Setari Cookie-uri

Apocalipsa de la 22.57

Nu mi-as vine trupul pt nimic in lume...joburi sau alte favoruri...insa sunt in stare sa lupt pana in panzele albe pt un barbat pe care il iubesc...sau sa platesc oricat pt a obtine ceva...mai putin pana la a distruge un om care nu mi-a gresit sau pana la a ma vinde...in rest...lupt pana obtzin.





Care este lucrul pe care ti-l poate face un om sa=ti devina cel mai mare dushman?

Postat pe 14 Septembrie 2008 22:27
sa-ti fure identitatea.. 100% !

Postat pe 14 Septembrie 2008 22:31
nu folosesc clasificarea de cel mai mare dusman,,,,la mine toti au acelasi statut doar ca prioritatile mele fata de ei se schimba

ce trebuie sa imi faci ca sa imi devii dusman?? sa profiti de bunatatea si prietenia pe care ti-o ofer si sa ma **ti pe la spate,,,,sau sa te bagi in viata mea si a familiei mele fara sa iti fi fost ceruta opinia.

crezi ca fiecare primeste ceea ce merita mai devreme sau mai tarziu...sau esti adepta razbunarii??
aricica_pogonica
Postat pe 14 Septembrie 2008 22:36
Nuuu...in niciun caz...dar sunt curioasa ce ii provoaca cel mai tare pe oameni...din ce motive se supara cel mai tare...eu fac o baitza...am sa revin la joc. poop

Postat pe 14 Septembrie 2008 23:19
hello...ma bag si eu...nu sunt adepta razbunarii...ochi pentru ochi si vom ramane toti orbi...cred ca cea mai buna arma este indiferenta..dar vorbind despre asta , ce anume nu le-ati ierta prietenilor pe care ii considerati adevarati? de exemplu, daca va despartiti de perechea voastra si cea mai buna prietena afla si in loc sa va sune spune mai departe , ati ierta?
crina_metal
Postat pe 14 Septembrie 2008 23:59
Pai...e clar ca nu imi e prietena cea mai buna...nu are ce cauta in viata mea...pur si simplu..nu mai exista...nu ma supar nu nimic...o racesc elegant. Mai vazusem altundeva jocul asta...stai sa il caut si te kem acolo...

Postat pe 15 Septembrie 2008 00:02
eu nu iert un sg lucru...la oameni...cine sa baga peste barbatul meu e un om mort...nu suport sa se atinga lumea se barbatul meu.!!! in sensul sa se bage nu altceva

Postat pe 15 Septembrie 2008 00:02
Vino la intrebari si raspunsuri fara perdea

Postat pe 15 Septembrie 2008 00:06
avand in vedere ca a murit topicul, ca nah, n-avem pozitii, perversiuni sau castitati nepretuite, declar subiectul mort, si va astept in 2012 :D
googoodoll
Postat pe 16 Septembrie 2008 23:25
ete ca l-am inviat io ca tot vorbeati despre apocalipsa... si gauri negre de tot felul....
papusoi care era faza cu apocalipsa pan' la urma...numa experimentul ala?????

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Noiembrie 2008 10:03
da\' dreaq mai stie ce m-o fi enervat atunci :)))
precis ceva ce am citit , ca sunt la moda, teoriile conspiratiei si sfarsitul lumii, care nu se stie exact cand e, dar e sigur ca o sa fie :)))
copii indigo, verzi, de cristal si de sticla , te doare capul cate tembelisme suntem in stare sa emanam, ca sa aducem explicatii savante sau elucubrante unor fapte extrem de simple si prozaice.
cativa dintre noi, mai destepti, informati, sau pur si simplu mai norocosi, fac invarteli la scara mai mica sau mai mare ca sa-si sporeasca puterea financiara . atat.

(asta e pt tine, dandanic)
googoodoll
Postat pe 4 Noiembrie 2008 20:01
De la: googoodoll, la data 2008-11-04 20:01:33da\' dreaq mai stie ce m-o fi enervat atunci :)))
precis ceva ce am citit , ca sunt la moda, teoriile conspiratiei si sfarsitul lumii, care nu se stie exact cand e, dar e sigur ca o sa fie :)))
copii indigo, verzi, de cristal si de sticla , te doare capul cate tembelisme suntem in stare sa emanam, ca sa aducem explicatii savante sau elucubrante unor fapte extrem de simple si prozaice.
cativa dintre noi, mai destepti, informati, sau pur si simplu mai norocosi, fac invarteli la scara mai mica sau mai mare ca sa-si sporeasca puterea financiara . atat.

(asta e pt tine, dandanic)


iui ...
ma inclin , googoodoll.... am ras de era sa cad pe jos...

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Noiembrie 2008 20:18
oooo papusoi iar am dat peste topicul tau....

deci gauri negre nu avem , alte gauri??? de alte culori mai poftiti????
poate se inventeaza gaura albastru deschiz ...sau roz bonbon....

dandanaua_reloaded
Postat pe 20 Noiembrie 2008 18:18
Bine zis FORZA STEAUA! Numai sa ajunga o data p primul loc k e pacat de ei...si de noi :P
JosephineRose
Postat pe 25 Martie 2009 11:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
"De ce suportã femeile sexul de proastã calitate?" Articol 17 De la: pickard 27 Octombrie 2010 07:14
Dilema: merita sau nu merita? 15 De la: pansy 6 Octombrie 2009 20:25
Astazi era ziua noastra 19 De la: fantasie 11 Iunie 2012 11:17
divortul si impactul asupra copilului 12 De la: rashela 21 Martie 2011 13:43
Realitate cruda!31 mai,cea mai nefericita zi din viata mea! 9 De la: steffy91 26 Octombrie 2011 12:22