Setari Cookie-uri

Orgasm

De la: monaram, la data 2009-06-18 19:50:49
De la: gongonica, la data 2009-06-18 16:27:19
De la: monaram, la data 2009-06-17 20:45:32
De la: gongonica, la data 2009-06-16 09:47:08 As vrea sa spun ca eu am avut numai orgasm clitoridian , si as dori tare mult sa am si prin penetrare, am un sot fff rabdator si ma ajuta enorm, dar totusi nu ajung.......poate sa ma ajute cineva .....sa-mi explice ce anume pot face , sau sa-mi faca sa am orgasm prin penetrare...........si culmea imi place fffff mult sa ma maseze pe clitoris (masturbare ) pana am orgasm............oare e normal?????? Ma ajutati???





SA TE AJUTAM??????? AR TREBUI SA TE MASAM NOI...ESTI SIGURA CA ASTA VREI??????


Oare esti pe subiect?? Daca nu ai ce face te rog fa altceva.............si daca ma gandesc bine da vreau sa ma masezi tu.......ce zici??? sa vad cat de desteapta esti???!!!!! sa te vad ce poti.......sigur habar nu ai............hai ....te astept.......poate cu tine am orgasm.............


draga mea copila....decat sa te faci de ras pe un forum....mai bine pune mana si citeste despre educatia sexuala si despre sex si orgasm intr-o carte sau cauta pe google sigur ai sa gasesti...asa ca....te-as masa eu cu drag dar nu de alta s-ar PUTEA SA TI PLACA SI NU AI SA MA MAI LASI IN PACE....

Nu as vrea nici macar sa ma atingi ............sigur nu o sa-mi placa.......arati ca o vampa..............si daca esti experta tine ptr tine......si mai ales citita .............fii secretoasa si nu te mai da mare pe aici..............ca de fapt esti ..........varza..........!!!!!! nici nu stii ce e un orgasm.......
gongonica
Postat pe 22 Iunie 2009 10:56
De la: aprov, la data 2009-06-18 16:44:47
De la: gongonica, la data 2009-06-16 09:47:08 As vrea sa spun ca eu am avut numai orgasm clitoridian , si as dori tare mult sa am si prin penetrare, am un sot fff rabdator si ma ajuta enorm, dar totusi nu ajung.......poate sa ma ajute cineva .....sa-mi explice ce anume pot face , sau sa-mi faca sa am orgasm prin penetrare...........si culmea imi place fffff mult sa ma maseze pe clitoris (masturbare ) pana am orgasm............oare e normal?????? Ma ajutati???



Mai GONGONICA, sincer eu te-as ajuta cu placere dar cred ca esti cam departe de mine.Da-mi un mesaj privat cand iti schimbi domiciliul sau cand esti in trecere prin orasul meu si te ajut total dezinteresat.Sunt profesor sa stii. In orgasme, vroiam sa zic. Vezi sa nu-ti citesca sotul postarile.

Ajuta-ma aprov, ca sunt din acelasi oras cu tine........sa te vad cat de tare esti!!!!!!! Ca mult va mai laudati pe aici pe site si de fapt nu sunteti in stare de nimic..............
gongonica
Postat pe 22 Iunie 2009 10:58
Nu as vrea nici macar sa ma atingi ............sigur nu o sa-mi placa.......arati ca o vampa..............si daca esti experta tine ptr tine......si mai ales citita .............fii secretoasa si nu te mai da mare pe aici..............ca de fapt esti ..........varza..........!!!!!! nici nu stii ce e un orgasm.......


arat ca o vampa?????????????eu zic sa cauti in dex sa vezi ce scrie acolo.....vai de capul tau....EU MACAR AM POZE CU MINE....ASTA SUNT....TU ....NU AI FOST IN STARE...DC??????????PT CA ESTI HA^DA???PT CA TI-E RUSINE CU FATZA TA????????????SI CREDE-MA CA STIU CE E ALA UN ORGASM....PARTENERUL MEU A STIUT SA MA FACA SA URLU DE PLACERE SI SA MA FACA SA URC PE CELE MAI INALTE CULMI ALE PLACERII.....asa ca ori e el varza...ori esti tu....dar cred ca tu...dupa cum observ....nici macar nu ma cunosti pt a te da cu parerea ca sunt....cum ai spus mai sus....
monaq
Postat pe 26 Iunie 2009 10:03
draga monaram , nu ma intereseaza ce orgasm ai avut tu si cat ai tipat tu sau ce ti-a facut partenerul tau , ff bine bravo tie...mult succesc incontinuare la mai multe orgasme sa tipi de placere cat mai mult........si sa fi iubita ............fiecare pe site asi zice problema sau parerea ca daia s-a deschis acest site........daca esti o fericita si o implinita stai linistita si nu mai comenta .........sau cel putin abtine-te........
daca esti mai linistita draga poate ca partenerul eu nu are experienta partenerului tau.........sau eu nu stiu atat cat stii tu.........ce mai esti tare ,esti desteapta ......eu sunt varza cum ai zis tu........care e problema ta de fapt????
daca te deranjeaza ce se scrie pe site nu mai intra .........mai bine ai sta cu partenerul tau sa te faca sa tipi de placere....nu crezi ca e mai bine?????
gongonica
Postat pe 26 Iunie 2009 21:32
De la: gongonica, la data 2009-06-22 10:58:25
De la: aprov, la data 2009-06-18 16:44:47
De la: gongonica, la data 2009-06-16 09:47:08 As vrea sa spun ca eu am avut numai orgasm clitoridian , si as dori tare mult sa am si prin penetrare, am un sot fff rabdator si ma ajuta enorm, dar totusi nu ajung.......poate sa ma ajute cineva .....sa-mi explice ce anume pot face , sau sa-mi faca sa am orgasm prin penetrare...........si culmea imi place fffff mult sa ma maseze pe clitoris (masturbare ) pana am orgasm............oare e normal?????? Ma ajutati???



Mai GONGONICA, sincer eu te-as ajuta cu placere dar cred ca esti cam departe de mine.Da-mi un mesaj privat cand iti schimbi domiciliul sau cand esti in trecere prin orasul meu si te ajut total dezinteresat.Sunt profesor sa stii. In orgasme, vroiam sa zic. Vezi sa nu-ti citesca sotul postarile.

Ajuta-ma aprov, ca sunt din acelasi oras cu tine........sa te vad cat de tare esti!!!!!!! Ca mult va mai laudati pe aici pe site si de fapt nu sunteti in stare de nimic..............



Nu cred ca esti din oras cu mine! Poate ti-ai modificat profilul dar am vazut ca esti din alt oras.
Oricum sa stii ca daca te lasi pe mana mea (vorba vine... pe mana mea) o sa afli ce e ala orgasm sau mai bine zis orgasme multiple. Dar mi-e teama ca pe urma umbli dupa mine cu ...patul pliant.
Si cand ma gandesc ca fac totul gratis!
aprov
Postat pe 27 Iunie 2009 12:29
De la: tigreboy1, la data 2009-06-26 21:37:27c u r v e l e forumului : valita76, iris_4_ever, aish, etta, coffeeta


Atat poti? Doar atat?
valita76
Postat pe 27 Iunie 2009 12:32
Aprov, nu mi-am schimat profilul,sunt din Bucuresti si e ok ca tocmai ce imi cumparasem un pat pliant , deci am unde sa-l folosesc...................Nu te mai lauda.......nu vezi ca te dai la "fund"???
Cunosc multi de genul tau: laudarosi................
gongonica
Postat pe 29 Iunie 2009 11:39
De la: skeeto, la data 2010-06-04 20:42:09Buna , iti recomand acest Manual : www.OrgasMARE.ro

Cheia e la tine!

Cartea de OrgasMARE dezvaluie pas cu pas secretele simple de urmat ce te ajuta intr-un mod miraculos sa faci sex mult mai des cu sotia sau cu prietena ta, oferindu-i de fiecare data orgasme fara sfarsit si mai intense ca niciodata.
Nu ezita , e sansa ta!





oooohhhhhhhhh....... o sansa la orgasm????????

cu amanta nu??????????? ca pa 'cilea dastea sunt cu gramada !!!!!!!!!
anastasia_m
Postat pe 4 Iunie 2010 20:45
full metal jacket
gb_byenkutza
Postat pe 7 Iunie 2010 17:38
De la: Daisy_amorina, la data 2008-09-16 16:11:38Buna am 20 de ani si am o relatie de un an si jumatate, am avut multe probleme dar am stiut amandoi sa trecem peste toate, cu toate astea..ceva ma macina..si cred k si pe el..faptul k nu reusesc sa ajung la orgasm, am incercat orice insa nimic
Il iubesc enorm d mult si chiar dak nu ma credeti o fac mai mult ptr el...ptr. k stiu k intr'un fel se considera vinovat si nepriceput. As avea nevoie de niste sfaturi...
Multumesc


stai linistita. orgasmul nu vine de la primele acte sexuale, ci dupa mult timp, at cand tu ajungi intr adevar sa te cunosti ca femeie. si sa stii k unele fete, femei, nu au orgasm dec in poz in care ele stau deasupra.cauta pozitia cea mai buna
angelradios
Postat pe 16 Iunie 2010 17:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Comportare bizara!! 17 De la: mihai_oanca 16 Noiembrie 2010 01:14
poti cuceri un barbat prin sex? 207 De la: micnegrusiurat4 7 Septembrie 2009 20:22
AQUAGYM 5 De la: pamela_1 31 Martie 2009 13:35
ce vreti de la o fata in pat? 13 De la: giordao 23 Aprilie 2012 20:06
sex cu fotbalisti ? 31 De la: roxette13 14 Septembrie 2010 18:31