Setari Cookie-uri

Apocalipsa de la 22.57

Dar ar fi barbatul ideal sigur ar putea avea copii... Daca l-as iubi enorm si altul mai bun n-ar fi pe loome, l-as ruga sa accepte o inseminare artificiala, macar eu sa fac bebei...dak nu accepta inseamna k kiar nu e barbatul vietii mele si gasesc un armasar strong!


Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Postat pe 14 Septembrie 2008 05:05
Unul,iubitul actual!


Care a fost motivul divortului?Daca nu vrei nu raspunzi ca nu e cu suparare!Pun alta intrebare si gata!
despinarose
Postat pe 14 Septembrie 2008 05:09
L-am luat de virgin, nu am avut orgasm clasic in viatza mea...nu venea la mine la facultate in al treilea an de relatzie(nu a fost casatorie, am zis divortz metaforic)...si m-am indragostit de altcineva cu care l-am inselat...am vazut k poate fi mai bine si mi-am dat seama k nu mai putem continua...oricum el e in alt oras la facultate incepand cu anul acesta...


De cat timp esti cu iubitul tau?

Postat pe 14 Septembrie 2008 05:13
Am crezut ca ai fost casatorita,de asta...Aaa...pai asa e cu totul altceva..

Anyway,sa raspund la intrebare:ieri,sambata,am implinit 2 ani si 2 luni

Care a fost cel mai frumos cadou pe care l-ai primit?
despinarose
Postat pe 14 Septembrie 2008 05:15
Orgasm artistico-spiritual!Good one!
Originala surpriza!Super!Ma bucur pt tine!


Cea mai trista a fost atunci cand am realizat cat de traumatizata am ramas dupa ultima relatie...Mi-a picat cerul in cap!Insa cu ajutorul iubitului actual am reusit sa mai trec peste un pic...Are legatuira cu viata sexuala,daca te intrebi desptrte ce este vorba(fostul m-a dezvirginat intr-o secunda fara insa sa faca sex cu mine,pur si simplu si-a batut joc fara sa aibe acordul meu..intelegi ce vreau sa spun...si eu nici nu am stiut cum sa reactionez,am plns,m-am inchis in mine,m-am simtit murdara si nu prea am avut cui sa spun iar el a zis ca de fapt nici nu s-a intamplat asta,ca nu a fost decat un joc,bla,bla...in fine,ideea e ca m-a marcat enorm!din dorinta de a nu-l deranja pe el si a nu parea o pudica i-am "dat" sansa de a-mi face rau...asta este!de asta am spus ca am avut un singur partener de sex pentru ca doar cu actualul chiar am facut sex!el e singurul care a stiut cum sa se poarte si cu care am avut primul act sexual,cu adevaratsi nu doar o singura penetrare fortata,care nici nu a fost pana la capat pentru ca l-am impins eu...)CIudata povestea mea nu?Dar trist de adevarata...


Ce iti doresti in viitorul apropiat?
despinarose
Postat pe 14 Septembrie 2008 05:36
Felicitari, ca ai trecut peste si pentru ca poti face sex...Felicitari, esti o femeie puternica! In plus...bv bv bv pt iubitul tau!


In viitorul apropiat...am o obsesie...am scris mai mult pe alte topicuri...un betzivan afemeiat de care m-am indragostit nebuneshte. Si in fiecare secunda astept sa imi dea un semn, sa ma caute...nush...sa imi arate k ii pasa k exist. E sarbatoare pt mine knd ma cauta... Well...in viitorul apropiat..imi doresc sa ma cazez cat mai repede la caminul pe care il doresc(mai degraba sa fiu cat mai aproape de el...ca el e in Bucuresti) si sa slabesc inca 4-5 kg...Viitor apropiat insemnand urmatoarele doua saptamani...




Care e cel mai nebun lucru pe care l-ai facut?

Postat pe 14 Septembrie 2008 05:42
Multumesc pentru sustinere!Am trait un an intr-o ameteala,crezand ca totul este ok si apoi dintr-o data am realizat de fapt ce se intamplase si ca lucrul acesta ma face sa dau inapoi cand vine vorba de ceva sexual...M-am simtit cu adevarat eliberata cand am realizat ca putea sa fie si mai rau si deci ca ar trebui sa ma bucur ca nu m-am numarat printre acele fete care sunt batute,mutilate,agresate intr-un hal incat nu isi mai revin deloc sau care chiar sunt omorate.Am spus ca ce a fost a fost si ca acum am pe cineva bun langa mine si trebuie sa ma corectez pentru el dar in primul rand pt mine ca sa pot fi fericita.


Cel mai nebun lucru a fost sa le spun asta parintilor mei.De ce spun nebun?Pentru ca nu m-au inteles,pentru ca m-au umilit.A fost ceva nebunesc pentru ca regret totusi ca le-am spus asta si ma gandesc ca am fost prea curajoasa in acest caz...


Ce regreti pana acum?
despinarose
Postat pe 14 Septembrie 2008 05:51
Cam da...


Well...Nu stiu ce sa regret: ca intr-o noapte m-am dus la o colega si l-am intalnit pe betzivan... si poate dak nu ma duceam nu aflam de el...
Sau una dintre noptile in care am mers cu el prin baruri si am baut...dupa care n-eam dus intr-un camin...iar el a batut la usha unei fete pe care de mult vrea s-o...u know... Si eu am acceptat invitatia ei de a dormi amandoi la ea...noi doi...ne-am ...u know...de cateva ori cu cateva saptamani in urma...si acum eu am fost fff..."gentila" si tandra cu el....fiind nevoita sa dorm cu el in pat...au fost niste gesturi prea tandre si prea...de amor din partea mea pt el...iar el a doua zi o pupa pe ea si o strangea in bratze in fatza mea... regret k l-am cunoscut practic...


Ai face vreodata avort?

Postat pe 14 Septembrie 2008 05:57
Simt o oarecare dependenta...Stii cum scapi de asta?NU daca iti s[un eu ca nu te merita,nu daca te bat la cap cu aceeasi poveste pritenii,ci daca iti dai tu singura seama ca nu e de tine.Cel mai bine e sa te convingi singura,singurica!Simplu!..Sau nu chiar...pentru ca pana atunci..o sa mai fie clipe nasoale in care o sa visezi la el...Imi pare rau...Viitorul poate o sa fie mai bun!



Teoretic sunt impotriva lui!Daca insa as ramane insarcinata la varsta asta,s-ar putea sa ma gandesc nu numai de doua ori pana sa ma hotarasc sa tin copilul pentru ca detest sarcinile inainte de casatorie!E un principu de-al meu!Daca insa,as afla ca acel copil nu are sanse sa supravietuiasca sau ca exista 99% sanse sa mor atunci as face avort,nu din egoism,ci pentru a sta in viata tocmai ca sa pot da nastere altuia.Asa daca eu mor si el traieste,ramane fara un parinte...Oricum ideea e ca in principiu sunt impotriva avortului!


Ai ramas gravida pana acum?
despinarose
Postat pe 14 Septembrie 2008 06:08
Wah...m-a pazit Dumnezeu...ador copiii...si ink de cand mi-am inceput viata sexuala mi-am spus k orice s-ar intampla as pastra copilul...te-am intrebat k am asa o fixatie pe ideea k un bebe e sfant pt mine...Dar nu ar fi bn p el sa se nask intr-un mom. nepotrivit, si dak te iubeste Dumnezeu si il iubeste si pe el, ti-l da cand trebuie...eu vreau muuulti bebe! :D




Care crezi k e cel mai mare atu al tau? (e ultima mea intrebare si revin maine...e sooper jocul dar tre sa ma duc la biserica peste vreo 3 ore ) Te pup cu drag...am sa citesc ce imi scrii kiar acum...si dupa ma bag la nani. papapaaa

Postat pe 14 Septembrie 2008 06:12
Sociabilitatea!Sunt deschisa ideilor noi,chiar daca sunt diferite de ale mele,de obicei ma adaptez unui mediu,imi place sa cunosc cat mai multe persoane pentru ca vreau sa aflu pareri noi,sa cunosc firi diferite,sa leg amicitii si sa invat,consider ca si cel mai rau om din lume imi poate da o lectie de viata!


Apropos si mie imi plac bebeii!Si am nororc ca si iubitului meu si chiar l-am testa la un moment dat ca sa aflu ce ar face daca as ramane insarcinata si raspunsul lui a fost "Nu trebuie sa moara!O sa avem un puiut!Te iubesc mult si il iubesc si pe el sau pe ea!"apoi i-am zis ca nu e cazul si ca nu sunt gravida.



Cand ai zis prima oara te iubesc?

Continuam azi sau maine,ca s-ar putea ca azi sa fiu plecata mai toata ziua.Te pup!Merci ca te-ai "jucat" cu mine si abia astept sa continuam!
despinarose
Postat pe 14 Septembrie 2008 06:19
hmmm...ce rau imi pare ca am adormit...ce frumos e jocul vostru despinarose si rock_to _love.sper sa mai continuati...pupici multi, fetelor!!
crina_metal
Postat pe 14 Septembrie 2008 19:18
aaaa nuuuu aici era vb de apocalipsa care n-a mai venit.... topicul cu intrebari fara perdea e pe altundeva....

acu care-i faza cu gaurile negre generate de experimentul in care pana si hackerii si-au bagat nasul????
dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Septembrie 2008 19:31
E o aberatie si nu o luatzi in seama... E o aberatie. Cik vor ei sa vada dak pot sa sea nastere unei gauri negre... se va forma o gaura cu diametrul unui pix inofensiva....eu am vazut marturiile cercetatorilor la tv...nu a scepticilor...oricum nu mi-e frica. Unde ramasesem? aaaaaaa


Dragutza, am zis prima oara "Te iubesc" f ciudat...in clasa a 6-ea iubeam un baiat in secret si i-am scris un bilet cu "te urasc" intre ghilimele...si i-am zis sa inteleaga rolul ghilimelelor...n-a inteles...si eu eram proasta . In rest...i-am zis primului barbat din viata mea "te iubesc" prin cls a 10-a.




Ce vis v-a tulburat cel mai tare o perioada din viatza, fie ea si o zi...sau o ora?

Postat pe 14 Septembrie 2008 19:36
ma primiti si pe mine aici???
ca vad ac e loc populat de lume care imi e tare draga
aricica_pogonica
Postat pe 14 Septembrie 2008 21:10
Bine ai venit, Aricica_Pogonica!

Postat pe 14 Septembrie 2008 21:16
Hai sa jucam!

Postat pe 14 Septembrie 2008 21:17
rock,,,prietenii imi zic aricica deci pe pogonica poti sa o lasi in pace e ca nume si prenume asa ca i-ama la per tu

aricica_pogonica
Postat pe 14 Septembrie 2008 21:17
Ok...Aricica!

Postat pe 14 Septembrie 2008 21:20
si ce jucati ep aici?? adevar sau provocare??
mai e valabil joculetul?? sua ati trecut pe alt subiect??
aricica_pogonica
Postat pe 14 Septembrie 2008 21:25
Pai e valabil jocul...vezi ultimul meu post din joc...pusesem eu o intrebare....respunzi la intrebare, adresezi alta intrebare si continuam.

Postat pe 14 Septembrie 2008 21:29
De la: rock__to_love, la data 2008-09-14 19:36:03E o aberatie si nu o luatzi in seama... E o aberatie. Cik vor ei sa vada dak pot sa sea nastere unei gauri negre... se va forma o gaura cu diametrul unui pix inofensiva....eu am vazut marturiile cercetatorilor la tv...nu a scepticilor...oricum nu mi-e frica. Unde ramasesem? aaaaaaa


Dragutza, am zis prima oara "Te iubesc" f ciudat...in clasa a 6-ea iubeam un baiat in secret si i-am scris un bilet cu "te urasc" intre ghilimele...si i-am zis sa inteleaga rolul ghilimelelor...n-a inteles...si eu eram proasta . In rest...i-am zis primului barbat din viata mea "te iubesc" prin cls a 10-a.




Ce vis v-a tulburat cel mai tare o perioada din viatza, fie ea si o zi...sau o ora?

Postat pe 14 Septembrie 2008 21:29
prin vis te referi la aspiratie, dorinta de a realiza ceva,,,sau vis din timpul noptii?? daca e ala de noapte,,,,am visat odata ca ma mucau niste rodwileri,,,m-am trezit cu durere in lcourile unde visasem ca sunt muscata,,,,mi-a trebuit o vreme sa ma dumiresc ce se intamplase,,,,,


care a fost cel mai incitant loc unde ai facut sex??



aricica_pogonica
Postat pe 14 Septembrie 2008 21:34
din pacate nu am o vasta experienta...insa mi s-a parut incitant pe catedra la scoala :)))

Postat pe 14 Septembrie 2008 21:43
Care este lucrul pe care-l regreti cel mai mult?

Postat pe 14 Septembrie 2008 21:43
ca am ascuns partenerei anumite lucruri din dorinta de a o proteja, si la final mi s-au intors inapoi ca repros pentru ca ea nu stia,,,ce se intamplase cu adevarat.
dar exista o consolare: stiu ca am putut proteja persoana pe care o iubeam, si asta acopera regretele.

lucrul care te face sa te simti mandra de tine este??
aricica_pogonica
Postat pe 14 Septembrie 2008 21:50
Mai...cred k sunt mandra de mine k reusesc sa ma fac placuta...adik intru in absolut orice fel de grup si sunt fff placuta si cu drag acceptata....mi-a adus extrem de multe beneficii .


Care e cea mai trista amintire a ta?

Postat pe 14 Septembrie 2008 21:53
ziua de care inca imi aduc aminte cu tristete, aveam vreo 7 ani ,,,,si a fost ziua in care a fost inmormantata bunica mea (bunica de pe mama) dupa 12 ani inca stiu tot ce s-a intamplat in ziua aia.
ziua in care m-a durut cel mai mult...a treia zi din martie anul curent cand am aflat ca fosta vrea sa incheiem relatia...partea buna e ca durerile de genul asta se uita,,,,

cea mai mare dezamagire??
aricica_pogonica
Postat pe 14 Septembrie 2008 22:05
Cea mai mare dazamagire...uhh...cred ca momentul in care mi-am dat seama ca am picat in plasa unui barbat....am cazut in patului lui ca o musca...am fost una dintre...si nici macar nu mi-am dat seama...si am ramas indragostita...cea mai, dar cea mai mare dezamagire pt mine! nu exista icon care sa-mi exprime durerea pe care o simt si acum!



Ti-ai inselat vreodata partenerul? Daca da, de ce? Daca nu, ai avut ocazia?

Postat pe 14 Septembrie 2008 22:13
important e ca ti-ai dat seama ca relatia in care erai nu iti facea bine,,,si cel mai important e daca vei reusi sa iei acele decizii care sunt bune pentru tine.

nu!! nu mi-am inselat niciodata partenera (nu am avut decat una pana acum ) pentru ca am avut prea mult respect fata de mine si fata de ea si pentru ca considera ca atunci cand cauti ceva in alta parte inseamna ca iti lipseste in relatia actuala (in cazul meu nu am simtit asta), da am avut ocazia dar am zis pass....

pana unde esti dispusa sa mergi pentru a obtine ceea ce iti doesti?? mergi pe principul: "scopul scuza mijloacele"??
aricica_pogonica
Postat pe 14 Septembrie 2008 22:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
divortati de 10 ani ..... 6 De la: Valy90 17 Martie 2011 17:55
putin ajutor va rog................ 141 De la: cristinxxx 4 Iulie 2011 22:29
chestionar 4 De la: kudika_942571 16 Noiembrie 2013 15:35
cele mai faimoase si ingenioase scuze cand refuzam o ....."noapte fierbinte" 15 De la: roz5bule6lila7 23 Mai 2009 14:10
O provocare.... 24 De la: Dontyyy 7 Aprilie 2010 12:31