Setari Cookie-uri

BARBATUL " FATAL" sau BARBATUL SIMPLU si IUBITOR?


yvonne_yvonne
Postat pe 21 Martie 2009 17:59
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-11 02:07:02mdea sarumana tuturor
cum poate am mai zis :intra parintele in actiune
nu cred ca am eu ce cauta in acest topic pt ca daca mi-as exprima parerea ati putea zice ca sunt pe invers si mai bine ma abtin in schimb ca sa fiu "modest"uita-ti-va la pozele din profilu meu ce incadrare merit fatal sau iubitor?

Care se crede fatal!
yvonne_yvonne
Postat pe 21 Martie 2009 18:00
barbatul meu este : fatal ,iubitor si simplu pt ca e cel de care m-am indragostit si pe care il iubesc si ma iubeste.e barbatul meu perfect
ETE_EU
Postat pe 21 Martie 2009 18:10
De la: melycrys, la data 2008-09-19 17:54:52buna!sunt curioasa care ar fi alegerea voastra dintre aceste doua genuri de barbati!

sa va spun despre mine...eu am ales barbatul simplu si iubitor...de ce?pt ca imi ofera siguranta,ma iubeste,sunt fericita alaturi de el si chiar daca unii spun ca el nu e pt mine,ca sunt tanara si frumoasa (bla bla bla...),in ochii mei el este barbatul cel mai frumos cu un suflet minunat!

barbatul fatal ma face sa intorc capul,imi place sa admir un barbat frumos...dar nu mi-as dori o relatie cu un tip de acest gen,deoarece asa cum eu intorc dupa el capul,asa vor intoarce multe altele...si sincer nu prea mi-ar place sa-mi impart iubitul cu jumatate de oras
<
astept parerile voastre!


Eu as face aceeasi alegere! Cel fatal,in cele mai multe cazuri se considera prea bun pentru o singura femeie.Niciodata nu se multumeste si zboara din floare in floare...
Nu e vorba ca intorc altele capul...Problema e ca intoarce el capul..

Cel simplu si iubitor iti da caldura si siguranta de care ai nevoie.Caldura de care sti ca ai nevoie doar atunci cand o pierzi!
ella_c
Postat pe 21 Martie 2009 18:56
De la: ella_c, la data 2009-03-21 18:56:05
De la: melycrys, la data 2008-09-19 17:54:52buna!sunt curioasa care ar fi alegerea voastra dintre aceste doua genuri de barbati!

sa va spun despre mine...eu am ales barbatul simplu si iubitor...de ce?pt ca imi ofera siguranta,ma iubeste,sunt fericita alaturi de el si chiar daca unii spun ca el nu e pt mine,ca sunt tanara si frumoasa (bla bla bla...),in ochii mei el este barbatul cel mai frumos cu un suflet minunat!

barbatul fatal ma face sa intorc capul,imi place sa admir un barbat frumos...dar nu mi-as dori o relatie cu un tip de acest gen,deoarece asa cum eu intorc dupa el capul,asa vor intoarce multe altele...si sincer nu prea mi-ar place sa-mi impart iubitul cu jumatate de oras
SweetHappyButterfly
Postat pe 21 Martie 2009 19:09
uuufff,mami...as avea si eu nevoie de o caldura d asta,dar momentan o am pe cea de la calorifer
SweetHappyButterfly
Postat pe 21 Martie 2009 19:10
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-21 19:10:41uuufff,mami...as avea si eu nevoie de o caldura d asta,dar momentan o am pe cea de la calorifer


lasa fluturas,ca fiecare gasim "caldura" aia..important este sa o pretuim!
Ce ma bucur ca esti aici..

hai la noi pe topicel!la dazmat!
ella_c
Postat pe 21 Martie 2009 19:12
simplu si iubitor.
dana_mv
Postat pe 21 Martie 2009 19:14
De la: ella_c, la data 2009-03-21 19:12:56
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-21 19:10:41uuufff,mami...as avea si eu nevoie de o caldura d asta,dar momentan o am pe cea de la calorifer


lasa fluturas,ca fiecare gasim "caldura" aia..important este sa o pretuim!
Ce ma bucur ca esti aici..

hai la noi pe topicel!la dazmat!



gata gata am fugit...
SweetHappyButterfly
Postat pe 21 Martie 2009 19:15
doar pt simplul fapt ca cei fatali au renume cum ca ar insela asta nu inseamna ca noi femeile trebuie sa ne multumim cu unu iubitor si simplu dupa care intoarc femeile capul dar nu pt a vedea frumusetea.sunt de parerea ca niciodata nu trebuie sa te multumesti in viata,deci eu am cautat unul frumos,iubitor si simplu iar acum ca l-am gasit nu am intentie sa il las sa scape
andra89
Postat pe 22 Martie 2009 21:22
cel fatal e sigur figurant si sigur m-ar stresa la maxim iar cel simplu ar fi intelegator si cu siguranta as avea o relatie cu el... si daca stau bine sa ma gandesc as lua putin de la cel fatal si de la cel simplu si i-as combina
_dulcik_
Postat pe 22 Martie 2009 22:28
Eu cred ca si barbatul fatal poate deveni iubitor atunci cind se indragosteste,pt. ca pina la urma se intimpla sa gaseacsa o persoana linga care sa vrea sa se "aseze", si cred ca "instinctul de cucerire", ca sa zic asa, exista in orice barbat, fie el fatal sau mai putin fatal...Pina la urma totul depinde de persoana care ii este alaturi, de cit de mult o iubeste el ca sa ii fie fidel. Cred ca toti barbatii se simt "fatali" in sinea lor, singura diferenta o face inzestrarea fizica de care au avut noroc si de care sa poata profita sau nu.
cckitty
Postat pe 23 Martie 2009 00:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hello 14 De la: miss_darine 28 Ianuarie 2010 10:51
sa ierti sa nu? 15 De la: AlexandraDAlly 28 Septembrie 2009 19:10
Fericirea ..... 36 De la: contesina 14 Iunie 2011 21:13
Ce sa fac? 12 De la: maimai_no1 4 Iulie 2011 02:40
Barbatii sa raspunda! Care este genul de femeie care 'va pune cu botul pe labe'? 176 De la: denis_3d25 31 Octombrie 2009 18:06