Setari Cookie-uri

CEL MAI TARE ZODIAC-Taur

Da fata asa e, dar si alea s au desteptat acum . Le va fi din ce in ce mai greu sa le supuna , iar pe cele care se supun singure iei nu le considera incitante. Nici cum nu e bine cu iei asa ca sunt un caz pierdut. lasa mim meul tau sa mai vb in privat. Te pup.
laura31c
Postat pe 20 Decembrie 2008 18:09
Of of mai fetelor greu cu voi.

Am intrebat-o pe o colega de sevici cum de tie iti place sa faci de mancare:


Raspuns :

Nu mai placut nici mie dar de cand m-am maritat a inceput sa imi placa :)

Eu nu am zis ca vreau fete supuse sau mai slabe de cat baieti tot ce am scris mai sus am vrut sa zic ca Eu ca si barbat din zodia taur mi-ar place sa am o femeie de casa nu una obsedata de munca si de cariera.

Dar vad ca ati inteles grest :| voi vedetzi asta ca pe un fel de femeie slaba , sluga etc....

Postat pe 21 Decembrie 2008 18:39
De la: Baiat, la data 2008-12-21 18:39:43Of of mai fetelor greu cu voi.

Am intrebat-o pe o colega de sevici cum de tie iti place sa faci de mancare:


Raspuns :

Nu mai placut nici mie dar de cand m-am maritat a inceput sa imi placa :)

Eu nu am zis ca vreau fete supuse sau mai slabe de cat baieti tot ce am scris mai sus am vrut sa zic ca Eu ca si barbat din zodia taur mi-ar place sa am o femeie de casa nu una obsedata de munca si de cariera.

Dar vad ca ati inteles grest :| voi vedetzi asta ca pe un fel de femeie slaba , sluga etc....


mai baiat..ce sa ti zic decat mult succes in gasirea unei femei cum iti doresti tu.eu nu gatesc.decat ocazional.si cand o fac e pentru ca imi doresc sa o fac nu pentru altceva.deci daca m as marita nu s ar schimba nimic din obiceiurile mele.pana la urma cine ma doreste,ma ia asa.poate l a invatat si pe el mama lui ca nu femeia face tot in casa iar el se poate relaxa la un meci sau dormi vesnic.daca nu l a invatat mama lui atunci o sa l aduc eu pe calea cea buna:P.asta daca vrea sa i fie viata usoara cu un scorpion ca mine.
elisa_me
Postat pe 22 Decembrie 2008 01:34
Oare ce intelege el prin " femeie de casa"?!!! probabil "femeie doar in casa" , dupa parerea lui doar alea care sunt somere probabil sunt femei de casa iar celelalte care au un servici sau o afacere sunt altfel de femei. , Asta si vor , sa fi la mana lor si la cheremul lor sa te arunce cand s-au plictisit. Oricum nu are rost sa i explicam noi lui cum stau lucrurile. Succes in a gasi-o pe " femeia de casa". Sarbatori Fericite.
laura31c
Postat pe 22 Decembrie 2008 10:58
De la: Baiat, la data 2008-12-21 18:39:43Of of mai fetelor greu cu voi.

Am intrebat-o pe o colega de sevici cum de tie iti place sa faci de mancare:


Raspuns :

Nu mai placut nici mie dar de cand m-am maritat a inceput sa imi placa :)

Eu nu am zis ca vreau fete supuse sau mai slabe de cat baieti tot ce am scris mai sus am vrut sa zic ca Eu ca si barbat din zodia taur mi-ar place sa am o femeie de casa nu una obsedata de munca si de cariera.

Dar vad ca ati inteles grest :| voi vedetzi asta ca pe un fel de femeie slaba , sluga etc....

Baiatule, din pacate sunt maritata ca altfel ne-am potrivi de minune. Eu sunt peste, am un job destul de bine platit, program fix si pe deasupra mai sunt si femeie de casa: gatesc, spal, fac curatenia, ingrijesc copil si caine plus una bucata sot... Uite, abia acum imi dau seama cat de valoroasa sunt... Impreuna cu alte cateva sute de mii de femei din tara asta...
Lucia1971
Postat pe 22 Decembrie 2008 11:02
Uite o femeie care e deacord cu mine multumesc.

Zodia Pesti Lucia1971 hmm nu e de mirare doar Taur + Pesti se inteleg in general destul de bine. La multi ani de 2009

Postat pe 31 Decembrie 2008 13:17
La multi ani si tie si un an nou cat mai grozav!
Lucia1971
Postat pe 31 Decembrie 2008 13:19
am o mare rugaminte.mi-l poti trimite si mie pe adresa sixtyna83@yahoo.com?de unde ai lat acest horoscop?ms frumos
s_o_cool_s_q
Postat pe 26 Ianuarie 2009 18:08
Bravo Baiat !!!!! Foarte bine ai pus problema !!!!!!!!! Cine nu considera asta sa mearga la .........

Postat pe 28 Ianuarie 2009 03:57
Si iubitul meu este taur ..suntem impreuna de 5 ani si il cunosc bine... si tind sa cred ca e un taur atipic.In sensul ca desi este gurmand nu este absurd in ceea ce priveste rolul meu de gospodina.Daca eu vin la 22.00 de la servici iar el ajunge inaintea mea si nu este mancare, nu se injoseste daca pune mana si face el ceva , face si curatenie ..deci e ok.
Si chiar nu isi doreste o femeie casnica asta o stiu sigur:) Am observat si alti tauri ,sunt familisti si pun in prim plan asta insa nu desconsidera nevoia \"de emancipare\" a femeii ba chiar o sustin si incurajeaza.Daca ajungi sa ii intelegi sunt cei mai cei:)..Chiar daca sunt fixisti pot fi si f intelegatori , apreciaza inainte de toate o femeie care stie sa se mobilizeze si sa lupte pt ceea ce vrea.Ideea este sa stii sa comunici cu ei pt ca sunt mai incapatanati (dar in cazul meu nu e si ingorant).Si cred ca nici un barbat nu isi doreste femeia gen planta:) Asta e din punctul meu de vedere pentru ca depinde de persoane foarte mult,zodiile sunt destul de relative si in afara de cateva generalitati care aseamana reprezentantii unei zodii diferentele care ii deosebesc sunt mult mai multe si de capatai.Sa fiti iubiti!
M1dnight
Postat pe 28 Ianuarie 2009 09:34
Ai si tu dreptate dar nu toti taurii sunt asa. Unii sunt imaturi , depinde de ziua in care s au nascut pentru ca sunt 2 categorii de tauri. Unii care mor singuri sau cu mamele de gat si unii care sunt mai maleabili.
laura31c
Postat pe 29 Ianuarie 2009 00:28
Pentru cei care denigreaza taurii adevarati, ii poftesc sa se duca invartindu-se cu ineptiile lor cu tot......... Fac umbra pamantului degeaba.... Sa cante la alta masa.......

Postat pe 29 Ianuarie 2009 09:19
Conform noului zodiac,dupa aparitia zodiei sarpelui a 13-a, din gemeni am devenit taur:)), oricum aveam ascendent in taur si nu prea m-am simtit geamana niciodata:).ce parere aveti de noul zodiac?
M1dnight
Postat pe 29 Ianuarie 2009 10:22
Macar aici ai schimbat fraza copiata, la Ploiesti "sa traiesti" parca era cu rasulla alta masa. Ce persoana ofticoasa poti fi. Iei totul ca pe un afront persoanal tot ce se comenteaza pe aceste forumuri. Hm. Iti urez numai bine si .....nu te schimba .
laura31c
Postat pe 29 Ianuarie 2009 16:37
despre berbec ...nimic?
HaveAniceDay
Postat pe 3 Februarie 2009 10:14
De la: FlorinaNeamtu, la data 2009-02-03 10:14:54despre berbec ...nimic?



e cu oaia...............mai tarziu
portitza_Maria
Postat pe 3 Februarie 2009 10:15

prefer berbecul...acum!!
HaveAniceDay
Postat pe 3 Februarie 2009 10:18
De la: FlorinaNeamtu, la data 2009-02-03 10:18:18
prefer berbecul...acum!!



in cuptor sau pe protap?
portitza_Maria
Postat pe 3 Februarie 2009 10:19
De la: portitza_, la data 2009-02-03 10:19:49
De la: FlorinaNeamtu, la data 2009-02-03 10:18:18
prefer berbecul...acum!!



in cuptor sau pe protap?


da in asternut de ce nu portitzo?
donttouch
Postat pe 3 Februarie 2009 10:21
bun berbecul in asternut................
dar mai bun e sa il mananci..................
portitza_Maria
Postat pe 3 Februarie 2009 10:22
De la: portitza_, la data 2009-02-03 10:22:05bun berbecul in asternut................
dar mai bun e sa il mananci..................


zoofilo!!!!!!!!!!!!!!!!

nu te mai saturi!!!!!!!!!!!!!!!
donttouch
Postat pe 3 Februarie 2009 10:23
never


portitza_Maria
Postat pe 3 Februarie 2009 10:25
De la: portitza_, la data 2009-02-03 10:25:03never




si uite asa......................azi berbec.....................maine un taur......................apoi ce mai urmeaza?
donttouch
Postat pe 3 Februarie 2009 10:27
De la: donttouch, la data 2009-02-03 10:27:07
De la: portitza_, la data 2009-02-03 10:25:03never




si uite asa......................azi berbec.....................maine un taur......................apoi ce mai urmeaza?[/quote


poimaine un bou.................... ]
portitza_Maria
Postat pe 3 Februarie 2009 10:28
leul urmeaza.....si cu el finish...ca el e regele...
salutare nef...emeilor
matracucu
Postat pe 3 Februarie 2009 10:28
De la: laurathegirl, la data 2009-02-03 10:28:55leul urmeaza.....si cu el finish...ca el e regele...
salutare nef...emeilor


laura............
portitza_Maria
Postat pe 3 Februarie 2009 10:29
HaveAniceDay
Postat pe 3 Februarie 2009 10:30
De la: laurathegirl, la data 2009-02-03 10:28:55leul urmeaza.....si cu el finish...ca el e regele...
salutare nef...emeilor


ce leu ?pai p-ala nu-l poti pune la protzap, caci despre asta era vorba

neatza laurica mea scumpa
donttouch
Postat pe 3 Februarie 2009 10:30
de ce sa nu pui leul la protzap donty???
da ce are??????
cand te gandesti ca numa pe madular ai de mancat zeci de minute in sir....eeeee,nu se poate ca nu vrei tu????
te iubesc donty si acilea la tauri .
love u si pe u ingerash
matracucu
Postat pe 3 Februarie 2009 10:35
De la: laurathegirl, la data 2009-02-03 10:35:50de ce sa nu pui leul la protzap donty???
da ce are??????
cand te gandesti ca numa pe madular ai de mancat zeci de minute in sir....eeeee,nu se poate ca nu vrei tu????
te iubesc donty si acilea la tauri .
love u si pe u ingerash




i love u too...........si ia da scula aia de leu...........si asa nu avem,.......
portitza_Maria
Postat pe 3 Februarie 2009 10:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Este cineva interesat? 11 De la: Zoltana 25 Ianuarie 2010 18:50
mai mult despre zodii 2 De la: diana1981 16 Martie 2009 18:19
eu varsator,el pesti 8 De la: Missty 8 Septembrie 2009 11:58
Eu Peste cu ascendent in fecioara el Balanta . 9 De la: Cassey 19 Mai 2009 11:01
dar ce ziceti de combinatia fata scorpion si baiatul leu?.... 17 De la: Barbie30 1 Iulie 2010 20:57