Setari Cookie-uri

CEL MAI TARE ZODIAC-Taur

De la: laurathegirl, la data 2009-02-03 10:35:50de ce sa nu pui leul la protzap donty???
da ce are??????
cand te gandesti ca numa pe madular ai de mancat zeci de minute in sir....eeeee,nu se poate ca nu vrei tu????
te iubesc donty si acilea la tauri .
love u si pe u ingerash


pai si cum ramane cu bietele animale ?sa ramana ele fara rege?
donttouch
Postat pe 3 Februarie 2009 10:39
De la: donttouch, la data 2009-02-03 10:39:02
De la: laurathegirl, la data 2009-02-03 10:35:50de ce sa nu pui leul la protzap donty???
da ce are??????
cand te gandesti ca numa pe madular ai de mancat zeci de minute in sir....eeeee,nu se poate ca nu vrei tu????
te iubesc donty si acilea la tauri .
love u si pe u ingerash


pai si cum ramane cu bietele animale ?sa ramana ele fara rege?


noi luam doar scula nu si regele
portitza_Maria
Postat pe 3 Februarie 2009 10:41
pai sa ramana donty,ce noi avem presedinte???
nu ni l-au luat americanii pe obama????/
ahhh obama
matracucu
Postat pe 3 Februarie 2009 10:45
De la: laurathegirl, la data 2009-02-03 10:45:32pai sa ramana donty,ce noi avem presedinte???
nu ni l-au luat americanii pe obama????/
ahhh obama


credeam ca sunt singura care viseaza la "abdomenul lui obama"

oare el ce "animal"o fi?
donttouch
Postat pe 3 Februarie 2009 10:50
De la: donttouch, la data 2009-02-03 10:50:07
De la: laurathegirl, la data 2009-02-03 10:45:32pai sa ramana donty,ce noi avem presedinte???
nu ni l-au luat americanii pe obama????/
ahhh obama


credeam ca sunt singura care viseaza la "abdomenul lui obama"

oare el ce "animal"o fi?


ras................
portitza_Maria
Postat pe 3 Februarie 2009 10:52
e animal de rasa,pur sange.....instincte animalice........
doamne donty,ce om....ce animal....vreau animalul din el......
iar o dam in zoofilie????
matracucu
Postat pe 3 Februarie 2009 10:54
De la: laurathegirl, la data 2009-02-03 10:54:08e animal de rasa,pur sange.....instincte animalice........
doamne donty,ce om....ce animal....vreau animalul din el......
iar o dam in zoofilie????


laura iubita nu ne ramane dacat sa visam cu ochii deschisi la mister president

ce zoofilie in cazul lui obama se permite
donttouch
Postat pe 3 Februarie 2009 10:56
De la: Lady_Vampire, la data 2008-12-18 00:01:13Eu sunt tauroaica si am avut doi iubiti in zodia asta, dar nu m-am inteles cu ei! De ce oare?



De ce nu te-i inteles cu ei cu nici unul din cei 2 ? Iti spun io de ce : pentru ca te-ai "batut " cu tine insuti .
Trebuie sa te cunosti pe tine insuti ca sa vezi si sa stii ce vrea un taur de la o tauroaica

Postat pe 4 Februarie 2009 11:04
Salut!

A face de mancare si a face curat in casa si a avea grija de casa si de copi asta nu este o rusine este RESPECT fatza de partener. Si eu ca si barbat apreciez asta cel mai mult prin a oferi dragoste un camin, bani tot ce trebuie. :)

Baiat draga,

Sa te intreb ceva: si daca dupa ani si ani de casatorie de ajunge la divort, care dintre cei 2 pot spune ca a intretinut financiar casa? Barbatul, ca doar el a fost la munca si a adus bani, nu? pe cand femeia, daca are grija de casa, copil/ii si de barbat a fost intretinuta si nu a facut niciodata nimic pentru ca nu are fluturas de salar. Te-ai simti bine daca ai fi tu in pielea femeii pe care o doresti langa tine?
ank111
Postat pe 1 Martie 2009 20:13
De la: ank111, la data 2009-03-01 20:13:03Salut!

A face de mancare si a face curat in casa si a avea grija de casa si de copi asta nu este o rusine este RESPECT fatza de partener. Si eu ca si barbat apreciez asta cel mai mult prin a oferi dragoste un camin, bani tot ce trebuie. :)

Baiat draga,

Sa te intreb ceva: si daca dupa ani si ani de casatorie de ajunge la divort, care dintre cei 2 pot spune ca a intretinut financiar casa? Barbatul, ca doar el a fost la munca si a adus bani, nu? pe cand femeia, daca are grija de casa, copil/ii si de barbat a fost intretinuta si nu a facut niciodata nimic pentru ca nu are fluturas de salar. Te-ai simti bine daca ai fi tu in pielea femeii pe care o doresti langa tine?


In cazul divortului nu cred ca se va simtii nimeni bine...si daca a-si fi in pielea femeii sincer nu am cum sa iti raspund pentru ca nu sunt femeie :)

Postat pe 2 Martie 2009 20:05
De la: Baiat, la data 2009-03-02 20:05:35
De la: ank111, la data 2009-03-01 20:13:03Salut!

A face de mancare si a face curat in casa si a avea grija de casa si de copi asta nu este o rusine este RESPECT fatza de partener. Si eu ca si barbat apreciez asta cel mai mult prin a oferi dragoste un camin, bani tot ce trebuie. :)

Baiat draga,

Sa te intreb ceva: si daca dupa ani si ani de casatorie de ajunge la divort, care dintre cei 2 pot spune ca a intretinut financiar casa? Barbatul, ca doar el a fost la munca si a adus bani, nu? pe cand femeia, daca are grija de casa, copil/ii si de barbat a fost intretinuta si nu a facut niciodata nimic pentru ca nu are fluturas de salar. Te-ai simti bine daca ai fi tu in pielea femeii pe care o doresti langa tine?


In cazul divortului nu cred ca se va simtii nimeni bine...si daca a-si fi in pielea femeii sincer nu am cum sa iti raspund pentru ca nu sunt femeie :)


aseara cand am vazut postul fetei care te a intrebat am putut sa jur ca vei raspunde exact cum ai raspuns.nu esti in locul femeii...si nu te ai putea pune nici macar ipotetic pentru ca nu ti ar conveni deloc de fapt.poti sa te pui doar in postura barbatului care se duce la munca 8 ore pe zi apoi vine acasa,tine copii in brate 5 minute dupa care ii paseaza sotiei ca incep sa planga si nu poate face fata situatiei,apoi mananca mancarea calda cum i o facea mamica lui cand era bebe mic,apoi putin fotbal si mai pe seara berica cu baietii in oras,timp in care....(proasta) sotia spala,calca,faca curat in toata casa,face mancare,are grija de copii,face temele cu ei,daca sunt foarte mici tot ea se trezeste noaptea sa vada ce au nevoie si bininteles ca trebuie sa fie fresh si pentru partida de sex de dupa berica cu baietii.
barbatii de felul asta nu cauta decat o femeie care sa stie sa fie mama lor de acasa dar cu care sa si o poata trage legitim.e rau sa nu evoluezi decat fizic spre barbat si de fapt in rest sa ramai pana mori un bebelus care nu e in stare sa faca nimic singur.
elisa_me
Postat pe 3 Martie 2009 18:56
Mai medeea01 ce treaba ai tu cu mine totusi nu te cunosc , nu vreau sa te cunosc... daca crezi ca ma enervezi bravo ai reusit eu i-am dat un raspuns la intrebarile lui " ank111 " deci in nici un caz tzie daca tie nu iti convine cum i-am raspuns ei foarte bine , nu ti-am cerut eu parerea ta. Daca ai ceva personal cu cei din zodia taur ar fi bine sa o ti pentru tine. E treaba mea ce femeie caut etc.. nu e treaba ta daca tie nu iti covine e problema ta nu a mea. Ti-am zis mai demult tot in acest topic daca te consideri femeie de cariera dute te rog si iatzi un matz sau catzel si stai de vorba cu el care te va asculta si punetzi banii sub perina si culcate daca nu iti place sa traesti in familie.

Postat pe 4 Martie 2009 16:32

Postat pe 4 Martie 2009 16:34
E hai ca ai dat un raspuns foarte inteligent domnule " Baiat'. Oare chiar la tine s-a referit sau ai luat-o doar tu ca pe un afront persoanal?! Nu poate nimeni sa-si exprime parerile pe aici ca tu le trimiti sa-si ia caini si pisici? Femeile de cariera nu sunt si ele tot femei? Sau poate barbatilor slabi nu le plac femeile puternice.! Tuturos ne place sa traim in familie , si nu trebuie sa trimiti pe cineva la culcare doar pentru ca si-a exprimat o parere care din pacate nu e compatibila cu a ta.
medeea01, ai dreptate. Trebuie sa speram ca mai sunt si barbati care stiu ce e aceea o familie .
laura31c
Postat pe 5 Martie 2009 13:08
eu sunt taur, am 2 copii si cu fiecare am stat acasa pana la 4 luni, apoi mi-am reluat sv. sotzu' e balanta (adica oaia neagra ca sa zic asa). ne intelegem f bine, nu-s gospodina, ne descurcam impreuna prin bucatarie, ma "scot" ca mai gateste mama
n-as putea fi casnica, nu mi se potriveste. am simtu' banului si-al investitiilor bune.

si horoscopul ala in gluma il stiam si chiar m-a distrat.
frate-miu e taur si nu cred ca-si doreste casnica sau gospodina. el chiar face cate o reteta faina din cand in cand (nu prea des, de lene)
voyage
Postat pe 5 Martie 2009 16:15
am uitat sa spun: imbrac haine comode la munte, in parc cu copiii, in concedii si la tara
altfel (adica de luni pana vineri) de obicei pe tocuri
voyage
Postat pe 5 Martie 2009 16:21
De la: laura31c, la data 2009-03-05 13:08:39E hai ca ai dat un raspuns foarte inteligent domnule " Baiat'. Oare chiar la tine s-a referit sau ai luat-o doar tu ca pe un afront persoanal?! Nu poate nimeni sa-si exprime parerile pe aici ca tu le trimiti sa-si ia caini si pisici? Femeile de cariera nu sunt si ele tot femei? Sau poate barbatilor slabi nu le plac femeile puternice.! Tuturos ne place sa traim in familie , si nu trebuie sa trimiti pe cineva la culcare doar pentru ca si-a exprimat o parere care din pacate nu e compatibila cu a ta.
medeea01, ai dreptate. Trebuie sa speram ca mai sunt si barbati care stiu ce e aceea o familie .


Te-ai bagat si tu ca musca in lapte ce te intereseaza pe tine .... de ce i-am zis lui " medeea01" voi doua clar atzi patzit-o cu cineva care e din zodia mea la fel cum ai scris si tu pe alte topicuri de te-ai luat si de alti. Daca vezi ca nu esti compatibila cu zodia taur ce te bagi in seama cu ei ? zimi ce zodie ai asa pt cultura generala :D.

Si DA chiar la mine s-a referit ca daca citesti topicul de la inceput ai sa vezi de ce i-am raspuns asa.

Postat pe 5 Martie 2009 17:27
De la: Baiat, la data 2009-03-04 16:32:10Mai medeea01 ce treaba ai tu cu mine totusi nu te cunosc , nu vreau sa te cunosc... daca crezi ca ma enervezi bravo ai reusit eu i-am dat un raspuns la intrebarile lui " ank111 " deci in nici un caz tzie daca tie nu iti convine cum i-am raspuns ei foarte bine , nu ti-am cerut eu parerea ta. Daca ai ceva personal cu cei din zodia taur ar fi bine sa o ti pentru tine. E treaba mea ce femeie caut etc.. nu e treaba ta daca tie nu iti covine e problema ta nu a mea. Ti-am zis mai demult tot in acest topic daca te consideri femeie de cariera dute te rog si iatzi un matz sau catzel si stai de vorba cu el care te va asculta si punetzi banii sub perina si culcate daca nu iti place sa traesti in familie.


baiat imi pare rau daca ai luat o personal.eu nu suport barbatii cu mentalitatea ta.atat.nu e vorba de tine.normal ca ai dreptul sa alegi ce femeie iti doresti tu.cat despre barbatii din zodia taur....nu am avut onoarea sa cunosc nici unul pana acum deci e lense de inteles ca nu pot spune daca mi plac sau nu.
pisici am 2 si nu am o cariera deocamdata desi mi ar placea sa am.cat despre familie:daca mi voi dori una o sa impart cu barbatul cu care voi fi responsabilitatile casei...adica jumate-jumate.nu eu tot si el...ceva.
repet nu am nimic cu tine.nici nu am cum sa am ceva....daca stai sa te gandesti bine nici macar nu te cunosc personal.eu doar mi am exprimat parerea cu privire la ce ai spus tu.nimic mai mult.numai bine.
elisa_me
Postat pe 5 Martie 2009 23:50
De la: Baiat, la data 2009-03-05 17:27:47
De la: laura31c, la data 2009-03-05 13:08:39E hai ca ai dat un raspuns foarte inteligent domnule " Baiat'. Oare chiar la tine s-a referit sau ai luat-o doar tu ca pe un afront persoanal?! Nu poate nimeni sa-si exprime parerile pe aici ca tu le trimiti sa-si ia caini si pisici? Femeile de cariera nu sunt si ele tot femei? Sau poate barbatilor slabi nu le plac femeile puternice.! Tuturos ne place sa traim in familie , si nu trebuie sa trimiti pe cineva la culcare doar pentru ca si-a exprimat o parere care din pacate nu e compatibila cu a ta.
medeea01, ai dreptate. Trebuie sa speram ca mai sunt si barbati care stiu ce e aceea o familie .


Te-ai bagat si tu ca musca in lapte ce te intereseaza pe tine .... de ce i-am zis lui " medeea01" voi doua clar atzi patzit-o cu cineva care e din zodia mea la fel cum ai scris si tu pe alte topicuri de te-ai luat si de alti. Daca vezi ca nu esti compatibila cu zodia taur ce te bagi in seama cu ei ? zimi ce zodie ai asa pt cultura generala :D.

Si DA chiar la mine s-a referit ca daca citesti topicul de la inceput ai sa vezi de ce i-am raspuns asa.


baiat,inca o data tin sa precizez...fie ca ma crezi sau nu...desi eu nu vad de ce as minti.sa stii ca nu am avut de a face cu nici un taur pana acum.am cunoscut rac,sagetator,capricorn si varsator.atat.
elisa_me
Postat pe 5 Martie 2009 23:53
Mai "baietica" nu te pune cu mine ca nu te vad prea bine. Musca esti tu iar laptele e la ....., Nu-ti da cu parerea la adresa mea cu cine sunt sau nu eu compatibila , oi fi tu taur dar batista e la mine, ai grija sa nu calci pe minele de pe teren. Nu-mi da tu mie sfaturi cu cine sa ma bag eu in seama. Zodia mea nu conteaza , iti spun doar ca este cea care nu se da invinsa in fata unor tauri. Te las pe tine sa ghicesti. Dupa cum am mai zis, nu lua totul atat de personal. Fiecare e liber sa-si exprime parerea liber fara sa scoti tu fum pe nari. Nu ataca daca nu vrei sa fi atacat. !
laura31c
Postat pe 6 Martie 2009 17:20
buna....extensii de par clip on la cel mai bun pret pt detalii biancam225@yahoo.com
biancam225
Postat pe 6 Martie 2009 17:23
De la: laura31c, la data 2009-03-06 17:20:08Mai "baietica" nu te pune cu mine ca nu te vad prea bine. Musca esti tu iar laptele e la ....., Nu-ti da cu parerea la adresa mea cu cine sunt sau nu eu compatibila , oi fi tu taur dar batista e la mine, ai grija sa nu calci pe minele de pe teren. Nu-mi da tu mie sfaturi cu cine sa ma bag eu in seama. Zodia mea nu conteaza , iti spun doar ca este cea care nu se da invinsa in fata unor tauri. Te las pe tine sa ghicesti. Dupa cum am mai zis, nu lua totul atat de personal. Fiecare e liber sa-si exprime parerea liber fara sa scoti tu fum pe nari. Nu ataca daca nu vrei sa fi atacat. !


Asa comica esti nu ai curaj sa zici ce zodie esti .... probabil de timiditate

Postat pe 7 Martie 2009 08:27
Ai ghicit . Ce "baiat "destept esti tu .
laura31c
Postat pe 7 Martie 2009 21:51
De la: Baiat, la data 2009-03-04 16:32:10Mai medeea01 ce treaba ai tu cu mine totusi nu te cunosc , nu vreau sa te cunosc... daca crezi ca ma enervezi bravo ai reusit eu i-am dat un raspuns la intrebarile lui " ank111 " deci in nici un caz tzie daca tie nu iti convine cum i-am raspuns ei foarte bine , nu ti-am cerut eu parerea ta. Daca ai ceva personal cu cei din zodia taur ar fi bine sa o ti pentru tine. E treaba mea ce femeie caut etc.. nu e treaba ta daca tie nu iti covine e problema ta nu a mea. Ti-am zis mai demult tot in acest topic daca te consideri femeie de cariera dute te rog si iatzi un matz sau catzel si stai de vorba cu el care te va asculta si punetzi banii sub perina si culcate daca nu iti place sa traesti in familie.


Foarte bine-ai replicat aici baiat. Unora dintre femei daca li s-ar da mai multa putere pe mana ar fi in stare sa transforme barbatii in sclavi si sa-si bata joc de ei in continuu, sa-i faca animalele lor de companie. Tot ce-si permit femeile astea sa spuna despre tauri arata asta din plin. Subscriu si eu la tot ce ai zis baiat !
Keep it up !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postat pe 9 Martie 2009 12:52
De la: rfbercaru, la data 2009-03-09 12:52:07
De la: Baiat, la data 2009-03-04 16:32:10Mai medeea01 ce treaba ai tu cu mine totusi nu te cunosc , nu vreau sa te cunosc... daca crezi ca ma enervezi bravo ai reusit eu i-am dat un raspuns la intrebarile lui " ank111 " deci in nici un caz tzie daca tie nu iti convine cum i-am raspuns ei foarte bine , nu ti-am cerut eu parerea ta. Daca ai ceva personal cu cei din zodia taur ar fi bine sa o ti pentru tine. E treaba mea ce femeie caut etc.. nu e treaba ta daca tie nu iti covine e problema ta nu a mea. Ti-am zis mai demult tot in acest topic daca te consideri femeie de cariera dute te rog si iatzi un matz sau catzel si stai de vorba cu el care te va asculta si punetzi banii sub perina si culcate daca nu iti place sa traesti in familie.


Foarte bine-ai replicat aici baiat. Unora dintre femei daca li s-ar da mai multa putere pe mana ar fi in stare sa transforme barbatii in sclavi si sa-si bata joc de ei in continuu, sa-i faca animalele lor de companie. Tot ce-si permit femeile astea sa spuna despre tauri arata asta din plin. Subscriu si eu la tot ce ai zis baiat !
Keep it up !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


lasa ca aveti voi puterea ca sa fim noi sclave.....care nunt naive evident.
elisa_me
Postat pe 9 Martie 2009 20:03
IUBITUL MEU ESTE TAUR.... POT SPUNE CA ESTE CEL MAI TANDRU, ATENT, GENTIL, SENZUAL BARBAT PE CARE L-AM CUNOSCUT. NU ITI DAU DREPTATE CA UN TAUR TREBUIE SA ADUCA BANI SI FEMEIA SA FACA PRACTIC TOTUL IN CASA, EGALITATEA INTRE SEXE NU FUNCTIONEAZA IN FELUL ACESTA, CEEA CE AI AFIRMAT TU SE NUMESTE EGOISM!!!
NU STIU CE FEL DE PERSOANA ESTI TU CA SEMN ZODIACAL TAUR, INSA TE CONTRAZIC INCA O DATA DAND EX. PE IUBITUL MEU: NICIODATA NU MA LASA SA FAC TOTUL IN CASA, DIN CONTRA GATESTE ALATURI DE MINE, STRANGE MASA ALATURI DE MINE, SPALA VASELE ALATURI DE MINE, NICIODATA NU MA LASA SINGURA CU INDATORIRILE CASEI, DIN CONTRA FACE IN ASA FEL INCAT SA MA AJUTE ATUNCI CAND AM NEVOIE SI NU NUMAI, SA NU MAI SPUN CA ARE O CARIERA, FACE SPORT IN FIECARE ZI, TOATE ASTEA CERAND TIMPSI TOTUSI EL ESTE MEREU LANGA MINE!!!
ITI MAI SPUN UN SINGUR LUCRU: MA FACE SA MA SIMT CEA MAI IMPORTANTA FEMEIE DIN LUME, MA RESPECTA, MA IUBESTE SI NU DOAR MI-O SPUNE, MI-O DEMONDTREAZA IN FIECARE ZI. NU SE GANDESTE LA MINE CA LA GOSPODINA CE TREBUIE SA FACA UN TUCI DE MAMALIGA SI O OALA DE CIORBA, CA LA FEMEIA CE TREBUIE SA DUCA COPIII IN PARC, CA LA FEMEIA CE TREBUIE SA STEA ACASA SA FACA CURAT LUNA PANA VINE EL CU BANII....... NU, EL MA VEDE CA PE FEMEIA SEXY SI FRUMOASA, MEREU CURATA SI FRESH PT EL, CE DACA NU AM GATITI, POATE NU AM AVUT CHEF SAU AM FOST OBOSITA, MA INVITA LA RESTAURANT, DOAR DE ASTA S-AU INVENTAT, CE DACA NU LUCESTE TOTUL IN CASA PANA VINE EL, POATE AM BAUT SI EU O CAFEA CU O PRIETENA, DOAR DACA SUNT CU UN TAUR NU INSEAMNA CA MA SALBATICESC, NICIO PROBLEMA, MAI E SI MAINE O ZI......
CONCLUZIA, DRAGUL MEU, INVATA SA APRECIEZI FEMEIA LA ADEVARATA EI VALOARE, SA O FACI FERICITA E FOARTE USOR, SA RAMANA LANGA TINE E FOARTE SIMPLU, SA TE URASCA..... AI GRIJA, SA TE PARASEASCA.... NU SE UITA IN URMA!!!
ASTFEL GANDESTE-TE BINE DACA VREI O MENAJERA, BONA, BUCATAREASA LANGA TINE, CARE SA MIROASE A CEAPA, LAPTE SI MAI STIU EU CE SAU O DOAMNA ELEGANTA SI INTELIGENTA CARE SA-TI SPUNA CAT DE MULT TE IUBESTE ???????
KATHE
Postat pe 3 Iunie 2009 07:56
ai uitat capsu. sau tipi ?
l_diana_c
Postat pe 3 Iunie 2009 07:59
De la: laura31c, la data 2008-12-19 18:37:02Bravo. Iei tocmai asta nu vor, sa fi mai buna decat iei , sa nu gandesti cu mintea ta ci cu a lor, sa nu fi apreciata decat subjugata. DE ACEEA IEI SFARSESC TOT CU MAMELE LANGA IEI. De aceea si la 50 de ani nu sunt capabili sa aiba o relatie sau o casnicie si prefera sa stea cu mamele lor.


"iei" ala de jdemii de ori scris la fel...sper ca e la misto, nu?
koph
Postat pe 3 Iunie 2009 08:47
Eu sunt un taur;
Sotia mea este taur;
Din fostele mele prietene- 2 sunt taur;
mama mea este taur; ( iar tatal..un leu ...si 10 bani : )
Probleme in casnicie- n-am vazut- nici la parinti, nici la noi ( poate or exista- numai ca puterea judecatii le diminueaza efectul si le pune intr-un colt al amintirii in care, probabil, nu vom "deretica" niciodata)
probabil ca ( cel putin cativa/cateva cu mintea "odihnita") va intrebati ce vreau sa spun cu toate astea:
Dupa parerea mea- conteaza mai putin cine - ce este- si mai mult ce stie/poate sa faca;
Problemele cu "ea e femeie de cariera" cu "el ii cere sa gateasca" sunt dedesubturi ale "negocierii " premaritale;
Ca medeea nu stiu cum vrea sa faca cariera....: bravo ei: Ii urez succes; ( pentru asta insa va trebui sa-si slefuiasca limbajul si sa-si ascuta puterea de intelegere)
Ca nu stiu ce baiat vrea sa-si ia sluga-n casa...la fel- e treaba lui: nu stiu ce legatura are cu zodia- in sine;
By the way: taurii, s-a constatat, sunt oameni foarte "de casa" : adica: gospodari, ( asta include- pentru cine nu stie- si curatenia sau pregatitul mesei)
Deci: ce probleme ( reale ) aveti cu zodia taur?
G_I_JOE
Postat pe 3 Iunie 2009 11:30
ZODIAcare tinde spre PERFECTIUNE SI CU ASTA AM SPUS TOT sunt sigura ca orice barbat si-ar dori alaturi o ZEITA asa cum este femeia TAUR
helgiugeorgeta
Postat pe 4 Iunie 2009 09:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
scorpioancele au noroc in dragoste? 67 De la: luyyzz 4 Iulie 2009 21:27
Eu sagetator el leu 3 De la: Princess1990 1 Iulie 2013 14:53
cum este relatia dintre ...ea berbec si el taur 5 De la: scorpio67 14 August 2009 12:37
MA POT INDRAGOSTI?...FACAND "SEX"? 217 De la: utad 5 Decembrie 2010 21:50
BARBATUL TAUR - FEMEIA BERBEC(OARE POT SUPRAVIETUI IMPREUNA PENTRU MULT TIMP ACESTI NATIVI DEOSEBIT DE INCAPATANATI?) 7 De la: paula27 20 Noiembrie 2011 09:29