Setari Cookie-uri

cand el nu vrea sa faca sex

reao!!

Postat pe 28 Octombrie 2008 19:17
asta era un compliment? eu stiu ca iti plac fetele rele...

Postat pe 28 Octombrie 2008 20:14
da, un compliment. tandru, afectuos si belicos

Postat pe 28 Octombrie 2008 20:50
si ce a fecut de a meritat un asa compliment?

Postat pe 28 Octombrie 2008 23:42
cred ca existenta ei este de ajuns . dumnezeu are grija sa doteze oameni cu aparat de acaparat complimente!

Postat pe 29 Octombrie 2008 08:40
De la: dana_3, la data 2008-10-28 16:31:03draguto daca as mai fi la virsta ta poate ca as face numai sex dar cind treci la a doua tinerete nu mai poti sa spui ca iubesti pe cineva numai facind sex dragostea mai presupune si alte sentimente pe care orice femeie i le poate arata partenerului si el sa tina cont de asta

...dragutzo.....suna fain.....dar fara sex.....treci la morcov...asta stiu ca faci.......dar tu cu ce il tii?.....cu pliciu?......si da sunt o dragutza:))

Postat pe 29 Octombrie 2008 09:01
io garantez pentru dragalasenia ta, haven!

Postat pe 29 Octombrie 2008 09:06
..tu ..geo.....
multam!........tzuc ...daca imi permiti....

Postat pe 29 Octombrie 2008 09:07
Hei! Vedeti ca sunteti
Iar pentru Dana: din propria mea experienta iti spun ca tocmai la varsta noastra a face dragoste inseamna a iubi profund pe respectivul.
Lucia1971
Postat pe 29 Octombrie 2008 09:12
hmmm .... de ce oare se mai intreaba barbatii in ziua de azi :" de ce a plecat nevasta mea sau prietena mea la ala pt o partida de sex?" .. ehhhh dragi barbati ... cu cat stati mai mult pe dreapta ... cu atat nevestele isi cauta refugiul sexual in alta directie ... este ca si la un barbat .. cand nevasta nu-i mai canta in struna (el vine acasa si pe ea o vede cu parul in toate directiile, tot cu sortul de bucatarie, o ia in brate sa o pupe si parul ii miroase a mancare, saracul stie ce meniu are la masa, si nu-i ofera ceea ce el cauta) este normal ca el sa plece la alta .. sa se simta bine pt putin timp si pe urma sa revina acasa ...acelasi lucru este si la femei, daca el nu este aranjat si face pe obositul ca sa eschiveze o partida de sex ... i se ia de "milogit" .. "hai barbate sa ne-o ... si noi" ...si cauta pana gaseste

Referitor la problema fetei care a postat subiectul ... e clar ca tipul are o problema ... ori este gay, ori are probleme de potenta ... sau are o alta partenera mai buna decat ce i-ar putea oferi ea ... degeaba exista comunicare, trandreturi pe mail sau la telefon ... daca nu exista si in pat sau in alta parte ....

Parerea mea ... mai gandeste-te inca o data ce vrei de la el ... sa nu ai vreun soc emotional .. din cauza lui .... Bafta in continuare!
dede2004
Postat pe 29 Octombrie 2008 10:01
De la: dede2004, la data 2008-10-29 10:01:27hmmm .... de ce oare se mai intreaba barbatii in ziua de azi :" de ce a plecat nevasta mea sau prietena mea la ala pt o partida de sex?" .. ehhhh dragi barbati ... cu cat stati mai mult pe dreapta ... cu atat nevestele isi cauta refugiul sexual in alta directie ... este ca si la un barbat .. cand nevasta nu-i mai canta in struna (el vine acasa si pe ea o vede cu parul in toate directiile, tot cu sortul de bucatarie, o ia in brate sa o pupe si parul ii miroase a mancare, saracul stie ce meniu are la masa, si nu-i ofera ceea ce el cauta) este normal ca el sa plece la alta .. sa se simta bine pt putin timp si pe urma sa revina acasa ...acelasi lucuru este si la femei, daca el nu este aranjat si face pe obositul ca sa eschiveze o partida de sex ... i se ia de "milogit" .. "hai barbate sa ne-o ... si noi" ...si cauta pana gaseste


nici io n-o puteam spune mai bine k tine dede2004! femeile k shi barbatii inseala sau ajung in situatia de a insela din aceleashi motive... lipsa de atentie a partenerului... oboseala lui ( care de fapt este pura eschivare de la o partida de sex... ) pai normal, un barbat dc ishi obisnuieste partenera cu sex de 5 ori pe saptamana... pai atunci ar fi bine sa o tina tot asha... mai ales dc ea este doritoare... sau invers - k e valabil shi pt femei... shi nimeni nu-i neintelegator... hai ieri oboseala, azi oboseala, maine iar oboseala... shi tot asha pana ajungi doar o data sau de 2 ori pe sapatamana... shi normal k ajungi sa cauti in alta parte - fie ca esti barbat / femeie pt k organismul are nevoie de o descarcare....
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 29 Octombrie 2008 10:09
cred k si el vrea sa va intalniti dar serviculul poate fi ceva stresant si sa nu mai ai chef crede ma am patito pe pielea mea styu cum este sa vi aksa obosit sa ai persoana iubita langa tn si ea sa vrea si tu sa o refuzi.cred k pana la urma va veti vedea mai asteapta putin mult noroc in continuare
djryan
Postat pe 1 Noiembrie 2008 17:51
asta e si parerea mea un barbat care refuza o partida de sex are o problema ori sufera de impotenta ori se satisface cu o alta femeie si atunci e normal sa nu mai poata face si cu tine ca doar nu e armasar sa sara de la una la alta poate nu il mai tine barbatia sa faca sex de la una la alta mai sti

Postat pe 2 Noiembrie 2008 20:07


Aesma_Daeva
Postat pe 3 Noiembrie 2008 19:44
De la: dana_3, la data 2008-10-24 22:13:52parerea mea fetelor e ca a fost prea proaspata impacarea mea cu iubitul meu si probabil nu a indraznit nici macar in pat sa se apropie de mine va vine sa credeti ca exista asemenea barbati care inca nu stiu ce vor cind spun ca doresc o femeie iar cind se trezesc linga ea pur si simpu ii intorc spatele ce ziceti de asta



E o ineptie.......insa il mai poti scuza ....nimeni nu te poate retine.Cert este ca nu functioneaza ......dar decizia iti apartine
ninushk
Postat pe 9 Noiembrie 2008 14:19
De la: geo32, la data 2008-09-12 16:00:24mai degraba cred ca are un fetish pentru masturbare.


Io cred ca ii moare la intrare
lonely_soul
Postat pe 9 Noiembrie 2008 18:16
eu nu cred chiar asa ca ii moare la intrare dar poate a fost obosit sau tocmai a avut o partida de sex cu alta si atunci e normal sa nu mai poata face sex

Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:08
De la: dana_3, la data 2008-10-23 19:58:05si eu sunt intr-o situatie asemanatoare anul trecut am fost prietena cu un barbat divortat mai mare ca mine cu citiva ani eu eram foarte geloasa pe fostele lui iubite cu care vorbea la tel.in fata mea iar el nu a suportat gelozia mea si ne-am despartit pe urma ne-am impacat recent a fost initiativa lui de atunci ne intilnim mereu el e destul de tandru si senzual cu mine dar cind vine vorba de sex imi spune ca este indiferent fata de mine cu toate ca a dorit sa doarma o noapte cu mine in pat ce credeti despre comportamentul unui asemenea barbat l-ati accepta?


De la: dana_3, la data 2008-11-10 18:08:28eu nu cred chiar asa ca ii moare la intrare dar poate a fost obosit sau tocmai a avut o partida de sex cu alta si atunci e normal sa nu mai poata face sex


De la: dana_3, la data 2008-11-02 20:07:35asta e si parerea mea un barbat care refuza o partida de sex are o problema ori sufera de impotenta ori se satisface cu o alta femeie si atunci e normal sa nu mai poata face si cu tine ca doar nu e armasar sa sara de la una la alta poate nu il mai tine barbatia sa faca sex de la una la alta mai sti


Dar ai raspuns singura la intrebarea pusa
Full_Metal_Jacket
Postat pe 10 Noiembrie 2008 22:18
nu cred ca am raspuns singura la intrebarea pusa poate mai aveti si alte pareri voi care sunteti asa de pricepute in arta sexului si mai ales a celui oral ca dupa cite am citit eu pe aici va pricepeti de minune sa faceti sex chiar si cind el nu vrea sa faca sex

Postat pe 11 Noiembrie 2008 22:37
pai da dano, o mica gadilatura la oute si ciucurelu' prinde puteri nabanuite!
la tine daca el nu vrea o luna, ce faci!? stai cu scorbura neastupata?

Postat pe 11 Noiembrie 2008 23:03
exprimare p emasura danei, bravo

Postat pe 11 Noiembrie 2008 23:04
georgia draga , fusei cat putui de galanton in exprimare!!

Postat pe 11 Noiembrie 2008 23:06
ce aveti cu mine daca georgia la 19 ani stie asa de bine sa suga sexul barbatilor de ce se mai mira daca nu vreau sa faca sex poate i-a facut ea niste IMPOTENTI mai repede decit trebuia sa ajunga impotenti de atita supt de sex

Postat pe 13 Noiembrie 2008 16:13
"cand el nu vrea sa faca sex..."

Nu bag mina in foc a fi demodat...
Inteleg expresia asta a face sex in cazul purei eliberari seminale... Dar ca, legat de contactul intim-intim cu sotul/sotia, sa nu spui barim ca "faci dragoste", asta parca nu e o treaba...
Mircea_O
Postat pe 14 Noiembrie 2008 10:07
se intimpla destul de rar ca el sa refuze o partida de sex depinde si de femeia care ii face avansuri poate nu se simte atras de ea si atunci o refuza

Postat pe 23 Noiembrie 2008 15:06
bai,dupa parerea mea asta e gay!sau bisexual dar nu se mai culca cu femei ci doar cu barbati!cu femeile doar se joaca,priveste sa nu uite cum arata!
playboy
Postat pe 25 Noiembrie 2008 17:37
danaaaaaaaaaaaaaaaa turbat-o pe unde ai fost ca ai lipsit ....

iar stai pe subiecte despre sex tu fomeie pudica si nestiutoare si mai dai si sfaturi intre 2 injuraturi da stii sa vb si sa scrii coerent ?
gabi8ma
Postat pe 25 Noiembrie 2008 23:09
PT GABI8MA
DA TU UNDE AI FOST TURBAT-O CE CAUTI PE SUBIECTE DESPRE SEX SE VEDE CA DUCI LIPSA DE MAI MULTE FELUIRI DE SEX FOMEIE ATOTSTIUTOARE SI NEPUDICA TU DAI SFATURI INTRE INJURATURI DUPA CE CA MAI ESTI SI ANALFABETA

Postat pe 26 Noiembrie 2008 17:51
De la: dana_3, la data 2008-11-26 17:51:57PT GABI8MA
DA TU UNDE AI FOST TURBAT-O CE CAUTI PE SUBIECTE DESPRE SEX SE VEDE CA DUCI LIPSA DE MAI MULTE FELUIRI DE SEX FOMEIE ATOTSTIUTOARE SI NEPUDICA TU DAI SFATURI INTRE INJURATURI DUPA CE CA MAI ESTI SI ANALFABETA


a invatat dana sa scrie , numai cu memoria stai prost , ia niste lecitina
gabi8ma
Postat pe 26 Noiembrie 2008 17:55
deea_devi ,
ce ai mai facut intre timp??
morticia_adams
Postat pe 7 Decembrie 2008 20:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
BARBATUL CAPRICORN???? 4 De la: DiavolytaTa 10 Aprilie 2009 12:15
Ce parere aveti despre damele de companie? 476 De la: llore21 2 Decembrie 2010 22:53
Vibratoarele produc placere din prima ? 23 De la: Ame_ly 8 Mai 2011 20:35
sall 22 De la: roses_2906 16 Iunie 2009 11:13
Marire penis 17 De la: Indiana_Jones 5 Noiembrie 2011 13:54