate sexuala,nu am mai auzit asa ceva ...sa se plictiseasca de sex
iris_4_ever
Postat pe 12 Septembrie 2008 21:36
da,si a avut niste scapari de 5 ori in 2 ani! vroia de fapt sa se convinga daca e gay sau nu si a ajuns la concluzia ca da
glumim si noi acum,sper ca nu te superi

Postat pe 12 Septembrie 2008 23:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
permanent pt par 10 De la: Andrei24 9 Decembrie 2009 21:32
urgent! 1 De la: allessa1721 2 Aprilie 2009 22:48
pozitia 69..ce ziceti?cum vi e pare?? 287 De la: matracuca 7 Ianuarie 2010 00:38
O mica problema. 6 De la: kudika_21375 28 Decembrie 2013 18:18
Sexul anal 42 De la: kudika_25456 14 Februarie 2013 07:58