Setari Cookie-uri

..."simt nevoia sa aflu si alte pareri"mai sus povestea unei toxicomane

....cred ca nu am pus bine problema si de-asta nu am mai multe pareri de la voi la subiectul "simt nevoia sa aflu si alte pareri"...crdeti-ma ca e important pentru mine sa aflu ce credeti si voi....sau m-am inselat atat de rau cand am spus ca nu mai exista asa de multe prejudecati?..astept sa-mi cititi povestea si sa aflu ceea ce credeti......
maryutza75
Postat pe 14 Septembrie 2008 22:36
Maryutzo, am citit topicul tau ... si iti spun ca nu esti nici prima nici ultima, si ca tine doar de tine sa iesi din situatia asta. Pentru copilul tau (si nu numai!), lupta sa scapi definitiv de tentatia drogurilor! Poate cei din jur nu inteleg, poate sunt indiferenti ... sau poate, chiar "arunca cu pietre"! Urmeaza tratamentul de dezintoxicare, si stai cat mai departe de pastilele alea!
Cat despre sot/fostul sot, te putea parasi si fara sa fi avut o problema, deci, asta e viata ... nu traim intr-o lume perfecta! Inainte de a pune problema impacarii cu fostul sot, sau a unei alte iubiri, trebuie sa redevii "TU", sa stii cine esti, ce poti ... si sa-ti placa ce vezi in oglinda!:)
Multa bafta!
Cruella_de_vil
Postat pe 14 Septembrie 2008 22:53
Unde pot sa-ti citesc povestea?am inteles ca e ceva despre droguri, dar nu stiu contextul problemei!
raluca_sarbu
Postat pe 25 Septembrie 2008 11:16
..o poti citi in "simt nevoia sa aflu si alte pareri"...
maryutza75
Postat pe 27 Septembrie 2008 09:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Exista fantome? A trecut cineva prin experente paranormale? 105 De la: Libeloo 20 Februarie 2014 10:35
Buna 20 De la: kudika_20410 13 Noiembrie 2012 19:36
cum vedeti relatia dintre o sagetatoare si un geaman? 18 De la: delicacy 29 Iunie 2010 20:04
help me 32 De la: ligiapop19 23 Octombrie 2009 11:58
indragostita de un tip cu prietena 55 De la: puf_lidia 12 Aprilie 2010 14:22