Setari Cookie-uri

cand el nu vrea sa faca sex

De la: iris_4_ever, la data 2008-09-12 21:36:30deja devine sf ce spui deea .....in general sexul e sex si cu asta basta , iti place sau nu-ti place .
Mai ales daca tu crezi ca ar fi avut ceva activitate sexuala,nu am mai auzit asa ceva ...sa se plictiseasca de sex


Poate e gigolo ;-) Calitatile le are: atent,sexy, versat, frumos s.m.d. iar privat e stresat,obosit si plictisit de sex...De ce s-o mai faca pe gratis?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 12 Septembrie 2008 23:58
buna din nou! super tari mesajele voastre! multumesc mult.acum sa va raspund la intrebari:
1. evident ca in acesti 2 ani eu am mai fost si cu alti barbati
2. nu ma cauta cand are chef de sex o data la 3-4-5 luni, ma cauta aproape in fiecare zi, stam ore in sir de povesti pana seara tarziu, fie pe mess, fie ne scrie sms-uri sau vorbim la telefon
3. am precizat deja ca am incercat sa am discutii cu el pe tema asta, l-am luat pe toate partile, si frumos, si urat, am fost si suparata...degeaba! cand deschid subiectul, imi spune ca am innebunit, ca el ma doreste foarte mult, dar se mai intampla sa fie obosit sau stresat si ca ne vedem peste cateva zile sau saptamana viitoare. si vine saptamana viitoare si ii spun ca mi-a promis ca ne vedem, iar el imi spune ca are o saptamana ocupata, ca are nu stiu ce de facut, isi gaseste un pretext.
astept noi mesaje!hihi
deea_devi
Postat pe 13 Septembrie 2008 11:42
Hello,eu zic ca e homo,sau ca ii plce sa faca sex doar(sau mai mult) cu barbatii!!
Imi pare rau,dar oare nu ti-ar fi mai bine dak ti-ai gasi un iubit adevarat?E greu.....e usor sa dai sfaturi....
eclau
Postat pe 13 Septembrie 2008 13:54
zi bisexual , ca se intelege mai bine!
poate ca erectia lui apare odata la cateva luni. primavara, cand infloreste natura, ciucurelu' lui are aceiasi tendinta! in rest, ii face pomana de trei luni de zile!!

Postat pe 13 Septembrie 2008 13:58
auzi ca pomana,of doamne mai geo!

Postat pe 13 Septembrie 2008 15:33
maybe he's just crazy .....
morticia_adams
Postat pe 13 Septembrie 2008 16:47
si eu sunt intr-o situatie asemanatoare anul trecut am fost prietena cu un barbat divortat mai mare ca mine cu citiva ani eu eram foarte geloasa pe fostele lui iubite cu care vorbea la tel.in fata mea iar el nu a suportat gelozia mea si ne-am despartit pe urma ne-am impacat recent a fost initiativa lui de atunci ne intilnim mereu el e destul de tandru si senzual cu mine dar cind vine vorba de sex imi spune ca este indiferent fata de mine cu toate ca a dorit sa doarma o noapte cu mine in pat ce credeti despre comportamentul unui asemenea barbat l-ati accepta?

Postat pe 23 Octombrie 2008 19:58
De la: dana_3, la data 2008-10-23 19:58:05si eu sunt intr-o situatie asemanatoare anul trecut am fost prietena cu un barbat divortat mai mare ca mine cu citiva ani eu eram foarte geloasa pe fostele lui iubite cu care vorbea la tel.in fata mea iar el nu a suportat gelozia mea si ne-am despartit pe urma ne-am impacat recent a fost initiativa lui de atunci ne intilnim mereu el e destul de tandru si senzual cu mine dar cind vine vorba de sex imi spune ca este indiferent fata de mine cu toate ca a dorit sa doarma o noapte cu mine in pat ce credeti despre comportamentul unui asemenea barbat l-ati accepta?


Indiferent fata de tine in sensul ca nu i se scoala sau ce pana mea mai inseamna asta ?
iris_4_ever
Postat pe 23 Octombrie 2008 20:20
ii esti indiferenta sexual?

Postat pe 23 Octombrie 2008 20:39
a dorit sa doarma o noapte cu tine...si ce s-a intamplat? atunci a ajuns la concluzia ca e indiferent?

Postat pe 23 Octombrie 2008 20:40
De la: Iris4ever, la data 2008-10-23 20:20:57
De la: dana_3, la data 2008-10-23 19:58:05si eu sunt intr-o situatie asemanatoare anul trecut am fost prietena cu un barbat divortat mai mare ca mine cu citiva ani eu eram foarte geloasa pe fostele lui iubite cu care vorbea la tel.in fata mea iar el nu a suportat gelozia mea si ne-am despartit pe urma ne-am impacat recent a fost initiativa lui de atunci ne intilnim mereu el e destul de tandru si senzual cu mine dar cind vine vorba de sex imi spune ca este indiferent fata de mine cu toate ca a dorit sa doarma o noapte cu mine in pat ce credeti despre comportamentul unui asemenea barbat l-ati accepta?


Indiferent fata de tine in sensul ca nu i se scoala sau ce pana mea mai inseamna asta ?


Inseamna ca nu il intereseaza sexul cu tine?
Te iubeste platonic?
Ramane indiferent fata de straduintele tale erotice sau atractivitatii tale? De fiecare data cand incerci sau cum? Sau este impotent?

Full_Metal_Jacket
Postat pe 23 Octombrie 2008 20:50
Pfoaaaai mai fetelor voi va pierdeti timp pretios cu care nu va veti mai intalni vreodata...Ce pana mea ii mai tolerati langa voi? Aia au nevoie de un doctor frate, nu de femei de care nu sunt in stare. Pe bune...Eu le-as da cate un sut in oua si cate un branci pe scari. Mai ganditi-va, ca nu e deloc normal sa traiti asa...
koph
Postat pe 24 Octombrie 2008 12:23
sincer va spun ca nu stiu nici eu ce sa mai cred el mi-a zis atunci cind a dormit cu mine ca e foarte obosit si poate de aia a nu a fost in stare de o partida de sex,dar credeti-ma ca nici eu nu stiu ce sa mai cred daca el este asa de indiferent fata de mine de ce m-a dorit in patul lui si chiar a insistat mult sa dorm cu el macar o noapte,eu cred ca el in adincul sufletului nu este indiferent fata de mine ca doar altefel nu dormea in pat cu o femeie care ii este indiferenta

Postat pe 24 Octombrie 2008 18:54
Uuuuunnndeee te gasesc papusico???
GoodFather
Postat pe 24 Octombrie 2008 19:20
De la: dana_3, la data 2008-10-24 18:54:04sincer va spun ca nu stiu nici eu ce sa mai cred el mi-a zis atunci cind a dormit cu mine ca e foarte obosit si poate de aia a nu a fost in stare de o partida de sex,dar credeti-ma ca nici eu nu stiu ce sa mai cred daca el este asa de indiferent fata de mine de ce m-a dorit in patul lui si chiar a insistat mult sa dorm cu el macar o noapte,eu cred ca el in adincul sufletului nu este indiferent fata de mine ca doar altefel nu dormea in pat cu o femeie care ii este indiferenta

El unde locuieste?

Ati avut vreodata impreuna sex pana acum?
Ai avut in prealabil si tu si el alti/alte partener/e cu care ati facut sex/dragoste?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 24 Octombrie 2008 19:23
Io sincer nu stiu ce sa spun aici
iris_4_ever
Postat pe 24 Octombrie 2008 19:43
eu cel putin nu mi-am schimbat partenerul iar despre el nu stiu ce sa cred dar precis ca nu a fost singur pentru ca mereu primea telefoane de la fostele iubite cit despre partide de sex pot sa spun ca pina anul trecut a facut sex cu mine dar dupa ce s-a despartit bineinteles ca nu a mai avut nimic cu mine iar acum dupa impacare nu stiu ce se intimpla cu el pe de o parte ma dorea in patul lui cel putin o noapte iar cind eram linga el nu se atingea de mine putea sa stea cu mine in pat fara sa imi faca nimic ce ziceti fetelor

Postat pe 24 Octombrie 2008 20:47
Am sa-ti raspund cu cuvintele lui Lucian Blaga. "Uneori iti doresti atat de mult un lucru incat, implinindu-ti-se nici nu te mai bucuri. Te-a costat prea mult sulfet."
Lucia1971
Postat pe 24 Octombrie 2008 20:50
Ma danuta , eu nu stiu ce sa spun nu pentru ca nu as avea nimic de spus doar ca ....ai darul de a ma baga in ceata si prefer sa ma abtin de la alte comentarii .
te pup
iris_4_ever
Postat pe 24 Octombrie 2008 20:53
De la: deea_devi, la data 2008-09-11 17:43:09iubesc nespus de mult un barbat care nu vrea sa faca sex cu mine. nu mi-a spus niciodata ca nu vrea, dimpotriva, imi spune mereu cat de mult ma doreste, cat de sexy sunt, senzuala frumoasa, cat de bine arat, imi cere mereu sa-i trimit poze cu mine goala, ma provoaca la discutii pe teme de sex etc. el este tulburator de sexual, este foarte senzual, foarte masculin, pasional...imi vine sa-l mananc. din pacate, imi spune mereu ca e foarte obosit, stresat, cand vreau sa ne vedem, mereu intervine altceva sau este pur si simplu obosit. precizez ca stiu sigur ca nu are pe altcineva. stiu ca ma place foarte mult, stiu ca sunt speciala pentru el. de asemenea, m-am folosit de toate tertipurile posibile ca sa-l provoc in ultimul hal.nu stiu ce sa mai fac, pentru ca am incecat absolut orice. poate e cineva printre voi care s-a confruntat cu o astfel de situatie. merci!

1. Chiar daca ar fi vba de inca o femeie in viata lui, asta nu este un inconvenient sa mai faca sex SI tu tine. Unde-i loc de una, e loc si de a doua :-S...cand e vba DOAR de sex, desigur.
2. Pt cei care sfatuiti sa isi vada de viata samd..e cam deplasat sa faceti asta, chiar credeti ca puteti simti mai bine decat ea ? :\ Mai aveti putin si-i spuneti "esti proasta, lasa ca iti spun eu cum si ce sa simti, ce naiba !" Daca greseste, ea isi va da seama singura.
3. Cred ca solutia este sa discuti cu el la un nivel mai serios decat pana acum. Poate nu te ia in seama cand ii ceri una si alta, fa-te inteleasa mai bine si mai mult. Motivele pt care nu face sex cu tine acum pot fi multe, important e sa treaca peste, nu ? :D
Dripci
Postat pe 24 Octombrie 2008 21:17
parerea mea fetelor e ca a fost prea proaspata impacarea mea cu iubitul meu si probabil nu a indraznit nici macar in pat sa se apropie de mine va vine sa credeti ca exista asemenea barbati care inca nu stiu ce vor cind spun ca doresc o femeie iar cind se trezesc linga ea pur si simpu ii intorc spatele ce ziceti de asta

Postat pe 24 Octombrie 2008 22:13
De la: dana_3, la data 2008-10-24 22:13:52parerea mea fetelor e ca a fost prea proaspata impacarea mea cu iubitul meu si probabil nu a indraznit nici macar in pat sa se apropie de mine va vine sa credeti ca exista asemenea barbati care inca nu stiu ce vor cind spun ca doresc o femeie iar cind se trezesc linga ea pur si simpu ii intorc spatele ce ziceti de asta


Adevarul e ca nu prea ne vine sa credem asa ceva
Eu cand ma impac cu un x ...toata noaptea ies scantei
iris_4_ever
Postat pe 24 Octombrie 2008 23:03
doamne fetelor!! e groaznic ce scrieti voi aici! daca sunteti tinere si frumoase , ce stati sa va rugati de ei ! e plina lumea de barbati frumosi, virili obositi, neobositi au chef de viatza!!

eu va sfatuiesc sa ii uitati pe acesti barbati si sa va traiti viata asa cum trebuie! e prea scurta ca sa stati sa va rugati de unii sa va iubeasca! sa fim seriosi!
apir
Postat pe 26 Octombrie 2008 19:27
De la: apir, la data 2008-10-26 19:27:53 doamne fetelor!! e groaznic ce scrieti voi aici! daca sunteti tinere si frumoase , ce stati sa va rugati de ei ! e plina lumea de barbati frumosi, virili obositi, neobositi au chef de viatza!!

eu va sfatuiesc sa ii uitati pe acesti barbati si sa va traiti viata asa cum trebuie! e prea scurta ca sa stati sa va rugati de unii sa va iubeasca! sa fim seriosi!


subscriu de aqceea ii folosim pt sex pana apare cel de care ne indragostim....

dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Octombrie 2008 19:50
nu sunt de acord cu parerea ta a iubi un barbat nu inseamna a face sex toata ziua sau de mai multe ori pe zi dragostea fata de un partener mai inseamna si altceva fiecare virsta are modul ei de a iubi o femeie are si alte feluri de a-si arata dragostea fata de partener pe care o pote exprima si sub alte forme fie asteptindu-l cu o masa buna pe care nu o va refuza sau ii da acel sprijin moral atunci cind are nevoie

Postat pe 27 Octombrie 2008 22:13
masa buna ii da si maica-sa.............dano tot asa ai ramas......fa draga sex ..sa vezi ce bn e......

Postat pe 27 Octombrie 2008 22:35
daca va cunosteti doar de pr net...e posibil ca cel din poza trimisa de el sa nu fie de fapt el....
just23
Postat pe 28 Octombrie 2008 15:55
De la: just23, la data 2008-10-28 15:55:12daca va cunosteti doar de pr net...e posibil ca cel din poza trimisa de el sa nu fie de fapt el....



tu despre ce vorbesti!!?

Postat pe 28 Octombrie 2008 16:16
draguto daca as mai fi la virsta ta poate ca as face numai sex dar cind treci la a doua tinerete nu mai poti sa spui ca iubesti pe cineva numai facind sex dragostea mai presupune si alte sentimente pe care orice femeie i le poate arata partenerului si el sa tina cont de asta

Postat pe 28 Octombrie 2008 16:31
....dsp ce a visat aseara...


De la: geo32, la data 2008-10-28 16:16:22
De la: just23, la data 2008-10-28 15:55:12daca va cunosteti doar de pr net...e posibil ca cel din poza trimisa de el sa nu fie de fapt el....



tu despre ce vorbesti!!?
morticia_adams
Postat pe 28 Octombrie 2008 19:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu simt placere in timpul actului sexual 9 De la: kudika_952130 24 Ianuarie 2014 05:50
Domnisoara Curcubeu este rugata sa isi aleaga localul ! 20 De la: Baiat_virgin 1 August 2012 23:41
dubla penetrare 58 De la: cristiana_cris 6 Octombrie 2009 12:42
preludiu (pt fete) 2 De la: lloremmy 9 Octombrie 2011 05:01
bunaa 26 De la: Tharr 25 Octombrie 2010 09:00