Setari Cookie-uri

oare sa fie romanii cei mai murdari?

da, sigur, sublimi aia cu suflete pure da' calcaiele negre su axile neepilate si puturoase !
o imagine de vis.....
googoodoll
Postat pe 19 Februarie 2009 17:24
De la: googoodoll, la data 2009-02-19 17:24:06da, sigur, sublimi aia cu suflete pure da' calcaiele negre su axile neepilate si puturoase !
o imagine de vis.....


ei , hai sa nu exageram ... mirosul neplacut deranjeaza pe oricine si oricand.
era vorba de faptul ca nu suntem cu totii, luati ca natie murdari, si nu mai nulti ca alte popoare.
se pare ca ne place sa credem ca noi romanii suntem MAI decat altii.
romanii fura
romanii violeaza
romanii fac crime
romanii sunt murdari
etc
luulya
Postat pe 21 Februarie 2009 10:58
dar pleaca ! cine te tzine....cred ca gresesti enorm ... lume imputita este peste tot intoata lumea incluzand tarile civilizate. tzi se pare ca nu ai simtit mai colinda ca sa ati dai seama poate nu ai colindat prea mult
Tot_Eu_1
Postat pe 6 Octombrie 2013 01:38
francezii au reputatia ca fiind cei mai murdari.... corporal ma refer... mai cititi...
Tot_Eu_1
Postat pe 6 Octombrie 2013 01:42
De la: , la data 2008-09-13 08:58:35Se presupune ca uscaturi au toate popoarele si nespalati sunt peste tot....eu nu am calatorit prea mult, doar in doua tari am fost: Siria si Turcia....ce am vazut acolo?...pai nu am mai avut impresia cand se apropie o persoana langa tine (de ex. cand urci in taxi sau suna un vecin la usa) ca e posibil sa mori asfixiat!.......eu in Romania cand urc in taxi exista riscul sa ma trezesc intr-un mediu super poluat de miros de treanspiratie.....la mine la servici cand intra cate un client in birou pe loc se intuneca orizontul!....Sa mai spun ce se intampla in tramvai cand "puterea" unui singur individ ar putea ofili orice misca...si de-ar fi doar unul...dar cam toti pensionarii produc acest efect, plus cei intre 40-50 de ani.....In Turcia si Siria nu am avut impresia ca vad oameni asa de murdari ca la noi, nici oameni care scuipa nu am vazut chiar deloc, nici oameni care se scobesc tam-nesam in nas in public cum vezi zilnic la noi....Sicer, imi iubesc tara pana ies din casa si ma scarbesc!...Imi pare rau ca nu pot mai mult! Imi pare rau ca-mi dispretuiesc tara si abea astept sa plec dracului de aici!


Romanii pe langa faptul ca put se mai comporta si ca niste animale : tipa pe strada, urla , zbiara , se scobesc in nas fara jena , vorbesc complet agramat, nu stiu sa scrie, nu au nici un fel de educatie, mare parte dintre ei.
Dezolant!
Iar englezii si francezii nu sunt mai departe!
Thais13
Postat pe 12 Octombrie 2013 10:15
In fiecare tara exista " imputzificaciuni" nu numai in Ro.
Rotty_
Postat pe 12 Octombrie 2013 11:05
Romanii sunt cei mai perfecti,puternici si deosebiti oameni,cu mici greseli de natura,acum hai sa nu-i bagam pe toti in aceeasi oala!!!Dca stiti sa-i citit dupa privire,constitutie si in sufletul lor va aveti da seama ca au cel mai curat suflet din toate rasele de pe pamantul acesta.
Trebuie doar sa stim sa ne alegem oamenii adevarati care ne intra in suflet si nu orce "impuzit" care nu stie sa respecte pe cei de langa ei!
:A fi domn e orsicare,a fi om e lucru mare!"

Buna RottY o sa te sun din nou cand o sa am timp!!!
Titanika
Postat pe 12 Octombrie 2013 12:34
Titanika. Sunt pe acasa , robotesc la bucatarie .
Rotty_
Postat pe 12 Octombrie 2013 12:35
De la: Rotty_, la data 2013-10-12 11:05:22In fiecare tara exista " imputzificaciuni" nu numai in Ro.


Ca bine zici, Rotty!
Viorica_Ecaterina
Postat pe 16 Octombrie 2013 12:14
Vio
Rotty_
Postat pe 16 Octombrie 2013 12:49
De la: Rotty_, la data 2013-10-16 12:49:49 Vio


Rotty!!!!!

Am vazut pozele cu Misu si vreau sa-ti spun ca e un dulciut!
Viorica_Ecaterina
Postat pe 16 Octombrie 2013 12:52
Rotty, o zi cat mai frumoasa iti doresc! Te pup! Sa ai grija de tine! Transmite-le, te rog, multi pupicei si celorlalte fete dragi mie!
Viorica_Ecaterina
Postat pe 16 Octombrie 2013 13:00
Terorizeaza toata casa Inclusiv acum , cand fuge dupa ala alb...
Rotty_
Postat pe 16 Octombrie 2013 13:01
De la: Titanika, la data 2013-10-12 12:34:02Romanii sunt cei mai perfecti,puternici si deosebiti oameni,cu mici greseli de natura,acum hai sa nu-i bagam pe toti in aceeasi oala!!!Dca stiti sa-i citit dupa privire,constitutie si in sufletul lor va aveti da seama ca au cel mai curat suflet din toate rasele de pe pamantul acesta.
Trebuie doar sa stim sa ne alegem oamenii adevarati care ne intra in suflet si nu orce "impuzit" care nu stie sa respecte pe cei de langa ei!
:A fi domn e orsicare,a fi om e lucru mare!"

Buna RottY o sa te sun din nou cand o sa am timp!!!


Pana sa ajungi la "curatenia"sufletului te imbolnavesti de ficat de la duhorile pe care le emana.Mergi cu transportul in comun?
Eu da.De fiecare data, la prima ora a diminetii trebuie sa ma tin de nas, sa nu vomit.
Thais13
Postat pe 26 Octombrie 2013 08:35
Din pacate in Romania , multi pun mizeria pe seama saraciei.Nu cred ca e corect. Un lighean cu apa si o bucata de sapun cred ca are tot omul.
Titanika , lasa -ului curatzenia sufletului , ca nici aia nu exista.
Rotty_
Postat pe 26 Octombrie 2013 10:39
De la: Thais13, la data 2013-10-12 10:15:22
De la: , la data 2008-09-13 08:58:35Se presupune ca uscaturi au toate popoarele si nespalati sunt peste tot....eu nu am calatorit prea mult, doar in doua tari am fost: Siria si Turcia....ce am vazut acolo?...pai nu am mai avut impresia cand se apropie o persoana langa tine (de ex. cand urci in taxi sau suna un vecin la usa) ca e posibil sa mori asfixiat!.......eu in Romania cand urc in taxi exista riscul sa ma trezesc intr-un mediu super poluat de miros de treanspiratie.....la mine la servici cand intra cate un client in birou pe loc se intuneca orizontul!....Sa mai spun ce se intampla in tramvai cand "puterea" unui singur individ ar putea ofili orice misca...si de-ar fi doar unul...dar cam toti pensionarii produc acest efect, plus cei intre 40-50 de ani.....In Turcia si Siria nu am avut impresia ca vad oameni asa de murdari ca la noi, nici oameni care scuipa nu am vazut chiar deloc, nici oameni care se scobesc tam-nesam in nas in public cum vezi zilnic la noi....Sicer, imi iubesc tara pana ies din casa si ma scarbesc!...Imi pare rau ca nu pot mai mult! Imi pare rau ca-mi dispretuiesc tara si abea astept sa plec dracului de aici!


Romanii pe langa faptul ca put se mai comporta si ca niste animale : tipa pe strada, urla , zbiara , se scobesc in nas fara jena , vorbesc complet agramat, nu stiu sa scrie, nu au nici un fel de educatie, mare parte dintre ei.
Dezolant!
Iar englezii si francezii nu sunt mai departe!

Generalizezi romanii , ca pe ultimii oameni desigur in "mare parte". Bravo
-Iulya
Postat pe 22 Martie 2014 14:28
De la: Thais13, la data 2013-10-12 10:15:22
De la: , la data 2008-09-13 08:58:35Se presupune ca uscaturi au toate popoarele si nespalati sunt peste tot....eu nu am calatorit prea mult, doar in doua tari am fost: Siria si Turcia....ce am vazut acolo?...pai nu am mai avut impresia cand se apropie o persoana langa tine (de ex. cand urci in taxi sau suna un vecin la usa) ca e posibil sa mori asfixiat!.......eu in Romania cand urc in taxi exista riscul sa ma trezesc intr-un mediu super poluat de miros de treanspiratie.....la mine la servici cand intra cate un client in birou pe loc se intuneca orizontul!....Sa mai spun ce se intampla in tramvai cand "puterea" unui singur individ ar putea ofili orice misca...si de-ar fi doar unul...dar cam toti pensionarii produc acest efect, plus cei intre 40-50 de ani.....In Turcia si Siria nu am avut impresia ca vad oameni asa de murdari ca la noi, nici oameni care scuipa nu am vazut chiar deloc, nici oameni care se scobesc tam-nesam in nas in public cum vezi zilnic la noi....Sicer, imi iubesc tara pana ies din casa si ma scarbesc!...Imi pare rau ca nu pot mai mult! Imi pare rau ca-mi dispretuiesc tara si abea astept sa plec dracului de aici!


Romanii pe langa faptul ca put se mai comporta si ca niste animale : tipa pe strada, urla , zbiara , se scobesc in nas fara jena , vorbesc complet agramat, nu stiu sa scrie, nu au nici un fel de educatie, mare parte dintre ei.
Dezolant!
Iar englezii si francezii nu sunt mai departe!

Thais - Hebe , desigur dintre toti romanii in mare parte .....tu esti singura care simbolizezi "prospetimea trupeasca eterna " si a tineretii vesnice Reciteste-ti mesajul arogant si plin de ingamfare ...ai trecut degeaba prin viata
-Iulya
Postat pe 23 Martie 2014 12:16
Thais , actuala Hebe , pe acest Topic , ti-e rusine sa vii , sa-ti dezici , aroganta si prostia.
-Iulya
Postat pe 25 Martie 2014 11:57
De la: Rotty_, la data 2013-10-26 10:39:47Din pacate in Romania , multi pun mizeria pe seama saraciei.Nu cred ca e corect. Un lighean cu apa si o bucata de sapun cred ca are tot omul.
Titanika , lasa -ului curatzenia sufletului , ca nici aia nu exista.

mno,mai exista si uscaturi ca peste tot!
Titanika
Postat pe 25 Martie 2014 12:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Donatella va ureaza Craciun fericit! 1 De la: kudika088302 25 Decembrie 2009 08:45
lectie de leadership de la un om de succes 6 De la: thadoogback 14 Octombrie 2010 18:00
Pisoi au nevoie de ajutor!! 9 De la: nicoleta1205 16 Iunie 2012 20:38
Caut femeie de serviciu.....cu experienta !! 2 De la: anastasia_m 5 August 2010 23:20
FOARTE IMPORTANT - Trebuie sa vedeti asta !!!!!!!!!! 106 De la: riimaruca 22 Ianuarie 2009 17:10